چاپ کارت دعوت و تبریک

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دیجیتال کارت دعوت | چاپ دیجیتال کارت تبریک

برای سفارش چاپ کارت دعوت خود می توانید با توجه به نوع سفارش خود روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید و با نحوه ثبت سفارش آشنا شوید، همچنین با سایر توضیحات مربوط به جنس و زمان تحویل را مطالعه نمائید. چاپ دیجیتال کارت دعوت و چاپ دیجیتال کارت تبریک با طرح اختصاصی شما چاپ می شود در صورتی که طرح آماده به چاپ ندارید تیم طراحی بانی چاپ اینکار رو برای شما انجام می دهد. اگر سفارش مورد نظر شما در بالا وجود ندارد می توانید با بانی چاپ تماس بگیرید.

قیمت سفارش چاپ دیجیتال کارت دعوت و تبریک

قیمت سفارش چاپ دیجیتال کارت دعوت و تبریک برای تعداد کم مناسب می باشد. در صورتی که تعداد بالای 200 عدد نیاز دارید حتماً می بایست به جای چاپ دیجیتال، چاپ افست را انتخاب نمائید تا از نظر قیمت برای شما مقرون به صرفه باشد. چاپ دیجیتال برای سفارش هایی با تعداد کم و تیراژ های پائین می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها می بایست ابتدا بر روی عکس های بالا کلیک نمائید سپس پس از انتخاب نوع جنس و تعداد  قیمت سفارش خود را مشاهده نمائید.

کارت دعوت

زمانی که شما می خواهید یک مهمانی و یا مراسم خاصی را برپا نمائید از جمله ابزار ضروری برای مراسم، طراحی و چاپ کارت دعوت می باشد.
از موارد تهیه پرکاربرد کارت دعوت، می توان به کارت دعوت ها برای مهمانی های رسمی مانند عروسی، مجلس نامزدی، تولد، سالگرد ازدواج و ...اشاره نمود.
اما ممکن است که کارت دعوت ها برای مراسم رسمی باشد مانند دعوت از همکاران برای حضور در نمایشگاه در یک غرفه خاص، دعوت در سمینارها و همایش‌ها، دعوت به جشن پایان سال و ...

انواع  کارت دعوت

کارت دعوت به نمایشگاه بین المللی

کارت دعوت به نمایشگاه نقاشی

و سایر کارت مراسم های رسمی و غیر رسمی

استفاده از کارت دعوت در مهمانی‌های بزرگ بسیار توصیه می شود زیرا دارای مزایای زیادی می باشد:
مزایای کارت دعوت

-کارت دعوت موجب می شود که در این مهمانی های افراد متفرقه نباشد.
-کارت دعوت موجب می شود که سطح کلاس مهمانی مشخص باشد که در نهایت سبب رعایت آداب اولیه مدعوین می گردد.
-کارت دعوت نوعی احترام زیاد به مخاطبین شما نیز می باشد.
-اگر کارت دعوت شما جنبه رسمی و تجاری دارد کارت دعوت می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند عمل نماید.
طراحی کارت دعوت

طراحی کارت دعوت با توجه نوع مراسم مورد نظر و سنین مدعوین انجام می شود که البته با توجه به اینکه کارت دعوت تک لت و یا دولت می باشد طراحی انجام می شود.
در مجموعه بانی چاپ طراحی کار دعوت حرفه ای و طراحی کارت دعوت خلاقانه انجام می شود. انتخاب فونت در بخش نوشتاری کارت دعوت دارای اهمیت می باشد.
مثلاً در مراسم ازدواج از فونت نستعلیق و برای مجالس ختم بیشتر از فونت شکسته مورد استفاده قرار می گیرد. در هر صورت نحوه طراحی کارت دعوت برای هرگونه مراسمی میزان سلیقه فرد دعوت کننده را به نمایش می گذارد.

چاپ کارت دعوت

به این دلیل که اصولاً کارت دعوت ها در تعداد محدود چاپ می شود از چاپ دیجیتال کارت دعوت استفاده می شود.

چاپ کارت دعوت اصولاً در کاغذ گلاسه 250 گرم با سلفون و یا کرافت انجام می شود؛ هر نوع کارت مد نظر شما با طرح سفارشی و اختصاصی در سایز و نوع کاغذ خاص شما قابل اجرا است می توانید با تماس با بانی چاپ درخواست خود را مطرح نمائید.

قیمت چاپ کارت دعوت

کاربرد کارت دعوت و کارت تبریک

کارت دعوت و کارت پستال ها معمولا از قدیم رایج بودند حتی امروزه پیشرفت تکنولوژی نتوانسته بر روی آن تاثیر گذار باشد، به طور معمول این کارت ها هنگام هدیه دادن و یا هنگام دادن گل بسیار کاربردی هستند، زمانی که بخواهید به عزیزتان یادگاری بدهید از کارت های دعوت به همراه هدیه استفاده خواهید کرد چرا که این کارت ها نیز مانند هدیه سال ها همراه شما به یادگار خواهند ماند. تنها تاثیری که پیشرفت تکنولوژی بر این کارت ها گذاشته افزایش کیفیت چاپ آن هاست چرا که تکنیک چاپ افست بسیار به زیباتر شدن این کارت ها کمک کرده و این کارت ها را می توان علاوه بر چاپ افست بر روی آن ها طلاکوب و یا فویل کوب کار کرد و با اینکار جلوه ی لوکس تری به کارت های هدیه مان بدهیم، از دیگر کاربردهای کارت دعوت این است که این کارت ها همراه کادوهای عیدانه شرکت ها به مخاطبان به همراه سررسید و تقویم و ... تقدیم می شود، وجود کارت دعوت به همراه هدیه ها باعث می شود هدیه دهنده که شرکت ها می باشند تمامی تبریکات خود را بر روی آن یادداشت کنند و به همراه کادوهای تبلیغاتی و عیدانه به مخاطبشان ارسال نمایند.

جهت مشاهده و سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال کلیک نمایید.