عنوان

متن پیام

چاپ تقویم رومیزی سال 1399

چاپ انواع تقویم رومیزی بصورت اختصاصی و عمومی: در چاپ تقویم عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد می باشد ولی برای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی حداقل تیراژ مقرون به صرفه 1000 عدد میباشد. در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هیچ محدودیتی در سایز و شکل برش ندارد. و شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود تعداد صفحات ، نوع، شکل، پایه و جنس آن را مشخص نمائید. از مزایای تقویم رومیزی اختصاصی می توان استفاده از تصاویر اختصاصی، دو رو یا یک رو بودن، سایز و شکل آن که می تواند برگرفته از لوگو و یا برند شما باشد. استفاده از جنس هایی غیر از کاغذ به جهت متفاوت بودن اشاره نمود. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر بالا میتوانید مشخصات و وِیژگی های آن را مشاهده نمائید.


نحوه سفارش چاپ تقویم رومیزی

  1. نوع تقویم مورد نظر و تعداد ان را انتخاب کنید.
    2. نوع خدمات جهت اختصاصی کردن تقویم رومیزی را انتخاب کنید.
    3. از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.
    4. ما شما را برای ثبت سفارش راهنمایی خواهیم کرد.
    5. پس از این که سفارش شما آماده شد برای ارسال با شما هماهنگ می کنیم.

 

وقتی شما در یک محیط اداری یا تجاری پا می گذارید، اغلب بر روی میزها یک تقویم رومیزی خواهید دید. ،،به ندرت میز کاری را خواهید یافت، که روی آن یک تقویم رومیزی نباشد. تقویم رومیزی وسیله ایست که در زندگی بیشتر افراد کاربرد دارد. همین موضوع باعث می شود تا در صنعت تبلیغات هم از چاپ تقویم رومیزی استفاده شود. حتی بارها و بارها تقویم های رومیزی هدیه گرفتیم و در منزل هم از آن استفاده می کنیم. شما نیز با طراحی و چاپ روی تقویم رومیزی 99 به طوری که اطلاعات مورد نظر شما مثل راه های ارتباطی، نام، لوگو و معرفی خدماتی که ارائه می دهید، را در صفحات چاپ تقویم رومیزی درج کرده باشید، می توانید تبلیغ خود را به روی میز تعداد بسیاری از افراد برسانید، تا برای هر کسی که در آن محیط در حال رفت و آمد است، تبلیغ کرده باشید.

--

انواع تقویم رومیزی

در خرید تقویم 99، تقویم رومیزی ای که سفارش می دهید باید بر اساس نوع محصولات و خدمات شما انتخاب یا طراحی شود. طرح های فانتزی برای تقویم رومیزی فانتزی کابرد دارد که معمولاً مدارس، مهد کودک ها، آموزشگاه ها و... از آن استفاده می کنند. یا طرح های سازمانی و مرتبط با کسب و کار برای تقویم رومیزی اداری مورد استفاده هستند. که جنبه رسمی به تقویم رومیزی می دهند.


مزایای چاپ تقویم رومیزی
99

- امکان سفارش تقویم رومیزی اختصاصی
- امکان خرید تقویم رومیزی 99 به تعداد دلخواه
-  مقرون به صرفه برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی
- با کیفیت در چاپ
- و کاربردی در استفاده
- در معرض دید عموم بودن و موثر در فضاهای پر رفت و آمد
- امکان تغییر ابعاد تقویم رومیزی به میزان دلخواه

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )