چاپ کارت ویزیت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ کارت ویزیت 

کارت ویزیت ها به عنوان یکی از مهمترین مکمل تبلیغات و بازاریابی می باشد. سایز و ابعاد کارت ویزیت را می توانید با انتخاب محصولات چاپ کارت ویزیت تعیین نمایید ، هرکدام از آیتم ها شامل سایز و نوع چاپی کارت ویزیت می باشد.کارت ویزیت گلاسه که با پوشش سلفون مات و براق روکش می شود و کارت ویزیت گلاسه 250 گرم با پوشش لمینیت مات و براق روکش می شود یکی از پرطرفدار ترین نوع کارت ویزیت می باشد. نوع پوشش روی کارت ویزیت قیمت کارت ویزیت را تعیین می کند.

چاپ کارت ویزیت دارای تنوع بالایی می باشد و با توجه به سلیقه و نوع کاربردی که می خواهید از کارت ویزیت داشته باشید یکی از انواع چاپ کارت ویزیت را می توانید انتخاب کنید البته برای اخذ مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما از طریق شبکه های اجتماعی ذکر شده ارتباط برقرار کنید.
برای مشاهدۀ تیراژ و سایر مشخصات بر روی تصویر کارت ویزیت دلخواه خود (یکی از تصاویر بالا) کلیک نمائید تا ضمن مشاهده توضیحات تکمیلی، زمان تحویل و دقیق را نیز مشاهده نمائید.

چاپ کارت ویزیت را می توان هم با چاپ افست و هم با چاپ دیجیتال انجام داد؛ اگر تیراژ چاپ کارت ویزیت شما حداقل 500 عدد باشد گزینه مناسب شما برای چاپ کارت ویزیت چاپ افست با کیفیت بالاتر و با رزولوشن 300 DPI  است. اما اگر می خواهید کارت ویزیت را برای تیراژ پایین‌تر چاپ کنید، گزینه مناسب شما برای چاپ کارت ویزیت، چاپ دیجیتال کارت ویزیت با رزولوشن 200 DPI می باشد که مقرون به صرفه‌تر و سریع‌تر است.

چاپ افست کارت ویزیت به 2 صورت کلی انجام می شود.

1-عمومی
2-اختصاصی

چاپ عمومی دارای های بسیار پائین تری نسب به اختصاصی می باشند (به دلیل اینکه در کنار سایر کارت ویزیت ها چیده می‌شوند و سپس همگی باهم و همزمان چاپ می‌شوند و سپس پس از چاپ برش و از یکدیگر جدا می‌شوند، به همین دلیل چاپ آنها پائین تر می باشد.)

چاپ اختصاصی کارت ویزیت با توجه به اینکه بصورت اختصاصی چاپ می‌شود شما این امکان را دارید که در زمان چاپ یک نماینده معرفی نمائید (برای مثال ناظر چاپ یا طراح خود را که خروجی کار چاپ را در چاپخانه بررسی و تأیید نماید) این نوع چاپ را برای شرکت هایی که دارای حساسیت بالا هستند و یا رنگ سازمانی برایشان از اهمیت بسیار بالایی می باشد توصیه می‌شود. در اختصاصی علاوه بر نظارت بر چاپ و تولید کارت ویزیت شما می‌توانید شکل و جنس های خاصی نیز انتخاب نمائید که به راحتی و در دست هر شخصی مشاهده نشود. اختصاصی همچنین برای شرکت هایی که می خواهند همزمان چند عنوان کارت ویزیت سفارش دهند نیز توصیه می‌شود چون بسیار مقرون به صرفه می‌شود.

کارت ویزیت

کارت ویزیت همان برگه کوچکی است که تا قبل از قرن 18 میلادی به صورت دستنویس برای معرفی شخص به اشخاص دیگر استفاده شد، این برگه بعد از قرن 18 میلادی عکس دار شد و در کنار عکسی که در برگه نقاشی می شد اطلاعات شخص جای می گرفت، بعدها در قرن جدید و اواخر کارت ویزیت ها عضو اصلی و جدا نشدنی تبلیغات شدند و به صورت مدرن با متریال های مختلف و طرح های گرافیکی متنوع برای معرفی شخص کسب و کار و یا محصول در اختیار عموم قرار گرفتند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

برای اینکه بتوانید با هم صنف های خود رقابت کنید، باید در طراحی و چاپ کارت ویزیت خود دقت لازم و کافی را داشته باشید. طراحی کارت ویزیت باید آنقدر شیک و در عین حال ساده باشد، که وقتی در کنار کارت ویزیت رقبای شما قرار می گیرد، برتری محسوسی داشته باشد و توجه مخاطب شما را به خودش جلب کند. طراحی و چاپ کارت ویزیت در عین سادگی می بایست شیک و مدرن باشد.

گالری نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت 

کارت ویزیت جالب و خاص

چاپ کارت ویزیت جالب و  خاص شما را از دیگران متمایز می‌‌کند. تصور کنید کارت شما در کنار کارت سایر همکارانتان که از کارت های عادی بهره می‌برند قرار بگیرد، مشخص است که کدام یک تأثیر بیشتری برای مخاطب و مشتریان شما می‌گذارد. این کارت ویزیت‌ ها همچنین کمک شایانی به برند سازی کسب و کار شما خواهند کرد. بانی چاپ توان چاپ و تولید انواع کارت های ویزیت خاص و متفاوت را دارد. با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت ویزیت در انواع بالا همگی امکان پذیر می باشند و فقط کافی است شما در این مورد با ما تماس بگیرید. درهای خلاقانه و زیبا شما هم اگر ایده ای دارید می‌توانید آنرا با ما در میان بگذارید. همچنین قابل ذکر است کلیه کارت های ویزیت که شما در سرتاسر دنیا دیده اید و یا اگر کارت ویزیت خاصی در دست دارید ما می‌توانیم آنرا برای شما چاپ و تولید نماییم. یکی از مهمترین موارد درهای زیبا به طراحی آن برمی‌گردد که با خروجی کار تأثیر مستقیم دارد.

انتخاب طرح و جنس مناسب، زیبا و جذاب برای کارت ویزیت روی ذهن افراد تأثیر گذار خواهد بود. مردم از روی کیفیت کارت ویزیت، کیفیت کار شما را پیش داوری می کنند. کارت ویزیت خلاقانه، کارت ویزیت زیبا و کارت ویزیت خاص می تواند نظرات همه را برای اینکه انتخاب شوید به سمت شما جلب کند.

چاپ کارت ویزیت برش دار یا با برش خاص

این کارت ویزیت ها غالباً بر روی کاغذ های گلاسه، کتان، فانتزی و یا ایندربورد چاپ و سپس توسط قالب برش داده می‌شوند که می‌تواند هر شکلی باشد که می بایست در طراحی آن اعمال گردد. برش دار بیشتر در صورتی مقرون به صرفه می باشد که تعداد کارت ویزیت های شما بیش از یک سری باشد و یا تیراژ بالایی سفارش دهید.

چاپ کارت ویزیت یک روزه

اکثر جنس های سلفونی و لمینتی رو میتوان یک روزه چاپ و تولید کرد. چاپ کارت ویزیت یک روزه در تیراژ های 500 و 1000 عدد چاپ میشود. در صورتی که تمایل به سفارش چاپ کارت ویزیت یک روزه دارید تلاش کنید تا قبل از ساعت 11 ثبت سفارش خود را بصورت آنلاین و یا تلفنی ثبت نمائید تا فردا ساعت 9 صبح سفارش شما آماده تحویل گردد.

سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت

تمام جنس های کارت ویزیت را شما میتوانید بصورت آنلاین ثبت سفارش نمائید. از مزایای سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت میتوان به سرعت چاپ و تولید اشاره نمود، مخصوصا در سفارشات فوری استعلام قیمت چاپ کارت ویزیت در سایت بانی چاپ کاملا به روز هستند و شما میتوانید از سایت پیش فاکتور دریافت نمائید.

چیدمان بر اساس