عنوان

متن پیام

استند کاتالوگ و جا بروشوری

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.
TELEGRAM
WhatsApp
instagram

استند ایستاده کاتالوگ

یکی از محصولات کاربردی برای سازماندهی کاتالوگ ها و بروشورها استند بروشور و استند کاتالوگ می باشد. با داشتن یک استند تبلیغاتی می توانید به همه آن ها نظم بدهید. این استندها طبقه بندی شده اند و از هر طبقه برای یک نوع کاتالوگ یا بروشور می توانید استفاده کنید. تا مصرف کننده ها و بیننده ها قادر باشند آنچه که به دنبالش هستند را سریع پیدا کنند. این استندها انواع مختلفی دارند. همه دارای ساختاری فلزی هستند، به راحتی نصب می شوند و فضای کمی را اشغال می کنند. 

استند جاکاتالوگی و استند جای بروشور

فرض می کنیم فعالیت شما در زمینه واردات یا تولید محصولاتی است، که دارای تنوع زیاد می باشد. مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی، دارویی، مواد شوینده و... شاید هم مدیریت مجموعه ای خدماتی، درمانی، اداری، بانکی یا آموزشی را به عهده دارید و باید اطلاعات زیادی درباره انواع خدمات و جزئیات آن ها را در اختیار مردم بگذارید. پس شما فبلاً کاتالوگ ها و بروشورهایی را برای این کار چاپ کرده اید، اما در حال حاضر به دنبال روشی هستید، که با سازماندهی و نظم، آن ها در دسترس عموم قرار بدهید. برای این کار لازم است آن ها را طبقه بندی شده و منظم در دسترس افراد قرار بدهید.
 قطعاً برای سازماندهی وسایل شخصی و یا وسایل محیط کار خود، از قفسه های طبقه بندی شده، استفاده می کنید. برای بروشورها و کاتالوگ ها و سایر اوراق این چنینی هم، بهتر است از جابروشوری و یا جاکاتالوگی استفاده کنید. استند بروشور تبلیغاتی و استند کاتالوگ تبلیغاتی  به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید کاتالوگ و سایر اوراق را مرتب و منظم، طوری قرار دهید که هرکسی کاتالوگ استند را می بیند، توجه او جلب شود و بتواند به راحتی از میان بروشورها و کاتالوگ ها، آنچه که مورد نیاز خودش است را پیدا کند و مطالعه کند یا حتی بردارد.
 استند فلزی به عنوان جاکاتالوگی ایستاده و جاکاتالوگی رومیزی برای بروشور هم در محیط کار شما کاربرد دارد، هم در نمایشگاه، هم برای قرار دادن در محیط های شلوغ و پر رفت آمد مانند مترو، و هم در سالن های انتظار مانند مطب ها، بیمارستان ها و... . مخصوصاً در سالن های انتظار بسیار مفید است، چون مردم وقت بیشتری دارند تا با مطالب شما سرگرم و آشنا بشوند.

انواع استند نمایشگاهی و جای کاتالوگ و بروشور

این نوع استند تبلیغاتی به دو نوع استند ایستاده تبلیغاتی کاتالوگ و استند بروشور تبلیغاتی تقسیم می شود. که یکی برای فضاهایی است که می خواهید استند را بر روی زمین قرار بدهید و در آن کاتالوگ بگذارید، یکی هم برای قرار دادن بر روی میز است که در آن بروشورهای سه لت قرار بدهید.
-استند کاتالوگ
-استند بروشور


استند کاتالوگ نمایشگاهی

استندهای تبلیغاتی کاتالوگ خود به دو نوع استند کاتالوگ ثابت و استند کاتالوگ پرتابل تقسیم می شوند:

استند کاتالوگ ثابت: استند کاتالوگ ثابت به این معنی است که نوع ثابت استند کاتالوگ، به همان صورتی که هست تولید می شود و به جایی که قرار است قرار بگیرد، منتقل می شود. استند ثابت کاتالوگ بسیار مقاوم و با دوام است و در هر جا به صورت ایستاده می توان آن جا گذاری کرد. استندهای کاتالوگ را در اندازه ها و تعداد طبقات مختلف به صورت آماده می توانید تهیه کنید.
استند کاتالوگ پرتابل: اما نوع پرتابل و قابل حمل استند کاتالوگ، قابل جمع شدن می باشد و ابتدا در یک کیف به صورت جمع شده و کم حجم قرار دارد، و برای استفاده باز می شود، و بر روی زمین قرار می گیرد. این طوری می توان آن را خیلی راحت تر جا به جا کرد. کاتالوگ استند پرتابل را می توانید در هر فضای ببرید و از آن استفاده کنید.


استند بروشور تبلیغاتی

از استندهای تبلیغاتی بروشور برای جا دادن بروشورها که در اندازه و حجم کم تری هستند، استفاده می شود. استند بروشور هم به دو نوع متفاوت تولید می شود: استند بروشور رومیزی، که بر روی میز قرار می گیرد، و جا بروشوری دیواری، که بر روی دیوار نصب می شوند. که البته نمونه هایی که در بانی چاپ تولید می شود و به فروش می رسد از نوع رومیزی هستند. معمولاً این استندها از جنس پلکسی هستند و فضای بسیار کمی را از میز اشغال می کنند. بسیار سبک و ظریف اند و به راحتی می توانید ان ها را حمل کنید.


کاربرد استند کاتالوگ و استند بروشور

خرید استند کاتالوگ برای استفاده تبلیغاتی و انتشار کاتالوگ های معرفی محصول و خدمات در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، داروخانه ها، آژانس های مسافرتی، دفاتر فروش و...
خرید استند جاکاتالوگی برای ارائه کاتالوگ های معرفی خدمات در مرکزهای خدماتی، آموزشی، ورزشی، درمانی و...
استند نمایشگاهی به عنوان استند روزنامه و مجله در سالن های انتظار، فرودگاه ها، ترمینال ها، مطب ها، کتابخانه ها و...

و اما از استند بروشور در مطب ها، فروشگاه ها، مغازه ها، رستوران ها، کلینیک ها و کلیه جاهایی که می خواهند بروشور اطلاعات در باره خدمات یا منو غذا را بر روی میز در اختیار مراجعین قرار بدهند.


نقش استند کاتالوگ و استند بروشور در تبلیغات

شما با استفاده از استند کاتالوگ و استند بروشور می توانید کاتالوگ ها، بروشورها و سایر اوراقی که می خواهید در دسترس عموم قرار بگیرد را، با نظم بیشتری در اختیار آن ها قرار دهید. این نظمی که استند ها به کاتالوگ و بروشورها می بخشد. باعث می شود تا مخاطب، راحت تر بداند که هر یک از این کاتالوگ ها یا بروشورها برای چه چیزی کاربرد دارد. و از میان آن ها، می تواند سریع تر به آنچه که می خواهد دسترسی داشته باشد. این طوری ذهن مخاطب به هم نمی ریزد و خیلی آسان تر با محصولات و خدماتی که ارائه می دهید آشنا خواهد شد. این استندهای تبلیغاتی به شما کمک می کند تا نحوه ارائه تبلیغات خود را بهبود ببخشید تا مؤثر تر ظاهر شوید.

سفارش اینترنتی استند کاتالوگ و بروشور

شما می توانید در صورت نیاز در بازه زمانی کوتاه هر یک از انواع استندها ی ما را سفارش بدهید و تحویل بگیرید. با خرید اینترنتی استند کاتالوگ و بروشور، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.
نحوه سفارش:
1.ابتدا نوع استند را انتخاب کنید.
2.تعداد مورد نظر برای سفارش را وارد نمایید.
3.روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک کنید.
4.پس از مراحل پرداخت و نهایی کردن خرید سفارش شما ثبت خواهد شد.
5. در نهایت بانی چاپ برای ارسال سفارش، با شماتماس خواهد گرفت.


استند کاتالوگ
و استند بروشور

تولید و فروش استند کاتالوگ را در انواع مختلفی عرضه می کنیم که هر یک بر اساس متریال و اندازه هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال استند جاکاتالوگی که تماماً فلزی است با استند کاتالوگ پلکسی فرق می کند. عامل بعدی تعدادطبقات استندها می باشد. استند بروشورهای موجود همه از جنس پلکسی هستند، اما استند بروشور سه طبقه ای قاعدتاً بیشتر از یک طبقه ای است. برخی از استندها از تولیدات ما می باشد اما مواردی هستند که وارداتی می باشند و جاکاتالوگی نمایشگاهی وارداتی نیز بالاتر از نوع ایرانی آن است. در کل موارد جاکاتالوگی پلکسی یا فلزی بودن آن، تعداد طبقات، ایرانی یا وارداتی بودن استند در هزینه استند کاتالوگ تاثیر گذار می باشد. 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )