استند کاتالوگ

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

استند کاتالوگ یا جا کاتالوگی یک سازه ای از جنس فلز یا پلکسی است که می تواند بهترین ارگانایزر کاتالوگ در محیط نمایشگاهی و شرکتی یا فضای آرایشگاهی شما باشد، استند های کاتالوگ در سایز A3 , A4 از بهترین متریال ساخته شده ، همچنین جا برشوری که وظیفه نگهداری بروشور بر روی میز کانتر های نمایشگاهی شما را دارد در دو نوع سه طبقه و دو طبقه می باشد که از جنس پلکسی شفاف و بهترین متریال تولید شده است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

استند کاتالوگ و جا بروشوری

استند کاتالوگ استندی است که در واقع در عین اینکه به کاتالوگ ها نظم می دهد می تواند پایه ای نگهدارنده برای کاتالوگ محصولات شما باشد که در محل های سربسته و در سالن انتظار قرار می گیرد و به عنوان بخشی از دکوراسیون شرکتی نیز کاربرد دارد، استند کاتالوگ یا پایه نگهدارنده کاتالوگ، از بهم ریختگی کاتالوگ های داخل شرکتی و ادارات یا مجله های داخل شرکت به عنوان یک ارگانایزر کاتالوگ عمل می کند و در عین شیکی از پخش شدگی کاتالوگ ها بر روی میز و از بین رفتن آن ها جلوگیری می کند و باعث دسته بندی شدن کاتالوگ های می شود، جاکاتالوگی نیز از اسم های دیگر استند کاتالوگ است که در میان افراد به جاکاتالوگی نیز معروف می باشد.

استند ایستاده کاتالوگ

از ابزار پرکاربرد که برای سازماندهی کاتالوگ ها و بروشورها استفاده می شود، استند بروشور و استند کاتالوگ می باشد. با داشتن یک استند تبلیغاتی می توانید به کاتالوگ و بروشورهای خود نظم بدهید؛ به ویژه از استند کاتالوگ و استند بروشور در نمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.
این استندها طبقه بندی شده اند و از هر طبقه برای یک نوع کاتالوگ یا بروشور می توانید استفاده کنید. تا مصرف کننده ها و بیننده ها قادر باشند آنچه که به دنبالش هستند را سریع پیدا کنند. این استندها انواع مختلفی دارند. همه دارای ساختاری فلزی هستند، به راحتی نصب می شوند و فضای کمی را اشغال می کنند. 

استند جاکاتالوگی و استند جای بروشور

 فعالیت شما مثلاً در زمینه واردات یا تولید محصولاتی است، که دارای تنوع زیاد می باشد. مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی، دارویی، مواد شوینده و... شاید هم مدیریت مجموعه ای خدماتی، درمانی، اداری، بانکی یا آموزشی را به عهده دارید و باید اطلاعات زیادی درباره انواع خدمات و جزئیات آن ها را در اختیار مردم بگذارید. پس شما فبلاً کاتالوگ‌ها و بروشورهایی را برای این کار چاپ کرده اید، اما در حال حاضر به دنبال روشی هستید، که با سازماندهی و نظم، آن ها در دسترس عموم قرار بدهید. برای این کار لازم است آن ها را طبقه بندی شده و منظم در دسترس افراد قرار بدهید.
 قطعاً برای سازماندهی وسایل شخصی و یا وسایل محیط کار خود، از قفسه های طبقه بندی شده، استفاده می کنید. برای بروشورها و کاتالوگ ها و سایر اوراق این چنینی هم، بهتر است از جابروشوری و یا جاکاتالوگی استفاده کنید. استند بروشور تبلیغاتی و استند کاتالوگ تبلیغاتی  به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید کاتالوگ و سایر اوراق را مرتب و منظم، طوری قرار دهید که هرکسی کاتالوگ استند را می بیند، توجه او جلب شود و بتواند به راحتی از میان بروشورها و کاتالوگ ها، آنچه که مورد نیاز خودش است را پیدا کند و مطالعه کند یا حتی بردارد.
 استند فلزی به عنوان جاکاتالوگی ایستاده و جاکاتالوگی رومیزی برای بروشور هم در محیط کار شما کاربرد دارد، هم در نمایشگاه، هم برای قرار دادن در محیط های شلوغ و پر رفت آمد مانند مترو، و هم در سالن های انتظار مانند مطب ها، بیمارستان ها و... . مخصوصاً در سالن های انتظار بسیار مفید است، چون مردم وقت بیشتری دارند تا با مطالب شما سرگرم و آشنا بشوند.

جا کاتالوگی

جا کاتالوگی ها معمولا نظم و ترتیب دهنده ی فضا و مکانی برای بهتر دیده شدن کاتالوگ ها هستند. جا کاتالوگی در زمانی به کار می رود که معمولا شما فضایی مانند مطب ها یا شرکتی دارید و به عنوان مثال بر روی میز پذیرایی کاتالوگ ها پخش شده اند ، جاکاتالوگی می تواند تمام آن مجلات و کاتالوگ ها را در عین اینکه در دسترس هستند نظم بدهد.

جاکاتالوگی ها در نمایشگاه ها کاربرد بیشتری دارند زیرا که شرکت ها در غرفه های تبلیغاتی خود تعداد بسیار زیادی کاتالوگ برای ارائه دارند و جاکاتالوگی با نظم بسیار زیبا تمام کاتالوگ های مختلف تبلیغاتی شرکت را در خود در عین زیبایی جای می دهد.

استند کاتالوگ A4

این نوع استند کاتالوگ، مناسب برای کاتالوگ های سایز A4 می باشد. پنج طبقه مجزا برای جاگذاری کاتالوگ های سایز A4 و کوچکتراز آن، در استند کاتالوگ وجود دارد. این نوع از استندها ایرانی هستند و از جنس فلز ساخته شده اند. با توجه به کیفیتی که دارند، بسیار مقرون به صرفه نیز می باشند. که با خرید استند کاتالوگ به راحتی می توانید کاتالوگ های خود را طبقه بندی شده، در اختیار افراد قرار دهید. استند کاتالوگ ها در نمایشگاه ها، مراکز آموزشی، مراکز درمانی، فروشگاه ها، اداره ها، بانک ها، دفاتر خدماتی و... بسیار کاربرد دارد. لازم به ذکر است که استند کاتالوگ A4 به صورت ثابت هستند و پرتابل نمی باشند. اما در عین حال بسیار سبک و ظریف می باشند. سطح اشغال آن ها 46 در 29.5 سانتیمتر هست. به این ترتیب این نوع استند کاتالوگ بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند، می تواند به کاتالوگ های شما نظم زیادی ببخشد.

استند کاتالوگ A3 - ثابت

اگر به دنبال خرید یک استند کاتالوگ برای کاتالوگ یا برگه های سایز A3 هستید، این محصول بهترین گزینه برای شما می باشد. با خرید این نوع استند، بدون نیاز به هیچ تخصصی و با کمک راهنمای داخل آن، اجزای این سازه را به هم متصل کنید. درسته که نوع استند ثابت است و به راحتی قابل جابه جایی نمی باشد، اما در عین حال می توانید در مدت زمان کوتاهی اجزای این استند را سرهم کنید و از آن استفاده کنید. استند کاتالوگ A3 ثابت بسیار مقاوم است و عمر طولانی دارد. با استفاده از این استندها می توانید به راحتی کاتالوگ های خود را در دسترس عموم قرار دهید. این استندها در محیط های اداری، آموزشی، درمانی، خدماتی و... کاربرد بسیاری دارد.

انواع استند نمایشگاهی و جای کاتالوگ و بروشور

این نوع استند تبلیغاتی به دو نوع استند ایستاده تبلیغاتی کاتالوگ و استند بروشور تبلیغاتی تقسیم می شود. که یکی برای فضاهایی است که می خواهید استند را بر روی زمین قرار بدهید و در آن کاتالوگ بگذارید، یکی هم برای قرار دادن بر روی میز است که در آن بروشورهای سه لت قرار بدهید.

-استند کاتالوگ
-استند بروشور

انواع جنس استند کاتالوگ و یا جا بروشوری

-جنس فلزی
-جنس پلکسی

استند کاتالوگ نمایشگاهی

استندهای تبلیغاتی کاتالوگ خود به دو نوع استند کاتالوگ ثابت و استند کاتالوگ پرتابل تقسیم می شوند:

استند کاتالوگ ثابت: استند کاتالوگ ثابت به این معنی است که نوع ثابت استند کاتالوگ، به همان صورتی که هست تولید می شود و به جایی که قرار است قرار بگیرد، منتقل می شود. استند ثابت کاتالوگ بسیار مقاوم و با دوام است و در هر جا به صورت ایستاده می توان آن جا گذاری کرد. استندهای کاتالوگ را در اندازه ها و تعداد طبقات مختلف به صورت آماده می توانید تهیه کنید.
استند کاتالوگ پرتابل: اما نوع پرتابل و قابل حمل استند کاتالوگ، قابل جمع شدن می باشد و ابتدا در یک کیف به صورت جمع شده و کم حجم قرار دارد، و برای استفاده باز می شود، و بر روی زمین قرار می گیرد. این طوری می توان آن را خیلی راحت تر جا به جا کرد. کاتالوگ استند پرتابل را می توانید در هر فضای ببرید و از آن استفاده کنید.

استند بروشور تبلیغاتی

از استندهای تبلیغاتی بروشور برای جا دادن بروشورها که در اندازه و حجم کم تری هستند، استفاده می شود. استند بروشور هم به دو نوع متفاوت تولید می شود:

  • استند بروشور رومیزی، که بر روی میز قرار می گیرد.
  • جا بروشوری دیواری، که بر روی دیوار نصب می شوند.

که البته نمونه هایی که در بانی چاپ تولید می شود و به فروش می رسد از نوع رومیزی هستند. معمولاً این استندها از جنس پلکسی هستند و فضای بسیار کمی را از میز اشغال می کنند. بسیار سبک و ظریف اند و به راحتی می توانید ان ها را حمل کنید.

برای طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ می توانید با کارشناسان طراحی بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید.

کاربرد استند کاتالوگ و استند بروشور

خرید استند کاتالوگ برای استفاده تبلیغاتی و انتشار کاتالوگ های معرفی محصول و خدمات در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، داروخانه ها، آژانس های مسافرتی، دفاتر فروش و...
خرید استند جاکاتالوگی برای ارائه کاتالوگ های معرفی خدمات در مرکزهای خدماتی، آموزشی، ورزشی، درمانی و...
استند نمایشگاهی به عنوان استند روزنامه و مجله در سالن های انتظار، فرودگاه ها، ترمینال ها، مطب ها، کتابخانه ها و...

و اما از استند بروشور در مطب ها، فروشگاه ها، مغازه ها، رستوران ها، کلینیک ها و کلیه جاهایی که می خواهند بروشور اطلاعات در باره خدمات یا منو غذا را بر روی میز در اختیار مراجعین قرار بدهند.

نقش استند کاتالوگ و استند بروشور در تبلیغات

شما با استفاده از استند کاتالوگ و استند بروشور می توانید کاتالوگ ها، بروشورها و سایر اوراقی که می خواهید در دسترس عموم قرار بگیرد را، با نظم بیشتری در اختیار آن ها قرار دهید. این نظمی که استند ها به کاتالوگ و بروشورها می بخشد. باعث می شود تا مخاطب، راحت تر بداند که هر یک از این کاتالوگ ها یا بروشورها برای چه چیزی کاربرد دارد. و از میان آن ها، می تواند سریع تر به آنچه که می خواهد دسترسی داشته باشد. این طوری ذهن مخاطب به هم نمی ریزد و خیلی آسان تر با محصولات و خدماتی که ارائه می دهید آشنا خواهد شد. این استندهای تبلیغاتی به شما کمک می کند تا نحوه ارائه تبلیغات خود را بهبود ببخشید تا مؤثر تر ظاهر شوید.

سفارش اینترنتی استند کاتالوگ و بروشور

شما می توانید در صورت نیاز در بازه زمانی کوتاه هر یک از انواع استندها ی ما را سفارش بدهید و تحویل بگیرید. با خرید اینترنتی استند کاتالوگ و بروشور، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

نحوه سفارش:
1.ابتدا نوع استند را انتخاب کنید.
2.تعداد مورد نظر برای سفارش را وارد نمایید.
3.روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک کنید.
4.پس از مراحل پرداخت و نهایی کردن خرید سفارش شما ثبت خواهد شد.
5. در نهایت بانی چاپ برای ارسال سفارش، با شما تماس خواهد گرفت.

استند کاتالوگ و استند بروشور

تولید و فروش استند کاتالوگ را در انواع مختلفی عرضه می کنیم که هر یک بر اساس متریال و اندازه هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال استند جاکاتالوگی که تماماً فلزی است با استند کاتالوگ پلکسی فرق می کند. عامل بعدی تعدادطبقات استندها می باشد. استند بروشورهای موجود همه از جنس پلکسی هستند، اما استند بروشور سه طبقه ای قاعدتاً بیشتر از یک طبقه ای است. برخی از استندها از تولیدات ما می باشد اما مواردی هستند که وارداتی می باشند و جاکاتالوگی نمایشگاهی وارداتی نیز بالاتر از نوع ایرانی آن است. در کل موارد جاکاتالوگی پلکسی یا فلزی بودن آن، تعداد طبقات، ایرانی یا وارداتی بودن استند در هزینه استند کاتالوگ تاثیر گذار می باشد.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.