کالای روشنایی

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لوستر وسیله ای است که علاوه بر کاربرد روشنایی به طور صد در صد در اختیار دکوراسیون منزل شماست، هرچه طرح و سبک لوستر با دکور منزل شما ست باشد فضای دکوراسیون آرامبخش تر و شیکتر نمایش پیدا می کند.

آباژور ها و لوستر های چاپی بانی چاپ با مدل های متنوع و رنگ های زیادی دارد که قابل ست کردن با دیوار و پرده و حتی سرویس خواب شما است.

لوستر ها و آباژور ها می توانند با هم طرحی متحد و زیبا داشته باشند و در جای جای منزل شما بدرخشند. جنس کالای روشنایی چاپی مخمل است و پایه های فلزی و چوبی دارد که به راحتی می توان آن را نصب کرد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

قیمت سفارش آباژور و لوستر چاپی

چاپ روی لوستر

با توجه به مکانی که می خواهید لوستر را در آن قرار دهید میزان ارتفاع و نوردهی و شاخه های لوستر مشخص می شود. اگر شما به دکوراسیون محیطی که می خواهید لوستر را در آن قرار دهید بسیار اهمیت می دهید، چاپ روی لوستر گزینه بسیار مناسب و زیبایی برای شما می باشد زیرا هم می توانید لوستر را چشم‌نوازتر نمائید و هم می توانید با عناصر دیگر داخل منزل یا محل کار مانند پرده، رانر، رومیزی، کوسن، آباژور و روتختی ست نمایید.
در شمسه نگار چاپ روی لوستر با رویه مخمل انجام می شود.

Printed Lampshades and Chandeliers

نکات مهم برای خرید لوستر

هنگام سفارش چاپ روی لوستر موارد زیادی دارای اهمیت می باشند بطور مثال:

-کاربرد این لوستر برای کجا می باشد.
-یا اینکه چه میزان نوردهی می خواهید از لوستر داشته باشید؟
-ارتفاع لوستر چقدر باشد؟
-لوستر چه طرحی داشته باشد که با محیط ست‌تر و هماهنگ‌تر باشد؟
-ابعاد لوستر چقدر باشد؟

همه اینها مواردی می باشند که در هنگام خرید لوستر دارای اهمیت می باشند. شما هنگام سفارش چاپ روی لوستر می توانید با کارشناسان مجموعه شمسه نگار ارتباط برقرار کرده و نکته های لازم را برای چاپ روی لوستر و انتخاب لوستر مناسب را از کارشناسان مجموعه شمسه نگار مشورت بگیرید. 
بطور مثال لوستری که برای بالای میز نهارخوری استفاده می شود نباید خیلی بلند باشد که تا به میز برخورد کند و لوستری که برای فضای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد نباید خیلی بزرگ باشد زیرا موجب جلوه نازیبایی در محیط می شود.

از طرفی از موارد مهم در انتخاب لوستر نوع دکوراسیون داخلی در محیط می باشد برای محیط هایی که دارای دکوراسیون داخلی سنتی می باشند زیاد جالب نمی باشد که برای چاپ روی لوستر طرح مدرن انتخاب گردد و برعکس.

چاپ روی آباژور

امروزه در دکوراسیون نوین دیگر نمی توان بدون آباژور فضای داخلی و بویژه دکوراسیون داخل منازل را زیبایی بخشید؛ آباژور هم جنبه تزئینی بالایی دارد و هم می توان برای نوردهی بویژه در اتاق خواب از آن استفاده نمود.
همچنین در برخی از مواقع برای تأمین روشنایی خاص از آباژور استفاده می شود .چاپ روی آباژور با رویه مخملی در شمسه نگار انجام می شود.
این نوع چاپ آباژور دارای کیفیت حرفه ای است و همچنین ماندگاری طولانی مدت برای سالیان متمادی داشته و قابل شستشو می باشد.

انواع آباژور

  1. آباژور کنار سالنی
  2. آباژور اتاق خواب
  3. آباژور اتاق کودک
  4. آباژور رومیزی

اجزای تشکیل دهنده‌ی آباژور

  1. کلاهک آباژور
  2. پایه آباژور

که در صورت تمایل می توانید هر بخش دلخواه را به تعداد جداگانه از مجموعه شمسه نگار تهیه نمایید.

لزوم وجود آباژور در دکوراسیون داخلی

همانطور که می دانیم آباژور دارای دو جنبه کاربرد در دکوراسیون داخلی می باشد. آباژورها هم جنبه تزئینی برای محیط دارند و هم جنبه کاربردی دارند و می توان از نوردهی آن برای روشنایی استفاده نمود.

آباژور جزءِ لوازم لوکس در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه طرفداران زیادی را در دکوراسیون داخلی بدست آورده است در منازل لوکس بدون وجود آباژور مانند اینست که دکوراسیون داخلی به نوعی تکمیل نشده است و از طرفی آباژورها موجب تکمیل نوردهی نیز می شوند و می توان از نور آن برای ترکیب با نور اصلی استفاده نمود و در نهایت نوری کامل و زیبا را به دست آورد.

خرید اینترنتی آباژور و لوستر با طرح و عکس دلخواه

آباژورها در دسته کالاهای تزیینی قرار دارند که در همه فضاهای داخلی قابل استفاده هستند از جمله آنها آباژور رومیزی اتاق خواب، آباژور رومیزی اتاق کودک ، آباژور برای پذیرایی و حتی آباژور آشپزخانه را میتوان نام برد.

آباژورها از لحاظ اندازه و شکل دارای تنوع هستند آباژور ایستاده یا آباژور پایه بلند و آباژور رومیزی که از هر دو نوع آن میتوان در همه فضاهای داخلی خانه و محل کار استفاده کرد.

در مجموعه بانی چاپ آباژورهای ایستاده و رومیزی با کلاهک پارچهای و پایه چوبی تولید می‌شوند و از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردارند. شما برای داشتن یک آباژور لوکس با طرح دلخواه میتوانید از طریق سایت بانی چاپ ثبت سفارش کنید.

سفارش لوستر استوانه

امروزه لوسترها هم همچون آباژورها در تمامی فضاهای داخلی قابل استفاده هستند.لوسترها از لحاظ ظاهری بسیار متنوع هستند که لوسترهای استوانه ای پارچهای از زیر مجموعه لوستر سقفی مدرن تصویری هستند که بسیار پرکاربرد هستند.

در مجموعه بانی چاپ لوستر استوانه ای چاپی با کلاهک پارچهای و از جنس مخمل چاپ و تولید می شود و میتوانید با طرح دلخواه ثبت سفارش کنید. همچنین شما میتوانید آباژور رومیزی، ایستاده و لوستر استوانهای خود را با یک طرح و به صورت ست سفارش دهید.