عنوان

متن پیام

چاپ سررسید اروپایی 1399

سررسید اروپایی ابعاد کوچک تری نسبت به سررسید وزیری و مدیریتی دارند. این نوع سررسیدها ظریف و خوش دست هستند. بهترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی می باشند. چرا که هم می توانیم لوگوی شما را با انواع روش های مختلف روی جلد چاپ کنیم، هم به انتخاب شما در ابتدای سررسید صفحاتی برای تبلیغات بیشتر و معرفی سازمان شما اضافه کنیم، از روش لوگوترام برای چاپ لوگو روی هر صفحه نیز می شود برای اختصاصی کردن سررسید اروپایی استفاده کرد. علاوه بر آن حتی نام برند شما را می توانیم بر روی روبان سررسید درج کنیم. این روش های اختصاصی کردن سررسید، هدیه شما را به یک هدیه تبلیغاتی تبدیل می کند.
 برای سفارش چاپ سررسید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. 


نحوه سفارش چاپ سررسید 99

1. نوع سررسید و تعداد سفارش را انتخاب کنید.
2. خدمات لازم برای اختصاصی کردن سررسید را انتخاب کنید.
3. از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.
4. ما برای ثبت سفارش شما را راهنمایی خواهیم کرد.
5. زمانی که سفارش سررسید شما آماده شد، از طریق پیک یا باربری آن ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

خرید سالنامه 1399 در طرح ها و سبک های مختلف در بازار به صورت عمومی در دسترس شما می باشد. از جمله خرید سالنامه اروپایی طرح خاص، خرید سالنامه فانتزی، خرید سالنامه 99 با طرح های گوناگون، خرید سررسید نوبت دهی پزشکان، خرید سررسید 99 با جلدهای متفاوت و...
خرید سررسید ارزان و در عین حال خرید سررسید شیک به سادگی امکان پذیر می باشد. بسیاری از چاپخانه ها در حال فروش سررسید 98 هستند. و همگی آن ها معمولاً کلیه خدمات لازم برای چاپ اختصاصی سررسید 1399 را انجام می دهند. سررسید تبلیغاتی و بستگی به نوع جنس و خدماتی که برای چاپ سررسید اختصاصی 1399 انتخاب می کنید دارد. برای خرید سررسید ارزان، رقم های مختلفی برای خرید سررسید در نظر گرفته شده است. تا هر صنفی با هر بودجه ای بتواند سررسید اختصاصی 1399 تولید کند. چاپ سررسید 98 به تیراژ سفارش چاپ سالنامه هم بستگی دارد.  هزینه چاپ سالنامه، چاپ سالنامه  و خدمات آن به صورتی است که هرچه تعداد سفارش چاپ سررسید اختصاصی 1399، چاپ سررسید برای هر یک سررسید کمتر می شود.
علاوه بر آن در بانی چاپ خرید اینترنتی سررسید 99 و فروش اینترنتی سالنامه 99 به راحتی میسر شده است. تا افراد بتوانند در یک بازه زمانی کم،، مقدار زیادی سررسید را با خرید اینترنتی سررسید سال 1399 به دست آورند. در خرید اینترنتی سررسید سال 99 علاوه بر صرفه جویی در وقت، می توانید در انرژی نیز صرفه جویی کنید. با خرید اینترنتی سررسید 99 دیگر لازم نیست تا انرژی صرف کنید، به بازار بروید و مدل های مختلف را بررسی کنید. در فروش اینترنتی سالنامه 99 هم تصاویر هر سالنامه هم ویژگی های لازم درج شده است. تا شما بتوانید خرید سررسید ها را با توجه به ویژگی هایی که دارند، مقایسه کنید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 1 پرسش )

پرسش
توسط فرینا سهرابی 1396/11/08

سلام میشه لطفا بفرمایین قیمت هایی که برا سررسیدها و تقویم رومیزی و دیواری زدین با احتساب هزینه چاپ هست یا قیمت خامشون هست؟ اگه قیمت خام هست هزینه چاپ رو چطور میتونیم محاسبه کنیم؟

پاسخ

سلام و عرض ادب  درصفحه ی هر محصول، توضیحات جامع برای چاپ در بخش تعرفه خدمات آورده شده که با توجه به نیازتون، میتونید سفارش بدید.