آشپزخانه

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

ست آشپزخانه که شامل پیشبند ، نمگیر و دستگیره های مختلف نسوز و ست دمکنی است با پارچه مخمل در انواع طرح های آماده و دلخواه شما قابل چاپ است.

ست آشپزخانه می تواند با سایر عناصر دکوراسیون آشپزخانه شما مانند فرش و پادری و یا کابینت ها ست شود، چرا که اگر رنگی متضاد با دکوراسیون شما داشته باشد می توان تبدیل به یک عنصر اضافی در دکوراسیون آشپزخانه شما شود. پس می توانید آن را با یک طرح خاص و جذاب آن را در کنار سایر اجزای دکور خود به نمایش بگذارید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

قیمت سفارش ست آشپزخانه پارچه ای

کاربرد و مزایای استفاده از ست پارچه ای آشپزخانه

در هر خانه ایی آشپزخانه، قلب آن خانه است و تهیه سرویس های آشپزخانه برای جهیزیه و همچنین برای تنوع و تغییر چیدمان از الزامات میباشد. کدبانو ها در ابتدای طراحی و چیدمان خانه به دنبال خرید سرویس پارچه ای آشپزخانه خود هستند .

ست کامل آشپزخانه مجموعه ای از وسایل و ابزارهای ضروری پارچه ای در آشپزخانه است که شامل انواع دستگیره ها، دستکش فر، زیربشقابی، زیر لیوانی، پیشبند آشپزخانه، دمکنی ها و نمگیر می‌شود. استفاده از یک ست کامل آشپزخانه در آشپزی و پخت و پز دارای مزایای بسیاری است.
یکی از مزیت‌های اصلی ست کامل آشپزخانه، فراهم بودن تمام وسایل پارچه ای لازم جهت پخت و پز و شستشو ظروف است. با استفاده از این ست کامل، نیاز به جستجو و خرید جداگانه ست پارچه ای آشپزخانه را ندارید و می‌توانید به راحتی با هماهنگی و استفاده از ابزارهای مختلف، غذاهای خوشمزه و متنوعی را آماده کنید.
همچنین، ست کامل آشپزخانه دارای طرح‌های متنوعی است که شامل طرح‌های دلخواه، لوکس، فانتزی و اروپایی می‌شود. این به شما امکان می‌دهد تا آشپزخانه‌تان را به شکلی زیبا و استایلیش تزئین کنید.

در مجموعه ی بانی چاپ ما سرویس آشپزخانه را به صورت ست و حتی تک در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. از کامل ترین سرویس پارچه ای آشپزخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرویس پارچه ای آشپزخانه

1-نمگیر سینک

2-دمکنی های قابلمه (در ابعاد مختلف)

3-دستگیره قلبی

4-دستکش فر

5-دستگیره مربع

6-پیشبند آشپزخانه

7-زیربشقابی

8-زیرلیوانی

ست کامل آشپزخانه

در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی می توانید از ست کامل چاپی آشپزخانه شامل دستگیره، دستکش فر، نمگیر و پیشبند استفاده کنید.

پیش بند چاپی آشپزخانه

پیش بند جهت خیس نشدن لباس در هنگام شستن ظرف ها استفاده می شود. پیشبند آشپزخانه شمسه نگار دارای جنس مخمل و ضد آب است. دوام پارچه پیشبند بسیار بالا است و شما می توانید آن را برای سالهای متمادی استفاده کنید. شما می توانید پیش بند ساده و یا فانتزی را از طریق سایت بانی چاپ سفارش دهید. این پیشبندهای آشپزخانه شیک به آشپزخانه شما رنگ و جلای ویژه ای می دهند و به دلیل ضد آب بودن هم کاربردی هستند.

زیربشقابی چاپی شمسه نگار

زیر بشقابی ها نیز با جنس های مختلف موجود می باشند از جمله زیر بشقابی پارچه ای، زیربشقابی حصیری، زیر بشقابی کنفی و ....  در دکوراسیون آشپزخانه مدرن استفاده از زیر بشقابی یک اصل مهم است. شما می توانید زیر بشقابی لوکس و یا فانتزی مناسب با دکوراسیون آشپزخانه ایرانی خود را به مجموعه بانی چاپ سفارش دهید.

این سرویس آشپزخانه پارچه ای از جمله وسایل کاربردی در آشپزخانه می باشد و مناسب هر گونه آشپزخانه چه کوچک و چه بزرگ می باشد. در صورتی که مایل هستین یک سرویس بسیار خاص و زیبا و تک برای سرویس آشپزخانه خود داشته باشید یا برای تهیه جهیزیه محصولات تک و خاص را مدنظر دارید حتما از محصولات بانی چاپ دیدن فرمایید. در مجموعه بانی چاپ، شما میتوانید از میان نمونه طرح های ما و یا طرح های دلخواه شما به آشپزخانه تان رنگ و لعاب بدهید و با عشق به پخت و پز خود برسید.

دستکش فر

دستکش فر یکی از ابزارهای مهم در آشپزخانه است که در فعالیت‌های مربوط به فر و پخت و پز استفاده می‌شود. این دستکش‌ها  نقش حفاظتی و بهداشتی دارند و دستکش مخصوص فر هستند.
یکی از مزیت‌های استفاده از دستکش فر برند شمسه نگار، حفاظت از دستان در برابر حرارت بالا است. زمانی که در فر به غذاها و دستورات پخت و پزی که حرارت بالایی نیاز دارند، مشغول هستید، دستکش فر به شما امکان می‌دهد دستانتان را از حرارت و سوختگی‌ محافظت کنید.
همچنین، دستکش فر دارای طراحی‌های متنوع مدرن و لوکس است. این به شما امکان می‌دهد تا دستکش فر چاپی با طرح و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. دستکش فر با طرح دلخواه و فانتزی، علاوه بر کاربرد عملی، به آشپزخانه‌تان جذابیتی بیشتر می‌بخشد و می‌تواند به عنوان یک ابزار استایلیش و دکوراتیو در آشپزخانه شما عمل کند. با انتخاب طرح‌های جذاب و منحصر به فرد، دستکش فری خود را به یک عنصر شخصی و منحصر به فرد تبدیل کنید.

نمگیر سینک

کاربرد نمگیر شمسه نگار در کنار سینک است. از نمگیرها در آشپزخانه می توانید استفاده های زیادی بکنید. زمانی که ظرف های خود را میشویید و می خواهید نم و اضافه آب آنها گرفته شود می توانید آنها را بر روی نمگیر چاپی و مدرن خود قرار دهید. حتی برای گرفتن آب اضافه میوه ها و سبزیجات می توانید از این نمگیرهای برند شمسه نگار با طرح دلخواه استفاده کنید.

زیر لیوانی

زیر لیوانی ها هم به مانند زیر بشقابی ها برای جلوه لوکس و اروپایی که دارند فضای میز شما را شیک و زیبا می کنند. شما می توانید از انبوه طرح های موجود در اینترنت و یا طرح های موجود در سایت بانی چاپ برای چاپ زیر لیوانی های خود استفاده کنید. همچنین می توانید طرح مورد دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا بررروی زیر لیوانی هایتان چاپ کنیم. علاوه بر این می توانید زیر لیوانی های مدرن و شیک خود را با زیر بشقابی هایتان ست کنید.

دستگیره اشپزخانه

همچنین در مجموعه بانی چاپ، دستگیره قلبی و دستگیره مربعی شکل تحت برند شمسه نگار تولید می شود. شما می توانید طرح مورد نظر خود را از میان محصولات سایت انتخاب کنید و دستگیره های خود را ثبت سفارش کنید. چنانچه مایل باشید ما می توانیم طرح دلخواه و عکس مورد نظر شما را بر روی این دستگیره های مدرن و فانتزی چاپ کنیم.

دمکنی قابلمه

دمکنی برای هر خانه ایرانی از ملزومات است. ایرانی ها برای دم دادن برنج که جزء اصلی ترین غذاهای آنها است از دم کنی استفاده می کنند. بنابراین خرید دمکنی شیک و زیبا که هم کاربردی باشد و هم فضای آشپزخانه را لوکس و شیک کند بسیار مهم است. شما می توانید دم کنی های چاپی خود را در سایزهای مختلف تحت برند شمسه نگار به مجموعه بانی چاپ سفارش دهید.

خرید اینترنی ست چاپی آشپزخانه

انواع دستگیره، دمکنی، دستکش فر، نمگیر و پیشبندهای شیک و اروپایی را می توانید از طریق سایت بانی چاپ سفارش دهید. قیمت هر محصول در کنار آن نوشته شده است. امروزه به جای خریدهای حضوری و رفتن به بازار که باعث اتلاف وقت می شود میتوان از سایت های فروش اینترنتی همانند بانی چاپ محصولات مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید و با خرید و پرداخت آنلاین به راحتی خرید خود را انجام دهید. با خرید اینترنتی ست چاپی آشپزخانه از سایت بانی چاپ هم میتوانید از طرح های موجود و هم طرح های دلخواه بر روی محصولات سفارشی خود بهره ببرید. جهت خرید انواع ست آشپزخانه به صورت عمده می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با همکاران بانی چاپ در تماس باشید.