عنوان

متن پیام

چاپ سررسید وزیری و رقعی 1401

سررسید وزیری

سررسید وزیری با توجه به سایز بزرگتری که نسبت به سررسید رقعی دارد، در دسته سررسید شرکتی قرار می گیرد، شما می توانید سررسید رقعی و وزیری را در انواع جلد مانند : سررسید پوست ماری، سررسید جلد چرم مصنوعی، سررسید با جلد گالینگور، سررسید سیمی و سررسید فنری، و سررسید ترمو سفارش دهید، سررسیدهایی با جلد چرم طبیعی از دسته سررسید لاکچری محسوب می شوند و معمولا مناسب مدیران و منسب های مهم اداری است، زمانی که بخواهید برند شما بر روی میز مدیرعامل یا شخصی از مدیران شرکت مخاطب قرار گیرد، سررسید جلد چرم طبیعی را انخاب می نمایید و نام و برند شرکتتان را بر روی آن حک می کنید، در این صورت نام برند شما بر روی میز مدیران قرار می گیرد.

سررسید وزیری بی تردید از رایج‌ترین سررسیدها می باشد ابعاد قطع وزیری در حدود 17*24 سانتی‌متر و دارای کاغذ 70 گرم سفید و کرم می باشد. این نوع سررسید به این دلیل که دارای ابعاد بزرگتر می‌باشد برای یادداشت های روزانه بسیار مناسب می باشد. این سررسید بویژه مناسب برای زمانی است که سررسید در جای مشخصی نگه داشته می شود و هر دفعه برای نت برداری و یا ملاحظه موردی به آن مراجعه نمود.
البته برای برخی از افراد که همواره سالنامه خود را به همراه دارند، قطع‌های کوچکتر بویژه قطع رقعی مناسب‌تر می باشد.
برای طراحی ست اداری و طراحی سررسید اختصاصی می توانید با مجموعه بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید.

سررسید رقعی

سررسید رقعی دارای ابعاد 15*21 سانتی متر می باشد، برای همین این قطع دارای ابعاد مناسب و بسیار خوش دست می باشد و حمل آن راحت است.

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

انواع سررسید|سالنامه وزیری 1401

در واقع می توان گفت که سررسید و سالنامه، دفتریادداشت هایی با صفحات تاریخ‌دار هستند. سالنامه ها حاوی فهرستی از مناسبت‌های تاریخی، ملی و مذهبی می باشند که یادآور اتفاقات گذشته، خاطرات و همچنین موجب زنده نگه داشتن نام بزرگان و نام آوران می شوند؛ و می توانند برای برنامه ریزی امور و کارهای روزانه شما بسیار مفید باشند.
سازمان‌ها و شرکت‌ها هر ساله در تراژهای بالا سررسید و تقویم را برای پرسنل، همکاران و مشتریانشان برای انجام تبلیغات و امور اداری طراحی و چاپ می کنند.
در طراحی سررسید خوب است که اطلاعات مفید، کمیاب، سرگرم کننده را برای کارایی بیشتر سررسید در آن بگنجاند.


اهمیت چاپ سررسید|سالنامه

همانطور که اشاره شد سررسید در واقع همان دفترچه یادداشت روزانه می باشد که تمام صفحات آن دارای تقویم است؛ به دلیل استفاده زیاد از سالنامه یا سررسید آن هم برای مدت طولانی و حداقل یک سال، می توان آنرا به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار مناسب در اختیار قرار بگیرید.
بانی چاپ با داشتن سابقه طولانی و درخشان در طراحی و چاپ می تواند طراحی و چاپ سررسید|سالنامه|تقویم اختصاصی شما را با کیفیت حرفه، تحویل فوری و قیمت ارزان برعهده گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق شبکه های اجتماعی با شماره 09353169009 با ما ارتباط برقرار کنید.
همچنین می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و با کارشناسان واحد طراحی و چاپ صحبت کنید.


قطع استاندارد سررسید وزیری | سالنامه وزیری

سررسید وزیری ابزار بسیار کارآمدی برای تبلیغ کسب و کار و تجارت شما می باشد. چه برای فروش و چه برای هدیه دادن در صورتی که با طرح‌های چشم نواز و رنگبندی زیبا مزین شده باشد می تواند تاثیر مناسبی بر روی مخاطبین شما بگذارد.
فراموش نشود که به یک سالنامه در طول سال نیاز پیدا خواهد شد اگر می خواهید روزهای خاص را به یاد داشته باشید، داشتن یک سالنامه می تواند بسیار مفید باشد.


انواع قطع سررسید

سررسید وزیری با ابعـاد 17*24 سانتی متر

سررسید رقعی با ابعـاد 15*21 سانتی متر

سررسید اروپایی با ابعـاد 12*21 سانتی متر

سررسید پالتویی با ابعـاد 10*17 سانتی متر

سررسید با قطع به ابعـاد 12*17 سانتی متر

سفارش آنلاین سررسید وزیری | سررسید رقعی

برای اینکه به انتخاب ایده آل برای انتخاب سایز و نوع سررسید خود برسید می توانید با کارشناسان بانی چاپ تماس تلفنی یا ارتباط از طریق کانال‌های اجتماعی برقرار کنید.
قبل از تکمیل سفارش باید بر اساس دلخواه‌تان در مورد سایز آن، نوع جلد، کاغذ صفحات داخلی، نوع صحافی، چاپ داخلی سررسید، طراحی و فرمت تاریخ و ... به نتایج نهایی رسیده باشید تا بتوانید نوع دلخواه را انتخاب نمائید.
پلاک دار بودن یا نبودن سررسید، دارای طلاکوب و نقره کوب بودن، طراحی صفحات، نوع کاغذ سررسید، جلد اختصاصی سررسید و ... مواردی هستند که در قیمت سررسید درخواستی شما مؤثر می باشند.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )