تقویم رومیزی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
سئوال خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

  چاپ تقویم رومیزی سال 1401

  تقویم رومیزی 1401

  تقویم رومیزی ها یکی از عناصر جدایی ناپذیر شرکت ها هستند، تقویم رومیزی ها دارای یک پایه مقوایی و مستحکم هستند که برگ های آن به صورت سیمی به آن متصل شده. شرکت بانی چاپ در نظر دارد برای سال جدید انواع تقویم رومیزی 1401 خاص و شیک را عرضه نماید و تقویم رومیزی های فانتزی و شیک را به سبد خرید عیدانه شما اضافه نماید، انواع تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم رومیزی آماده برای تهیه در دسترس شما هستند.

  برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی باید دقت نماییم که چه اندازه زمان در اختیار داریم، چرا که زمانی جدا از زمانی که برای چاپ و آماده سازی تقویم رومیزی اختصاصی در نظر می گیریم باید برای طراحی آن نیز زمانی را در نظر بگیریم ، تقویم رومیزی های اختصاصی در اندازه ها و اشکال دلخواه شما قابل چاپ و تولید هستند، اما اگر لازم بدانید که زمان زیادی را به تقویم رومیزی اختصاص ندهید می بایست تقویم رومیزی آماده تهیه فرمایید و برای سفارش طلاکوب یا چاپ روی پایه آن اقدام نمایید.

  تقویم رومیزی یکی از مهمترین وسایلی ست که روی میز قرار می گیرد ، در شرکت ها یکی از الزامات داشتن یک برنامه ریزی خوب داشتن تقویم رومیزی 1401 است .تقویم های رومیزی در انواع مختلف می توانند به یاد آوری مسائل کاری شما بسیار کمک کننده باشند. تقویم رومیزی از پرکاربردترین ابزاری می باشد که در ادارات و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا تقریباً تمام میزهای اداری نیاز به یک تقویم رومیزی اداری دارند و از طرفی در منازل نیز حداقل یه تقویم رومیزی مورد نیاز می‌باشد. 

  تقویم رومیزی به انگلیسی desk calendar می تواند به صورت از پیش آمده شده باشد و فقط برروی پایه آن طلاکوب چاپ شود یا اینکه می تواند به صورت طراحی اختصاصی شده باشد و تمام برگه ها و حتی پایه های آن دارای اطلاعات شرکت شما باشد که ما مورد دوم را پیشنهاد می کنیم، چرا که تقویم رومیزی ها به عنوان یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی می تواند با تمامی وجوه خود تبلیغات برند شما را به همراه داشته باشد برند شما می تواند به صورت شیک و اختصاصی تقویم را در اصطلاح متعلق به خود کند، در گذشته طلاکوب بر روی پایه تقویم بسیار رواج داشت چرا که غالبا مخاطبین ترجیح می دادند که عکس های طبیعت را بر روی میز خود داشته باشند، اما امروزه با گسترش تبلیغات مخاطبین نیز ترجیح می دهند تقویمی که بر روی میز خود می گذارند به جز روزها مناسبت ها حاوی اطلاعات فنی باشد تا میز کارشان را بسیار حرفه ای تر نمایش دهد، از این رو غالبا شرکت ها تمایل به شخصی سازی تقویم خود پیدا نمودند و تقویم های رومیزی با عکس طبیعت تا حد زیادی از سلیقه جدا و منسوخ شد و جای آن را تقویم اختصاصی طراحی شده حاوی اطلاعات شرکتی گرفت.

  تقویم های رومیزی می توانند حاوی برند شما باشند و هرچه طراحی قوی تری داشته باشند برند شما را مهم تر و حرفه ای تر نمایش می دهند. مزیت شخصی سازی تقویم ها این است که رنگ برند شما می تواند به مدت یکسال روبروی چشمان مخاطب شما باشد و برند شما را به او یادآوری نماید. با توجه به چنین چیزی نیز تقویم رومیزی می تواند نقش یک ابزار تبلیغاتی پر قدرت را ایفا نماید.

  سفارش تقویم رومیزی 1401

  برای مشاهده لیست تقویم رومیزی 1401 می توانید بر روی عکس های تقویم در بالا کلیک نمائید تا علاوه بر جزئیات بیشتر درباره هر کدام و زمان تحویل آن را نیز مشاهده بفرمائید.

  چاپ انواع تقویم رومیزی 1401 بصورت اختصاصی و عمومی

  در چاپ تقویم عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد می باشد ولی برای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401 حداقل تیراژ مقرون به صرفه 1000 عدد می‌باشد. در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هیچ محدودیتی در سایز و شکل برش ندارد؛ و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود تعداد صفحات، نوع، شکل، پایه و جنس آن را مشخص نمائید. از مزایای تقویم رومیزی اختصاصی می توان استفاده از تصاویر اختصاصی، دو رو یا یک رو بودن، سایز و شکل آن که می تواند برگرفته از لوگو و یا برند شما باشد. استفاده از جنس هایی غیر از کاغذ به جهت متفاوت بودن اشاره نمود. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر بالا می توانید مشخصات و ویژگی های آن را مشاهده نمائید.
  برای طراحی تقویم رومیزی می توانید با کارشناسان مجموعه بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید.

  نحوه سفارش چاپ تقویم رومیزی

  1. نوع تقویم مورد نظر و تعداد آن را انتخاب کنید.
  2. نوع خدمات جهت اختصاصی کردن تقویم رومیزی را انتخاب کنید.
  3. از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.
  4. ما شما را برای ثبت سفارش راهنمایی خواهیم کرد.
  5.  پس از این که سفارش شما آماده شد برای ارسال با شما هماهنگ می کنیم.

  تقویم رومیزی اختصاصی 1401

  چاپ تقویم یکی از بهترین گزینه ها، برای افرادی است که به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی برای مشتریان و همکاران خود می باشند. چاپ تقویم رومیزی علاوه بر اینکه بسیار کاربردی است، مقرون به صرفه نیز می باشد. تقویم رومیزی 1401 معمولاً از یک پایه تقویم رومیزی تشکیل شده است. که روی آن ها صفحاتی گلاسه، از تقویم سال جدید قرار می گیرد. در صورتی که سفارش چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی داشته باشید، ما می توانیم اسم برند و مشخصات شما را روی پایه تقویم و یا صفحات تقویم درج کنیم. تا زمانی که شما این هدیه را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهید، نام شما را به همراه داشته باشد. این خود یک نوع تبلیغات هدفمند و گسترده در زمینه کسب و کار شما خواهد بود. علاوه بر آن می توانید صفحات هر تقویم را اختصاصی سفارش دهید. تا بر روی هر صفحه عکس و متن اختصاصی مرتبط با خدمات یا محصولات شما چاپ شود. به این صورت تا حداقل یک سال شما و تبلیغات شما در دید مخاطبین باقی خواهد ماند.
  وقتی شما در یک محیط اداری یا تجاری پا می گذارید، اغلب بر روی میزها یک تقویم رومیزی خواهید دید. به ندرت میز کاری را خواهید یافت، که روی آن یک تقویم رومیزی نباشد. تقویم رومیزی وسیله ایست که در زندگی بیشتر افراد کاربرد دارد. همین موضوع باعث می شود تا در صنعت تبلیغات هم از چاپ تقویم رومیزی استفاده شود. حتی بارها و بارها تقویم های رومیزی هدیه گرفتیم و در منزل هم از آن استفاده می کنیم. شما نیز با طراحی و چاپ روی تقویم رومیزی 1401 به طوری که اطلاعات مورد نظر شما مثل راه های ارتباطی، نام، لوگو و معرفی خدماتی که ارائه می دهید، را در صفحات چاپ تقویم رومیزی درج کرده باشید، می توانید تبلیغ خود را به روی میز تعداد بسیاری از افراد برسانید، تا برای هر کسی که در آن محیط در حال رفت و آمد است، تبلیغ کرده باشید.

  ساختار تقویم رومیزی اختصاصی

  به صورت مشترک تقویم رومیزی های عمومی از یک پایه سخت و محکم درست شده اند. که صفحات چاپ تقویم سال 1401 بر روی این پایه قرار می گیرد. پایه تقویم رومیزی می تواند از جنس چوب، پلکسی، حصیر، پی وی سی و... باشد. اما ما غالباً از مقوای ضخیم و چاپ گلاسه در ساخت تقویم رومیزی استفاده می کنیم. که هم با کیفیت است و در عین حال مقرون به صرفه. این پایه های ضخیم مثلثی می توانند با کمک فنر صفحات گلاسه ماه ها یا فصل های مختلف سال را روی خود نگه دارند. صفحات گلاسه چاپ تقویم می تواند 4 برگ باشد و در هر کدام یک فصل قرار بگیرد، یا اینکه می تواند 12 صفحه داشته باشد و هر کدام روزهای یک ماه از سال را نشان دهد. علاوه بر آن، یک صفحه برای معرفی سال و یک صفحه برای معرفی سازمان شما به این تعداد برگ از چاپ تقویم رومیزی اضافه می شود.
  ابعاد تقویم رومیزی بیشتر از یک حد استاندارد تجاوز نمی کند. در واقع باید به اندازه ای باشد که وقتی روی میز قرار می گیرد، نه آنقدر کوچک باشد که به راحتی قابل استفاده نباشد، و یا آنقدر بزرگ نباشد که جای زیادی را اشغال کند و مزاحمت ایجاد کند.

  چرا انتخاب تقویم رومیزی گزینه مناسبی می باشد

  نقش چاپ تقویم رومیزی 1401 در عرصه تبلیغات

  برای فرا رسیدن سال جدید و سایر مناسبت ها بهتر است به فکر انتخاب یک هدیه کاربردی باشید. تا آن ها را به دست مشتریان و همکاران خود برسانید. هدیه دادن معمولاً حس خوبی را به گیرنده انتقال می دهد. چه بسا اگر این هدیه کاربردی باشد و بتواند مورد استفاده او نیز قرار بگیرد. برای مثال چاپ تقویم رومیزی 1401 بسیار کاربردی است. به دست هرکسی که برسد، معمولاً حداقل یک سال از آن استفاده می کند. برای اینکه به هدیه خود جنبه تبلیغاتی بدهید، بهتر است در سفارش چاپ تقویم 1401 خود، چاپ لوگو، نام و مشخصات شما را حداقل روی پایه تقویم چاپ کنیم. تا گیرنده هم شما را همیشه به یاد داشته باشد، و هم اگر نیاز به محصولات و خدمات شما داشت، به راحتی بتواند از طریق راه های ارتباطی و مشخصات، با شما در ارتباط باشد.
  شما اگر می خواهید یک تقویم رومیزی به مشتری ها و همکاران خودتان هدیه دهید، شاید صرفاً خرید تقویم رومیزی کافی نباشد. چون شما می خواهید تقویم رومیزی 1401 را به تنهایی یا همراه با یک سررسید مدیریتی 1401 یا سررسید اروپایی 1401 هدیه دهید و آن ها تقویم رومیزی را به مدت یک سال بر روی میز خود قرار می دهند. تقویم رومیزی 1401 این امکان را به شما می دهد، تا هم گیرنده هدیه شما تا پایان سال در صورت نیاز، به راحتی شما و خدماتی که انجام می دهید، یا تجارتی که دارید، را به یاد بیاورد و هم تقویم رومیزی 1401 در معرض دید هر کسی که در حال رفت آمد به آنجا می باشد، قرار می گیرد و آن ها هم با نام و کار شما آشنا می شوند. حال با این شرایط شما فقط با خرید یک تقویم رومیزی خام و هدیه دادن نمی توانید انتظار داشته باشید، تا آن تقویم رومیزی معرف شما نیز باشد. برای اینکه یک تقویم رومیزی جزء یکی از هدایای تبلیغاتی مؤثر محسوب شود، باید شامل کلیه اطلاعات شما، مانند: نام، لوگو، راه های ارتباطی، نوع خدمات یا تجارت و... باشد. تا اگر کسی به شما نیاز داشت، به راحتی بتواند درهمان لحظه به شما دست پیدا کند. این که شما تقویم رومیزی را به دست چه کسانی می رسانید خیلی مهم است. سعی کنید ابتدا تقویم رومیزی را به دست کسانی برسانید که محل کار پر رفت و آمدی دارند. این طوری افراد بیشتری تقویم رومیزی شما را می بینند. اطلاعات شما در تقویم رومیزی 1401  می تواند به شکل های بسیاری چاپ شود. مهم ترین آن چاپ نام و لوگو و سایر اطلاعات بر روی پایه تقویم رومیزی است. هم چنین قدرت انتخاب این را دارید تا صفحاتی را به قسمت اول تقویم رومیزی اضافه کنید، که به آن صفحه معرفی می گویند. صفحه معرفی می تواند شامل معرفی کامل تری از اطلاعات مربوط به شما شود. حتی روی هریک ار صفحات چاپ تقویم رومیزی می توانید در قسمتی از صفحه، اطلاعات خود را قرار دهید یا پشت هر صفحه محصولات خود را توضیح دهید و به طور کامل تقویم رومیزی را اختصاصی کنید. در نهایت اگر می خواهید تقویم رومیزی چاپ کنید، که هیچ شباهتی به دیگر تقویم ها نداشته باشد، با کمک این روش ها و یا طراحی کامل صفحات این تقویم رومیزی را با توجه به سلیقه تان یا سبکی که دوست دارید، تقویم رومیزی اختصاصی کنید. یک تقویم رومیزی می تواند به سبک یک تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی تخصصی و... طراحی شود.

  انواع تقویم رومیزی 1401

  در خرید تقویم 1401، تقویم رومیزی ای که سفارش می دهید باید بر اساس نوع محصولات و خدمات شما انتخاب یا طراحی شود. طرح های فانتزی برای تقویم رومیزی فانتزی کابرد دارد که معمولاً مدارس، مهد کودک ها، آموزشگاه ها و... از آن استفاده می کنند. یا طرح های سازمانی و مرتبط با کسب و کار برای تقویم رومیزی اداری مورد استفاده هستند. که جنبه رسمی به تقویم رومیزی می دهند.

  طراحی تقویم رومیزی 1401

  در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی نیز با طراحی تقویم رومیزی، می توانید یک تقویم منحصر به فرد داشته باشید. هر یک از صفحات تقویم را می توانید به سلیقه خود طراحی کنید. در صورتی که شما قادر به طراحی تقویم رومیزی نمی باشید می توانید از یک طراح کمک بگیرید. یا سفارش طراحی تقویم ثبت کنید. تا تیم طراحی بانی چاپ بتواند تقویم مورد نیاز شما را برای شما و متناسب با کسب و کارتان طراحی کند. این طراحی کمک می کند تا انواع تقویم از جمله تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی کودک و فانتزی، تقویم رومیزی عاشقانه، تقویم رومیزی رسمی، تقویم رومیزی رنگی رنگی و... با توجه به سلیقه شما طراحی شود. طراحی تقویم با فتوشاپ توسط طراحان صورت می گیرد. چرا که طراحی تقویم در فتوشاپ بهترین راه برای آماده کردن طرح های مناسب می باشد.
   به طور کلی شما می توانید هر تعداد تقویم رومیزی را در هر ابعاد و هر جنس و طرحی که بخواهید سفارش چاپ دهید.

  کاربرد انواع تقویم رومیزی 1401

  سفارش تقویم رومیزی توسط کارخانجات، کارگاه ها و تولیدی ها برای معرفی محصولاتی که تولید می کنند.
  > -چاپ تقویم رومیزی 1401 برای فروشگاه ها، داروخانه ها، کلینیک ها، مراکز درمانی، مراکز تجاری و... برای محصولاتی که به فروش می رسانند.
  -چاپ تقویم اختصاصی 1401 برای شرکت های بارزگانی، واردات و صادرات برای معرفی محصولاتی که وارد و یا صادر می کنند.
  -چاپ تقویم رومیزی اختصاصی برای مجموعه های ورزشی، مراکز اموزشی، مراکز خدماتی، کلینیک ها، آژانس های مسافرتی و... به منظور ارائه تبلیغات در زمینه خدماتی که انجام می دهند.
  -چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی برای هدیه کارمندان در اداره ها، کارخانه ها، سازمان ها و...

  طراحی زیبا و برند سازی با تقویم رومیزی

  طراحی تقویم رومیزی می تواند بصورت خاص و خلاقانه باشد و در آن از ترکیب رنگ‌های زیبا و جذاب استفاده شود؛ و همچنین اگر بصورت اختصاصی طراحی و چاپ شده باشد می توان از شعار تبلیغاتی خاص روی صفحات پشتی، جلویی و حتی پایه تقویم استفاده نمود.

  کیفیت ساخت بالا

  چاپ تقویم رومیزی با کیفیت بسیار بالا و با ماشین‌های چاپ مدرن انجام می‌گیرد و از آنجا که برای طراحی آن نیز دقت لازم به عمل می آید موجب جلوه چندین برابر کار می گردد. برای ساخت پایه تقویم رومیزی نیز از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود.
  به همین دلایل کیفیت تقویم های رومیزی که توسط مجموعه بانی چاپ ارائه می گردد بسیار بالا می باشد.

  قابلیت اختصاصی سازی تقویم رومیزی

  شما می توانید تمام اجزای تقویم رومیزی را بصورت اختصاصی سفارش طراحی و چاپ دهید. قسمت‌هایی مانند پایه تقویم رومیزی، قسمت رویی هر صفحه، پشت صفحه، پلاک فلزی که روی پایه قرار می گیرد، و حتی فضاهای داخل پایه را می توان بر طبق دلخواه شما طراحی و چاپ نمود.

  دارای فضای مناسب برای تبلیغات

  در این نوع تقویم‌ها می توان فضاهای مناسب برای درج لوگو، طرح و یا شعار تبلیغاتی و تصاویری که مورد نظر شما می باشد در نظر گرفت؛ و آنها را در جایی قرار دهید که موجب جلب توجه بینندگان گردد؛ و از طرفی چنین آیتم‌های مهمی  را یکسال در دید مخاطبین خود قرار می دهید.

  قیمت اقتصادی

  با توجه به تمام شرایطی که تقویم رومیزی دارد، از کیفیت بسیار بالا گرفته تا طراحی خاص و منحصر به فرد، اما دارای قمیت مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

  دارای ساختار مستحکم و ایستا

  در ساخت پایه های تقویم رومیزی اصولاً از مواد و کاغذهای با کیفیت و ضخیم استفاده می شود و به همین دلیل می توان اطمینان داشت که تقویم رومیزی کاملاً محکم و استوار می ایستد.
  تقویم رومیزی که توسط مجموعه بانی چاپ ارائه می شود مواردی مانند واژگون شدن، از فرم افتادن، کنده شدن صفحات، کج شدن فنر و ... به هیچ وجه اتفاق نمی افتد.


  بخش های یک تقویم رومیزی 1401

  • پایه تقویم رومیزی
  • یک یا تعدادی صفحه های معرفی در ابتدای صفحات تقویم رومیزی
  • 12 صفحه های داخلی سالنامه و تقویم رومیزی برای 12 ماه سال یا 4 صفحه برای 4 فصل سال
  • فنر در بالای تقویم رو میزی سال 1401 برای متصل کردن صفحات به یک دیگر

  روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی

  -چاپ روی پایه تقویم رومیزی: شما می توانید هنگام سفارش چاپ تقویم رومیزی، لوگو و مشخصات خود را ارسال کنید تا با ساخت کلیشه، اطلاعات شما یا انواع روش های طلاکوبی، نقره کوبی و... روی پایه درج شود.
  -درج اطلاعات روی هر صفحه از تقویم: در حاشیه های از صفحه های تقویم نیز امکان ثبت لوگو و مشخصات شما نیز وجود دارد. به این ترتیب افراد روی هر صفحه از سال که باشند، نام شما مقابل دید آن ها خواهد بود.
  -طراحی اختصاصی تقویم: می توانید شما، طراحتان و یا تیم طراحی بانی چاپ، صفحات هر تقویم به صورت منحصر به فرد طراحی کنید. برای هر صفحه از تصاویر محصولات و یا مرتبط با خدمات شما انتخاب شود. و کلیه روزهای سال و ماه ها با فرمت و رنگ سازمانی شما طراحی شود.
  -چاپ صفحات پشت و رو: این صفحات تقویم هر یک می توانند به صورت پشت رو رو چاپ شوند. می توانیم اطلاعات شما و معرفی محصولات برگزیده شما یا حتی خدمات شما رو با تصویر در پشت هر صفحه از تقویم رومیزی 1401 چاپ کنیم. تا افراد، بیشتر با زمینه کاری شما آشنا شوند.
  -اضافه کردن برگه و لت به تقویم رومیزی: می توانیم در طراحی و سفارش چاپ تقویم رومیزی 1401، تعداد صفحاتی را به صفحات تقویم رومیزی اضافه کنیم و یا همه صفحات را پشت و رو چاپ کنیم. تا بتوانید خلاصه ای از معرفی محصولات و خدماتی که ارائه می دهید را در آن درج کنید. که کلیه  افرادی که مخاطب شما هستند، با نحوه کار شما و نوع محصولات آشنا شوند.

  نوع جنس تقویم رومیزی 1401

  نوع جنس تقویم رومیزی ها در دو متریال متفاوت یکی برای صفحات تقویم رومیزی و یکی برای پایه تقویم رومیزی ساخته می شود، مگر اینکه به صورت اختصاصی و با سلیقه خودتان متریال دیگری را ترکیب کنید. مثلاً شاید بخواهید بر روی تمام صفحات یک لایه ضخیم تر استفاده کنید. یا برای پایه، مقوا ضخیم را با مقداری پارچه ادغام کنید، که کمتر کسی این کار را می کند چون هزینه بالاتری دارد که مقرون به صرفه نیست.

  جنس پایه تقویم رومیزی 1401 جنس پایه تقویم های رومیزی دارای تنوع بسیاری است، که به بعضی از آن ها اشاره می کنیم که متداول‌تر است: مقوای گرماژ بالا (برای جلد سازی هم استفاده می شود)، گلاسه 135، پلکسی، پلاستیک و... . در صورت استفاده از مقوا، روی پایه را می توان پوششی از جنس گالینگور، گلاسه، پارچه، سلفون و... قرار داد، که دارای رنگ های بسیاری در بازار هستند.

  *پایه تقویم رومیزی باید ایستایی لازم را برای روی میز قرار گرفتن، به مدت طولانی را داشته باشند.
   جنس کاغذ تقویم رومیزی هم می تواند از کتان، گلاسه و ... با گرماژ های متفاوت باشد.

  فروش تقویم 1401 و تقویم رومیزی 1401

  خرید تقویم رومیزی ارزان کمک بسیاری به شما می کند، تا در بازه زمانی کوتاه بتوانید هدیه ای مناسب برای افرادی مثل مشتریان و همکاران ارائه دهید. چاپ تقویم رومیزی ارزان و فروش تقویم رومیزی با مدل های متنوع در بازار قابل دسترس هستند. اما اگر بخواهید، می توانید چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401 خود را سفارش دهید و تقویم منحصر به فرد برای هدیه دادن تهیه کنید. اما خرید تقویم 1401 با طرح اختصاصی هزینه بالاتری برای شما به همراه خواهد داشت.

  مزایای چاپ تقویم رومیزی 1401

  - امکان سفارش تقویم رومیزی اختصاصی
  - امکان خرید تقویم رومیزی 1401 به تعداد دلخواه
  -  مقرون به صرفه برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی
  - با کیفیت در چاپ
  - و کاربردی در استفاده
  - در معرض دید عموم بودن و موثر در فضاهای پر رفت و آمد
  - امکان تغییر ابعاد تقویم رومیزی به میزان دلخواه

  چیدمان بر اساس