طراحی پوستر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی پوستر هم می تواند به صورت پوستر تبلیغاتی و هم به صورت نمایشگاهی و اطلاع رسانی و هم به صورت پوستر انتخاباتی باشد که پوستر نمایشگاهی و تبلیغاتی معمولا به صورت حرفه ای طراحی می شوند و پوستر های اعلانی مانند پوستر های نمایشگاهی غالبا به صورت خلاقانه و هنری طراحی می شوند و مخابین خاص خود را دارند، پوستر ها همچنین برای اکران های فیلم ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی پوستر

پوستر یک صفحه و یا یک برگه ایستاده است که درباره با موضوعی اطلاع رسانی می کند. طراحی پوستر غالبا به سه دسته تقسیم می شوند . دسته اول شامل پوستر های می شود که رویکرد اطلاع رسانی دارد . دسته دوم پوستر تبلیغاتی است که به خاطر استانداردها و وقوائد طراحی و فضای موجود در آن که باقی ابزارهای تبلیغاتی متفاوت است با رویکردهای خاصی مورد استفاده زیادی قرار می گیرد در پاره ای اوقات طراحی پوستر فیلم ها و تئاترها نیز با این نوع طراحی صورت می پذیرد. دسته سوم طراحی پوستر طراحی های هنر و مفهومی است که بیشتر برای امور فرهنگی، اجتماعی طراحی می شود. در پاره ای از اوقات طراحی پوستر فیلم و تئاتر هم جز این دسته قرار می گیرد.
پوستر یکی از قدیمی ترین ابزارهای تبلیغاتی است که از گذشته های خیلی دور مورد استفاده قرار می گرفته است . جالب اینجاست که بعد از گذشته این همه سال و تغییر تعریف ها در اکثر زمینه ها اما همواره طراحی پوستر از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و ابزار دیگر جایگزینش نشده است.

طراحی پوستر نمایشگاهی

در طراحی پوستر غالبا از طرح های انتزاعی یا مینیمال و یا از دسته طراحی های گرافیکی و هنری خصوصا جهت برگزاری نمایشگاه های گرافیکی استفاده می شود.

طراحی پوستر های اطلاع رسانی با محوریت انتقال آگاهی صورت می پذیرد. بنابراین اصلی ترین موردی که باید در هنگام طراحی در نظر بگیریم بحث ارائه راحت و سریع مطلب و ساده فهم بودن می باشد. به این شکل که تیتر پوستر باید خوانا و شکیل باشد و باقی اجزای تشکیل دهنده پوستر تفکیک شده باشد تا دید مخاطب به مشکل نخورد و در کوتاه ترین زمان پیام پوستر را درک کند . در دسته دوم طراحی پوستر بیشتر با رویکرد تبلیغاتی است و متناسب با استراتژی و سیاست تبلیغاتی مورد نظر طراحی می شود. در طراحی پوستر مفهومی این قوائد تاحد زیادی قابل تغییر و شکستن هستند و محوریت طراحی بر روی فلسفه کار و ایده اصلی پوستر است.

طراحی پوستر انتخاباتی

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق تماس با شماره های مجموعه و یا از طریق تلگرام و یا واتساپ بخش طراحی اقدام به ثبت سفارش خود نمائید.

می‌خواهم از مراحل طراحی با خبر باشم آیا امکان پذیر است؟

 بله این امکان وجود دارد می توانید از طریق  تلگرام و یا واتساپ بخش طراحی سفارش خود را پیگیری نمائید. 

مراحل ثبت و انجام سفارش پوستر در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در  اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.