چاپ بروشور

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

بروشور جدا از جنبه ی تبلیغاتی ای که دارد، برگه ای حاوی اطلاعات محصول است که به مخاطبین عرضه می شود، چاپ بروشور ارتباط مستقیمی با کاربرد آن دارد، امروزه بروشورها در دو نوع بروشور تحریر و بروشور گلاسه به صورت افست قابل چاپ هستند که با دو خط تا به صورت آکاردئونی بر روی هم تا می شوند، سایز های بروشور ها A4 و A3 می باشد که برای انتخاب هرکدوم از آیتم ها و محاسبه آنلاین قیمت آن ها می توانید بر روی محصول مورد نظر خود در بالای صفحه کلیک نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ بروشور

اکثراً چاپ بروشورها نیاز به قالب های برش اختصاصی دارند تا بروشورها بتواند شکل دلخواه شما را به خود بگیرد. اجرای خط تا و برش در بروشورها بسیار مهم هستند و اگر به درستی در جای خود قرار نگیرند، کار خراب خواهد شد. ممکن است گرماژ بروشورها، نسبت به گرماژ تراکت ها بالاتر در نظر گرفته شود. همچنین بروشورها دارای خط های تا هستند. این دو ویژگی، بروشور را از تراکت ها متمایز می کند. بروشورها ابتدا به صورت تک برگی چاپ می شوند و سپس با توجه به چگونگی طرح، خط های تا را روی آن ها می اندازند. این خط های تا بروشور ها را به بروشور دولت، سه لت و یا چند لت تبدیل می کند. اکثراً چاپ بروشورها نیاز به قالب های برش اختصاصی دارند تا بروشورها بتواند شکل دلخواه شما را به خود بگیرد. اجرای خط تا و برش در بروشورها بسیار مهم هستند و اگر به درستی در جای خود قرار نگیرند، کار خراب خواهد شد.

تعریف بروشور

بروشورها معمولا بعد از تراکت ها بهترین ابزار شناساندن محصول هستند، بروشورها در انواع دو لت، سه لت و یا بروشور چند لتی هستند که شما می توانید به عنوان مثال انواع محصولات خود را در لت های مختلف به همراه اطلاعات دقیق تر قرار دهید، لت هایی که در چاپ بروشور قرار داده می شوند باعث جدا سازی نوشتار یا محصولات برای مخاطب می شوند و همچنین حمل آن برای مخاطب آسانتر است، بروشور ها معمولا در مغازه ها در استند بروشور قرار می گیرند و به صورت مرتب شده در استند بروشور روی میز یا زمین در اختیار مخاطب قرار داده می شوند، چاپ افست بروشور یکی از بهترین راه هاست تا بتوانید از همزمان با این که از هزینه های چاپ در تعداد بالا بکاهید، یک بروشور چاپی بسیار با کیفیت از نظر چاپ و استاندارد از نظر رنگ در اختیار داشته باشید.

brochure printing

چاپ بروشور سه لت

چاپ بروشور سه لت ، چاپ بروشور دو لت و سایر بروشورهای چند لتی و خاص همگی قابل تولید و چاپ در زمان های کوتاه هستند که اکثرا نیاز به قالب اختصاصی دارند تا خط تا های آنها بسیار مرتب و سر جای خود بخورند زیرا مهمترین موضوع در چاپ بروشور ها بحث خط تا و سپس برش می باشد که می بایست دقیقا سر جای خود بخورند تا کار بهم ریخته و زشت نشود.

چاپ بروشور فوری

چاپ بروشور فوری بصورت دیجتال انجام می شود که البته برای تعداد کم مناسب می باشد. البته در صورتی که بیش از یک روز زمان داشته باشید می توان بروشور را هم نیز بصورت چاپ افست که بسیار مقرون بصرفه تر است چاپ نمود.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.