عنوان

متن پیام

قیمت چاپ کارت ویزیت 

برای مشاهده قیمت ، تیراژ و سایر مشخصات بر روی تصویر کارت ویزیت دلخواه خود (یکی از تصاویر بالا) کلیک نمائید تا ضمن مشاهده توضیحات تکمیلی، زمان تحویل و قیمت دقیق را نیز مشاهده نمائید.

چاپ انواع کارت ویزیت به 2 صورت کلی انجام می شود. 1-عمومی 2-اختصاصی

چاپ کارت ویزیت عمومی دارای قیمت های بسیار پائین تری نسب به اختصاصی می باشند(به دلیل اینکه در کنار سایر کارت ویزیت ها چیده میشوند و سپس همگی باهم و همزمان چاپ میشوند و سپس پس از چاپ برش و از یکدیگر جدا میشوند، به همین دلیل قیمت چاپ آنها پائین تر می باشد.)

قیمت چاپ کارت ویزیت اختصاصی با توجه به اینکه بصورت اختصاصی چاپ میشود شما این امکان را دارید که در زمان چاپ یک نماینده معرفی نمائید(برای مثال ناظر چاپ  یا طراح خود را که خروجی کار چاپ را در چاپخانه بررسی و تائید نماید) این نوع چاپ را برای شرکت هایی که دارای حساسیت بال هستند و یا رنگ سازمانی برایشان از اهمیت بسیار بالایی می باشد توصیه میشود. در چاپ کارت ویزیت اختصاصی علاوه بر نظارت بر چاپ و تولید کارت ویزیت شما میتوانید شکل و جنس های خاصی نیز انتخاب نمائید که به راحتی و در دست هر شخصی شماهده نشود. چاپ کارت ویزیت اختصاصی همچنین برای شرکت هایی که می خواهند همزمان چند عنوان کارت ویزیت سفارش دهند نیز توصیه میشود چون بسیار مقرون به صرفه میشود.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

برای اینکه بتوانید با هم صنف های خود رقابت کنید، باید در طراحی کارت ویزیت خود دقت کافی را داشته باشید. طراحی کارت ویزیت باید انقدر شیک و در عین حال ساده باشد، که وقتی در کنار کارت ویزیت رقبای شما قرار می گیرد، برتری زیادی داشته باشد و توجه مخاطب را به خود جلب کند.

https://www.banichap.com/product/catalogue-designچاپ کارت ویزیت جالب و خاص

چاپ کارت ویزیت جالب و چاپ کارت ویزیت خاص شما را از دیگران متمایز میکند. تصور کنید کارت شما در کنار کارت سایر همکارانتان که از کارت های عادی بهره میبرند قرار بگیرد ، مشخص است که کدام یک تاثیر بیشتری برای مخاطب و مشتریان شما میگذارد. این کارت ویزیت ها همچنین کمک شایانی به برند سازی کسب و کار شما خواهند کرد. بانی چاپ توان چاپ و تولید انواع کارت های ویزیت خاص و متفاوت را دارد. با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت ویزیت های بالا همگی امکان پذیر می باشند و فقط کافی است شما در این مورد به ما تماس بگیرید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه چاپ کارت ویزیت خاص مراجعه نمایید. در چاپ کارت ویزیت های خلاقانه و زیبا شما هم اگر ایده ای دارید میتوانید آنرا با ما درمیان بگذارید. همچنین قابل ذکر است کلیه کارت های ویزیت که شما در سرتاسر دنیا دیده اید و یا اگر کارت ویزیت خاصی در دست دارید ما میتوانیم آنرا برای شما چاپ و تولید نماییم. یکی از مهمترین موارد در چاپ کارت ویزیت های زیبا به طراحی آن برمیگردد که با خروجی کار تاثیر مستقیم دارد.

 انتخاب طرح و جنس مناسب، زیبا و جذاب برای کارت ویزیت روی ذهن افراد تاثیر گذار خواهد بود. مردم از روی کیفیت کارت ویزیت، کیفیت کار شما را پیش داوری می کنند. کارت ویزیت خلاقانه، کارت ویزیت زیبا و کارت ویزیت خاص می تواند نظرات همه را برای اینکه انتخاب شوید به سمت شما جلب کند.

چاپ کارت ویزیت برش دار

این کارت ویزیت ها غالبا بر روی کاغذ های گلاسه، کتان، فانتزی و یا ایندربورد چاپ و سپس توسط قالب برش داده میشوند که میتواند هر شکلی باشد که می بایست در طراحی آن اعمال گردد. چاپ کارت ویزیت برش دار بیشتر در صورتی مقرون به صرفه می باشد که تعداد کارت ویزیت های شما بیش از یک عدد باشد و غالبا بصورت گروهی در شرکت ها چاپ میشود(به جهت پایین آوردن هزینه)

چاپ کارت ویزیت

  شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، برای معرفی هویت خود یا کسب و کارتان باید از چاپ کارت ویزیت استفاده کنید. احتمالاً تعدادی کارت ویزیت از مشاغلی که برای شما کاربرد دارد و یا مورد نیازتان است را قبلاً در کیف یا کشو میزتان قرار داده باشید. تا هر زمان که لازم شد بتوانید از آن برای تماس و برقراری ارتباط استفاده کنید. نمونه این کارت ویزیت ها، کارت ویزیت های پزشکان، کارت ویزیت مهندسی، کارت ویزیت فروشگاه ها، کارت ویزیت شرکت ها، کارت ویزیت کلینیک ها، کارت ویزیت دبیران و... هستند که همه ما حداقل یکی از آن ها را نگه داشتیم، تا اگر زمانی لازم شد بتوانیم از طریق راه های تماسی که در آن نوشته شده است، به آن ها دسترسی پیدا کنیم.

 شما هم می توانید برای کاری که می کنید کارت ویزیت تهیه کنید. تا هر کس که فکر کند ممکن است به شما احتیاج پیدا کند، کارت ویزیت خاص شما را پیش خود نگه دارد. هر شغل و هنر و  یاخدماتی که ارائه می دهید را توسط  کارت ویزیت به اطلاع اطرافیان و عموم برسانید. آن ها هر وقت که بخواهند به طرف شما می آیند.

مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی چاپ

 

 

چاپ کارت ویزیت های خلاقانه

 ابعاد استانداردی کوچکی برای کارت ویزیت ها تعریف شده که به خاطر همین فضای کمی اشغال می کند. به همین علت مخاطب اگر احتمال بدهد که ممکن است روزی به کارش بیاید، آن را به سادگی پیش خود نگه می دارد. شما در محل کارتان یا هر رویدادی که می روید، باید کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید. تا در اولین تعامل و برقراری ارتباط، در کنار معرفی خود، کارت ویزیتتان را به آن ها بدهید. به این ترتیب تا وقتی که آن ها کارت ویزیت شما را به همراه دارند، به شما هم دسترسی خواهند داشت.

 کارت ویزیت شما برای اینکه بتواند به خوبی معرف هویت کسب و کار و سازمان شما باشد، باید همه اطلاعات و راه های ارتباطی لازم را شامل شود ، از جمله: نام، لوگو (آرم)، یک عبارت از نوع خدمات و فعالیت و همچنین اطلاعات تماس (تلفن، آدرس، فکس، ایمیل، وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی)

تقریباً همه مشاغل می توانند کارت ویزیت تهیه کنند و قیمت کارت ویزیت ها بر اساس نوع جنس و خدماتی که روی آن صورت می گیرد با یک دیگر متفاوت است و بر اساس بودجه و سلیقه خود می توانید چندین گزینه برای انتخاب کارت ویزیت داشته باشید.

 نقش کارت ویزیت در بازاریابی و تبلیغات

 همانطور که گفته شد، کارت ویزیت بیانگر هویت و اطلاعات شماست. کارت ویزیت خود را در اختیار مخاطبین قرار دهید، چرا که که ممکن است، هر لحظه به شما و خدمات شما نیاز داشته باشند و یا امکان همکاری با شما وجود داشته باشد. به این صورت تا وقتی که کارت شما را نزد خود دارند، به راحتی می توانند به شما مراجعه کنند.
 همچنین اگر از خدمات و یا همکاری با شما راضی باشند، در هر فرصتی که پیش بیاید، کسب و کار شما را به دیگران معرفی خواهند کرد و حتی کارت ویزیت تبلیغاتی شما را به آن ها می دهند.
 بنابراین کارت ویزیت یک نوع تبلیغ و بازاریابی غیر مستقیم است. برخی افراد از کارت ویزیت به سادگی عبور می کنند، در صورتی که کارت ویزیت می تواند نقش مؤثری را در بازاریابی و تبلیغات شما ایفا کند.

 کارت ویزیت تبلیغاتی ممکن است کوچک به نظر باید، اما در صنعت تبلیغات بسیار کارآمد می باشد.

انواع کارت ویزیت

کارت ویزیت دارای انواع بسیار زیادی است. این گوناگونی در جنس ها، شکل ها و خدماتی که روی آن ها صورت می گیرد می باشد، اما پرکاربردترین و محبوب ترین آن ها کارت ویزیت های زیر است:

کارت ویزیت لمینیتی
کارت ویزیت کارت ویزیت لمینیتی طلاکوب
کارت ویزیت لمینیت + UV موضعی
کارت ویزیت لمینیت مربع
کارت ویزیت پی وی سی PVC
کارت ویزیت پی وی سی  PVC برفکی (کارت ویزیت نیمه شفاف)
کارت ویزیت مگنتی
کارت ویزیت خاص و کارت ویزیت فانتزی
کارت ویزیت سلفونی
کارت ویزیت کتان
کارت ویزیت لیبل
کارت ویزیت سلفون مخملی

چاپ کارت ویزیت

در چاپ کارت ویزیت، طرح کارت ویزیتی که تهیه کرده اید بر روی کاغذ گلاسه، کاغذ کتان، کاغذ فانتزی و یا ایندر بورد چاپ می شود و در مرحله بعد در صورت نیاز روی آن روکش لمینیت، سلفون یا یو وی (UV)، کشیده می شود، سپس با قالب برش ها زده شده و به هر شکلی که بخواهید در میاید.
 این روکش ها کمک می کند تا کارت ویزیت شما مقاومت بالاتری داشته باشد و در برابر تغییر دما، رطوبت، پارگی، لک و... آسیب پذیر نباشد.

خدمات چاپی برای کارت ویزیت

طلاکوب یا نقره کوب کردن قسمتی از کارت مانند لوگو یا نوشته ها
برجسته سازی لوگو یا نوشته ها برای جلب توجه بیشتر مخاطب
دایکات کارت ویزیت، به معنی برش های متفاوت به شکل دلخواه شما مناسب با طرح
گوشه های گرد یا قائمه
اندازه های اختصاصی (کوچک تر یا بزرگ تر از حد استاندارد)
یک رو یا دو رو
تاشو، به صورت عمودی یا افقی (بیشتر برای مطب ها و کلینیک ها کاربرد دارد تا پشت آن فضایی برای وقت دهی قرار گیرد.)
روکش سلفون، لمینیت یا یو وی UV، برای محافظت کارت از آسیب

 چاپ کارت ویزیت چیست ؟

کارت ویزیت جهت معرفی رسمی یک شخص یا شرکت که اطلاعاتی در ارتباط با کسب و کار را نمایش می دهدبه کار میرود. چاپ کارت ویزیت شامل نام شخص یا شرکت ، لوگو ( آرم ) شرکت و اطلاعات تماس ( شامل آدرس ، تلفن ، فکس ،ایمیل ،آدرس وب سایت و شبکه های اجتماعی ) می باشد.یکی از دلایل چاپ کارت ویزیت بازاریابی غیر مستقیم و معرفی کسب و کار می باشد.چاپ کارت ویزیت برخلاف تصور برخی از صاحبان کسب و کار که آن را یک تبلیغ ساده و معمولی می پندارند و به سادگی از کنار آن عبور می کنند بسیار حائز اهمیت می باشد.انتخاب درست نوع جنس و چاپ کارت ویزیتی که قصد چاپ آن را دارید بر تصمیم گیری مخاطبین شما تاثیرگذار می باشد و حتی در برخی مواقع باعث پیش داوری درباره کسب و کار شما می شود.لذا نوع جنس و نوع چاپ کارت ویزیت شما می تواند تاثیر بسزایی در کسب و کار شما داشته باشد.در صورتی که صاحب کسب و کار خاصی هستید و یا نوع خدمات شما منحصر به فرد می باشد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )