عنوان

متن پیام

سفارش چاپ سررسید وزیری

سررسید، روزشمار یا سالنامه دفتری است در اندازه های مختلف که روزشمار شمسی، قمری و میلادی را همراه با مناسبت های ملی، مذهبی و جهانی در خود جای داده است. به طور معمول برای تهیه سررسید از کاغذ تحریر که مخصوص نوشتن و ترسیم است و مناسبی هم دارد استفاده می شود. افراد می توانند با مراجعه به سررسید تاریخ مورد نظر خود و مناسبت مربوط به ان را به سادگی بیابند. سررسیدهای ایرانی قالباً با دعای سال تحویل آغاز می شوند و در ادامه، مشخصات دارنده سررسید، تقویم سال جاری در یک نگاه، روزشمار که بخش اصلی سررسید است و با اطلاعات متفرقه ای در انتهای سررسید پایان می یابند.

اندازه سررسید

با توجه به موارد کاربرد سررسید و با رعایت اصول استاندارد صنعت چاپ اندازه آن مشخص می شود تا کمترین میزان باطله کاغذ را داشته باشد.

یک هشتم:

سررسید یک هشتم ( 17*12 سانتیمتر ) به خاطر اندازه خاصش به سادگی قابل حمل است. به راحتی در دست و جیب و کیف قرار می گیرد و وزن سبکی هم دارد.پس نگرانی از بابت خستگی و دردسر حمل آن نخواهید داشت. برای یادداشت های مختصر و ثبت قرارهای کاری که نیاز به شرح و بسط ندارند استفاده می شود. تولید این سررسید در تیراژهای بالا، بسیار مناسبی دارد و برای تبلیغات در سطح جامعه مفید و موثر است.

رقعی:

اندازه ای مابین یک هشتم و وزیری (21*14 سانتیمتر) مناسب حمل در کیف های اداری و آموزشی. هدیه ای زیبا برای  بودجه های محدود. آن را ورق بزنید و یادداشتهای خود را در آن بنویسید. حتی برای ثبت خاطرات هم مفید است!

وزیری:

اندازه وزیری 24*17 سانتیمتر است . توصیه شده برای اهدا به مدیران و اشخاص خاص. مناسب برای یادداشت برداری، نوشتن شرح گزارش جلسه یا کلاس یا ثبت هزینه های روزانه.

نوع جلد:

بعضی انواع سررسیدها دارای «جلد سخت و ته دوخت» بوده که استحکام بالایی هم دارد و سالها آن را نگهداری کرده ایم. نوع دیگری از صحافی «جلد سخت با صحافی فنری» است که به صورت فنر فلزی یا پلاستیکی قابل استفاده است.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )