عنوان

متن پیام

چاپ کوسن

 چاپ تصویر دلخواه شما، بر روی کوسن مخمل چاپی امکان پذیر است. این کوسن ها قابل شست و شو، درجه یک  و ضد حساسیت هستند و لازم هم نیست که برای بور شدن رنگ آن ها نگران باشید. این محصولات دکوراسیون منزل یا محل کار شما را تکمیل می کنند. برای دیدن تصاویر بیشتر و مشخصات بر روی هر محصول کلیک کنید تا علاوه بر آن بتوانید آلبوم تصاویر آن ها را هم مشاهده کنید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی دکور

 

 نحوه سفارش چاپ
1. روی محصول مورد نظر خود کلیک کنید. تا با مشخصات آن آشنا بشوید.
2.انتخاب تصویر از طریق آلبوم های موجود در هر محصول، اینترنت، عکاسی سفارشی، طراحی اختصاصی تصویر و... متناسب با فضای دکوراسیون منزل و یا محل کار شما
3.مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره واتس آپ و تلگرام 09356707921  و یا 09352701802 و همچنین آدرس ایمیل  Banichap24@gmail.com 
4.بررسی کیفیت تصویر مورد نظر شما در ابعاد انتخابی برای قابلیت چاپ
5.ارسال به سراسر کشور پس از آماده سازی سفارش شما ... ((برای شهرستان ها توسط باربری، تیپاکس و ... و در تهران نیز با پیک های موتوری و سواری))
راه های ارتباط با ما:
- تلگرام شماره 093506707921  و یا  09352701802
- آدرس ایمیل Banichap24@gmail.com

برای دیدن تصاویر آلبوم کلیک کنید


چاپ محصولات دکوراتیو

محصولات این گروه عبارت اند از:
1. چاپ کوسن یا چاپ بالش
2. چاپ رومیزی
3. چاپ رانر
4. چاپ پاف

چاپ روی کوسن | بالش

 کوسن ها همان بالشتک هایی هستند که می توانید از آن ها به عنوان خرید کوسن مبلی، کوسن روی تخت خواب ها، خرید کوسن صندلی و... استفاده کنید. ما از پارچه ساده یا مخملی برای دوخت این محصولات استفاده می کنیم. این پارچه ها درجه یک و ضد حساسیت هستند. برای سفارش چاپ عکس روی کوسن، می توانید یک تصویر مناسب انتخاب کنید. آن را برای ما از طریق راه های ارتباطی بفرستید و سفارش خود را ثبت کنید. در واقع شما هر تصویری را که بخواهید می توانید برای چاپ انتخاب کنید. فقط کافیست تا کیفیت تصویر مناسب چاپ باشد. ما ابتدا طرح را روی پارچه ساده یا مخملی چاپ می کنیم. دستگاه چاپ کوسن همان دستگاه چاپ دیجیتال است. سپس کاور کوسن را می دوزیم و روی الیاف داخلی کوسن ها می کشیم. الگوی این کاور های دارای زیپ هستند و شما می توانید به راحتی آن ها برای شست و شو جدا کنید، بدون اینکه نگران بور شدن رنگ کوسن ها باشید. ما چاپ عکس روی کوسن در تهران را در چهار سایز تولید می کنیم:
- سایز 40 در 40 سانتیمتری مناسب برای روی مبل است.
- سایز 100*100 بیشتر مناسب برای روی تخت خواب ها و مبل های حجیم و بزرگ می باشد.
- سایز 50 در 25 بیشتر به عنوان بالش کاربرد دارند.
- سایز دایره به قطر 70 سانتیمتر هم برای استفاده در دکوراسیون ها بر روی زمین، روی تخت ها و کاناپه ها محبوبیت دارند.

چاپ روی رومیزی

 شما می توانید برای سفارش چاپ رومیزی پارچه ای یا مخمل، هر تصویری را که می خواهید انتخاب کنید. بعد از اینکه آن را برای ما ارسال کردید، ما آن را روی پارچه رومیزی چاپ می کنیم. بر اساس الگوی رومیزی برش می زنیم. این رومیزی ها هم می توانند به شکل مربعی برش بخورند، و هم به شکل دایره ای و گرد. این رومیزی ها آستردار هستند و ما در نهایت آن را روی یک آستر با رنگ هماهنگ با طرح چاپی می دوزیم، و دور آن را دوردوزی می کنیم. سایزهایی که برای این رومیزی ها قابل سفارش هستند:
- رومیزی گرد  به قطر 50 سانتیمتر یا مربعی بع ابعاد 50 در 50 سانتیمتر
- رومیزی گرد به قطر 100 سانتیمتر یا مربعی بع ابعاد 100 در 100 سانتیمتر

چاپ روی رانر | رانر چیست؟

 رانر ها نوعی دیگر از رومیزی هستند با این تفاوت که ابعاد رومیزی ها مربعی می باشد اما ابعادی که رومیزی رانر ها تولید می شوند مستطیلی هستند. در کل از آن ها به عنوان رانر میز ناهارخوری، رومیزی رانر مخمل، رانر آشپزخانه و میز کانتر آشپزخانه و... استفاده می شود. در چاپ انواع رانر، ما تصویری را که شما انتخاب می کنید را بر روی پارچه ساده یا مخملی چاپ می کنیم، بر اساس ابعاد الگوی رومیزی رانر برش می زنیم و دقیقا مثل رومیزی های بر روی یک آستر می دوزیم. کلیه پارچه های مصرفی درجه یک و ضدحساسیت هستند و پس از شست و شو رنگ های چاپ شده بور نخواهند شد. و دورتا دور آن را دوردوزی می کنیم. این رانر ها بیشتر برای میزهای کشیده و مستطیلی استفاده می شوند. سایز کوچکتر آن ها برای میزهای جلوی مبل و سایز بزرگتر برای مدل رومیزی رانر ناهارخوری کاربرد دارند. ابعاد دقیق رانرها به این شکل می باشند:
- سایز 140 در 35 سانتیمتر
- سایز 190 در 50 سانتیمتر

چاپ روی پاف | ساخت پاف

 انواع پاف در کلیه فروشگاه ها وجود دارد با رنگ ها و طرح های مختلف. اما با سفارش چاپ صندلی پاف می توانید هر تصویریرا که بخواهید به ما بدهید تا ما آن ها را بر روی پاف چاپ کنیم. مکعب های کوچکی هستند که به عنوان وسیله دکوری، تزئینی، صندلی پاف، پاف به عنوان زیرپایی، پاف به عنوان میز، پاف مبلمان، پاف سنتی، پاف تخت و... از آن ها استفاده می شوند. چهار وجه در طرفین و یک وجه روی پاف وجود دارد. که شما می توانید برای چاپ بر روی پاف مجموعاً 5 تصویر انتخاب کنید. تصاویر را برای ما ارسال کنید تا ما آن ها را روی پارچه مخملی یا ساده چاپ کنیم و روی بدنه پاف بکشیم. ابعاد موجود برای خرید پاف:
- 45 در 45 سانتیمتر


نکات قابل توجه در هنگام سفارش
- توجه داشته باشید که حداقل تعداد سفارش چاپ کوسن 2 عدد می باشد.
- تصویری که انتخاب می کنید باید کیفیت کافی داشته باشد. می توانید فایل تصویر را برای ما ارسال کنید تا ما کیفیت آن را برای شما بررسی کنیم.
- شما می توانید ابعاد متفاوتی برای چاپ و دوخت محصولات دکوراتیو سفارش دهید. اما اگر از میان ابعاد پیشنهادی برای سفارش انتخاب کنید هزینه مقرون به صرفه تری خواهد داشت. زیرا هزینه چاپ و دوخت سفارش اختصاصی بالاتر خواهد بود.


روش های مختلف انتخاب یا جست و جوی تصویر
 مناسب برای چاپ محصولات دکوراتیو
1. آلبوم تصاویر بانی چاپ: در این صفحه محصولات مختلفی وجود دارد که با کلیک بر روی آن ها می توانید به آلبوم تصاویر مربوط به آن محصول دسترسی پیدا کنید.
2.جست و جوی اینترنتی: شما می توانید هر تصویری را که در هرجا دیده باشید برای ما ارسال کنید. ما همان تصویر یا مشابه آن را برای شما با کیفیت بالا برای شما در آرشیو خود پیدا خواهیم کرد.
ارسال فایل تصویر دلخواه: چاپ تصویر دلخواه روی کوسن، رومیزی، رانر و پاف امکان پذیر است. تنها کافیست تا فایل عکس های شخصی و یا تصاویری که طراحی کرده اید را برای ما ارسال کنید. تا ما بعد از بررسی کیفیت آن را برای شما چاپ کنیم.
4. طراحی محصولات دکوراتیو: با ثبت سفارش طراحی محصولات دکوراتیو می توانیم با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه شما طرح مورد نظرتان را طراحی کنیم. از این روش هم در فضاهای مسکونی و هم تجاری و اداری می توانیم استفاده کنیم تا تصویر شما منحصر به فرد باشد.


جنس پارچه های مصرفی در کوسن | رومیزی | پاف | رانر
1. پارچه ساده
2. پارچه مخمل کوبیده شده
***  این پارچه های درجه یک هستند. بهترین کیفیت چاپ را دارند. قابل شست و شو هستند. ماندگاری رنگ بالایی دارند و شما می توانید به دفعات زیاد آن ها را بشوئید و نگران بور شدن رنگ تصویر نباشید. علاوه بر این ها، این پارچه ها ضد حساسیت هستند.
- جنس کاور کوسن ها به انتخاب شما از پارچه ساده و مخملی می باشد که در قسمت پشت کوسن از آستر استفاده شده است که توسط یک زیپ می توانید بالشتکی که در آن الیاف داخلی کوسن قرار دارد را خارج کنید.
- جنس رومیزی و رانر ها از پارچه ساده و خملی است که بر روی یک آستر قرار می گیرد و لبه های آن ها دودوزی می شود.
-  جنس پاف ها از هم از پارچه مخملی و پارچه ساده است. و بر روی ساختار سخت و محکم پاف ها کشیده می شود.


ویژگی چاپ بر روی محصولات دکوراتیو

 محصولات دکوراتیو بسیاری هستند که قابلیت دارند تا هر تصویری که ما و شما بخواهیم بر روی آن ها چاپ بشوند. ما نیز تولید کننده بسیاری از این گروه محصولات هستیم. اینکه ما بتوانیم هر تصویری را برای چاپ انتخاب کنیم مزیت های بسیار زیادی دارد. به این صورت می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود، تصاویر زیادی را پیدا کنید و از میان آن ها برای سفارش چاپ انتخاب کنید. حتی اگر بخواهید ما یا خود شما می توانیم با توجه به مبلمان دکوراسیون یک طرح مناسب طراحی کنیم. این طرح ها و تصاویر باید با رنگ و سبک چیدمان محیط سازگاری داشته باشد.
 محصولاتی مثل کوسن، رانر، رومیزی و پاف محصولاتی هستند که به شما این امکان را می دهند تا با صرف هزینه کم بتوانید تغییرات مطلوبی را در فضا ایجاد کنید. دیگر نیازی هم نیست که برای خرید کوسن ها زیبا، خرید رومیزی و رانر، خرید پاف و... به مراکز فروش بروید. و ساعت ها به دنبال آن چیزی که می خواهید بگردید. تنها کافیست میان انبوهی از تصاویر با کیفیت در اینترنت یا عکس ها و طرح های خود به دنبال تصویری که می خواهید بگردید. و سفارش اینترنتی چاپ خود را ثبت کنید. در نتیجه شما در زمانی کوتاه نزدیک ترین راه را برای آنچه که می خواستید طی نموده اید.
 به طور کلی رومیزی و رانر محصولاتی هستند که تقریباً بر روی میزها در هر خانه ای دیده می شوند. حتی می توانید از آن ها در محل کار خود نیز استفاده کنید. این بستگی به چیدمان و سبک دکوراسیون محیط شما دارد. اما کوسن ها بالشتک هایی هستند که بیشتر در فضاهای مسکونی کاربرد دارند. و افراد آن ها را بر روی مبل و تخت خواب قرار می دهند. پاف ها هم مکعب های کوچکی هستند که در دکوراسیون ها مدرن به عنوان صندلی و میز و زیرپایی از آن ها استفاده می شود. با توجه به این توضیحات و این که شما می توانید هر تصویری که می خواهید را برای چاپ چنین محصولاتی انتخاب کنید، لازم به ذکر است بهتر است این تصاویر از نظر رنگ، طرح و سبک با همدیگر هماهنگ باشند. تا از نظر دید بصری جذابیت ایجاد کند.  

 تفاوت رومیزی و رانر
 رومیزی ها از نظر چاپ و ساختار با رانر ها هیچ تفاوتی ندارند. و تفاوت ها آن ها در تناسب آن ها می باشد. رومیزی ها مربعی یا دایره ای هستند. اما رانر ها مستطیلی هستند. از هردوی آن ها می توانید برای هر میزی استفاده کنید. اما اغلب از خرید رومیزی ها برای میزهای جلوی مبل و میزهای مربعی و از خرید رانر ها برای میزهای ناهار خوری و میزهای مستطیلی استفاده می شود. که شما هم نسبت به اندازه میز می توانید از میان سایزهای موجود انتخاب کنید.


عوامل موثر در انتخاب تصویر مناسب برای چاپ محصولات دکوراتیو
 
رنگ: بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که با مبلمان محیط همخونی داشته باشد. این به سلیقه شما بستگی دارد. هم می توانید یک رنگ هماهنگ با سایر اجزا انتخاب کنید، یا اینکه می توانید یک رنگ متضاد انتخاب کنید تا محیط را از یکنواختی خارج کنید. با خرید رومیزی شیک، کوسن، رانر یا پاف و سفارش چاپ تصویر دلخواهتان بر روی آن ها می توانید تاثیرات خوبی بر روی محیط خود بگذارید.
سبک: سبک و سیاق تصاویری که انتخاب می کنید هم باید با سایر اجزا ودکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد. برای مثال اگر چیدمان منزل شما سنتی است، با خرید کوسن سنتی و طرح های اسلیمی می توانید تزئینات خانه خود را کامل کنید. یا اگر دکوراسیون خانه یا محل کار شما مدرن است، سعی کنید تا از پارچه رومیزی مدرن برای روی میزها بهره ببرید. و یا اینکه از خرید کوسن های فانتزی برای اتاق کودک خود استفاده کنید.
سایز: سعی کنید ابعادی را برای سفارش انتخاب کنید که محیط را زیبا تر کند. مثلاً ابعاد رومیزی با ابعاد میز تناسب داشته باشد. یا برای مبلمان از سایز های مناسب برای سفارش کوسن استفاده کنید. به این ترتیب در محیط شلوغی بیش از حد ایجاد نمی شود و دکوراسیون شما منظم و زیباتر خواهد بود. اما در نهایت این بستگی به یک یک اعضای محیط و سلیقه شما دارد که مایلید از چه محصولی در چه ابعادی و در کجا استفاده کنید.


 طراحی کوسن | طراحی رومیزی | طراحی رانر | طراحی پاف
 طراحی این محصولات در عین این که ساده به نظر می آیند، کار نسبتاً سختی می باشد. چرا که در کنار هم قرار گرفتن این محصولات کار انتخاب تصویر و یا طراحی را دشوار می کند. باید از طرح هایی استفاده کنید که وقتی این محصولات در کنار هم قرار می گیرند، منظره ناخوش آیندی ایجاد نکنند. شاید تصاویر تک تک برای شما دلنشین باشد. اما توجه داشته باشید که اگر کنار هم قرار گرفتند منظره شلوغی به وجود نیاید. بهتر است با خرید کوسن های رنگی  و طراحی طرح های شلوغ در محیط های خلوت استفاده کنید. یا از طرح های ساده برای محیط های شلوغ بهره ببرید. اگر طرح خاصی مد نظر دارید، و مهارت های لازم برای طراحی آن ها را ندارید، تیم طراحی ما در بخش دکوراتیو می تواند آن تصویر را برای شما طراحی کند. تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
 اگر سفارش شما جنبه تبلیغاتی دارد، بهتر است در قسمتی از طرح لوگو و نام تجاری خود را درج کنیم. یا از رنگ سازمانی و تصویر لوگو برای خلق یک طرح جدید بهره ببریم. به این شیوه طرح تبلیغاتی شما موثر خواهد بود. از درج لوگو و نام سازمانی در اندازه های بزرگ اجتناب کنید.

ویژگی فایل طراحی
ویژگی فایلی که شما طراحی می کنید باید به شکل زیر باشد:
- ابعاد، ابعاد نوع محصول سفارشی شما باشد؛
- رزولوشن تصویر حداقل 100Dpi باشد؛
- کالر مد طرح CMYK باشد؛
- فرمت فایل PDF, JPG و یا TIF لایه بسته باشد.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی دکور

 


خرید اینترنتی رومیزی | کوسن | رانر | پاف
 امکان سفارش اینترنتی و خرید های آنلاین امروز کمک می کند تا برای تهیه آنچه که می خواهید، زمان کمتری را صرف کنید. به عنوان مثال دیگر لازم نیست تا برای خرید پاف، رومیزی، رانر، کوسن و... به مرکز خرید کوسن مبلی درتهران یا شهر خود بروید یا به فروشگاه ها بروید تا از میان مدل های آماده و طرح های محدود برای خرید محصول مورد نظر خود انتخاب کنید. می توانید در منزل خود و در زمانی که در حال استراحت هستید، از میان تصاویر نامحدود موجود در اینترنت و آرشیو خودتان برای چاپ این محصولات انتخاب کنید و برای ما ارسال کنید. در ادامه ما شما را برای ثبت سفارش راهنمایی خواهیم کرد. تا بدون اینکه دیگر زمان و انرژی هدر داده باشید، خرید اینترنتی کوسن های زیبا، انواع رومیزی مدرن، رومیزی شیک، خرید اینترنتی رانر ها و پاف را انجام بدهید.


نقش چاپ محصولات دکوراتیو در تبلیغات و فضاهای اداری
 چاپ کوسن، چاپ رومیزی، چاپ رانر و چاپ پاف بیش از هر آنچه که تصور می کنید می تواند در تبلیغات شما نقش داشته باشد. این محصولات می توانند یک گزینه کابردی به عنوان هدایای تبلیغاتی باشند. چنین هدیه تبلیغاتی خلاقانه ای جنبه کاربردی هم دارد. به دلیل اینکه می توانند در مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرند، همیشه در جلوی چشم مخاطبین شما خواهد بود. می توانید برای سازمان خود، مخاطبین، مشتریان و همکاران تعداد انبوهی از این محصول را تهیه کنید و به آن ها بدهید. فقط فراموش نکنید که علاوه بر این که از طرح های زیبا برای چاپ این محصولات استفاده می کنید، بهتر است از لوگو و نام خود نیز در چاپ استفاده کنید. تا تبلیغات شما موثر واقع شود و افراد دیگری که این محصول را می بینند با نام تجاری و سازمانی شما آشنا بشوند. هم می توانید لوگو را روی قسمتی از طرح چاپی قرار بدهید و هم می توانید با الهام گرفتن از تصویر لوگو یک طرح جذاب برای چاپ طراحی کنید. اگر مهارت کافی برای طراحی ندارید، تیم طراحی ما می تواند این کار را برای شما و با توجه به سلیقه شما انجام بدهد.
 علاوه بر آن شما می توانید تعداد زیادی از این محصولات را با درج نام و لوگوی خود تهیه کنید و در فضاهای پرتردد مانند سالن های انتظار، فضاهای عمومی، اداره ها، کلینیک ها، مراکز آموزشی، فرودگاه ها، ترمینال ها و... قرار بدهید تا به وسیله آن ها تبلیغات گسترده تری داشته باشید.

کاربرد چاپ محصولات دکوراتیو
کاربرد چاپ کوسن:
- برای استفاده در خانه ها، روی مبل ها، تخت خواب ها، روی زمین و...
- برای استفاده در مهد کودک ها، هتل ها، لابی ساختمان ها، سالن های انتظار و...
- برای استفاده در مبلمان رستوران ها، اداره ها، سازمان ها، شرکت های خصوصی، مزون ها، گالری ها و...
- به عنوان هدیه تبلیغاتی با طرح های تبلیغاتی، لوگو و...
کاربرد چاپ رومیزی و چاپ رانر:
- در فضاهای مسکونی برای روی میز خانه ها، روی میز نهارخوری و...
- برای دکوراسیون اداره ها، سالن های انتظار، هتل ها، رستوران ها و...
- به عنوان هدیه تبلیغاتی با طرح های تبلیغاتی، لوگو و...
کاربرد چاپ پاف:
- برای استفاده در فضاهای مسکونی به عنوان صندلی، زیرپایی یا میز
- برای استفاده در هتل ها، گالری ها، سالن های انتظار، دکوراسیون رستوران ها و...
- به عنوان تبلیغات مجموعه شما و استفاده در فضاهای مختلف با طرح های تبلیغاتی، لوگو و...


قیمت چاپ کوسن | قیمت چاپ رانر | قیمت چاپ رومیزی | قیمت چاپ پاف
قیمت چاپ روی محصولات دکوراتیو چاپی بستگی به نوع محصول، ابعاد، تعداد و جنس آن محصول دارد. هر چه تعداد بیشتر باشد و یا ابعاد سفارش بزرگتر باشد، قیمت نهایی سفارش شما افزایش پیدا می کند. و اگر مایل هستید تا ابعاد اختصاصی برای چاپ و دوخت این محصولات انتخاب کنید، لازم به ذکر است که هزینه سفارش های اختصاصی بالاتر خواهد بود.
* قیمت خرید کاور کوسن با قیمت کوسن تفاوتی نخواهد داشت.
* شکل تصویر و مقدار استفاده از جوهر در چاپ تاثیری در قیمت چاپ محصولات ندارد.


مزایای چاپ محصولات دکوراتیو
- امکان چاپ عکس دلخواه روی کوسن | رومیزی | رانر | پاف
- امکان چاپ در تعداد نا محدود
- استفاده از پارچه های درجه یک
- استفاده از پارچه های ضد حساسیت
- قابل شست و شو
- عدم بور شدن رنگ ها
- چاپ با کیفیت بالا
- امکان استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی
- امکان ثبت سفارش آنلاین
- امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی دکور

 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 2 پرسش )

پرسش
توسط محمد علی زمانی 1398/05/02

چند روزه آماد میشن این کوسنا ؟

پاسخ

با سلام ... 4 تا 7 روز کاری 

پرسش
توسط کیهان تهرانی 1398/04/24

این کوسن ها با الیافه یا بدون الیاف ؟

پاسخ

با سلام .. با الیاف هست