طراحی های تبلیغاتی

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی پوستر هم می تواند به صورت پوستر تبلیغاتی و هم به صورت نمایشگاهی و اطلاع رسانی و هم به صورت پوستر انتخاباتی باشد که پوستر نمایشگاهی و تبلیغاتی معمولا به صورت حرفه ای طراحی می شوند و پوستر های اعلانی مانند پوستر های نمایشگاهی غالبا به صورت خلاقانه و هنری طراحی می شوند و مخابین خاص خود را دارند، پوستر ها همچنین برای اکران های فیلم ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

فاکتور ممکن است بخشی از تبلیغات شرکت شما نباشد اما یکی از ارکان برندینگ است.  ساخت فاکتور معمولا به روش فیزیکی ، یا با فرمت های پی دی اف، عکسی و یا درون نرم افزاری و یا داخل سایت انجام می شود. قیمت طراحی فاکتور به چند عامل بستگی دارد. با کلیک بر روی هر محصول طراحی فاکتور می توانید آن را در سایت ثبت سفارش نمایید.

 در واقع بروشور ها جدا از زمینه بازاریابی جنبه اطلاع رسانی و اینفورماتیو دارند که می توانند با طراحی مناسب برای مخاطب گویا تر باشند و محصول شما را به خوبی به مخاطبتان معرفی نمایند. برای ثبت سفارش طراحی بروشور بر روی محصول مورد نظر کلیک نمایید.

کارت ویزیت شناسنامه هر شرکت می باشد. نکته بسیار مهم که به صورت نوشتار نیست ولی بسیار گویای طرز تفکر و اهداف آن شرکت میباشد، نوع طراحی کارت ویزیت آن است. جهت سفارش طراحی کارت ویزیت به صورت حرفه ای بر روی محصول مورد نظر در بالا کلیک نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ انواع پوستر، بروشور و کارت ویزیت

پوستر یک صفحه و یا یک برگه ایستاده است که درباره با موضوعی اطلاع رسانی می کند. طراحی پوستر غالبا به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول شامل پوستر های می شود که رویکرد اطلاع رسانی دارد. دسته دوم پوستر تبلیغاتی است که به خاطر استانداردها و قوائد طراحی و فضای موجود در آن که باقی ابزارهای تبلیغاتی متفاوت است با رویکردهای خاصی مورد استفاده زیادی قرار می گیرد در پاره ای اوقات طراحی پوستر فیلم ها و تئاترها نیز با این نوع طراحی صورت می پذیرد. دسته سوم طراحی پوستر طراحی های هنر و مفهومی است که بیشتر برای امور فرهنگی، اجتماعی طراحی می شود. در پاره ای از اوقات طراحی پوستر فیلم و تئاتر هم جز این دسته قرار می گیرد. پوستر یکی از قدیمی ترین ابزارهای تبلیغاتی است که از گذشته های خیلی دور مورد استفاده قرار می گرفته است. جالب اینجاست که بعد از گذشت این همه سال و تغییر تعریف ها در اکثر زمینه ها اما همواره طراحی پوستر از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و ابزار دیگر جایگزینش نشده است.

Poster, brochure, flyer design

طراحی پوستر نمایشگاهی

در طراحی پوستر غالبا از طرح های انتزاعی یا مینیمال و یا از دسته طراحی های گرافیکی و هنری خصوصا جهت برگزاری نمایشگاه های گرافیکی استفاده می شود. طراحی پوسترهای اطلاع رسانی با محوریت انتقال آگاهی صورت می پذیرد. بنابراین اصلی ترین موردی که باید در هنگام طراحی در نظر بگیریم بحث ارائه راحت و سریع مطلب و ساده فهم بودن می باشد. به این شکل که تیتر پوستر باید خوانا و شکیل باشد و باقی اجزای تشکیل دهنده پوستر تفکیک شده باشد تا دید مخاطب به مشکل نخورد و در کوتاه ترین زمان پیام پوستر را درک کند. در دسته دوم طراحی پوستر بیشتر با رویکرد تبلیغاتی است و متناسب با استراتژی و سیاست تبلیغاتی مورد نظر طراحی می شود. در طراحی پوستر مفهومی این قوائد تا حد زیادی قابل تغییر و شکستن هستند و محوریت طراحی بر روی فلسفه کار و ایده اصلی پوستر است.

طراحی فاکتور

هر شخص یا مجموعه بعد از فروش محصول یا ارائه خدمت و دریافت وجه ملزم به ارائه فاکتور به مشتری خود می باشد. فاکتور ها دارای مشخصه هایی نظیر شرح کالا، خدمات یا نوع محصول، قیمت و تعداد و در ذیل آن جمع مبالغ دریافتی، تخفیفات و ... می باشند که از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا مانند سایر محصولات تبلیغاتی می‌تواند نشان دهنده‌ی هویت برند شما باشد. لذا طراحی فاکتور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراحی یک فاکتور به دو قسمت ساختاری و ظاهری تقسیم می شود. در قسمت ساختاری باید به این نکته توجه داشت که هر آنچه مورد نیاز مجموعه شماست در آن گنجانده شود مثلا در قسمت توضیحات ذیل فاکتور اگر مورد خاصی در مورد تحویل جنس یا خدمات وجود دارد به آن اشاره نمود یا اگر در هنگام تحویل کالا یا خدمات نیاز به چک کردن از سمت مشتری می باشد در قسمتی از فاکتور این تائید از مشتری یا فردی از طرف او گنجانده شود.

می توان گفت فاکتورها جالب ترین محصولات چاپی برای طراحی نیستند، اما این بدین معنا نیست که اهمیت آنها غافل شویم. باید به این مسئله توجه داشته باشید، فاکتورها غالبا آخرین نقطه‌ی تماس شما با مشتری هستند. یک فاکتور مکاتبات فیزیکی (یا دیجیتالی) است که در انتهای پروسه فروش کالا یا خدمات به مشتریان ارائه می شود، بنابراین مهم است که در عین زیبایی کاربردی طراحی گردند. همچنین بهترین نحوه ارائه یک فاکتور قرار دادن آن داخل یک پاکت نامه می باشد. به منظور طراحی پاکت نامه می توانید از منوی طراحی پاکت نامه استفاده نمایید و فاکتور را داخل پاکت به مشتری تحویل دهید تا آخرین تصویری که از شما در ذهن مشتری باقی می‌ماند درخشان باشد.

طراحی تراکت

تراکت ابزار تبلیغاتی پرکاربرد و در دسترسی می باشد که در مکان های عمومی بین مخاطبین توزیع می شود. توزیع تراکت به دو شکل انجام می شود یا مستقیماً به مخاطب داده می شود و یا بصورت غیر مستقیم به مخاطب ارائه می شود مثلاً در صندوق های پستی ادارات و خانه ها قرار داده می شود و یا زیر برف پاک کن ماشین‌ها گذاشته می شود. به علت هزینه نسبتاً پایین و مقرون به صرفه تراکت و بازخورد مناسب تراکت همواره مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً تراکت‌ها به شکل تک برگی و در سایز های مختلف چاپ و در محیط های عمومی عرضه می شود. طراحی تراکت می بایست به گونه ای باشد که در ذهن مخاطب نفوذ کرده و پیام تبلیغ را به آگاهی او برساند. به طور طبیعی هر فرد در هر لحظه از روز درگیر اتفاقات مختلف است و ذهنش در مورد مسائلی می اندیشد. طراحی تراکت باید به گونه ای باشد که مخاطب را از فضایی فکریش دور کرده و به خود جلب کند. هرچه این طراحی زیباتر و جذاب‌تر باشد تأثیرگذاری و ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطب ایجاد می کند. برای دسترسی به چاپ تراکت کلیک نمائید.

طراحی بروشور 

طراحی بروشور یکی از مهترین قسمت های داشتن یک بروشور حرفه ای است. طراحی بروشور به سبک های مختلف انجام می شود و می تواند در هر زمینه ای مانند بروشور منو یا بروشور تبلیغاتی ساختار متفاوتی داشته باشد. بروشور ابزار قدرتمندی است که در بخش تبلیغات و امور فرهنگی مورد استفاده زیادی دارد. به طور متداول بروشور ابزار اطلاع رسانی است که ممکن است خیلی از وقت ها با کاتالوگ اشتباه گرفته شود. امّا طراحی کاتالوگ و بروشور با یکدیگر تفاوت هایی که دارند و برای طراحی بروشور و یا کاتالوگ  اهداف جداگانه ای تعقیب می شود.طراحی کاتالوگ بیشتر برای اهداف تبلیغاتی انجام می شود اما طراحی بروشور بیشتر جهت اطلاع رسانی و هداف آموزشی انجام می گیرد. بروشور ها می توانند بصورت چند لتی و کاغذهایی که تا می شوند طراحی و چاپ شوند. به طور مثال طراحی بروشور در بخش فرهنگی به این گونه است که متن آگاهی رسانی را همراه با تصاویر و المان هایِ تصویری مناسب و چیدمان قوی در سایز کاغذ مورد نظر چیدمان و طراحی می‌شود. سعی و محوریت بر روی عنوان اصلی موضوع آگاهی رسانی و همچنین در ادامه پرداخت ویژه به تیتر های متن می باشد تا به این شکل مخاطب به راحت متوجه مضمون کلی بروشور شده همچنین برای مطالعه قسمت مورد نیاز با توجه به تیترها قسمت های اصلی به راحتی به آن دست پیدا می کند.

طراحی بروشور در بیشتر مواقع به علت حجم زیاد نوشته نسبت به فضای کاغذ چاپی قابلیت مانور پایینی وجود دارد. به طور معمول قالب طراحی بروشور ها  به صورت تک موضوعی و با فرمت لتی صورت می گیرد. طراحی بروشور A4 است که دو خط برای تا شدن دارد. طراحی بروشور در امر تبلیغات خود به دو بخش تقسیم می شود به صورت استاندارد جهانی بروشور باید به صورت دقیق تمام اطلاعات را در خصوص محصول و یا خدمات یک شرکت و یا برند در اختیار مخاطب بگذارد. یکی از استفاده های اصلی بروشور در جهان در کارتن های محصول است که به خریدار تمام مشخصات و ویژگیهای محصول را به زبان های مختلف اطلاع رسانی می کند. یکی از استفاده های بروشور در کشور ما در بخش تبلیغات است و از بروشور به عنوان ابزار تبلیغ برند و شرکت ها خود استفاده می کنند. برای دسترسی به چاپ بروشور کلیک نمائید. 

کاربرد طراحی و چاپ تراکت

-تراکت‌ها برای تبلیغات محلی بسیار مناسب هستند و زمانی که شما می خواهید کسب و کار خود را در منطقه و یا مناطق خاصی تبلیغ نمائید از کاربردی‎ ترین و مناسب‌ترین گزینه ها طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی در آن محل می باشد که بازخورد بسیار بالایی دارد.
-زمانی که برای می خواهید تخفیف یا فروش فوق العاده و یا آفر خاصی را عنوان کنید از بهترین گزینه های طراحی و چاپ تراکت و توزیع در بازار هدف مربوطه می باشد.
-وقتی تازه کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید از بهترین گزینه های برای معرفی برند شما طراحی و چاپ تراکت در بازار هدف می باشد.

نکات مهم در طراحی تراکت

-در طراحی تراکت باید از تیتر و فونت های مناسب برای این کار استفاده کرد. تیتر در تراکت باید مناسب با نیازهای مشتریان انتخاب شود و برای آنها جذابیت داشته باشد.
-سعی کنید در طراحی تراکت از انواع فونت های متنوع استفاده نشود و نهایتاً از 3 الی 4 فونت متفاوت استفاده شود بهتر است برای تیترها از رنگ و فونت متفاوت با متن استفاده شود.
-بهتر است طراحی تراکت به گونه ای تنظیم شده باشد که فرد مخاطب شما را، به برقراری ارتباط با شما ترغیب نماید مثلاً تخفیف ویژه ای را در بازه زمانی محدود عنوان کرده باشد.
-برای اینکه مخاطب شما بیشتر برای برقراری ارتباط با شما ترغیب شود بهتر است از عبارت هایی مانند : هم اکنون تماس بگیرد و یا راه‌های ارتباطی برای مشاوره رایگان و مواردی اینچنینی استفاده نمود.
-برای انتخاب تصاویر و عکس‌های موجود در طراحی تراکت دقت لازم باید بعمل آید. زیرا طراحی تراکت باید دارای جذابیت زیاد بوده و جلب توجه کند به همین دلیل نیز در انتخاب عکس و تصاویر نیز باید به میزان کافی دقت شود و از بهترین و با کیفیت ترین و خاص‌ترین تصاویر و عکس‌ها استفاده شود.
-می توان برای جلب توجه بیشتر از برش‌های خاص برای طراحی تراکت بهره برد. در مجموعه بانی چاپ طراحی تراکت خلاقانه برای این خواسته ارائه می شود.

نکات مهم برای توزیع تراکت

علاوه بر اهمیت طراحی و چاپ تراکت حرفه ای از موارد دیگر که موجب تأثیر بیشتر تراکت تبلیغاتی می شود توزیع مناسب تراکت در زمان و مکان مناسب است بطوریکه به دست مخاطبین هدف شما برسد برای اینکار باید:

1.بازار هدف خود را شناسایی کنید و رنج سنی و جنسیتی خریداران خود را مشخص نمائید.
2.مکان‌هایی که محل تردد بازار هدف شما می باشد که می تواند مکان‌های پرتجمع مانند جلوی درب دانشگاه‌ها، ورودی متروها، ورودی مراکز تجاری و مواردی مشابه باشد را شناسایی نمایید.
3.زمان مناسب برای برای توزیع تراکت تعیین کرده و اقدام نمائید.

سفارش طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت ها به عنوان اولین عنصر تبلیغاتی و حیاتی در شروع یک کسب و کار بخشی از هویت کسب و کار شما هستند. در زمانی که بخواهید روند کسب و کار خود را به فردی معرفی نمایید کارت ویزیت اولین عنصری است که به جای نوشتن شماره تلفن و اطلاعات کسب و کارتان به کمک شما می آید، طراحی کارت ویزیت به صورت سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای می تواند معرف و نشانگر شخصیت و جایگاه و پرستیژ کسب و کار شما در بازار کار باشد، پس برای داشتن یک معرفی نامه خوب و خاص نیاز به طراحی حرفه ای کارت ویزیت دارید.

کارت ویزیت و یا بیزینس کارت

یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم و مؤثر برای کسب و کارها و اشخاص، کارت­‌ ویزیت ها جهت ارائه اطلاعات تماس و تا حدودی اطلاعات کاری به مشتریان یا همکاران است. کارت ویزیت اصولاً در یک ساختار رسمی و به شکلی استاندارد و زیبا طراحی و منتشر شود. کارت ویزیت ها شامل اطلاعاتی مانند نام، لوگو، عنوان شغلی، راه‌­های تماس، آدرس، پست الکترونیکی، آدرس وب سایت و کیو آر کد می باشد.
امروزه استفاده پرکاربرد از کارت ویزیت، آرشیو نمودن از انواع کارت ویزیت است؛ کارت ویزیت شما می تواند در دفترچه کارت ویزیت همکاران شما و یا سایر افراد قرار بگیرد تا در مواقع لزوم با شما تماس بگیرند. شما با ارائه کارت ویزیت خود اولین تصویر از خود را به دیگران نشان می دهید درست است که در دنیای امروز که اینترنت جای خیلی از کاغذها را گرفته است اما کارت ویزیت هنوز در جایگاه خود می باشد و دارای استفاده کاربردی می باشد.

طراحی فوری کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت فوری یکی دیگر از سرویس های طراحی فوری مجموعه بانی چاپ است، که با توجه به نیاز و درخواست مشتریان مجموعه راه اندازی شده است. مجموعه بانی چاپ این توانمندی را دارد که طراحی و فوری را ظرف مدت چند ساعت به سرانجام برساند و شما در همان روز سفارش کارت ویزیت خود را دریافت نمائید. نکته قابل ذکر این است که بدون هیچ شک و تردید برای هرچه سریع تر به نتیجه رسیدن طراحی فوری کارت ویزیت به همکاری و تصمیم سریع خریدار داریم. مجموعه بانی چاپ به پشتوانه تیم طراحی اتدهای طراحی کارت ویزیت رو در کمتر از یک ساعت کاری بعد از ثبت سفارش در اختیار شما قرار می دهد. به طور معمول و بر اساس آمارهای تهیه شده کمتر از 10% خریدارها تغییرات اساسی در طراحی خود را خواستار شده اند. این موضوع نشان از کیفیت و سطح بالای طراحی و در زمان سریع و مناسب دارد. 

طراحی کارت ویزیت فوری به دلیل سرعت بخشیدن به کار و انجام طراحی سریع کارت ویزیت به صورت کاملا آنلاین صورت می پذیرد. طراحی آنلاین کار ویزیت این ویژگی را دارد که خریدار در هر مکان و  زمانی در سراسر دنیا، تنها به واسطه اینترنت سفارش طراحی آنلاین کارت ویزیت خود را به مجموعه داده و بعد از انجام طراحی آنلاین کارت ویزیت و نهایی شدن و تایید طرح نسبت به چاپ آنلاین آن در مجموعه بانی چاپ اقدام نماید.

کارت ویزیت به مانند یک شناسه تجاری است که معمولا در اولین قرارهای ملاقات طرفین به یکدیگر ارائه می دهند. محتوای کارت ویزیت تجاری از استانداردهای این بخش پیروی می کند. به طور استاندارد مطالبی نظیر نام شرکت + لوگو مجموعه، زمینه فعالیت مجموعه + آدرس و تلفن+ وب سایت و ایمیل و در صورتی که کارت ویزیت پرسنلی باشد نام و عنوان فرد به همراه شماره موبایل و ایمیلی شخصی فرد قید می شود. طراحی برای کارت ویزیت مناسب است که تا جای ممکن از نوشتارهای اضافه پرهیز کند و تنها از موارد مهم و ثمربخش استفاده شود. بهتر آن است که قبل از سفارش طراحی فوری کارت ویزیت اطلاعات عنوان شده را مشخص نمائید.

کارت ویزیت به دلیل ملموس بودن، ابزاری پرکاربرد است و هدف از استفاده آن این است که مخاطب درباره شما اطلاعات کلی دریافت کند. بداند که شما کی هستید؟ چه کاری انجام می­‌دهید و کجا هستید؟ دقیقاً کاری که یک رزومه انجام می­‌دهد را می‌تواند خیلی مختصر، واضح و مستقیم بیان کند.
کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین اوراق اداری و یا اوراق هویتی است؛ چرا که همواره و مطابق با قراردادهای رفتاری در تجارت، کاربرد ویژه و اثرگذار داشته است. بسیاری از متخصصین، بعد از لوگو، کارت ویزیت را به عنوان رکن اصلی در زمینه هویت بصری می­‌دانند، زیرا تأثیرگذاری آن در بازاریابی و تبلیغات زیاد است. شما می­‌توانید لوگو و نام کسب و کار خود را در هر نقطه از کارت ویزیت قرار دهید. شعار خود را نیز در جهت اهداف کاری خود در مثلاً پشت کارت ویزیت طراحی کنید.

کارت ویزیت­‌ها باید در همه جا تصویر برند، سازمان یا کسب و کار شما را نقل کنند؛ که این همیشه راه آسانی نیست، زیرا نهایت فضای شما یک کارت 2*3 اینچ است. توقع نداشته باشید که یک کارت ویزیت همه داستان شرکت شما را بگوید. آن چیزی که شما باید انتظار داشته باشید یک تصویر است که مردم و مخاطبانتان آن را به خاطر بسپارند. رنگ ها، کلمات، محتوا و متن باعث ایجاد جذابیت و توانایی شده و سپس انتقال تصویری از شرکت شما را در همه جا نقل می­‌کند.
بنابراین در اینجا متوجه اهمیّت طراحی کارت ویزیت می شویم و پیشنهاد ما به شما اینست که در طراحی کارت ویزیت خود دقت و ظرافت لازم را به عمل آورید و سعی کنید خساست در این زمینه به خرج ندهید و کارتی مناسب، شکیل و لوکس برای خود تهیه نمائید.
آنچه که مربوط به حس مشترک سازمان شماست را در طراحی­‌ها مشخص کنید مثلاً اگر شرکت شما در زمینه اسباب بازی ها و گیم های کودکان است، شما باید سعی کنید از رنگ های روشن، تکست­‌ها یا فونت‌­های کودکانه استفاده کنید. به عبارت دیگر، اگر شما خدمات مشاوره مالی می­‌دهید، می­‌خواهید کارت ویزیت شما حس اعتماد و حرف‌ه­ای بودن را به مشتری القاء نماید پس از سبک های سنتی تر استفاده کنید؛ مثلاً رنگ مشکی، آبی، طوسی و یا سفید برای نشان دادن هدف شما مناسب هستند. البته طراحان حرفه ای کارت ویزیت ادعا می‌­کنند که مؤسسین شرکت یا مدیران نباید برای طراحی کارت ویزیت شرکت خودشان تلاشی انجام دهند و این مسئولیت باید به عهده آنها گذاشته شود. اما یک راهکار این است که به همه کارت ویزیت­‌های دریافتی خود در یکسال گذشته نگاه کنید و چشم گیرترین آن را انتخاب کنید و طرحی شبیه به آن را سفارش دهید.

طراحی کارت ویزیت

اطلاعات ساده و اساسی را ذکر کنید، و طرح را با اطلاعات زیاد پر نکنید. اطلاعات ضروری تماس را درج نمائید.

1- مطمئن شوید که شکل ظاهری تایپ خوانا و به راحتی دیده می­‌شود؛ یعنی باید از فونت مناسب استفاده شود.

2- به طرح‌تان یک یا دو رنگ بدهید و یک رو و دو رو بودن کارت را انتخاب کنید. سعی کنید در طراحی کارت ویزیت از تعدد رنگ‌ها استفاده نشود.

3- به مخاطبان بیشتر از یک کارت ویزیت بدهید تا تعدادی از کارت ویزیت شما را در اختیار داشته باشد و بتوانند به سایرین هم آن را بدهند.

4- طراحی کارت ویزیت با طراحی ست اداری مطابقت داشته باشد و رنگ سامانی در آن لحاظ شده باشد.

5- همه جا در هر زمان کارت را با خود به همراه ببرید و آن را تمیز و پاکیزه نگه دارید و جایگاهی مناسب برای آن در نظر بگیرید.

6-یک کارت ویزیت خوب، فقط ابزاری برای دادن اطلاعات نیست یک فرصت مناسب برای ارتباط با مخاطبان روی یک سطح شخصی است.

در بانی چاپ به چهار شکل برای شما کارت ویزیت طراحی می‌­شود:

طراحی فوری کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت حرفه ای، طراحی کارت ویزیت خلاقانه و طراحی کارت ویزیت فانتزی با کلیک برروی هر بخش می­‌توانید با یک سبک متفاوت کارت ویزیت خود را سفارش دهید. بانی چاپ مطابق با هر سلیقه­‌ای به شما خدمات با کیفیت می­‌دهد.

هدف یک کارت ویزیت چیست؟

-ارائه اطلاعات تماس

-کمک به مشتریان برای به خاطر سپردن شما

-معرفی نوع فعالیت های شما

-عنوان شعار و هدف مجموعه شما

-ارزش نهادن به کمپانی شما

-متمایز ساختن شما از رقیبان

ابعاد کارت ویزیت استاندارد

ابعاد کارت ویزیت را هیچ وقت نمی‌توان بصورت دقیق و مشخص گفت اما در طراحی کارت ویزیت معمولاً با اندازه های استاندارد، کارت ویزیت طراحی و چاپ می­‌شوند؛ و غالباً در سه سایز متداول است:

یک )  عرض 85 mm و طول 55 mm  

دو)    عرض 84 mm و طول 48 mm

سه)  عرض 90 mm و طول 60 mm

چهار) کارت ویزیت مربعی که طول و عرض یکسان دارند و اصولاً دارای طول و عرض 5*5 می باشد.

امروزه کارت ویزیت هایی با فرمت غیر استاندارد و با قالب های اختصاصی نیز ساخته می­‌شوند و کسانی که به دنبال خلاقیت در این بخش هستند می‌­توانند به راحتی در هر ابعادی کارت ویزیت را طراحی و چاپ کنند. به خاطر داشته باشید ابعاد کارت ویزیت‌ها در ایران از کشورهای دیگر متفاوت است. اما اگر به دنبال یک کارت ویزیت بین المللی هستید که راحت در کیف پول مردم جا بگیرد می‌­توانید از سایز 85 در 55 mm استفاده نمائید.

فرمت خروجی استاندارد فایل طراحی کارت ویزیت هم در قالب jpeg، tiff، pdf  هستند و برای چاپ کارت ویزیت باید مود رنگی cmyk باشد.

یک ابعاد دیگر که امروزه نیز متداول شده است کارت های ویزیت با ابعاد مربعی شکل هستند:

با عرض 55mm و  طول 55mm

برای اطلاع از هزینه چاپ کارت ویزیت مربع می توانید لینک زیر را دنبال نمائید:

تفاوت بین کارت ویزیت و بیزینس کارت

در کل باید بگوییم که تفاوت آنچنانی میان بیزنس کارت و کارت ویزیت نمی باشد و از هر دو به یک منظور استفاده می شود و در بیشتر مواقع این دو واژه را مترادف یکدیگر می دانند اما ممکن است تفاوت های جزئی میان آنها باشد که در ادامه عنوان می کنیم: 

بیزنس کارت‌ها درباره موقعیت شرکت به همراه جزئیات اطلاعات می­‌دهد.

بیزنس کارت‌­ها به منظور جذب مشتری و در قرارهای ملاقات و کنفرانس‌­ها قابل استفاده هستند و شرکت را معرفی می­‌کنند.

کارت­‌های ویزیت که به آن ها کالینگ کارت Calling Card می­‌گویند بیشتر برای بازاریابی و فروش در محل استفاده می‌­شوند.

کارت ویزیت­‌ها برای معرفی یک فرد به صورت کلی شامل نام و سمت فرد و شماره تماس هستند.

به صورت عمومی امروزه بیزینس کارت­‌ها مهم تر از ویزیت کارت­‌ها هستند زیرا بیشتر نگهداری می­‌شوند و مرجع خوبی برای آینده به شمار می­‌روند.

نحوه ثبت سفارش

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه در قالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق سایت بانی چاپ سفارش خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت و انجام سفارش پوستر در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در  اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

جهت خرید و سفارش طراحی لوگو کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی استند کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.