عنوان

متن پیام

چاپ سررسید اروپایی 98

چاپ سر رسید اروپایی 1398

 احتمالاً برای شما اتفاق افتاده که وقتی می خواهید از جایی به جای دیگر بروید، سررسید مدیریتی یا وزیری خودتان را به خاطر اینکه وزن کیف شما را سنگین کرده در بیارید و با خود نبرید، در حالی که به داشتن تقویم و فضایی برای یادداشت همیشه و در هر جایی که می روید، نیاز دارید.
برای چاپ سررسید 1398 و سال جدید از چاپ تقویم های اروپایی استفاده کنید. این سررسیدها در ابعاد کوچک تری تولید می شوند و تعداد کمتر صفحات باعث سبک بودنشان می شود. سررسیدهای اروپایی بسیار خوش دست و ظریف هستند و همه نیازهای شما را ازجمله داشتن سالنامه و تقویم در کنار قسمتی برای نوشته هایتان را برآورده می کنند. چاپ سررسیدهای اروپایی ظاهر شیک تری دارند و بسیاری از خانم ها و آقایانی که تا این اواخر از تقویم های مدیریتی استفاده می کردند، با دیدن سررسیدهای اروپایی نظرشان عوض شد و اکنون در حال استفاده از سررسیدهای اروپایی هستند. سررسید اروپایی به دلیل ویژگی هایی که دارد بیشترین فروش را در سال های اخیر در مقابل سایر سالنامه ها داشته است. علت این که به این سررسیدها سررسید اروپایی می گویند شاید این باشد که این نوع تقویم، اولین بار در اروپا تولید شد و سال های بسیاری است که اروپاییان از سررسید اروپایی استفاده می کنند.

 انواع فرمت های صفحات این امکان را می دهد تا شما با توجه به نوع، مقدار و زمان یادداشت هایتان، نوع تقویم اروپایی را انتخاب نمایید.
داخل تقویم اروپایی از صفحه اول معرفی سال، مشخصات دارنده تقویم، تعطیلات رسمی در یک نگاه، سال در یک نگاه، یادداشت ها، دفتر تلفن، اطلاعات مهندسی، تلفن های ضروری و... نیز تشکیل می شود که لت های تبلیغاتی شما نیز می تواند به این اوراق اضافه شود. قسمت یادداشت هم می تواند به صورت روزانه باشد، و هم معمولاً در تقویم های ماه شمار و هفته شمار که تعداد صفحات تقویم کم است، صفحات زیادی به عنوان یادداشت بعد از قسمت تقویم قرار می گیرد.

*سررسیدهای اروپایی در سایز 21*12 سانتی متر تولید می شوند.

ویژگی های چاپ سررسید اروپایی:
وزن کم و قابل حمل
خوش دست بودن
تنوع در فرمت های صفحات داخل
تنوع در طرح و رنگ های زیاد
دارای فضای یادداشت به صورت روزانه یا پس از قسمت تقویم به طور مجزا
دارای ابعاد کمتر و سبک تر نسبت به سررسیدهای مدیریتی

نقش چاپ سررسید اروپایی در تبلیغات:

 اگر می خواهید برای مشتریان خود، یا صاحبین مشاغل اطرافتان برای شروع سال جدید، یک هدیه در نظر بگیرید و موجب جلب رضایتشان شوید، سررسید اروپایی انتخاب بسیار خوبی است. اما فقط این کافی نیست. شما باید برای این که حداقل تا آخر سال در ذهن گیرنده و افرادی که سررسید را می بینند، ماندگار شوید، نام و لوگو و سایر اطلاعات خود را بر روی جلد و داخل آن ثبت کنید. این طوری هم خود فرد و هم هرکسی که چشمش به آن سررسید اروپایی می افتد نام شما را در ذهن خود تکرار می کند و حتی برای داشتن اطلاعات بیشتر از شما، آن را باز می کند تا با کار شما آشنا شود. پس تلاش کنید تا انتخابی داشته باشید که گیرایی آن را داشته باشد تا وقتی در دسترس کسی قرار می گیرد، آن شخص روی نام و لوگو شما دقت بیشتری کند و به راه های ارتباطی با شما دسترسی داشته باشد. ویژگی های سبک بودن، قابل حمل بودن و خوش دست بودن سررسیدهای اروپایی به نسبت مدیریتی باعث می شود برعکس سررسید مدیریتی، دارنده سررسید اروپایی، سررسید را به هر جایی که می رود ببرد و احتمالاً افراد بیشتری با نام و لوگو شما آشنا شوند، بنابراین تبلیغات شما با سررسید اروپایی گسترده تر از سررسید مدیریتی خواهد بود.

انواع چاپ سررسید اروپایی:
- چاپ سررسید 98 اختصاصی یا سررسید تبلیغاتی:
سررسید اروپایی را می توان با چاپ اطلاعات شما با لت گذاری، چاپ لوگو، آستر بدرقه، لوگوترام، روبان و... برای شما کاملاً اختصاصی کرد.
- چاپ سررسید 98 عمومی:  سررسید های عمومی، سررسید های اروپایی آماده و موجود در بازار هستند که می توان آن ها را تهیه کرد و روی جلد آن را با انواع روش ها لوگو چاپ کرد.
- چاپ سررسید 98 تخصصی: می توانید با اضافه کردن لت به صفحات داخلی، اطلاعات تخصصی مربوط به هر فعالیتی که دارید را به تقویم اضافه کنید. مانند اطلاعات مهندسی، ساختمانی، صنعت نفت و پلیمر، پلی اتیلن و لوله ها و...

انواع جنس جلد در چاپ تقویم اروپایی:
چرم مصنوعی
چرم طبیعی
جیر
ترمو
گالینگور
سلفون

*می توانید برای تزئین لبه دور تا دور روی جلد را دوخت بزنید.
*با گذاشتن لایه نازکی از ابر زیر جلد، می توانید سطح جلد را نرم و بالشتی کنید.

فرمت های داخل چاپ سررسید اروپایی:
روزشمار
روزشمار پنج شنبه و جمعه باهم
دو روز شمار
هفته شمار
هفته در دو صفحه
انواع کاغذ در چاپ سررسید اروپایی:
کاغذ تحریر سفید رنگ
کاغذ تحریر کرم رنگ
کاغذ گلاسه رنگ
*معمولاً از کاغذ کرم برای صفحات داخلی سررسید اروپایی استفاده می شود.
* جنس کاغذها در ایران معمولاً ساخت کشور ایران، چین، اندونزی و گاهی هم کره ای است که کاغذ های ساخت کشور اندونزی دارای کیفیت و بافت بهتری می باشند.
*گوشه های سررسید اروپایی می تواند یا گوشه دار و قائمه باشد یا به صورت کِرو و خمیده باشد.
*از کاغذ گلاسه برای سفارش ها اختصاصی بیشتر کاربرد دارد که برای سررسیدهای اروپایی نفیس و لوکس تر از آن استفاده می کنند.

روش های اختصاصی کردن در چاپ تقویم اروپایی:

اضافه کردن لت در سررسید:
 اضافه کردن 2 برگ 4 صفحه (هر لت) در قسمت اول سررسید اروپایی لت گذاری نام دارد که می تواند شامل اطلاعات چاپی شما باشد.
 حک لیزر یا داغی لوگو روی جلد تقویم:
 مهمترین کار، حک لوگو با لیزر یا روش داغی است که اولین کاری است که افراد برای تبلیغ نام و لوگوی برندشان انجام می دهند.

طلاکوب و نقره کوب:
 روش دیگر، برای ثبت لوگو روی جلد، طلاکوبی و نقره کوبی است.
پلاک و مولتی استایل:
 در دو نوع فلزی و مولتی استایل می توانید تهیه کنید و بر روی جلد سررسید بچسبانید.
چاپ مستقیم:
 در سررسیدهای سلفونی کاربرد دارد و می توانید هر طرحی که از جمله نام و لوگو و تصویر دلخواه روی جلد چاپ کنید.
 چاپ لوگوترام در سررسید:
 ترام، چاپ بر روی صفحات داخلی سررسید است که هم می تواند بالا یا پایین صفحه باشد یا خیلی کمرنگ به طوری که صفحه بعد از نوشتن شلوغ به نظر نیاید، در وسط صفحه چاپ شود.
 چاپ آستر بدرقه سالنامه:
 آستر بدرقه صفحه ای است که جلد را به صفحات داخلی متصل می کند و باعث انسجام آن می شود. شما می توانید با چاپ بر روی آن هم نام خود را تبلیغ کنید.
روبان:
با چاپ روی روبان بین سررسید و یا پلاکی که در انتهای آن متصل است، شما می توانید بار دیگر نام خود را برای تبلیغات بیشتر تکرار کنید.

انواع صحافی چاپ سررسید اروپایی:

 ته دوخت: با صحافی ته دوخت، دسته های 8یا16 تایی با دوخت به هم متصل می شوند و برای محکم تر شدن یک لایه چسب روی آن میزنند.
 فنری: فنری یا سیمی کردن، روشی است که برای تعداد صفحات پایین بهتر است و دسته کاغذها را پانچ می کنند و از آن فنر رد می کنند.
 صحافی سررسید با چسب:  دسته کاغذها را با کمک چسب به هم می چسبانند و مقاوم نمی باشند.
 قفل کلاسوری: از شیک ترین روش ها هست که استفاده از آن بسیار راحت است و برگه ها با حلقه های قفل کلاسوری روی هم قرار می گیرند و به راحتی قابل جدا شدن هستند، در این صورت اگر جلد سالم باشد، می توان برگه ها را با برگه های سال جدید تعویض کرد و یک سال دیگر نام شما که بر روی جلد است تبلیغ شود.
جلد چسبانی: روشی قدیمی، که با چسبیدن کاغذها مستقیماً به جلد انجام می شود و مقاوم نیستند.

 

 

------------------------------------------------------------

چاپ سررسید اروپائی سال 98 ، سررسیدی است که بیشترین فروش را در مقایسه به دیگر سالنامه ها را در چند ساله اخیر داشته است. علت پرطرفدار بودن سالنامه های اروپایی سایز آن می باشد. ( سایز سررسید اروپایی 21*12 می باشد ) سایزی که این روزها بسیار پرطرفدار می باشد. علت آن هم خوش دست بودن آن در کنار مورد پسند بودن برای خانم ها و آقایان بصورت توامان می باشد. علت نام گذاری این سررسید به سایز اروپائی را میتوان تولید و چاپ سالنامه در این سایز را برای اولین بار در اروپا نامید.

cool اگر این نمونه ها مورد پسند شما نیست. از سررسید های طرح نفیس دیدن بفرمایید.

سررسید اروپایی 98

انواع جلد سالنامه 98 : جلد ترمو، جلد چرمی، جلد گالینگور ، جلد سلفونی ، جلد اشبالت یا همان جیر می باشد. هر کدام طرفدار های خاص خود را دارد ولی پرفروش ترین نوع آن ترمو می باشد که بیشترین فروش را در ایران و حتی اروپا را دارد. شما میتوانید سالنامه و سررسید 1398 خود را با سلیقه خود و بصورت کاملا اختصاصی نیز سفارش دهید. سررسید های اروپائی هم نیز مانند دیگر سررسید ها ( مدیرتی و نفیس ) امکان چاپ لت و همچنین چاپ آرم یا به عبارتی چاپ ترام را در تمام صفحات سررسید دارا می باشد.

انواع سررسید 1398 اروپائی : سررسید اروپایی روز شمار ، سررسید اروپایی هفتگی ، سررسید اروپایی ماهانه و دستیار

چاپ سررسید اروپایی اختصاصی 98

در صورتی که تمایل به مشاهده سررسید های نفیس یا مدیریتی 98 نیز دارید میتوانید به صفحه آن مراجعه کرده و آنها را نیز بررسی نمائید.

شما میتوانید قیمت چاپ سررسید 98 و قیمت چاپ سالنامه 98 را با مراجعه به صفحه هر سررسید میتوانید مشاهده نمائید و در صورت داشتن سوال و درخواست نمونه با ما تماس بگیرید.  

چاپ سالنامه اروپایی 1398

شما میتوانید برای دریافت نمونه سالنامه 98 ( سررسید 98 ) پس از یادداشت کردن کد آن سررسید با ما تماس بگیرید. هزینه ارسال نمونه سررسید ها و برگشت سررسید ها بر عهده مشتری می باشد. ضمنا شما میتوانید با هماهنگی قبلی برای دیدن تمامی نمونه سررسید های 1398 حضورا به دفتر بانی چاپ مراجعه کرده و از نزدیک مشاهده نمائید.

نمونه سررسید های اروپایی سال 98

 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )