عنوان

متن پیام

چاپ کارت ویزیت 

کارت ویزیت ها به عنوان یکی از مهمترین مکمل تبلیغات و بازاریابی می باشد. سایز و ابعاد کارت ویزیت را می توانید با انتخاب محصولات چاپ کارت ویزیت تعیین نمایید ، هرکدام از آیتم ها شامل سایز و نوع چاپی کارت ویزیت می باشد.کارت ویزیت گلاسه که با پوشش سلفون مات و براق روکش می شود و کارت ویزیت گلاسه 250 گرم با پوشش لمینیت مات و براق روکش می شود یکی از پرطرفدار ترین نوع کارت ویزیت می باشد. نوع پوشش روی کارت ویزیت قیمت کارت ویزیت را تعیین می کند.

چاپ کارت ویزیت دارای تنوع بالایی می باشد و با توجه به سلیقه و نوع کاربردی که می خواهید از کارت ویزیت داشته باشید یکی از انواع چاپ کارت ویزیت را می توانید انتخاب کنید البته برای اخذ مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما از طریق شبکه های اجتماعی ذکر شده ارتباط برقرار کنید.
برای مشاهدۀ تیراژ و سایر مشخصات بر روی تصویر کارت ویزیت دلخواه خود (یکی از تصاویر بالا) کلیک نمائید تا ضمن مشاهده توضیحات تکمیلی، زمان تحویل و دقیق را نیز مشاهده نمائید.

چاپ کارت ویزیت را می توان هم با چاپ افست و هم با چاپ دیجیتال انجام داد؛ اگر تیراژ چاپ کارت ویزیت شما حداقل 500 عدد باشد گزینه مناسب شما برای چاپ کارت ویزیت چاپ افست با کیفیت بالاتر و با رزولوشن 300 DPI  است. اما اگر می خواهید کارت ویزیت را برای تیراژ پایین‌تر چاپ کنید، گزینه مناسب شما برای چاپ کارت ویزیت، چاپ دیجیتال کارت ویزیت با رزولوشن 200 DPI می باشد که مقرون به صرفه‌تر و سریع‌تر است.

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

برای مشاهده نمونه کارهای چاپ کارت ویزیت کلیک نمایید

چاپ افست کارت ویزیت به 2 صورت کلی انجام می شود.

1-عمومی
2-اختصاصی

چاپ عمومی دارای های بسیار پائین تری نسب به اختصاصی می باشند (به دلیل اینکه در کنار سایر کارت ویزیت ها چیده می‌شوند و سپس همگی باهم و همزمان چاپ می‌شوند و سپس پس از چاپ برش و از یکدیگر جدا می‌شوند، به همین دلیل چاپ آنها پائین تر می باشد.)

چاپ اختصاصی کارت ویزیت با توجه به اینکه بصورت اختصاصی چاپ می‌شود شما این امکان را دارید که در زمان چاپ یک نماینده معرفی نمائید (برای مثال ناظر چاپ یا طراح خود را که خروجی کار چاپ را در چاپخانه بررسی و تأیید نماید) این نوع چاپ را برای شرکت هایی که دارای حساسیت بالا هستند و یا رنگ سازمانی برایشان از اهمیت بسیار بالایی می باشد توصیه می‌شود. در اختصاصی علاوه بر نظارت بر چاپ و تولید کارت ویزیت شما می‌توانید شکل و جنس های خاصی نیز انتخاب نمائید که به راحتی و در دست هر شخصی مشاهده نشود. اختصاصی همچنین برای شرکت هایی که می خواهند همزمان چند عنوان کارت ویزیت سفارش دهند نیز توصیه می‌شود چون بسیار مقرون به صرفه می‌شود.

کارت ویزیت

کارت ویزیت همان برگه کوچکی است که تا قبل از قرن 18 میلادی به صورت دستنویس برای معرفی شخص به اشخاص دیگر استفاده شد، این برگه بعد از قرن 18 میلادی عکس دار شد و در کنار عکسی که در برگه نقاشی می شد اطلاعات شخص جای می گرفت، بعدها در قرن جدید و اواخر کارت ویزیت ها عضو اصلی و جدا نشدنی تبلیغات شدند و به صورت مدرن با متریال های مختلف و طرح های گرافیکی متنوع برای معرفی شخص کسب و کار و یا محصول در اختیار عموم قرار گرفتند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

برای اینکه بتوانید با هم صنف های خود رقابت کنید، باید در طراحی و چاپ کارت ویزیت خود دقت لازم و کافی را داشته باشید. طراحی کارت ویزیت باید آنقدر شیک و در عین حال ساده باشد، که وقتی در کنار کارت ویزیت رقبای شما قرار می گیرد، برتری محسوسی داشته باشد و توجه مخاطب شما را به خودش جلب کند. طراحی و چاپ کارت ویزیت در عین سادگی می بایست شیک و مدرن باشد.

گالری نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت 

کارت ویزیت جالب و خاص

چاپ کارت ویزیت جالب و  خاص شما را از دیگران متمایز می‌‌کند. تصور کنید کارت شما در کنار کارت سایر همکارانتان که از کارت های عادی بهره می‌برند قرار بگیرد، مشخص است که کدام یک تأثیر بیشتری برای مخاطب و مشتریان شما می‌گذارد. این کارت ویزیت‌ ها همچنین کمک شایانی به برند سازی کسب و کار شما خواهند کرد. بانی چاپ توان چاپ و تولید انواع کارت های ویزیت خاص و متفاوت را دارد. با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت ویزیت در انواع بالا همگی امکان پذیر می باشند و فقط کافی است شما در این مورد با ما تماس بگیرید. درهای خلاقانه و زیبا شما هم اگر ایده ای دارید می‌توانید آنرا با ما در میان بگذارید. همچنین قابل ذکر است کلیه کارت های ویزیت که شما در سرتاسر دنیا دیده اید و یا اگر کارت ویزیت خاصی در دست دارید ما می‌توانیم آنرا برای شما چاپ و تولید نماییم. یکی از مهمترین موارد درهای زیبا به طراحی آن برمی‌گردد که با خروجی کار تأثیر مستقیم دارد.

انتخاب طرح و جنس مناسب، زیبا و جذاب برای کارت ویزیت روی ذهن افراد تأثیر گذار خواهد بود. مردم از روی کیفیت کارت ویزیت، کیفیت کار شما را پیش داوری می کنند. کارت ویزیت خلاقانه، کارت ویزیت زیبا و کارت ویزیت خاص می تواند نظرات همه را برای اینکه انتخاب شوید به سمت شما جلب کند.

چاپ کارت ویزیت برش دار یا با برش خاص

این کارت ویزیت ها غالباً بر روی کاغذ های گلاسه، کتان، فانتزی و یا ایندربورد چاپ و سپس توسط قالب برش داده می‌شوند که می‌تواند هر شکلی باشد که می بایست در طراحی آن اعمال گردد. برش دار بیشتر در صورتی مقرون به صرفه می باشد که تعداد کارت ویزیت های شما بیش از یک عدد باشد و غالباً بصورت گروهی در شرکت ها چاپ می‌شود (به جهت پایین آوردن هزینه)

چاپ کارت ویزیت های شخصی

شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، برای معرفی هویت خود یا کسب و کارتان باید از استفاده کنید. احتمالاً تعدادی کارت ویزیت از مشاغلی که برای شما کاربرد دارد و یا مورد نیازتان است را قبلاً در کیف یا کشو میزتان قرار داده باشید. تا هر زمان که لازم شد بتوانید از آن برای تماس و برقراری ارتباط استفاده کنید. نمونه این کارت ویزیت ها، کارت ویزیت های پزشکان، کارت ویزیت مهندسی، کارت ویزیت فروشگاه ها، کارت ویزیت شرکت ها، کارت ویزیت کلینیک ها، کارت ویزیت دبیران و... هستند که همه ما حداقل یکی از آن ها را نگه داشتیم، تا اگر زمانی لازم شد بتوانیم از طریق راه های تماسی که در آن نوشته شده است، به آن ها دسترسی پیدا کنیم.

شما هم می توانید برای کاری که می کنید کارت ویزیت تهیه کنید. تا هر کس که فکر کند ممکن است به شما احتیاج پیدا کند، کارت ویزیت خاص شما را پیش خود نگه دارد. هر شغل و هنر و  یاخدماتی که ارائه می دهید را توسط  کارت ویزیت به اطلاع اطرافیان و عموم برسانید. آن ها هر وقت که بخواهند به طرف شما می آیند.

instagram

چاپ کارت ویزیت های خلاقانه

ابعاد استانداردی کوچکی برای کارت ویزیت ها تعریف شده که به خاطر همین فضای کمی اشغال می کند. به همین علت مخاطب اگر احتمال بدهد که ممکن است روزی به کارش بیاید، آن را به سادگی پیش خود نگه می دارد. شما در محل کارتان یا هر رویدادی که می روید، باید کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید. تا در اولین تعامل و برقراری ارتباط، در کنار معرفی خود، کارت ویزیت‌تان را به آن ها بدهید. به این ترتیب تا وقتی که آن ها کارت ویزیت شما را به همراه دارند، به شما هم دسترسی خواهند داشت.

کارت ویزیت شما برای اینکه بتواند به خوبی معرف هویت کسب و کار و سازمان شما باشد، باید همه اطلاعات و راه های ارتباطی لازم را شامل شود ، از جمله: نام، لوگو (آرم)، یک عبارت از نوع خدمات و فعالیت و همچنین اطلاعات تماس (تلفن، آدرس، فکس، ایمیل، وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی)

تقریباً همه مشاغل می توانند کارت ویزیت تهیه کنند و کارت ویزیت ها بر اساس نوع جنس و خدماتی که روی آن صورت می گیرد با یک دیگر متفاوت است و بر اساس بودجه و سلیقه خود می توانید چندین گزینه برای انتخاب کارت ویزیت داشته باشید.

نقش کارت ویزیت در بازاریابی و تبلیغات

همانطور که گفته شد، کارت ویزیت بیانگر هویت و اطلاعات شماست. کارت ویزیت خود را در اختیار مخاطبین قرار دهید، چرا که که ممکن است، هر لحظه به شما و خدمات شما نیاز داشته باشند و یا امکان همکاری با شما وجود داشته باشد. به این صورت تا وقتی که کارت شما را نزد خود دارند، به راحتی می توانند به شما مراجعه کنند.
همچنین اگر از خدمات و یا همکاری با شما راضی باشند، در هر فرصتی که پیش بیاید، کسب و کار شما را به دیگران معرفی خواهند کرد و حتی کارت ویزیت تبلیغاتی شما را به آن ها می دهند.
بنابراین کارت ویزیت یک نوع تبلیغ و بازاریابی غیر مستقیم است. برخی افراد از کارت ویزیت به سادگی عبور می کنند، در صورتی که کارت ویزیت می تواند نقش مؤثری را در بازاریابی و تبلیغات شما ایفا کند.

قیمت چاپ افست کارت ویزیت | چاپ افست کارت ویزیت

کارت ویزیت تبلیغاتی ممکن است کوچک به نظر باید، اما در صنعت تبلیغات بسیار کارآمد می باشد.

انواع کارت ویزیت

کارت ویزیت دارای انواع بسیار زیادی است. این گوناگونی در جنس ها، شکل ها و خدماتی که روی آن ها صورت می گیرد می باشد، اما پرکاربردترین و محبوب ترین آن ها کارت ویزیت های زیر است:

کارت ویزیت لمینیتی
کارت ویزیت کارت ویزیت لمینیتی طلاکوب
کارت ویزیت لمینیت + UV موضعی
کارت ویزیت لمینیت مربع
کارت ویزیت پی وی سی PVC
کارت ویزیت پی وی سی  PVC برفکی (کارت ویزیت نیمه شفاف)
کارت ویزیت مگنتی
کارت ویزیت خاص و کارت ویزیت فانتزی
کارت ویزیت سلفونی
کارت ویزیت کتان
کارت ویزیت لیبل
کارت ویزیت سلفون مخملی

در ، طرح کارت ویزیتی که تهیه کرده اید بر روی کاغذ گلاسه، کاغذ کتان، کاغذ فانتزی و یا ایندر بورد چاپ می شود و در مرحله بعد در صورت نیاز روی آن روکش لمینیت، سلفون یا یو وی (UV)، کشیده می شود، سپس با قالب برش ها زده شده و به هر شکلی که بخواهید در میاید.

این روکش ها کمک می کند تا کارت ویزیت شما مقاومت بالاتری داشته باشد و در برابر تغییر دما، رطوبت، پارگی، لک و... آسیب پذیر نباشد.

خدمات چاپی برای کارت ویزیت

طلاکوب یا نقره کوب کردن قسمتی از کارت مانند لوگو یا نوشته ها
برجسته سازی لوگو یا نوشته ها برای جلب توجه بیشتر مخاطب
دایکات کارت ویزیت، به معنی برش های متفاوت به شکل دلخواه شما مناسب با طرح
گوشه های گرد یا قائمه
اندازه های اختصاصی (کوچک تر یا بزرگ تر از حد استاندارد)
یک رو یا دو رو
تاشو، به صورت عمودی یا افقی (بیشتر برای مطب ها و کلینیک ها کاربرد دارد تا پشت آن فضایی برای وقت دهی قرار گیرد.)
روکش سلفون، لمینیت یا یو وی UV، برای محافظت کارت از آسیب است

چاپ کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت جهت معرفی رسمی یک شخص یا شرکت که اطلاعاتی در ارتباط با کسب و کار را نمایش می دهدبه کار می‌رود. شامل نام شخص یا شرکت ، لوگو ( آرم ) شرکت و اطلاعات تماس ( شامل آدرس، تلفن، فکس، ایمیل، آدرس وب سایت و شبکه های اجتماعی ) می باشد. یکی از دلایل بازاریابی غیر مستقیم و معرفی کسب و کار می باشد. برخلاف تصور برخی از صاحبان کسب و کار که آن را یک تبلیغ ساده و معمولی می پندارند و به سادگی از کنار آن عبور می کنند بسیار حائز اهمیت می باشد. انتخاب درست نوع جنس و ی که قصد چاپ آن را دارید بر تصمیم گیری مخاطبین شما تأثیرگذار می باشد و حتی در برخی مواقع باعث پیش داوری درباره کسب و کار شما می شود. لذا نوع جنس و نوع شما می تواند تأثیر بسزایی در کسب و کار شما داشته باشد. در صورتی که صاحب کسب و کار خاصی هستید و یا نوع خدمات شما منحصر به فرد می باشد.

چاپ افست کارت ویزیت

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )