عنوان

متن پیام

وینیل یا استیکر
کاربرد چاپ استیکر

کاربرد چاپ استیکر

کاربرد چاپ استیکر

چاپ استیکر دارای کاربردهای فراوان از جهت عملکرد می باشند. با توجه به کارایی و کاربردی که استیکرها دارند به سه نوع استیکر دسته بندی می شوند:

  1. استیکر تبلیغاتی
  2. استیکر تزئینی
  3. استیکر تزئینی و تبلیغاتی

چاپ استیکر تبلیغاتی

این نوع استیکر برای شرکت‌های خدماتی و یا کارخانه های تولیدی یا برای معرفی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر استیکرهایی که برای درب یا کف فروشگاه‌ها مورد استفاده می گیرند از این نوع استیکرها می باشند.

چاپ استیکر تزئینی

چاپ استیکرهای تزئینی برای زیبایی در منازل و ادارت استفاده می شود.

استیکرهای تزیینی ـ تبلیغاتی

این نوع استیکر هم جنبه تبلیغاتی و هم جنبه زیبایی دارند. که برای هدف معرفی محصولات و خدمات و در عین حال برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند؛ استیکرهای تزئینی و تبلیغاتی با داشتن برند محصولات در اشکال زیبا برای تزیین مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد استیکر در صنایع

چاپ استیکر یا چاپ وینیل در صنایع بیشماری مورد استفاده قرار می گیرند از صنایع غذایی و بسته بندی گرفته تا تمامی صنایع تولیدی و صنعتی که نیاز به لیبل‌های پشت چسب دارد.
بیشترین استفاده از استیکر در صنعت تبلیغات تجاری است؛ مانند:

-تولیدکنندگان محصولات آرایش و بهداشتی
-تبلیغات انواع شرکت‌های غذایی و تولید کننده های انواع مواد شوینده

از استیکر برای تبلیغات بر روی انواع اتوبوس‌های شرکت واحد یا چاپ و نصب استیکر بر روی انواع ماشین پخش و یخچال صنعتی استفاده می شود.

استیکر روز رنگ 

برخی از استیکرها هم بصورت خود رنگ هستند که به آنها به اصطلاح روز رنگ نیز می گویند. این نوع استیکرها از رنگ‌های سبز، آبی، زرد، قرمز و یا رنگ‌های مشکی، طوسی و طلایی استفاده می شود.
این نمونه از استیکرها برای کاترپلاتر و یا برای برش حروف جهت نصب روی شیشه‌ی فروشگاه‌ها و یا جهت نصب روی ماشین مورد استفاده قرار می گیرند.