عنوان

متن پیام

چاپ سررسید اروپایی 1401

در لیست سررسید شرکتی معمولا بیشتر سررسید اروپایی به چشم میخورد، چرا که از نظر سایز از قطع مناسب و قابل حملی برخوردار است. زمانی که بخواهیم جهت تبلیغات شرکتی سالنامه ای را سفارش دهیم معمولا بیشتر به دنبال سررسید ارزان و سررسید فوری می گردیم، سررسید فوری معولا شامل سالنامه ای می شود که داخل آن لت ها و یا صفحات تبلیغاتی طراحی و چاپ می شود. یک سالنامه یا سررسید از پیش آماده شده با طرح شیک و خاص می تواند به فرایند تبلیغات شرکتی شما کمک بسیار بیشتری نماید، یک سررسید شیک و خاص می تواند برای یک سال مهمان دفترکار مخاطبتان شده و به صورت مدام در مقابل چشمانش باشد و برند شما را مدام به او یادآوری کند. درنتیجه سفارش  سرسید با کیفیت بالا و قیمت مناسب می تواند یک برندینگ خوب و موفق را برای شما رقم بزند.

سررسید اروپایی به دلیل داشتن ابعاد مناسب مهمترین نوع سررسید برای حمل کردن می باشد و مناسب برای افرادی است که نیاز دارند سررسید خود را حمل کنند و در آن مدام نکات لازم را یادداشت کنند.
سررسید اروپایی
ابعاد کوچک تری نسبت به سررسید وزیری و مدیریتی دارند. این نوع سررسیدها ظریف و خوش دست هستند. بهترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی می باشند. چرا که هم می توانیم لوگوی شما را با انواع روش های مختلف روی جلد چاپ کنیم، هم به انتخاب شما در ابتدای سررسید صفحاتی برای تبلیغات بیشتر و معرفی سازمان شما اضافه کنیم، از روش لوگو ترام برای چاپ لوگو روی هر صفحه نیز می شود برای اختصاصی کردن سررسید اروپایی استفاده کرد. علاوه بر آن حتی نام برند شما را می توانیم بر روی روبان سررسید درج کنیم. این روش های اختصاصی کردن سررسید، هدیه شما را به یک هدیه تبلیغاتی تبدیل می کند.

 برای سفارش چاپ سررسید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. 

سررسید تبلیغاتی| چاپ تبلیغاتی بر روی سررسید| چاپ لت تبلیغاتی سررسید| چاپ سررسید تبلیغاتی| چاپ تبلیغات صفحات داخل سررسید

نحوه سفارش چاپ سررسید 1401

 1. نوع سررسید و تعداد سفارش را انتخاب کنید.
 2. خدمات لازم برای اختصاصی کردن سررسید را انتخاب کنید.
 3. از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.
 4. ما برای ثبت سفارش شما را راهنمایی خواهیم کرد.
 5. زمانی که سفارش سررسید شما آماده شد، از طریق پیک یا باربری آن ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

سررسید اروپایی

برای مشاهده انواع سررسید اروپایی و یا مشاهده چاپ ، داغی و یا لیزر پلاک روی جلد سررسید بر روی عکس های بالا کلیک نمائید. همچنین می توانید توضیحات بیشتری از سررسید را مشاهده بفرمائید. مانند چاپ لت های تبلغاتی در ابتدای سررسید و ...

سررسید اروپایی چیست؟

احتمالاً برای شما اتفاق افتاده که وقتی می خواهید از جایی به جای دیگر بروید، سررسید مدیریتی یا سررسید وزیری خودتان را به خاطر اینکه وزن کیف شما را سنگین کرده است، در بیاورید و با خود بیرون نبرید. این در حالی است که به هرجا که می روید، به داشتن تقویم و فضایی برای یادداشت، نیاز دارید.
 پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید سررسید 1401 و سررسید سال جدید از تقویم های اروپایی استفاده کنید. این سررسیدها در ابعاد کوچک تری تولید می شوند و تعداد کمتر صفحات آن ها باعث سبک بودنشان می شود. و شما می توانید به راحتی آن را حمل کنید. در میان انواع سررسید و تولید سالنامه، خرید سررسید اروپایی بهترین گزینه برای شماست. سررسید قطع اروپایی بسیار خوش دست و ظریف هست. و همه نیازهای شما را ازجمله داشتن سالنامه 1401 و تقویم 1401 در کنار فضای یادداشت، برای نوشته های روزانه شما را برآورده می کند. سررسید اروپایی 1401 ظاهر شیک تری دارد. و بسیاری از خانم ها و آقایانی که تا این اواخر از تقویم  مدیریتی استفاده می کردند، با دیدن سررسید اروپایی 1401 نظرشان عوض شد. و اکنون در حال استفاده از سررسید اروپایی، سررسید رحلی، سررسید رقعی، سررسید خشتی یا حتی سررسید پالتویی هستند. چرا که این نوع سررسیدها ویژگی های مثبت بیشتری دارندو جمع و جور هستند و طرح های آن ها معمولاً شیک تر است. چاپ سررسید اروپایی به دلیل این ویژگی های مثبتی که دارد، بیشترین فروش را در سال های اخیر در مقابل سایر سالنامه ها داشته است.
 علت این که در میان انواع سالنامه ها و انواع قطع سررسید 1401، به این نوع چاپ سررسید، سررسید اروپایی 1401 می گویند، شاید این باشد که این نوع سالنامه اروپایی، اولین بار در اروپا تولید شد و سال های بسیاری است که اروپاییان از خرید سررسید اروپایی استفاده می کنند.
 علاوه بر این ها، انواع فرمت های صفحات و تولید جلد سررسید، این امکان را می دهد تا شما با توجه به نوع مصرف از سررسید 1401، و مقدار یادداشت های روزانه خود، نوع سررسید اروپایی 1401 را انتخاب نمایید. این به آن معنی است که صفحات داخلی وقتی شما سررسید را باز می کنید، ممکن از در هر صفحه یک روز از سال قرار بگیرد، یا این که دوروز از سال و یا حتی یک هفته و یا یک ماه از سال قرار بگیرد. که اصطلاحا سررسید روز شمار، سررسید دو روزشمار، سررسید هفته شمار، و سررسید ماه شمار نام گرفته اند. در نوع ماه شمار و هفته شمار باقی صفحات را یادداشت قرار می دهیم.
 علاوه بر چاپ سررسید اروپایی، انواع دیگری از سایزهای مختلف از جمله سررسید رحلی، سررسید رقعی و سررسید خشتی وجود دارند، که زیر مجموعه سررسید اروپایی هستند. تنها تفاوت آن ها در ابعاد و اندازه هست. که به مقدار کمی با سررسید اروپایی تفاوت دارد. سررسید پالتویی و سررسید جیبی هم زیر مجموعه اروپایی محسوب می شوند. اما تعداد صفحات و ابعاد این نوع سررسید بسیار کمتر و کوچک تر از سررسید اروپایی است. به طوری که به راحتی در داخل جیب شما قرار می گیرد.
برای طراحی سررسید می‌توانید با کارشناسان مجموعه شمسه نگار و بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید.

محتویات صفحات داخلی چاپ سررسید اروپایی 1401

-داخل سررسید اروپایی 1401، در اولین صفحه ها معرفی سال، مشخصات دارنده تقویم، تعطیلات رسمی در یک نگاه، روزهای سال در یک نگاه، یادداشت های کوتاه و... درج می کنیم. در قسمت های ابتدایی شما می توانید در چاپ سررسید اختصاصی و چاپ اختصاصی سررسید اروپایی تعدادی برگه با طرح های معرفی سازمان خود یا طرح تبلیغاتی برای ضمیمه کردن به سالنامه اروپایی 1401 تهیه نمایید. به این کار اضافه کردن لت یا لت گذاری می گویند.

-قسمت میانی سالنامه 1401 علاوه بر تقویم سالانه،  قسمتی برای یادداشت قرار می دهیم. سفارش چاپ سررسید اروپایی شما، هم می تواند به صورت سررسید اروپایی روزشمار باشد، هم سررسید اروپایی هفته شمار، دوروز شمار و هم سررسید اروپایی ماه شمار. این کاملاً بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد، که برای چاپ سالنامه اروپایی کدام یک را انتخاب می کنید.

-در قسمت های پایانی سالنامه اروپایی 1401 معمولاً تعداد صفحاتی برای یادداشت های بیشتر، دفتر تلفن، اطلاعات مهندسی، تلفن های ضروری و... نیز قرار می دهیم.  تا سالنامه اروپایی 1401 که خریداری می کنید، کاربردی تر باشد.

انواع چاپ سررسید دستیار 1401

-چاپ سررسید 1401 اختصاصی یا چاپ سالنامه اختصاصیچاپ سررسید 1401 را می توانیم با چاپ اطلاعات شما با لت گذاری، چاپ لوگو، آستر بدرقه، لوگوترام، روبان و... برای شما کاملاً اختصاصی کنیم. چنین چاپ سررسید تبلیغاتی می تواند هدیه تبلیغاتی مناسب و پرکاربردی برای مشتری ها و همکاران شما باشد.

-چاپ سررسید 1401 عمومی:  چاپ سررسید عمومی 1401، از نوع سررسید های اروپایی آماده و موجود در بازار هستند که می توانیم آن ها را تهیه کنیم و روی جلد آن را با انواع روش های مختلف لوگوی شما را چاپ کنیم. در این روش ازخرید و تولید سررسید 1401 هزینه مقرون به صرفه تری پرداخت می کنید.

-چاپ سررسید 1401 تخصصیمی توانید با سفارش اضافه کردن لت به صفحات داخلی در تولید سررسید 1401، یا اطلاعات تخصصی مربوط به هر فعالیتی که دارید را، در تولید سررسید 1401 به سررسید اضافه کنیم. مانند اطلاعات مهندسی، ساختمانی، صنعت نفت و پلیمر، پلی اتیلن و لوله ها و...


ابعاد سررسید اروپایی و ابعاد قطع اروپایی

سایز سررسید اروپایی، معمولاً 13*22 سانتی متر می باشند.


انواع جنس جلد در تقویم اروپایی و تولید سررسید 1401
 

 • سررسید اروپایی با چرم مصنوعی
 • سررسید اروپایی با چرم طبیعی
 • سررسید اروپایی با جلد جیر
 • سررسید اروپایی با جلد ترمو
 • سررسید اروپایی با جلد گالینگور
 • سررسید اروپایی با جلد اختصاصی و سلفون

*در ساخت سررسید می توانیم برای تزئین لبه دور تا دور روی جلد سررسید را دوخت بزنیم. 
*با گذاشتن لایه نازکی از ابر زیر جلد، می توانیم سطح جلد سررسید را نرم و بالشتی مانند کنیم.


انواع فرمت های داخلی چاپ سررسید اروپایی

 • سررسید روزشمار
 • سررسید روزشمار پنج شنبه و جمعه باهم
 • سررسید دو روز شمار
 • سررسید هفته شمار
 • سررسید هفته در دو صفحه


انواع کاغذ در چاپ و تولید سررسید اروپایی 1401

 • کاغذ تحریر سفید رنگ
 • کاغذ تحریر کرم رنگ
 • کاغذ گلاسه رنگ

*معمولاً از کاغذ کرم برای صفحات داخلی سررسید اروپایی تبلیغاتی استفاده می شود.
* جنس کاغذهای مصرفی تولید سررسید در تهران معمولاً ساخت کشور ایران، چین، اندونزی و گاهی هم کره ای است. که کاغذ های ساخت کشور اندونزی دارای کیفیت و بافت بهتری می باشند.
*در خرید سررسید 1401 ، گوشه های سررسید اروپایی می تواند یا گوشه دار و قائمه باشد. یا حتی به صورت کِرو و خمیده باشد.
* کاغذ گلاسه برای سفارش اختصاصی چاپ سررسید 1401 بیشتر کاربرد دارد. که برای سررسید اروپایی نفیس و سالنامه اروپایی لوکس از آن استفاده می کنند. در صورتی که در چاپ سررسید عمومی از کاغذ تحریر 70 گرم یا 80 گرم استفاده می شود.

روش های اختصاصی کردن در تقویم اروپایی

اضافه کردن لت در سررسید

اضافه کردن 2 برگ 4 صفحه (هر لت) در قسمت اول چاپ سالنامه 1401، لت گذاری نام دارد. که می تواند شامل اطلاعات چاپی شما برای تولید سررسید چاپی  باشد. این اطلاعات شامل معرفی سازمان، تبلیغات، معرفی محصول و... می باشد.


حک لیزر یا داغی لوگو روی جلد تقویم

مهم ترین کار، حک لوگو با لیزر یا روش داغی است که اولین کاری است که افراد در خرید سررسید سال 1401، برای تبلیغ نام و لوگوی برندشان انجام می دهند. که با دستگاه چاپ روی سررسید و چاپ داغی روی سررسید صورت می گیرد.


طلاکوب و نقره کوب

روش دیگر، برای ثبت لوگو روی جلد، طلاکوبی و نقره کوبی است. طرح لوگوی شما روی جلد به صورت طلایی یا نقره ای در می آید.


پلاک و مولتی استایل

در دو نوع پلاک فلزی و مولتی استایل می توانید تهیه کنید و بر روی جلد چاپ تقویم و سررسید بچسبانید. این ها قطعات فلزی هستند که نام برند شما روی آن حک می شود. و نسبت به داغی و طلاکوب شیک تر هستند.


چاپ مستقیم

در سررسیدهای سلفونی کاربرد دارد و در خرید سررسید 1401 می توانید هر طرحی که از جمله نام و لوگو و تصویر دلخواه شما روی جلد چاپ کنیم و پس از آن برای بالابردن مقاومت آن روی جلد سلفون کشی کنیم.


چاپ لوگو ترام در سررسید

ترام، چاپ بر روی صفحات داخلی سررسید است. که هم می تواند بالا یا پایین هر صفحه باشد، یا اینکه خیلی کمرنگ به طوری که صفحه بعد از نوشتن شلوغ به نظر نیاید، در وسط صفحه چاپ شود. 


چاپ آستر بدرقه سالنامه

آستر بدرقه صفحه ای است که جلد را به صفحات داخلی متصل می کند و باعث انسجام سررسید اختصاصی 1401 می شود. شما می توانید با چاپ بر روی آستر بدرقه در سررسید اختصاصی 1401، نام خود را تبلیغ کنید. معمولاً طرح چاپی روی آستر بدرقه خیلی کمرنگ به صورت پترن می باشد.


روبان

با چاپ روی روبان بین سررسید اختصاصی 1401 و یا پلاکی که در انتهای آن متصل است، شما می توانید بار دیگر نام خود را برای تبلیغات بیشتر تکرار کنید. برخی روبان ها هم هستند که در بافت تارو پود شما نام و لوگو شما را می توانیم پدیدار کنیم.

انواع صحافی در چاپ اختصاصی سررسید 1401

-ته دوخت: با صحافی ته دوخت، دسته های 8 یا 16 تایی با دوخت به هم متصل می شوند و برای محکم تر شدن یک لایه چسب روی آن می زنند. تا برگه های سالنامه 1401 سفارشی شما، به هم متصل بماند. این روش صحافی در چاپ سررسید سال 1401 بیشترین کاربرد را دارد.

-فنری: فنری یا سیمی کردن هنگام سفارش و خرید سررسید 1401، روشی است که برای تعداد صفحات پایین بهتر و مقرون به صرفه تر است و دسته کاغذها را پانچ می کنیم و از آن فنر رد می کنیم. این روش بیشتر برای تعداد صفحات پایین و برای تیراژ های کم پرکاربرد می باشد.

-صحافی سررسید با چسب:  در این نوع صحافی سررسید سال 1401، دسته کاغذها را با کمک چسب به هم می چسبانیم. و در بین انواع صحافی این روش، روش مقاومی نمی باشند.

-قفل کلاسوری: از شیک ترین روش ها در چاپ اختصاصی سررسید 1401 هست.  استفاده از سررسید کلاسوری بسیار راحت می باشد. و برگه ها با حلقه های قفل کلاسوری روی هم قرار می گیرند و به راحتی قابل جدا شدن هستند، در این صورت اگر جلد سالم باشد، می توان برگه ها را با برگه های سال جدید تعویض کرد و یک سال دیگر نام شما که بر روی جلد است تبلیغ کارتان را کند.

-جلد چسبانی: روشی قدیمی است، که با چسبیدن کاغذهای سررسید سال 1401 مستقیماً به جلد انجام می شود. ولی در عین حال  مقاوم نیستند.

نقش سررسید اروپایی در تبلیغات

اگر می خواهید برای مشتریان خود، یا صاحبین مشاغل اطرافتان برای شروع سال جدید، یک هدیه در نظر بگیرید، تا موجب جلب رضایتشان شوید، سررسید اروپایی تبلیغاتی انتخاب بسیار خوب و مناسبی است. اما فقط خرید سالنامه 1401 کافی نیست. شما باید برای این که حداقل تا آخر سال در ذهن گیرنده و افرادی که چاپ سالنامه 1401 را می بینند، ماندگار شوید . برای همین شما باید سفارش چاپ سالنامه تبلیغاتی ثبت کنید.  با چاپ سالنامه 1401 و خرید سررسید 1401، ما نام و لوگو و سایر اطلاعات شما را با چاپ روی سالنامه تا حداقل یک سال ماندگار می کنیم. علاوه بر چاپ روی سررسید، می توانید سفارش چاپ عکس روی سررسید نیز ثبت کنید. تا ما جلد سررسید را با طرح و تصاویر شما تولید کنیم.  چاپ بر روی سررسید 1401 می تواند با خدمات مختلفی انجام شود. محبوب ترین آن ها چاپ داغی روی سررسید، چاپ طلاکوب روی سررسید و حک لیزر روی سررسید می باشد. به این ترتیب هم خود فرد گیرنده و هم هرکسی که چشمش به چاپ سررسید اروپایی اختصاصی 1401 شما می افتد، نا خود آگاه نام شما را در ذهن او تکرار می شود و حتی برای داشتن اطلاعات بیشتر از شما، آن را باز می کند تا با کار شما آشنا شود. پس تلاش کنید تا انتخابی داشته باشید که گیرایی کافی را داشته باشد، تا وقتی در دسترس کسی قرار می گیرد، آن شخص روی نام و لوگو شما دقت بیشتری کند. و همچنین به راه های ارتباطی با شما در چاپ سررسید 1401 دسترسی داشته باشد. ویژگی های سبک بودن چاپ سررسید اروپایی 1401، قابل حمل بودن و خوش دست بودن چاپ سررسید اروپایی 1401 به نسبت مدیریتی باعث می شود برعکس سررسید مدیریتی 1401، دارنده چاپ سررسید اروپایی 1401، چاپ سررسید 1401 را با خود به هر جایی که می رود ببرد. در این صورت احتمالاً افراد بیشتری با نام و لوگو شما آشنا شوند، بنابراین تبلیغات شما با چاپ سررسید 1401  و چاپ سررسید اروپایی  1401 گسترده تر از چاپ سررسید مدیریتی 1401 خواهد بود.

ویژگی های چاپ سررسید اروپایی اختصاصی

 • وزن کم و قابل حمل بودن چاپ سررسید اختصاصی 1401
 • خوش دست بودن سررسید های اروپایی
 • تنوع در فرمت های صفحات داخلی و جلد در تولید سررسید اروپایی 1401
 • تنوع در طرح و رنگ های زیاد چاپ سالنامه 1401
 • دارای فضای یادداشت به صورت روزانه یا پس از قسمت تقویم داخلی چاپ سالنامه 1401 به طور مجزا
 • دارای ابعاد کمتر و سبک تر نسبت به سررسیدهای مدیریتی 1401
 • امکان ارائه خدمات چاپ لوگو لوگو ترام چاپ آستر بدرقه لت گذاری و...

فروش سررسید 1401 | خرید سررسید 1401

خرید سالنامه 1401 در طرح ها و سبک های مختلف در بازار به صورت عمومی در دسترس شما می باشد. از جمله خرید سالنامه اروپایی طرح خاص، خرید سالنامه فانتزی، خرید سالنامه 1401 با طرح های گوناگون، خرید سررسید نوبت دهی پزشکان، خرید سررسید 1401 با جلدهای متفاوت و...
خرید سررسید ارزان و در عین حال خرید سررسید شیک به سادگی امکان پذیر می باشد. بسیاری از چاپخانه ها در حال فروش سررسید 1401 هستند. و همگی آن ها معمولاً کلیه خدمات لازم برای چاپ اختصاصی سررسید 1401 را انجام می دهند. سررسید تبلیغاتی و بستگی به نوع جنس و خدماتی که برای چاپ سررسید اختصاصی 1401 انتخاب می کنید دارد. برای خرید سررسید ارزان، رقم های مختلفی برای خرید سررسید در نظر گرفته شده است. تا هر صنفی با هر بودجه ای بتواند سررسید اختصاصی 1401 تولید کند. چاپ سررسید 1401 به تیراژ سفارش چاپ سالنامه هم بستگی دارد.  هزینه چاپ سالنامه، چاپ سالنامه  و خدمات آن به صورتی است که هرچه تعداد سفارش چاپ سررسید اختصاصی 1401، چاپ سررسید برای هر یک سررسید کمتر می شود.
علاوه بر آن در بانی چاپ خرید اینترنتی سررسید 1401 و فروش اینترنتی سالنامه 1401 به راحتی میسر شده است. تا افراد بتوانند در یک بازه زمانی کم، مقدار زیادی سررسید را با خرید اینترنتی سررسید سال 1401 به دست آورند. در خرید اینترنتی سررسید سال 1401 علاوه بر صرفه جویی در وقت، می توانید در انرژی نیز صرفه جویی کنید. با خرید اینترنتی سررسید 1401 دیگر لازم نیست تا انرژی صرف کنید، به بازار بروید و مدل های مختلف را بررسی کنید. در فروش اینترنتی سالنامه 1401 هم تصاویر هر سالنامه هم ویژگی های لازم درج شده است. تا شما بتوانید خرید سررسید ها را با توجه به ویژگی هایی که دارند، مقایسه کنید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 1 پرسش )

پرسش
توسط فرینا سهرابی 1396/11/08

سلام میشه لطفا بفرمایین قیمت هایی که برا سررسیدها و تقویم رومیزی و دیواری زدین با احتساب هزینه چاپ هست یا قیمت خامشون هست؟ اگه قیمت خام هست هزینه چاپ رو چطور میتونیم محاسبه کنیم؟

پاسخ

سلام و عرض ادب  درصفحه ی هر محصول، توضیحات جامع برای چاپ در بخش تعرفه خدمات آورده شده که با توجه به نیازتون، می توانید سفارش بدید.