عنوان

متن پیام

چاپ تقویم رومیزی سال 1399

چاپ انواع تقویم رومیزی بصورت اختصاصی و عمومی: در چاپ تقویم عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد می باشد ولی برای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی حداقل تیراژ مقرون به صرفه 1000 عدد میباشد. در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هیچ محدودیتی در سایز و شکل برش ندارد. و شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود تعداد صفحات ، نوع، شکل، پایه و جنس آن را مشخص نمائید. از مزایای تقویم رومیزی اختصاصی می توان استفاده از تصاویر اختصاصی، دو رو یا یک رو بودن، سایز و شکل آن که می تواند برگرفته از لوگو و یا برند شما باشد. استفاده از جنس هایی غیر از کاغذ به جهت متفاوت بودن اشاره نمود. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر بالا میتوانید مشخصات و وِیژگی های آن را مشاهده نمائید.

نحوه سفارش چاپ تقویم رومیزی

1. نوع تقویم مورد نظر و تعداد ان را انتخاب کنید.
2. نوع خدمات جهت اختصاصی کردن تقویم رومیزی را انتخاب کنید.
3. از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.
4. ما شما را برای ثبت سفارش راهنمایی خواهیم کرد.
5. پس از این که سفارش شما آماده شد برای ارسال با شما هماهنگ می کنیم.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

قیمت چاپ تقویم رومیزی 98

برای مشاهده لیست قیمت تقویم رومیزی 98 می توانید بر روی عکس های بالا کلیک نمائید تا علاوه بر جزئیات بیشتر درباره هر کدام قیمت و زمان تحویل آن را نیز مشاهده بفرمائید.

تقویم رومیزی اختصاصی

 چاپ تقویم یکی از بهترین گزینه ها، برای افرادی است که به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی برای مشتریان و همکاران خود می باشند. چاپ تقویم رومیزی علاوه بر اینکه بسیار کاربردی است، مقرون به صرفه نیز می باشد. تقویم رومیزی 97 معمولاً از یک پایه تقویم رومیزی تشکیل شده است. که روی آن ها صفحاتی گلاسه، از تقویم سال جدید قرار می گیرد. در صورتی که سفارش چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی داشته باشید، ما می توانیم اسم برند و مشخصات شما را روی پایه تقویم و یا صفحات تقویم درج کنیم. تا زمانی که شما این هدیه را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهید، نام شما را به همراه داشته باشد. این خود یک نوع تبلیغات هدفمند و گسترده در زمینه کسب و کار شما خواهد بود. علاوه بر آن می توانید صفحات هر تقویم را اختصاصی سفارش دهید. تا بر روی هر صفحه عکس و متن اختصاصی مرتبط با خدمات یا محصولات شما چاپ شود. به این صورت تا حداقل یک سال شما و تبلیغات شما در دید مخاطبین باقی خواهد ماند.
  وقتی شما در یک محیط اداری یا تجاری پا می گذارید، اغلب بر روی میزها یک تقویم رومیزی خواهید دید. به ندرت میز کاری را خواهید یافت، که روی آن یک تقویم رومیزی نباشد. تقویم رومیزی وسیله ایست که در زندگی بیشتر افراد کاربرد دارد. همین موضوع باعث می شود تا در صنعت تبلیغات هم از چاپ تقویم رومیزی استفاده شود. حتی بارها و بارها تقویم های رومیزی هدیه گرفتیم و در منزل هم از آن استفاده می کنیم. شما نیز با طراحی و چاپ روی تقویم رومیزی 98 به طوری که اطلاعات مورد نظر شما مثل راه های ارتباطی، نام، لوگو و معرفی خدماتی که ارائه می دهید، را در صفحات چاپ تقویم رومیزی درج کرده باشید، می توانید تبلیغ خود را به روی میز تعداد بسیاری از افراد برسانید، تا برای هر کسی که در آن محیط در حال رفت و آمد است، تبلیغ کرده باشید.

ساختار تقویم رومیزی اختصاصی
 به صورت مشترک تقویم رومیزی های عمومی از یک پایه سخت و محکم درست شده اند. که صفحات چاپ تقویم سال 98 بر روی این پایه قرار می گیرد. پایه تقویم رومیزی می تواند از جنس چوب، پلکسی، حصیر، پی وی سی و... باشد. اما ما غالباً از مقوای ضخیم و چاپ گلاسه در ساخت تقویم رومیزی استفاده می کنیم. که هم با کیفیت است و در عین حال مقرون به صرفه. این پایه های ضخیم مثلثی می توانند با کمک فنر صفحات گلاسه ماه ها یا فصل های مختلف سال را روی خود نگه دارند. صفحات گلاسه چاپ تقویم می تواند 4 برگ باشد و در هر کدام یک فصل قرار بگیرد، یا اینکه می تواند 12 صفحه داشته باشد و هر کدام روزهای یک ماه از سال را نشان دهد. علاوه بر آن، یک صفحه برای معرفی سال و یک صفحه برای معرفی سازمان شما به این تعداد برگ از چاپ تقویم رومیزی اضافه می شود.
 ابعاد تقویم رومیزی بیشتر از یک حد استاندارد تجاوز نمی کند. در واقع باید به اندازه ای باشد که وقتی روی میز قرار می گیرد، نه آنقدر کوچک باشد که به راحتی قابل استفاده نباشد، و یا آنقدر بزرگ نباشد که جای زیادی را اشغال کند و مزاحمت ایجاد کند.


بخش های یک تقویم رومیزی 98:
 
پایه تقویم رومیزی

 یک یا تعدادی صفحه های معرفی در ابتدای صفحات تقویم رومیزی
 12 صفحه های داخلی سالنامه و تقویم رومیزی برای 12 ماه سال یا 4 صفحه برای 4 فصل سال
 فنر در بالای تقویم رو میزی سال 1398 برای متصل کردن صفحات به یک دیگر


 روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی
-چاپ روی پایه تقویم رومیزی: شما می توانید هنگام سفارش چاپ تقویم رومیزی، لوگو و مشخصات خود را ارسال کنید تا با ساخت کلیشه، اطلاعات شما یا انواع روش های طلاکوبی، نقره کوبی و... روی پایه درج شود.
-درج اطلاعات روی هر صفحه از تقویم: در حاشیه های از صفحه های تقویم نیز امکان ثبت لوگو و مشخصات شما نیز وجود دارد. به این ترتیب افراد روی هر صفحه از سال که باشند، نام شما مقابل دید آن ها خواهد بود.
-طراحی اختصاصی تقویم: می توانید شما، طراحتان و یا تیم طراحی بانی چاپ، صفحات هر تقویم به صورت منحصر به فرد طراحی کنید. برای هر صفحه از تصاویر محصولات و یا مرتبط با خدمات شما انتخاب شود. و کلیه روزهای سال و ماه ها با فرمت و رنگ سازمانی شما طراحی شود.
-چاپ صفحات پشت و رو: این صفحات تقویم هر یک می توانند به صورت پشت رو رو چاپ شوند. می توانیم اطلاعات شما و معرفی محصولات برگزیده شما یا حتی خدمات شما رو با تصویر در پشت هر صفحه از تقویم رومیزی 1398 چاپ کنیم. تا افراد، بیشتر با زمینه کاری شما آشنا شوند.
-اضافه کردن برگه و لت به تقویم رومیزی: می توانیم در طراحی و سفارش چاپ تقویم رومیزی 1398 ، تعداد صفحاتی را به صفحات تقویم رومیزی اضافه کنیم و یا همه صفحات را پشت و رو چاپ کنیم. تا بتوانید خلاصه ای از معرفی محصولات و خدماتی که ارائه می دهید را در آن درج کنید. که کلیه  افرادی که مخاطب شما هستند، با نحوه کار شما و نوع محصولات آشنا شوند.

 نوع جنس تقویم رومیزی 98
 نوع جنس تقویم رومیزی ها در دو متریال متفاوت یکی برای صفحات تقویم رومیزی و یکی برای پایه تقویم رومیزی ساخته می شود، مگر اینکه به صورت اختصاصی و با سلیقه خودتان متریال دیگری را ترکیب کنید. مثلاً شاید بخواهید بر روی تمام صفحات یک لایه ضخیم تر استفاده کنید. یا برای پایه، مقوا ضخیم را با مقداری پارچه ادغام کنید، که کمتر کسی این کار را می کند چون هزینه بالاتری دارد که مقرون به صرفه نیست.

جنس پایه تقویم رومیزی 98: جنس پایه تقویم های رومیزی دارای تنوع بسیاری است، که به بعضی از آن ها اشاره می کنیم که متداول تر است: مقوای گرماژ بالا (برای جلد سازی هم استفاده می شود)، گلاسه 135، پلکسی، پلاستیک و... . در صورت استفاده از مقوا، روی پایه را می توان پوششی از جنس گالینگور، گلاسه، پارچه، سلفون و... قرار داد، که دارای رنگ های بسیاری در بازار هستند.
*  پایه تقویم رومیزی باید ایستایی لازم را برای روی میز قرار گرفتن، به مدت طولانی را داشته باشند.
 جنس کاغذ تقویم رومیزی هم می تواند از کتان، گلاسه و ... با گرماژ های متفاوت  باشد.


نقش چاپ تقویم رومیزی 97 در عرصه تبلیغات
 برای فرا رسیدن سال جدید و سایر مناسبت ها بهتر است به فکر انتخاب یک هدیه کاربردی باشید. تا آن ها را به دست مشتریان و همکاران خود برسانید. هدیه دادن معمولاً حس خوبی را به گیرنده انتقال می دهد. چه بسا اگر این هدیه کاربردی باشد و بتواند مورد استفاده او نیز قرار بگیرد. برای مثال چاپ تقویم رومیزی 1397 بسیار کاربردی است. به دست هرکسی که برسد، معمولاً حداقل یک سال از آن استفاده می کند. برای اینکه به هدیه خود جنبه تبلیغاتی بدهید، بهتر است در سفارش چاپ تقویم 98 خود، چاپ لوگو، نام و مشخصات شما را حداقل روی پایه تقویم چاپ کنیم. تا گیرنده هم شما را همیشه به یاد داشته باشد، و هم اگر نیاز به محصولات و خدمات شما داشت، به راحتی بتواند از طریق راه های ارتباطی و مشخصات، با شما در ارتباط باشد.
شما اگر می خواهید یک تقویم رومیزی به مشتری ها و همکاران خودتان هدیه دهید، شاید صرفاً خرید تقویم رومیزی کافی نباشد. چون شما می خواهید تقویم رومیزی 98 را به تنهایی یا همراه با یک سررسید مدیریتی 98 یا سررسید اروپایی 98 هدیه دهید و آن ها تقویم رومیزی را به مدت یک سال بر روی میز خود قرار می دهند. تقویم رومیزی 98 این امکان را به شما می دهد، تا هم گیرنده هدیه شما تا پایان سال در صورت نیاز، به راحتی شما و خدماتی که انجام می دهید، یا تجارتی که دارید، را به یاد بیاورد و هم تقویم رومیزی 1398 در معرض دید هر کسی که در حال رفت آمد به آنجا می باشد، قرار می گیرد و آن ها هم با نام و کار شما آشنا می شوند. حال با این شرایط شما فقط با خرید یک تقویم رومیزی خام و هدیه دادن نمی توانید انتظار داشته باشید، تا آن تقویم رومیزی معرف شما نیز باشد. برای اینکه یک تقویم رومیزی جزء یکی از هدایای تبلیغاتی مؤثر محسوب شود، باید شامل کلیه اطلاعات شما، مانند: نام، لوگو، راه های ارتباطی، نوع خدمات یا تجارت و... باشد. تا اگر کسی به شما نیاز داشت، به راحتی بتواند درهمان لحظه به شما دست پیدا کند. این که شما تقویم رومیزی را به دست چه کسانی می رسانید خیلی مهم است. سعی کنید ابتدا تقویم رومیزی را به دست کسانی برسانید که محل کار پر رفت و آمدی دارند. این طوری افراد بیشتری تقویم رومیزی شما را می بینند. اطلاعات شما در تقویم رومیزی1398  می تواند به شکل های بسیاری چاپ شود. مهم ترین آن چاپ نام و لوگو و سایر اطلاعات بر روی پایه تقویم رومیزی است. هم چنین قدرت انتخاب این را دارید تا صفحاتی را به قسمت اول تقویم رومیزی اضافه کنید، که به آن صفحه معرفی می گویند. صفحه معرفی می تواند شامل معرفی کامل تری از اطلاعات مربوط به شما شود. حتی روی هریک ار صفحات چاپ تقویم رومیزی می توانید در قسمتی از صفحه، اطلاعات خود را قرار دهید یا پشت هر صفحه محصولات خود را توضیح دهید و به طور کامل تقویم رومیزی را اختصاصی کنید. در نهایت اگر می خواهید تقویم رومیزی چاپ کنید، که هیچ شباهتی به دیگر تقویم ها نداشته باشد، با کمک این روش ها و یا طراحی کامل صفحات این تقویم رومیزی را با توجه به سلیقه تان یا سبکی که دوست دارید، تقویم رومیزی اختصاصی کنید. یک تقویم رومیزی می تواند به سبک یک تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی تخصصی و... طراحی شود.


 انواع تقویم رومیزی

 در خرید تقویم 98، تقویم رومیزی ای که سفارش می دهید باید بر اساس نوع محصولات و خدمات شما انتخاب یا طراحی شود. طرح های فانتزی برای تقویم رومیزی فانتزی کابرد دارد که معمولاً مدارس، مهد کودک ها، آموزشگاه ها و... از آن استفاده می کنند. یا طرح های سازمانی و مرتبط با کسب و کار برای تقویم رومیزی اداری مورد استفاده هستند. که جنبه رسمی به تقویم رومیزی می دهند.

طراحی تقویم رومیزی
 در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی نیز با طراحی تقویم رومیزی، می توانید یک تقویم منحصر به فرد داشته باشید. هر یک از صفحات تقویم را می توانید به سلیقه خود طراحی کنید. در صورتی که شما قادر به طراحی تقویم رومیزی نمی باشید می توانید از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید. یا سفارش طراحی تقویم ثبت کنید. تا تیم طراحی بانی چاپ بتواند تقویم مورد نیاز شما را برای شما و متناسب با کسب و کارتان طراحی کند. این طراحی کمک می کند تا انواع تقویم از جمله تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی کودک و فانتزی، تقویم رومیزی عاشقانه، تقویم رومیزی رسمی، تقویم رومیزی رنگی رنگی و... با توجه به سلیقه شما طراحی شود. طراحی تقویم با فتوشاپ توسط طراحان صورت می گیرد. چرا که طراحی تقویم در فتوشاپ بهترین راه برای آماده کردن طرح های مناسب می باشد.
 به طور کلی شما می توانید هر تعداد تقویم رومیزی را در هر ابعاد و هر جنس و طرحی کهبخواهید سفارش چاپ دهید.


کاربرد انواع تقویم رومیزی 1398
- سفارش تقویم رومیزی توسط کارخانجات، کارگاه ها و تولیدی ها برای معرفی محصولاتی که تولید می کنند.
-چاپ تقویم رومیزی 98 برای فروشگاه ها، داروخانه ها، کلینیک ها، مراکز درمانی، مراکز تجاری و... برای محصولاتی که به فروش می رسانند.
-چاپ تقویم اختصاصی 98 برای شرکت های بارزگانی، واردات و صادرات برای معرفی محصولاتی که وارد و یا صادر می کنند.
-چاپ تقویم رومیزی اختصاصی برای مجموعه های ورزشی، مراکز اموزشی، مراکز خدماتی، کلینیک ها، آژانس های مسافرتی و... به منظور ارائه تبلیغات در زمینه خدماتی که انجام می دهند.
-چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی برای هدیه کارمندان در اداره ها، کارخانه ها، سازمان ها و...


فروش تقویم 98 و قیمت تقویم رومیزی 98
 خرید تقویم رومیزی ارزان کمک بسیاری به شما می کند، تا در بازه زمانی کوتاه بتوانید هدیه ای مناسب برای افرادی مثل مشتریان و همکاران ارائه دهید. چاپ تقویم رومیزی ارزان و فروش تقویم رومیزی با مدل های متنوع در بازار قابل دسترس هستند. اما اگر بخواهید، می توانید چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 98 خود را سفارش دهید و تقویم منحصر به فرد برای هدیه دادن تهیه کنید. اما خرید تقویم 98 با طرح اختصاصی هزینه بالاتری برای شما به همراه خواهد داشت.

مزایای چاپ تقویم رومیزی 98
- امکان سفارش تقویم رومیزی اختصاصی
- امکان خرید تقویم رومیزی 98 به تعداد دلخواه
-  مقرون به صرفه برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی
- با کیفیت در چاپ
- و کاربردی در استفاده
- در معرض دید عموم بودن و موثر در فضاهای پر رفت و آمد
- امکان تغییر ابعاد تقویم رومیزی به میزان دلخواه

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )