پوستر اسنپ

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش پوستر اسنپ

پوستر اسنپ ها گیره ها و هولدرها یا نگهدارنده های چاپ پلات و لمینیت و سولیت هستند که معمولا به صورت آویز قرار می گیرند. خصوصا در فروشگاه ها موقع پروموشن ها به صورت آویز از سقف استفاده می شود.

پوستر اسنپ ها سازه ای از جنس آلومینیوم و کلیپسی مانند می باشند که به عنوان شیرازه در بالا و پایینِ کار قرار می گیرند و باعث ایستایی بهتر و همچنین به صورت شکیل و زیبایی چاپ مورد نظر شما را قاب می گیرند.
نوع چاپ پوستر اسنپ های یک طرفه پلات لمینت می باشد ولی نوع چاپ پوستر اسنپ دو طرفه به دلیل به عدم امکان دو طرفه بودن پلات و لمینت، سولیت می باشد پوستر اسنپ ها حمل و نقل آسانی نیز دارند و کاملاً راحت می توان آن ها را از هم تقکیک کرد و یا به صورت رول شده به آسانی آن را حمل کرد.

چاپ پوستر اسنپ

1.پوستر اسنپ یک طرفه از چاپ پلات و لمینت استفاده می کند.
2.پوستر اسنپ دوطرفه از چاپ سولیت استفاده می کند.

شیرازه پلات و لمینیت

پوستر اسنپ ها در اصطلاح عامیانه همان شیرازه پلات و لمینیت هستند که باعث می شوند پلات و لمینیت چاپی تان بسیار مرتب و تمیز ایستایی داشته باشد. شیرازه پلات و لمینیت ها محصولات کاربردی هستند که می توانید برای تهیه آن با کارشناسان شرکت بانی چاپ از طریق لینک های شبکه های اجتماعی ارتباط بر قرار نمایید

کاربرد پوستر اسنپ

این سازه به خاطر حالت طوماری گونه ایی که دارد به راحتی روی هر سطح صافی مانند دیوار، پارتیشن و ... نصب می شود. نوع دوم آن قابلیت آویزان شدن از سقف را دارا است که بسیار کاربردی می باشد، برای مثال در بعضی از فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شود.
برای معرفی محصول و یا اطلاع رسانی آن را از سقف آویزان می کنند که هم باعث زیبا سازی شده و هم کاملا کم حجم و سبک است و همچنین امکان استفاده ی دوباره از آن ممکن است فقط کافی است چاپ داخل آن را عوض کنید.
از پوستر اسنپ می توان برای زیباسازی محیط کاری و غرفه‌های نمایشگاهی استفاده نمود.
کاربرد: فروشگاه ها، اداره ها، نمایشگاه‌ها، هرنوع ایونت برگذار شده توسط شما، فرودگاه، مدارس و ...

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.