چاپ کارت ویزیت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

 چاپ کارت ویزیت به طور کلی به 2 روش اختصاصی و عمومی انجام میپذیرد.

چاپ اختصاصی و سفارشی کارت ویزیت: در این روش شیت کارت ویزیت، تمامی فضای ابعاد کل کاغذ فقط به شما اختصاص داده می شود و شما این امکان را میدهد که ابعاد دلخواه خود را داشته باشید و حتی با نظارت بر روی رنگ آن با ارائه نمونه رنگ و یا حضور هنگام چاپ به رنگ دلخواه خود برسید. 

چاپ کارت ویزیت شیت عمومی: روش رایج تر و چاپ عمومی کارت ویزیت می باشد که تقریبا 95 درصد از سهم بازار را در اختیار خود دارد، در این روش در شیت بندی در کنار کارت ویزیت شما، کارهای سایرین نیز قرار می دهند که این کار مزایا و معایبی نیز در پی دارد که از معایب آن میتوان گفت که احتمال حدودا 15 الی 20 درصد اختلاف رنگ وجود دارد ولی مزایای آن که بسیار برای همه جذاب تر هست که پایین تر بود قیمت تمام شده است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ کارت ویزیت 

کارت ویزیت ها به عنوان یکی از مهمترین مکمل تبلیغات و بازاریابی می باشد. سایز و ابعاد کارت ویزیت را می توانید با انتخاب محصولات چاپ کارت ویزیت تعیین نمایید، هرکدام از آیتم ها شامل سایز و نوع چاپی کارت ویزیت می باشد. کارت ویزیت گلاسه که با پوشش سلفون مات و براق روکش می شود و کارت ویزیت گلاسه 250 گرم با پوشش لمینیت مات و براق روکش می شود یکی از پرطرفدار ترین نوع کارت ویزیت می باشد. نوع پوشش روی کارت ویزیت قیمت کارت ویزیت را تعیین می کند.

Business Card printing

چاپ کارت ویزیت دارای تنوع بالایی می باشد و با توجه به سلیقه و نوع کاربردی که می خواهید از کارت ویزیت داشته باشید یکی از انواع چاپ کارت ویزیت را می توانید انتخاب کنید البته برای اخذ مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما از طریق شبکه های اجتماعی ذکر شده ارتباط برقرار کنید.
برای مشاهدۀ تیراژ و سایر مشخصات بر روی تصویر کارت ویزیت دلخواه خود (یکی از تصاویر بالا) کلیک نمائید تا ضمن مشاهده توضیحات تکمیلی، زمان تحویل و دقیق را نیز مشاهده نمائید.

چاپ کارت ویزیت را می توان هم با چاپ افست و هم با چاپ دیجیتال انجام داد؛ اگر تیراژ چاپ کارت ویزیت شما حداقل 500 عدد باشد گزینه مناسب شما برای چاپ کارت ویزیت چاپ افست با کیفیت بالاتر و با رزولوشن 300 DPI  است. اما اگر می خواهید کارت ویزیت را برای تیراژ پایین‌تر چاپ کنید، گزینه مناسب شما برای چاپ کارت ویزیت، چاپ دیجیتال کارت ویزیت با رزولوشن 200 DPI می باشد که مقرون به صرفه‌تر و سریع‌تر است.

چاپ افست کارت ویزیت به 2 صورت کلی انجام می شود.

1-عمومی
2-اختصاصی

سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت اختصاصی

چاپ عمومی قیمت پائین تری نسب به اختصاصی دارد(به دلیل اینکه در کنار سایر کارت ویزیت ها چیده می‌شوند و سپس همگی باهم و همزمان چاپ می‌شوند و سپس پس از چاپ برش و از یکدیگر جدا می‌شوند، به همین دلیل چاپ آنها پائین تر می باشد.)

چاپ اختصاصی کارت ویزیت با توجه به اینکه بصورت اختصاصی چاپ می‌شود شما این امکان را دارید که در زمان چاپ یک نماینده معرفی نمائید (برای مثال ناظر چاپ یا طراح خود را که خروجی کار چاپ را در چاپخانه بررسی و تأیید نماید) این نوع چاپ را برای شرکت هایی که دارای حساسیت بالا هستند و یا رنگ سازمانی برایشان از اهمیت بسیار بالایی می باشد توصیه می‌شود. در اختصاصی علاوه بر نظارت بر چاپ و تولید کارت ویزیت شما می‌توانید شکل و جنس های خاصی نیز انتخاب نمائید که به راحتی و در دست هر شخصی مشاهده نشود. اختصاصی همچنین برای شرکت هایی که می خواهند همزمان چند عنوان کارت ویزیت سفارش دهند نیز توصیه می‌شود چون بسیار مقرون به صرفه می‌شود.

خرید اینترنتی چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت همان برگه کوچک است که جهت معرفی کسب و کار استفاده میشود. جهت ثبت سفارش و خرید اینترنتی چاپ کارت ویزیت یکی از کارت های بالا را انتخاب و خرید خود را ثبت و نهایی نمائید.