محصولات فست فودی

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

اگر تمایل به داشتن یک فست فود دارید حتما از تمامی آیتم های چاپ فست فود و رستوران استفاده کنید، این آیتم ها شامل چاپ جعبه، زیر لیوانی، زیر بشقابی، چاپ لیوان کاغذی و منو از این قبیل می شود که حتما  باید چند قلم ازین چاپ ها را برای تکمیل کارتان سفارش چاپ بگذارید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ های فست فود و رستوران

اگر تمایل به داشتن یک فست فود دارید حتما از تمامی آیتم های چاپ فست فود و رستوران استفاده کنید، این آیتم ها شامل چاپ جعبه، زیر لیوانی، زیر بشقابی، چاپ لیوان کاغذی و منو از این قبیل می شود که حتما  باید چند قلم ازین چاپ ها را برای تکمیل کارتان سفارش چاپ بگذارید. یک چاپ فست فود خوب و با کیفیت می تواند بسیار بر روی کسب و کار و حتی تبلیغات بیرون بری فست فود شما کمک کند پس حتما از بهترین چاپ استفاده نمایید.

 Printing of Fast food and Restaurant Products 

چاپ انواع زیر بشقابی

اگر قصد دارید میز غذا خوری متفاوتی برای مهمانان و مشتریان خود بچینید، زیر بشقابی ابزاری است مناسب جهت تبلیغ رستوران و کافی شاپ که در معرض دید مستقیم مخاطب است. هم چنین می تواند تکمیل کنندۀ سرویس سرو غذا برای رستوران‌ به شمار رود. لطفاً جهت طراحی با طرح دلخواه و چاپ آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

زیربشقابی برای هر رستوران و فست فود می تواند ابزار تبلیغاتی خیلی پرکاربردی محسوب گردد زیرا تا زمان آماده شدن غذا بیانگر آن چیزیست که در انتظار مشتری می باشد و موجب می شود  که در ذهن مشتری نام آن رستوران و یا فست فود حک گردد.

حتی بیشتر از این، شما می توانید به گونه ای اهداف مجموعه خود را در روی زیر لیوانی و زیر بشقابی حک کنید تا در زمانی که مشتری منتظر حاضر شدن غذایش می باشد از این فرصت برای تبلیغات هوشمندانه خود استفاده کنید.
زیربشقابی همچنین به عنوان ابزاری مناسب که در دید مستقیم مشتری قرار دارد در افزایش ضریب نفوذ برند مؤثر است.

طراحی و چاپ منو

علاوه بر طراحی و چاپ زیر بشقابی کلیه موارد طراحی و چاپ های فست فود، رستوران و کافی شاپ مانند طراحی و چاپ انواع منو ،لیوان کاغذی و ... نیز، در مجموعه بانی چاپ ارائه می شود.
طراحی  و چاپ منو بر فروش و سود آن رستوران، کافی شاپ و یا فست فود تاثیر مستقیم دارد، در طراحی منو باید دسته بندی اقلام رعایت شود و جایگذاری آنها در قسمت صحیح منو دارای اهمیت فراوان می باشد .
بطور مثال در فست فودها می توان دسته بندی پیتزا، انواع برگر و انواع ساندویچ ، پیش غذا و انواع سالاد و نوشیدنی را قرار داد.

مثلث طلایی منو

در هر منو یک مثلث طلایی وجود دارد که مشتریان پس از دریافت منوی شما بصورت ناخودآگاه به این مثلث توجه می کنند، شما با شناسایی این مثلث در منوی خودتان باید مواردی که دارای حاشیه سود بالا هستند را در این نقاط قرار دهید تا ضریب فروش آنها بالا رود.

-در حالت کلی می توان گفت که این مثلث طلایی در وسط، گوشه سمت راست بالا و گوشه سمت چپ بالا منو می باشد. 
-بیشتر مشتریان پس از دریافت منو، وسط منو را نگاه می کنند بهتر است موارد خاص در وسط منو آورده شود.
-بهتر است که در گوشه سمت راست بالا غذای اصلی آورده شود. 
-بهتر است که در گوشه سمت چپ بالا انواع پیش غذا آورده شود.

طراحی منو را حتماً باید طراحان حرفه ای انجام دهند تا بتوانید منوی حرفه ای برای رستوران، فست فود و یا کافی شاپ تان تدارک دهید.
برای چاپ منو نیز باید نوع کاغذی مناسب برای جلد و صفحات داخلی منو انتخاب شود که کیفیت کار شما را به درستی نشان دهد.

زیربشقابی و زیرلیوانی و طراحی منوی حرفه ای می تواند تأثیر بسیار بالایی بر فروش داشته باشد زیرا یک نوع تبلیغات بسیار مؤثر می باشد و در دسترس همگان قرار می گیرد و مشتریان و مخاطبین شما مجبور می شوند که با چشم نیز آنها را و تبلیغات شما را همراهی کنند.

برای طراحی و چاپ زیر بشقابی، منو و کلیه موارد مختص کافی شاپ، رستوران و فست فود و موارد دیگر می توانید از طریق تلفن و یا کانال های ارتباطی تلگرام، واتساپ و اینستاگرام با کارشناسان بانی چاپ جهت مشاوره و سفارش ارتباط برقرار کنید.