استند مقوایی

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ و تولید استند مقوایی در واقع یک نوع ابزار تبلیغاتی است که با نگهداری محصولات داخل خود به معرفی بیشتر آن ها می پردازد، طراحی استند مقوایی معمولا بر طبق استاندارد های طراحی بسته بندی محصول است، چرا که با قرارگیری محصول در داخل آن می تواند ظاهری یکپارچه به تبلیغات شما دهد، استند مقوایی از سایز های بزرگ تا کوچک قابل تولید و استفاده هستند این استند ها به صورت رومیزی نیز تولید می شوند که می توانند بر روی میز کانتر مکمل تبلیغاتی خوبی برای شما باشند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

استند مقوایی رومیزی | ایستاده

استند مقوایی چیست؟

استند مقوایی محصولی است که از آن علاوه بر نگهداری محصول، برای تبلیغات و معرفی محصول به مخاطب نیز استفاده می کنند. بدون شک استند مقوایی پفک، استند مقوایی لواشک و استند مقوایی خوراکی های مختلف را در فروشگاه ها و مغازه ها دیده اید. جنس بدنه این استندها از کارتن و کارتن پلاست می باشد. استند مقوایی بسیار محکم است و در عین سبک بودن می تواند محصولی با وزن نسبتا بالا را تحمل کند. استندهای مقوایی دارای اشکال و فرم های متفاوتی هستند. متریال به کار گرفته شده برای ساخت این استندها می تواند متفاوت باشد. همچنین مواد به کارگرفته شده در استندهای مقوایی قابل بازیافت هستند. از این رو برای مدیرانی که اهمیت بالایی به محیط زیست می دهند، مناسب می باشد. اگر قصد تبلیغ کسب و کار و برندینگ خود را دارید می توانید به راحتی روی بدنه این استندها برند خود را چاپ کنید. در واقع یکی از ارزان ترین راه های تبلیغات و معرفی کسب و کار خود به دیگران، استفاده از استندهای مقوایی است. سرعت ساخت این استندها بسیار بالاست و اگر زمان کمی برای سفارش و آماده سازی استند را دارید می توانید استند مقوایی یا کارتنی را سفارش دهید. استند مقوایی و  استند کارتنی شامل استند رومیزی، استند ایستاده، استند تبلیغاتی و استند بروشور می شود.

استند کارتنی ایستاده

جنس استند کارتنی ایستاده از کارتن پلاست می باشد، با توجه به وزن بسیار کم در جابه جایی بسیار راحت است و کاربردهای مختلفی دارد. با توجه به اینکه روی این محصول امکان چاپ وجود دارد می توان از آن علاوه بر استند نگهداری محصول، به منظور تبلیغات، با استفاده از چاپ طرحی جذاب نیز استفاده کرد.استند کارتنی ایستاده بیشتر در فروشگاه ها و مغازه ها برای معرفی محصولات و نگهداری آنها استفاده می شود. همچنین به علت اینکه جابه جایی این استندها بسیار راحت می باشد فروشنده می تواند به راحتی آنها را از بیرون مغازه به داخل آورده و مغازه خود را ببندد.

استند کارتنی رومیزی

جنس استند رومیزی مانند استند ایستاده از کارتن یا کارتن پلاست می باشد. اندازه این استندها از استند ایستاده کوچک تر است. کاربرد استند رومیزی نیز مانند استند ایستاده می باشد. استند رومیزی نیز دارای انواع مختلفی می باشد. استند محصولات بهداشتی، استند محصولات آرایشی، استند لوازم التحریر ،استند سیگار، استند بروشور، استند عمودی و افقی، استند کتاب، استند هولدر موبایل و استند سی دی می توانند در این دسته قرار بگیرند.

قیمت استند مقوایی

قیمت استند مقوایی یا کارتنی نسبت به سایر انواع استندها بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد. بنابراین استفاده از استندهای کارتنی یا مقوایی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

استند مقوایی فروشگاهی

یکی از مزیت های استندهای مقوایی این است که قابلیت ساخت در هر سایز و شکلی را دارند. سفارش استند مقوایی فروشگاهی در هر سایز و مدل دلخواه امکان پذیر است. استفاده از استندهای رومیزی و ایستاده نیز در فروشگاه ها بسیار پرطرفدار می باشد. حتما تا به حال استند مقوایی چیپس و پفک و یا استند مقوایی آدامس، خوراکی ها و تنقلات دیگر را در فروشگاه ها دیده ایم.

چاپ روی استند مقوایی

به وسیله چاپ روی استند مقوایی رومیزی و ایستاده می توانیم محصول و برند خود را به مشتری معرفی کنیم. همچنین استفاده از طرح ها و رنگ های جذاب و خلاقانه در چاپ این استندها می تواند توجه هرکسی را به سوی کالای شما جذب کند. در مجموع چاپ روی استندهای کارتنی یکی از روش های موثر تبلیغات محسوب می شود.

مزایای استند مقوایی

  1. همان طور که پیش تر گفتیم استند مقوایی نسبت به سایر انواع استند از جمله استند فلزی، استند چوبی، استند پلکسی و استند پلاستیک قیمت مناسب تری دارد و مقرون به صرفه می باشد.
  2. استند مقوایی بسیار سبک هستند و راحت می توان آنها را جابه جا کرد. زیرا مقوا نسبت به سایر انواع متریال بسیار سبک هستند و وزن کمتری دارند.
  3. استند مقوایی قابلیت بازیافت دارند و آسیبی به محیط زیست نمی زنند. از این رو در بین طرفداران محیط زیست محبوبیت دارد.
  4. ساخت استند مقوایی بسیار سریع می باشد و سرعت بالایی دارد.
  5. چاپ روی بدنه استند مقوایی امکان پذیر است و با کیفیت و سرعت بالایی انجام می شود.
  6. یکی از راه های جذب مشتری و معرفی محصول و برند خود به دیگران محسوب می شود. باید توجه داشته باشید که از طرح های خیلی شلوغ استفاده نکنید، طرح خود را به گونه ای انتخاب کنید که مشتری با برند و محصول شما آشنا شود، و یا حتی حس کنجکاوی آنها را بر انگیزد.
  7. استند مقوایی امکان نصب در محل را دارد، به علت نوع ساخت این استند می توان آن را در محل به هم وصل کرده و استند را همانجا ساخت.

انواع استند مقوایی

استند بروشور

استفاده از این استندها همان طور که از نام آن مشخص است بیشتر برای نگهداری بروشورها و کاتالوگ ها و کتاب های کوچک به کار می رود، که خود نوعی تبلیغات محسوب می شود. این استندها هم به صورت ایستاده و هم به صورت رومیزی تولید می شوند، که انتخاب آن بستگی به کاربرد و سلیقه شما دارد.

استند تبلیغاتی کاغذ ضخیم

استند تبلیغاتی نیز مانند استند بروشور می تواند رومیزی و ایستاده باشد، با استفاده از چاپ لوگو و طرح های جذاب می توانید محصول و کسب و کارخود را به دیگران معرفی کرده و مشتری را به انتخاب محصول خود ترغیب کنید. این استندها معمولا در فروشگاه ها استفاده می شود.

استند ایستاده مقوایی

استند ایستاده همان طور که از نام آن نیز مشخص است روی زمین قرار می گیرد و بلند است. معمولا این استندها دارای چند طبقه هستند که محصولات در داخل این طبقه ها چیده می شوند.

استند رومیزی: استند رومیزی نیز همان طور که می دانیم مانند تمام محصولات رومیزی روی میز قرار می گیرد و می تواند دارای چند طبقه باشد برای قرارگیری محصولات، و همچنین می تواند هیچ طبقه ای نداشته باشد.

کاربرد استند مقوایی

استند مقوایی به علت سهولت و سرعتی که در ساخت دارد در هر مکانی که نیاز است فرد به راحتی استند را جابه جا کند و در عین حال از سطح و بدنه روی استند برای چاپ و معرفی محصول خود به دیگران بهره ببرد از این نوع استند استفاده می کند. به طول معمول استند کارتنی در مکان های عمومی مثل فروشگاه ها، داروخانه ها، مغازه ها برای نگهداری و معرفی محصول استفاده می کنند. همچنین در مطب برای نگهداری مجله های پزشکی و در کتابخانه ها برای نگهداری مجله ها، مینی کتاب ها و سی دی ها از این نوع استند استفاده می کنند.

ساخت استند کارتنی

ساخت استند مقوایی یا کارتنی بسیار سریع انجام می شود. متریال ساخت استند کارتنی می تواند متفاوت باشد. با توجه به کیفیت ساخت و متریالی که در ساخت استند کارتنی به کار می رود، محصولات مختلف می توانند داخل آن نگهداری شوند. یکی از مزیت هایی که در ساخت استند کارتنی یا مقوایی وجود دارد، قابلیت سرهم کردن آن در مکان مورد استفاده می باشد. این بدین منظور است که اگر شما توان حمل استند بزرگ و سنگین را ندارید ، می توانید جزئیات استند کارتنی را با خود به محل برده و در آنجا به هم وصل کنید. ساخت استند کارتنی می تواند به صورت چند طبقه انجام شود که محصولات در طبقات مختلف در کنار هم قرار بگیرند و یا فقط دارای یک طبقه باشد. معمولا استند ایستاده مقوایی دارای چند طبقه هستند. استند کارتنی رومیزی نیز می توانند دارای یک طبقه یا چند طبقه باشند.