چاپ مگنت

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ مگنت یا چاپ روی آهنربا یکی از متداول ترین و موثرترین تبلیغات است که می تواند سالها بر روی یخچال یا سطوح فلزی منزل یا محل کار مخاطبینتان قرار گیرد، چاپ مگنت به صورت دیجیتال بر عکس چاپ افست مگنت می تواند در تعداد کم و به صورت محدود نیز انجام شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دیجیتال مگنت (تعداد کم)

چاپ مگنت ماشین

امروزه برای تبلیغات چاپ مگنت طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا هم تبلیغات مدرن و جذابی می باشد و هم جلب توجه بالایی دارد. مگنت که به معنی آهن ربا و دارای نیروی مغناطیسی می باشد، می تواند اجسام فلزی را جذب نماید و روی آن می چسبد، چاپ مگنت بر روی کاغذهای مخصوص انجام می گیرد که روی آنها با پوشش لمینت پوشانده می شود.
بصورت روتین اتفاقی که در چاپ دیجیتال مگنت می افتد اینست که با استفاده از ماشین های چاپ دیجیتال سالونت، اکوسالونت و یا یووی رول، چاپ استیکر انجام می شود و سپس روی آن پوشش لمینت قرار می گیرد. اما چاپ مگنت افست بدین گونه است که با استفاده از ماشین های چاپ افست روی گلاسه طرح مگنت چاپ می شود و سپس روی آن پوشش سلفون قرار می گیرد. در چاپ مگنت افست تیراژ چاپ حداقل 1000 عدد می باشد اما در چاپ مگنت دیجیتال به هر تیراژی که مورد نظر شما می باشد می توان چاپ مگنت را انجام داد. اما در چاپ مگنت دیجیتال دیگر نمی توان قالب های خاص را برای چاپ مگنت انجام داد و فقط چاپ مگنت را می توان در ابعاد محدودی انجام داد و دارای تنوع شکل و سایز چاپ مگنت افست نمی باشد. چاپ مگنت افست حداقل در سایز 5*5 سانتیمتر و حداکثر در سایز 40*60 سانتیمتر مقدور می باشد زیرا ورقه های مگنت دارای حداکثر این سایز می باشند. در چاپ دیجیتال مگنت نیز حداکثر سایز 40*60 سانتیمتر می باشد.
لایه محافظ لمینت که بر روی متریال چاپ مگنت دیجیتال قرار می گیرد موجب بالا رفتن کیفیت، زیبایی، جلا و ظرافت اثر چاپی می شود و همچنین عمر چاپ مگنت افزایش پیدا می کند و از طرفی اثر چاپی در برابر صدمات و عواملی مانند نور، گرما و رطوبت مقاوم می گردد. البته اگر چاپ با دستگاه یووی انجام شود دیگر احتیاجی به لمینت کردن نمی باشد. بعد از انجام عملیات چاپ در ابعاد و اشکال مختلف بوسیله دستگاه کات برش داده می شود و روی مگنت با چسب مخصوص چسبانده می شود. چاپ مگنت امروزه در تبلیغات اهمیت پیدا کرده است زیرا به راحتی می توان آنرا بر روی سطح فلزی مورد نظر خود بچسبانید و از کاربردهای تبلیغاتی دیگر آن اینست که بر روی ماشین هایی که وظایفی از جمله توزیع کالا را در سطح شهر دارند چسبانده می شود.

Small number of advertising magnet printing

کاربرد چاپ مگنت

- چاپ مگنت تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی و اشانتیون

- چاپ مگنت برای کارت اشتراک رستوران‌ها و مطب‌ها

- مگنت برای روی یخچال و بدنه خودروها

- چاپ برچسب آهنربایی

- مگنت ماشین

- چاپ مگنت برای جورچین مگنتی و برنامه درسی مگنتی و ...

- چاپ مگنت برای کارت ویزیت مگنتی

- وایت بردهای تبلیغاتی مگنتی که جای مناسبی برای یادآوری موارد مختلف می باشد و می توان آنها را بر روی اجسام فلزی مانند یخچال چسباند.
 

چاپ مگنت چه مزایای دارد؟

-مگنت ها برای تبلیغات بسیار مفید هستند و به راحتی روی سطوح فلزی متفاوت مانند یخچال، ماشین و ...قابلیت نصب شدن و چسباندن را دارند.

-چاپ مگنت اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

-چاپ مگنت زمانی که لمینت می شود دارای قابلیت ضد آب و شستشو می‌شود.

-با لمینت کردن چاپ مگنت دربرابر صدماتی مانند نور، آب، خط و خش و ...دارای مقاومت می شود.

-چاپ مگنت تا حدی انعطاف پذیر است.

-رنگ ها در چاپ مگنت، براق و جلوه زیبایی پیدا می کنند.

-چاپ مگنت لمینت دارای ظرافت، زیبایی و کیفیت بالایی می باشد.

کارت مگنت 

کارت مگنت احتمال پاره شدن و گم شدن آن بسیار کم می شود به همین دلیل سفارش کارت مگنتی به ویژه برای رستوران‌ها، کافه ها و یا مطب ها مورد استفاده قرار می گیرد. مشتری ها می توانند با داشتن کارت مگنتی شماره اشتراک خود را بر روی درب یخچال و یا کابینت نگهداری کنند. اگر تمایل دارید کارت ویزیت مگنتی برای شرکت و سازمان‌تان تدارک ببینید می توانید با کارشناسان بانی چاپ جهت مشاوره رایگان از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام، واتساپ و اینستاگرام ارتباط برقرار کرده و سوالات لازم را در مورد چاپ کارت ویزیت مگنتی بپرسید. کارت های مگنتی به دلیل داشتن طرح‌های زیبا و متفاوت دارای جذابیت بالا هستند به همین دلیل برای طراحی آنها باید دقت لازم صورت پذیرد.

جهت مشاهده انواع مگنت افست کلیک نمایید.