چاپ پلات و لمینیت

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ فوری استند های نمایشگاهی | تبلیغاتی

چاپ پلات و لمینت

چاپ پلات و لمینیت یکی از چاپ هایی است که در انواع استند کاربرد دارد مانند استند ایکس، استند استند قاب فنری ، رایج ترین نوع چاپ چاپ پلات و لمینیت است که در ابتدا بر روی کاغذ کوتد یا کتد چاپ می شود و روی آن روکشی از لیمینیت کشیده می شود که روکش لمینت این محصول معمولا به صورت لب بر تحویل می شود. مقاومت چاپ پلات و لمینیت در برابر پاشش آب مناسب می باشد اما برای استفاده در محیط های مرطوب یا ایندور در معرض آب می بایست حتما لمینیت از گوشه های چاپ پلات اضافه تر باشد تا بتواند چاپ پلات را ضد آب کند. چاپ پلات و لمینیت در مقابل نور مقاوم نمی باشد پس از چاپ پلات و لمینتیت نمی شود درفضای باز یا به اصطلاح اوت دور در معرض نور قرار بگیرد چرا که پس از دوهفته کم رنگ تر می شود. پس بهتر است فقط در محیط های داخلی از این چاپ استفاده نمایید. چاپ پلات و لمینیت به چاپ کوتد و لمینیت نیز معروف می باشد به این جهت به آن چاپ کوتد و لمینیت می گویند که بر روی کاغذ کوتد یا کاغذ کتد توسط دستگاه پلات چاپ می شود و پس ازچاپ بر روی آن روکشی از جنس لمینیت مات یا مینیت براق به انتخاب مشتری کشیده می شود . دستگاه های پلاتر چاپ کوتد و لمینیت بانی چاپ از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشد و به شما بهترین نوع چاپ را ارائه می کند.

کلمه ی پلات از نوع دستگاه چاپی آن گرفته شده که پلاتر است ، اما متریال استفاده شده در پلات و لمینیت کاغذ کتد یا کوتد است.

چاپ پلات لمینت یا همان چاپ کتد لمینت یک نوع از چاپ است، که در بسیار محصولات و موارد مختلف کاربرد دارد. از جمله کاربرد پلات و لمینت، استفاده برای سازه های نمایشگاهی از جمله پاپ آپ و میزکانتر، برای استند ایکس، استند قاب فنری، تخته شاسی و.. می باشد. برای تولید این محصول، تصویر شما را به کمک دستگاه چاپ دیجیتال پلات روی مقوای کوتد چاپ می کنیم، و بعد روی آن را روکش لمینت می کشیم. روکش لمینت یک لایه پلاستیکی نازک و شفاف است که وقتی روی مقوا را می پوشاند، مقوای چاپی را از هرگونه آسیب و آلودگی حفظ می کند. علاوه بر آن در صورت به وجود آمدن آلودگی می توانید آن را به راحتی تمیز کنید.

کاربرد چاپ پلات و لمینت

پلات لمینت برای استفاده به عنوان چاپ پاپ آپ
پلات و لمینت برای استفاده به عنوان چاپ میز کانتر
کوتد لمینت برای قرار دادن به عنوان چاپ در استند قاب فنری
چاپ کوتد و لمینت برای نصب بر روی استند ایکس
چاپ کتد و لمینت به عنوان چاپ بر روی انواع تخته شاسی
چاپ پلات لمینت برای نمایش پروژه ها و تصاویر مختلف تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی و نصب آن ها بر روی دیوار 

انواع سایز پلات لمینت

-پلات لمینت عرض 150 سانتیمتری
-پلات لمینت عرض 100 سانتیمتری

تفاوت انواع لمینت

پلات با لمینت مات
پلات با لمینت براق
با انتخاب لمینت مات ما روکش لمینت مات بر روی چاپ کوتد می کشیم. این نوع روکش مات است. و روی آن انعکاس نوری نخواهد داشت. این کار برای تصاویری که دارای متن و نوشته هستند، ضروری است. چرا که اگر بازتاب نوری نباشد، شما راحت تر می توانید متن و نوشته ها را بخوانید. این نوع لمینت زیبا تر است، اما به دلیل مات بودن، مقدار کمی از جلوه رنگ ها را کم خواهد کرد.
این در حالی است که با انتخاب لمینت براق برعکس این جریان رخ می دهد. یعنی رنگ ها بسیار خوش رنگ و پر جلوه ظاهر می شوند. اما مشکلی که خواهید داشت بازتاب نور است. این موضوع برای تصاویری که نوشته و متن دارند دردسرساز خواهد بود؛ و مخاطب وقتی می خواهد متن ها را بخواند، این نور روی این متن ها می افتد، و او را دچار ناراحتی خواهد کرد.

طراحی پلات و لمینت 

پلات لمینت محصولی است کاربردی برای نمایش انواع تصاویر دلخواه شما در فضاهای عمومی. که نه فقط می توانید آن را به تنهایی بر روی دیوار قرار بدهید، بلکه می توانید آن ها  را بر روی انواع  سازه های نمایشگاهی مثل پاپ آپ، میزکانتر، استند ایکس و تخته شاسی و... نصب کنید. تا بتوانید در هر فضایی که می خواهید از آن استفاده کنید. این سازه ها همگی پرتابل (قابل جابه جایی و سبک) هستند. و قابل استفاده در هر فضایی مثل نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها، اداره ها، سازمان ها، بانک ها، کلینیک ها، رستوران ها، هتل ها، آموزشگاه ها، دفاتر خدماتی، مجموعه های تفریحی و ورزشی و... هستند.
چون فضای کمی را اشغال می کنند و در عین حال می توانند مفاهیم زیادی را به مخاطبین شما انتقال بدهند. این مفاهیم می تواند شامل تصاویر تبلیغاتی و مهیج برای جذب افراد باشد. که به گونه ای طراحی شوند که یک برند یا محصول را بتواند به خوبی معرفی کند. یا اینکه می تواند افراد را با لیست خدمات مجموعه شما آشنا کند. علاوه بر آن تصویر چاپ روی پلات لمینت، می تواند وقوع یک رویداد، مسابقه، تخفیف ویژه، فروش فوق العاده و... را اطلاع رسانی کند. در بسیاری از اداره ها، سازمان ها، دفاتر خدماتی، بانک ها و... هم از پلات لمینت برای شرح قوانین، اطلاعات لازم برای خدمات، شرح مدارک لازم و... به کار می رود.

برای همین باید به خوبی بدانیدکه نیاز دارید تا چه تصویری را برای چاپ انتخاب کنید و تا در طراحی پلات لمینت نیز موفق باشید. برای اینکه تصویر به خوبی بتواند تاثیرگذار و کاربردی باشد، باید از اصول طراحی تبلیغاتی مناسب خود پیروی کند. اگر شما مهارت کافی برای طراحی پلات لمینت را ندارید، تیم طراحی ما در بانی چاپ می تواند این کار را برای شما به بهترین شکل و در کمترین زمان انجام بدهد. و هم چنین به شما مشاوره بدهند که بهتر است از چه نوع لمینت، سازه، ابعاد و اندازه ای استفاده کنید.

چاپ پلات و لمینت چیست؟

برای چاپ پلات و لمینت ما تصویر دلخواه شما را بر روی مقوای کوتد چاپ می کنیم، و بعد از آن برای اینکه این چاپ خراب نشود و آسیب نبیند، روی آن را روکش لمینت می کشیم. این روکش کمک می کند تا به راحتی بتوانید این چاپ پلات را هر زمان خواستید تمیز کنید. و علارغم آن کمک می کند، تا مقوای کوتد در برابر هر آسیبی پارگی و رنگ پریدگی مقاوم باشد. انتخاب شماست که این لمینت براق باشد یا مات. که البته هر کدام مزایا و معایبی دارند. که از مهم ترین آن ها این است که تصویر با لمینت براق خوشرنگ تر می شود. اما انعکاس نور بر روی آن صورت خواهد گرفت که برای تصاویری که متن دارند، اصلاً مناسب نخواهد بود. اما با لمینت براق تصاویر مشخص تر خواهند بود. چون انعکاس نوری وجود ندارد. اما با لمینت مات تا مقداری رنگ ها بور می شوند.

نقش پلات لمینت در عرصه تبلیغات

نقش پررنگی که پلات لمینت تبلیغاتی در سازه های نمایشگاهی دارد، باعث شده است تا بتواند تصاویر تبلیغاتی زیادی را در تمام فضاهای عمومی دنیا به نمایش بگذارد. چون این محصول خیلی سریع آماده می شود، بسیار سبک است و کیفیت چاپ بالایی دارد. و مهم تر از آن قابل نصب بر روی اغلب سازه ها و استند های تبلیغاتی می باشد. علاوه بر آن می توانید مدت زیادی از این محصول استفاده کنید.
چون پوشش لمینتی که این نوع چاپ دارد، کمک می کند تا این چاپ پلات و لمینت بتواند مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و آسیب نبیند. چاپ پلات لمینت کیفیت بالایی دارد و می تواند با داشتن یک تصویر تبلیغاتی مناسب و تاثیر گذار، تبلیغات برند و محصولات یا خدمات شما را به خوبی به مخاطبین نمایش دهد، و آن ها را به سمت شما بکشاند.

نقش چاپ پلات لمینت در عرصه دکوراسیون داخلی و موارد دیگر

کمتر دیده شده است که از چاپ پلات لمینت در دکوراسیون داخلی منازل استفاده شود. بیشترین کاربرد را به عنوان تابلو پلات لمینت در بیمارستان ها و مطب ها، کلینیک ها، آموزشگاه ها، متروها و... دارد. چون در این فضاها لازم به این می باشد که بتوانند برای رعایت بهداشت عمومی بتوانند مرتب تابلو ها را تمیز کنند.
معمولاً علاوه بر طرح های سازمانی و اطلاع رسانی عمومی یا حتی آموزشی، از طرح های منظره و طبیعت و نقاشی های هنری برای چاپ این تابلو ها استفاده خواهد شد. تا بتواند فضای هر محیطی را از یکنواختی در بیاورند. چاپ پلات و لمینت بر روی تخته شاسی و یا استند قاب فنری محبوب ترین محصولاتی است، که در این فضاها دیده می شود.

چاپ پلات لمینت

چاپ روی کاغذ کوتد و لمینت به مهم ترین عاملی که بستگی دارد، ابعاد و اندازه می باشد. چاپ لمینت که عرض 100 باشد، خیلی مقرون به صرفه تر از پلات لمینتی است که عرض 150 است. بنابراین بهتر است تا سفارش خود را و فایل مورد نظر را به گونه ای در نظر بگیرید، که روی پلات لمینت عرض 100 امکان چاپ و تولید داشته باشد. که در نهایت بنر لمینت برای شما به صرفه تر باشد.

مزایای چاپ پلات و لمینت

-سبک و قابل حمل
-زمان تحویل کوتاه و فوری
-چاپ عریض و با کیفیت بالا
-پلات لمینت عرض 150 و پلات لمینت عرض 100
-قابل شست و شو و تمیز کردن
-امکان انتخاب لمینت مات یا براق
-قابل نصب بر روی انواع سازه های نمایشگاهی
-چاپ پلات ارزان و مقرون به صرفه

قیمت چاپ پلات و لمینیت

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.