عنوان

متن پیام

چاپ دیجیتال کارت دعوت | چاپ دیجیتال کارت تبریک

برای سفارش چاپ کارت دعوت خود می توانید با توجه به نوع سفارش خود روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید و با نحوه ثبت سفارش آشنا شوید، همچنین با سایر توضیحات مربوط به جنس و زمان تحویل را مطالعه نمائید. چاپ دیجیتال کارت دعوت و چاپ دیجیتال کارت تبریک با طرح اختصاصی شما چاپ می شود در صورتی که طرح آماده به چاپ ندارید تیم طراحی بانی چاپ اینکار رو برای شما انجام می دهد. اگر سفارش مورد نظر شما در بالا وجود ندارد می توانید با بانی چاپ تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

برای مشاهده نمونه کارها کلیک نمایید

قیمت سفارش چاپ دیجیتال کارت دعوت و تبریک

قیمت سفارش چاپ دیجیتال کارت دعوت و تبریک برای تعداد کم مناسب می باشد. در صورتی که تعداد بالای 200 عدد نیاز دارید حتماً می بایست به جای چاپ دیجیتال، چاپ افست را انتخاب نمائید تا از نظر قیمت برای شما مقرون به صرفه باشد. چاپ دیجیتال برای سفارش هایی با تعداد کم و تیراژ های پائین می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها می بایست ابتدا بر روی عکس های بالا کلیک نمائید سپس پس از انتخاب نوع جنس و تعداد  قیمت سفارش خود را مشاهده نمائید.

کارت دعوت

زمانی که شما می خواهید یک مهمانی و یا مراسم خاصی را برپا نمائید از جمله ابزار ضروری برای مراسم، طراحی و چاپ کارت دعوت می باشد.
از موارد تهیه پرکاربرد کارت دعوت، می توان به کارت دعوت ها برای مهمانی های رسمی مانند عروسی، مجلس نامزدی، تولد، سالگرد ازدواج و ...اشاره نمود.
اما ممکن است که کارت دعوت ها برای مراسم رسمی باشد مانند دعوت از همکاران برای حضور در نمایشگاه در یک غرفه خاص، دعوت در سمینارها و همایش‌ها، دعوت به جشن پایان سال و ...

انواع  کارت دعوت

کارت دعوت به نمایشگاه بین المللی

کارت دعوت به نمایشگاه نقاشی

و سایر کارت مراسم های رسمی و غیر رسمی

استفاده از کارت دعوت در مهمانی‌های بزرگ بسیار توصیه می شود زیرا دارای مزایای زیادی می باشد:


مزایای کارت دعوت

-کارت دعوت موجب می شود که در این مهمانی های افراد متفرقه نباشد.
-کارت دعوت موجب می شود که سطح کلاس مهمانی مشخص باشد که در نهایت سبب رعایت آداب اولیه مدعوین می گردد.
-کارت دعوت نوعی احترام زیاد به مخاطبین شما نیز می باشد.
-اگر کارت دعوت شما جنبه رسمی و تجاری دارد کارت دعوت می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند عمل نماید.


طراحی کارت دعوت

طراحی کارت دعوت با توجه نوع مراسم مورد نظر و سنین مدعوین انجام می شود که البته با توجه به اینکه کارت دعوت تک لت و یا دولت می باشد طراحی انجام می شود.
در مجموعه بانی چاپ طراحی کار دعوت حرفه ای و طراحی کارت دعوت خلاقانه انجام می شود. انتخاب فونت در بخش نوشتاری کارت دعوت دارای اهمیت می باشد.
مثلاً در مراسم ازدواج از فونت نستعلیق و برای مجالس ختم بیشتر از فونت شکسته مورد استفاده قرار می گیرد. در هر صورت نحوه طراحی کارت دعوت برای هرگونه مراسمی میزان سلیقه فرد دعوت کننده را به نمایش می گذارد.

چاپ کارت دعوت

به این دلیل که اصولاً کارت دعوت ها در تعداد محدود چاپ می شود از چاپ دیجیتال کارت دعوت استفاده می شود.

چاپ کارت دعوت اصولاً در کاغذ گلاسه 250 گرم با سلفون و یا کرافت انجام می شود؛ هر نوع کارت مد نظر شما با طرح سفارشی و اختصاصی در سایز و نوع کاغذ خاص شما قابل اجرا است می توانید با تماس با بانی چاپ درخواست خود را مطرح نمائید.

قیمت چاپ کارت دعوت

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )