عنوان

متن پیام

چاپ دیجیتال پوستر

چاپ دیجیتال پوستر یا پوستر فوری در صورتی است که شما تمایل به چاپ یک پوستر را داشته باشید، فرض کنید برای همایش یا نمایشگاهی خاص یا گالری خود نیاز به چاپ پوستر در تعداد تکی یا تعداد بسیار پایین را دارید، می توانید با چاپ دیجیتال پوستر تعداد دلخواه پوسترهای خود را چاپ نمایید، چاپ دیجیتال پوستر با کیفیت چاپ بالا در چاپ آنلاین بانی چاپ می تواند برای شما هر تعداد پوستر دیجیتال ای را که مایل باشید چاپ نماید.

سفارش چاپ دیجیتال پوستر فوری چاپ و در کمتر از 3 ساعت آماده ارسال می گردد البته در صورتی که فایل آماده چاپ داشته باشید در 3 ساعت سفارش شما چاپ و آماده تحویل می گردد. برای مشاهده قیمت ها و نحوه ثبت سفارش باید بر روی تصاویر بالا کلیک نمائید:

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

برای مشاهده نمونه کارها کلیک نمایید

قیمت سفارش چاپ دیجیتال پوستر

قیمت سفارش چاپ دیجیتال پوستر برای تعداد کم بسیار مناسب می باشد در صورتی که تیراژ پائین مد نظر شما نیست شما می بایست از منو چاپ افست اقدام به انتخاب چاپ پوستر نمائید. در چاپ دیجیتال پوستر تکی نیز میسر می باشد. البته قابل ذکر است که در این صورت چاپ دیجیتال پوستر تکی هزینه ارسال را هم در نظر داشته باشید !

تفاوت چاپ دیجیتال پوستر دیجیتال و چاپ افست پوستر 

-در چاپ دیجیتال پوستر محدودیت سایز وجود دارد و نمی توان در هر سایز دلخواه پوستر را چاپ نمود.
-در چاپ دیجیتال پوستر از رنگ‌های سفارشی و پنتون برای پوستر نمی توان استفاده نمود.
-چاپ افست پوستر دارای کیفیت چاپ بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال می باشد.
-حداقل تیراژ چاپ افست پوستر  250 عدد می باشد درحالیکه در چاپ دیجیتال پوستر محدودیت تعداد چاپ وجود ندارد و برای تیراژ چاپ پایین استفاده می شود.
-زمان تحویل چاپ دیجیتال پوستر بسیار کوتاه و در چند ساعت می باشد.

قیمت چاپ دیجیتال

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )