عنوان

متن پیام

جا کاتالوگی نمایشگاهی

 قطعاً برای سازماندهی بروشورها و کاتالوگ ها و سایر اوراق این چنینی هم، بهتر است از جابروشوری و یا جاکاتالوگی استفاده کنید. استند بروشور و استند کاتالوگ بهتون کمک خواهد کرد تا بتوانید کاتالوگ و سایر اوراق را مرتب و منظم، طوری قرار دهید که هرکس کاتالوگ استند را می بیند، توجهش جلب شود و بتواند به راحتی از میان بروشورها و کاتالوگ ها، آنچه که مورد نیاز خودش است را پیدا کند و مطالعه کند یا بردارد.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

فرض می کنیم فعالیت شما در زمینه واردات یا تولید محصولاتی است، که دارای تنوع زیاد می باشد. مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی، دارویی، مواد شوینده و... شاید هم مدیریت مجموعه ای خدماتی، درمانی، اداری، بانکی یا آموزشی را به عهده دارید و باید اطلاعات زیادی از نوع خدمات و انواع آن را در اختیار مردم بگذارید. پس شما فبلاً کاتالوگ ها و بروشورهایی را برای این کار چاپ کرده اید، اما در حال حاضر به دنبال روشی هستید، که با سازماندهی و نظم، آن ها در دسترس عموم قرار بدهید.

 استند کاتالوگ و استند بروشور هم در محیط کار شما کاربرد دارد، هم در نمایشگاه، هم برای قرار دادن در محیط های شلوغ و پر رفت آمد مانند مترو، و هم در سالن های انتظار مانند مطب ها، بیمارستان ها و... مخصوصاً در سالن های انتظار مردم وقت بیشتری دارند تا با مطالب شما سرگرم و آشنا بشوند. این نوع محصول در واقع به دو نوع استند کاتالوگ و استند بروشور تقسیم می شود.
 استند کاتالوگ یا جاکاتالوگی

استندهای تبلیغاتی کاتالوگ خود به دو نوع استند کاتالوگ ثابت و استند کاتالوگ پرتابل تقسیم می شوند:

 استند کاتالوگ ثابت: استند کاتالوگ ثابت به این معنی است که نوع ثابت استند کاتالوگ، به همان صورتی که هست تولید می شود و به جایی که قرار است قرار بگیرد، منتقل می شود. استند ثابت کاتالوگ بسیار مقاوم و با دوام است و در هر جا به صورت ایستاده می توان آن جا گذاری کرد. استندهای کاتالوگ را در اندازه ها و تعداد طبقات مختلف به صورت آماده می توانید تهیه کنید.

استند کاتالوگ پرتابل: اما نوع پرتابل و قابل حمل استند کاتالوگ، قابل جمع شدن می باشد و ابتدا در یک کیف به صورت جمع شده و کم حجم قرار دارد، و برای استفاده باز می شود، و بر روی زمین قرار می گیرد. این طوری می توان آن را خیلی راحت تر جا به جا کرد. کاتالوگ استند پرتابل می تواند اندازه و تعداد طبقات مختلفی داشته باشد، که شما با توجه به نیازتان می توانید، از بین آن ها انتخاب کنید.
 استند بروشور یا جا بروشوری

 از استندهای تبلیغاتی بروشور برای جا دادن بروشورها که در اندازه و حجم کم تری هستند، استفاده می شود. استند بروشور هم به دو نوع متفاوت تولید می شود: استند بروشور رومیزی، که بر روی میز قرار می گیرد، و استند بروشور دیواری، که بر روی دیوار نصب می شوند.
کاربرد استند کاتالوگ و استند بروشور

 از استند کاتالوگ در نمایشگاه ها، بیمارستان ها، مطب ها، داروخانه ها، کلینیک ها، آموزشگاه ها، بانک ها، مؤسسه ها، مدارس، همایش ها، فرودگاه ها، آژانس های مسافرتی، آژانس های هواپیمایی، کارخانه ها، اداره های دولتی، پست، اداره بیمه و...

 از استند بروشور در مطب ها، فروشگاه ها، مغازه ها، رستوران ها و کلیه جاهایی که اوراق کمتری برای ارائه دارند.
 نقش استند کاتالوگ و استند بروشور در تبلیغات

 شما با استفاده از استند کاتالوگ و استند بروشور می توانید کاتالوگ ها، بروشورها و سایر اوراقی که می خواهید در دسترس عموم قرار بگیرد را، با نظم بیشتری در اختیار آن ها قرار دهید. این نظمی که استند ها به کاتالوگ و بروشورها می بخشد، باعث می شود تا مخاطب، راحت تر بداند که هر یک از این مطالب برای چه چیزی کاربرد دارد و از میان آن ها، سریع تر به آنچه که می خواهد دسترسی داشته باشد. این طوری ذهن مخاطب به هم نمی ریزد و خیلی آسان تر با محصولات و خدماتتان آشنا خواهد شد. این استندهای تبلیغاتی به شما کمک می کند تا نحوه ارائه تبلیغات خود را بهبود ببخشید تا مؤثر تر ظاهر شوید.

---------------------------------------

جا کاتالوگ نمایشگاهی به دو صورت ایستاده و رومیزی می باشد. که در سایز های مختلف موجود می باشد. شما میتوانید با توجه به نیازتان بر روی تصویر جا کاتالوگی بالا کلیک نمایید و اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

استند کاتالوگ

استند هایی که به منظور نگهداری و یا پخش انواع کاتالوگ و بروشور در سایز های مختلف در نمایشگاه ها، داخل شرکت ها یا موسسات، آموزشگاه ها، همایش ها و ... استفاده می شوند. کاتالوگ استند یا جا کاتالوگی در سایز های آ4 و آ3 و 1/3 آ4 وجود دارد که با توجه به نیازی که دارید تهیه و سپس استفاده می نمائید. جا کاتالوگی در دو نوع پرتایل قابل حمل و ثابت وجود دارد

جا بروشوری

استند هایی هستند که به منظور قراردادن بروشور از آنها استفاده میشود که در دو نوع قابل عرضه هستند ( نصب بر روی دیوار و قراردادن روی میز ) . شما میتوانید در تصاویر بالا دو نوع یک طبقه و سه طبقه آن که با سایز یک سوم آ4 هست را ملاحظه بفرمایید.

استند بروشور

این استند نام دیگر جا بروشوری می باشد. که شما میتوانید انواع استند بروشور را در تصاویر بالا مشاهده بفرمایید.

کاتالوگ استند

این استند نیز نام دیگر استند کاتالوگ می باشد و بیشتر این متن پاسخ به سوالات مشتریانی می باشد که تفاوت این دو را تماس گرفته و سوال میکنند.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )