چاپ ساک دستی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

ساک دستی ها می توانند برای هر جنسی از کاغذ کاربرد خود را داشته باشد، ابعاد ساک دستی نیز با کاربرد آن در ارتباط است، در صورتی که ساک دستی شما دارای ابعاد بزرگ و جنس محکمی مانند ساک دستی با روکش سلفون باشد معمولا برای تجهیزات الکترونیکی بزرگ یا فروشگاه های قطعات یدکی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی ساک دستی ها در انواع کرافت، گلاسه، گلاسه با روکش سلفون مات و براق، طلاکوب با یووی و یا بدون یووی موضعی با انواع بند ساده، زنبوری و پیچ در تعداد بالای 200 عدد در سایز های دلخواه و انتخابی شما قابل تولید و چاپ است که در نوع اختصاصی آن هزینه یک قالب اختصاصی ساک دستی هم بر روی هزینه چاپ و تولید محاسبه می گردد که این قالب به شما پس از اتمام کار تحویل شما خواهد شد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ و تولید ساک دستی

ساک دستی ها یا شاپینگ بگ ها یا shopping bag ها معمولا روال ترین و رو به پیشرفت ترین عناصر تبلیغاتی هستند که می توانند در هر بازه ی زمانی از اولین فروشگاه لوکسی که راه اندازی گردید تا مراکز خرید اکنون مورد استفاده قرار گیرد، این عنصر تبلیغاتی به شدت محبوب است و کاربرد آن وسیع، به گونه ای که خیلی از خریداران زمانی که از یک فروشگاه برند خرید می کنند انتظار دارند به جای کیسه های پلاستیکی ، محصول آن ها در یک ساک دستی کاغذی شیک با چاپ لوگوی برند تقدیم حضورشان شود، از این رو بهتر بگویم که بسیاری از فروشگاه های لوکس برای نمایش کلاس و سطح فروشگاهشان سفارش چاپ ساک دستی اختصاصی خود را می دهند. در واقع باید هنگام سفارش ساک دستی نکاتی را در مورد محصول خود در نظر بگیرد این نکات معمولا در مورد وزن و سایز محصولاتی است که شما ارائه می دهید و باید بر اساس این ثبت سفارش ساک دستی خود را انجام دهید.

ساخت ساک دستی کاغذی

ساک دستی ها با کاربرد بسیار وسیعی که دارند کاملا مناسب تمام موارد تبلیغاتی می باشد، در ساده هترین حالت ممکن زمانی که مغازه یا کسب و کار یا شرکتی  راه  اندازی می نمایید. برای فروش حتما نیاز به ساک دستی مطابق با نیاز مشتری خود و پتانسیل و حجم محصول فروشی خود دارید. ساک دستی ها در انواع سایز و متریال قابل چاپ و سفارش گذاری می باشد.

ساک دستی تبلیغاتی که به آن shopping bag نیز می گویند برای بسیاری از شرکت‌ها، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مفید و کاربردی می باشد؛ و بعد از خرید به مشتریان ارائه داده می شود. جنس کاغذی که برای تهیه این نوع ساک دستی مورد استفاده قرار می گیرد از نوع ساک دستی گلاسه و ساک دستی کرافت می شود. 
در چاپ ساک دستی تبلیغاتی نام، لوگو، راه‌های ارتباطی و تصویر تبلیغاتی برند شما را بر روی مقوا چاپ می کنیم. این مقواها را به شکل الگو گسترده ساک دستی برش می زنیم. سپس به شکل ساک دستی در می آوریم؛ و در آخر بندهای بافته شده مخصوص ساک دستی را هم در جای مناسب خود متصل می کنیم. اغلب روی ساک دستی‌ ها بعد از مرحله چاپ، پوشش سلفون مات با براق می کشیم. تا مقاوت ساک دستی بالا برود و زود خراب نشود.
ما در بانی چاپ تولید کننده ساک دستی کاغذی در هر شکل و ابعادی که شما بخواهید، هستیم. ساک دستی اختصاصی شما را می توانیم در انواع مدل ساک دستی، و در ابعاد و رنگ های مختلف برای شما تولید کنیم. با توجه به سفارش شما هم می توانیم بر روی ساک دستی، خدماتی از جمله طلاکوبی، یووی موضعی و... هم انجام بدهیم. به طور کلی هر مدل ساک دستی خاص و متفاوتی را در هرجا دیده باشید، می توانیم برای شما تولید کنیم. یا حتی ساک دستی منحصر به فرد شما را برای شما طراحی کنیم و بسازیم. 

ساک خرید

ساک دستی مانند لیوان کاغذی یکی از ارکان تبلیغات و بازاریابی است که تاثیر بیشتری نسبت به بقیه اجزای بازاریابی بر مخاطبان خواهد گذاشت، یک ساک دستی خوب همیشه همراه مخاطبین و مشتریان شماست پس هر کجا و هرزمان که در خیابان حرکت کنند ساک دستی ای در دست دارند معرف و نشانگر برند شماست.

چاپ ساک دستی کرافت

چاپ ساک دستی کرافت نسبت به سایر شاپینگ بگ ها (ساک دستی) مناسب تر می باشد چون نیاز به سلفون ندارد. ضمن اینکه با توجه به نداشتن سلفون طرفدران زیادی هم در بین دوستداران محیط زیست دارد. ولی خیلی نگران استحکاک و مقاومت آن نباشید زیرا کاغذ کرافت مقاومت بسیار بالاتری نسبت به کاغذ گلاسه دارد. فقط در طراحی خود رنگ کاغذ کرافت که حالت نخودی دارد توجه کنید و سعی کنید در طراحی شاپینگ بگ خود از رنگ های تمپلات و بسیار روشن استفاده نفرمائید چون پس از چاپ خوبی نخواهید داشت در صورتی که حتما می بایست از رنگ های زیادی در طراحی خود استفاده بفرمائید بهترین انتخاب برای شما ساک دستی مقوایی یا همان کاغذی می باشد.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

در زندگی روزمره، همیشه وقتی به مراکز تجاری می رویم، فروشنده ها خرید های ما را در ساک خرید قرار می دهند. تا ما بتوانیم آن ها را به راحتی تا منزل حمل کنیم. معمولاً وقتی این خرید ها را جاگذاری می کنیم، ساک های دستی ها، به خصوص آن هایی که مقاوم تر و شیک تر هستند را نگه می داریم، تا در زمان دیگری وقتی که برای حمل وسیله ای به ساک دستی نیاز داشتیم، از آن ها استفاده کنیم، و دلیل آن این است که ظاهر بهتری نسبت به نایلون ها و ساک دستی های معمولی دیگر دارد. روی ساک دستی ها معمولاً نام، لوگو و اطلاعات آن فروشگاه قرار دارد. شما در واقع تمام مسیر فروشگاه تا منزل را برای آن فروشگاه  تبلیغ کرده اید. و وقتی که این ساک دستی کاغذی را به دست می گیرید، نا خود آگاه به اطرافیان و همه کسانی که از کنار شما می گذرند این مطالب را انتقال می دهید: من از این فروشگاه خرید کرده ام. این فروشگاه اجناس خوب و با کیفیتی دارد. این برند، برند محبوب من است و من مشتری این برند هستم و... . شما همچنین با استفاده مکرر از ساک دستی مقوایی در جاهای دیگر هم، در دفعات بیشتری این مفاهیم را به دیگران انتقال خواهید داد.
اکنون شما هم، اگر  صاحب یک کسب و کار هستید، خوب است بدانید تولید ساک دستی تبلیغاتی و توزیع آن میان مشتری ها می تواند برای شما همانند یک بیلبورد متحرک در سطح شهر عمل کند. تولید ساک دستی کاغذی برای کسب و کار شما بسیار کاربردی است. بسیاری از مشاغل از ساک دستی برای ارائه سرویس و پک کردن (بسته بندی) محصولات استفاده می کنند. شما نیز اگر در فعالیت می کنید که پیوسته در حال ارائه محصولات به عموم هستید لازم است تا تعدادی ساک کاغذی تبلیغاتی تهیه کنید.
تهیه ساک دستی تبلیغاتی به این گونه است که روی ساک دستی کاغذی، لوگو، نام برند و اطلاعات تماس شما را طراحی و چاپ می کنیم و بعد از آن ها برای بسته بندی استفاده می کنید. این به شما کمک می کند که هم مشتری از نحوه ارائه سرویسی که به او می دهید حس خوبی داشته باشد و هم این که وقتی این ساک دستی تبلیغاتی در محیط های متفاوت قرار می گیرد، نام شما را به همراه داشته و همه با برند شما آشنا شوند. ساک دستی کاغذی دارای ظاهری چند برابر بهتر و شکیل تر نسبت به نایلون ها هست. اگر ابعاد ساک دستی به درستی و مناسب با کاربرد آن انتخاب شود، در صورتی که کالایی را در داخل آن قرار می دهید، فرم ظاهری آن به هم نمی خورد. اما نایلون ها تغییر فرم می دهند و زیبایی نخواهند داشت.

طراحی ساک دستی کاغذی

چاپ ساک دستی و طراحی عکس ساک دستی تبلیغاتی باید هماهنگ با کار شما باشد. در این صورت این امکان را ایجاد می کنیم که در ذهن مصرف کننده حس خوب رضایت ایجاد نماییم؛ و هرچه طراحی شما شیک و در عین حال ساده باشد، احتمال اینکه مخاطبین شما ساک دستی ها را نگه بدارند و در آینده استفاده کنند، بیشتر خواهد بود.
بنابراین باید تصویر روی ساک دستی را طوری طراحی کنید تا مشتری ها برای این که دوباره از آن استفاده کنند ترغیب شوند. پیشرفت در اصول طراحی ساک دستی در تبلیغات باعث شده که با در نظر گرفتن نکات گرافیکی بتوانید طرح مناسبی را برای ساک دستی های خود طراحی کنید. اگر طرح آماده برای چاپ ندارید، می توانید سفارش طراحی ساک دستی کاغذی را ثبت کنید تا در اسرع وقت سفارش شما آماده شود. در طراحی ساک دستی استفاده از نام سازمان، لوگو و اطلاعات تماس الزامی می باشد.

تولید و چاپ ساک های دستی تبلیغاتی

پس از مرحله طراحی تصویر و عکس ساک دستی کاغذی، طرح شما را با دستگاه چاپ افست روی کاغذ و مقوا چاپ می کنیم. امکان چاپ بر روی انواع گرماژ کاغذ وجود دارد؛ و این بستگی به انتخاب شما دارد. بعد از مرحله چاپ، روی کاغذ را پوشش سلفون می کشیم. که به سلیقه شما سلفون مات یا سلفون براق است. بعد از آن طبق الگوی ساک دستی کاغذی، برش می زنیم. و آن لبه های مقوای برش خورده را چسب می زنیم؛ و به گونه ای به هم متصل می کنیم که ساک دستی شکل بگیرد. و در آخر لبه های بالایی را پانچ می کنیم و بند مخصوص ساک دستی را از آن رد می کنیم.

جنس و کیفیت ساک دستی کاغذی

جنس ساک دستی مقوایی و پوششی که برای روی آن انتخاب می کنید، تأثیر بسیاری در طول عمر آن خواهد داشت؛ و هرچه طول عمر ساک دستی بیشتر باشد افراد در دفعات و مدت بیشتری از آن استفاده می کنند. پس در انتخاب گرماژ مقوا، مقاومت بند و پوشش سلفون روی آن دقت فرمایید. معمولاً می توانید هنگام سفارش بین گرماژ های 150 ، 200 و 300 گرم یکی را انتخاب کنید.
 معمولاً روی این کاغذها بهتر است از روکش سلفون هم استفاده کنیم. تا در برابر آسیب مقاوم تر شوند. یک نوع کاغذ به اسم کرافت در ساخت و تولید ساک دستی کاغذی به کار می بریم. که به این نوع ساک دستی، ساک دستی کرافت می گویند. معمولاً از گرماژ 115 گرم آن استفاده می کنیم. و به دلیل اینکه در ساخت کاغذ کرافت از مواد بازیافتی هم استفاده می شود، هم مقرون به صرفه است و هم سازگار با محیط زیست. معمولاً هم به رنگ قهوه ای تولید می شود.

خدمات مورد استفاده در چاپ ساک دستی

برای سفارش ساک دستی خاص  می توانید تصویر روی آن را با طرح دلخواه خود سفارش بدهید. و یا از خدمات طلاکوبی و نقره کوبی استفاده کنید. هم چنین می توانید با انتخاب بند اختصاصی و برش های خاص، ساک دستی منحصر به فرد خود را بدست آورید.  
چاپ ساک دستی اختصاصی در هر ابعادی که بخواهید امکان پذیر است، اما این را در نظر داشته باشید که اندازه هایی را انتخاب کنید که هم مناسب محصولات شما باشد و هم سایز پرکاربردی برای زندگی روزمره باشد. تا افراد مجدداً از آن ساک دستی استفاده کنند. یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید برای ساک دستی خود انتخاب کنید، چاپ رنگ سازمانی شما درون پاکت ساک دستی است. که به زیبایی ساک دستی شما می افزاید. به این فرآیند تمپلات ساک دستی می گویند.
بانی چاپ یک کارگاه تولید ساک دستی در اختیار دارد که می تواند هر طرحی که شما در ذهن دارید را تولید کند.

خرید اینترنتی ساک دستی تبلیغاتی

خرید ساک دستی کاغذی و سفارش چاپ ساک دستی این امکان را به شما می دهد تا به صورت آنلاین و بدون صرف وقت و انرژی بتوانید تعداد زیادی ساک دستی برای سازمان و برند خود چاپ کنید. تنها کافیست:
1.روی ساک دستی ای که ابعاد مورد نیاز شما را دارد کلیک کنید.
2. مقدار گرماژ کاغذ ساک دستی و نوع سلفون را انتخاب کنید.
3.تعداد مورد نظر خود را وارد کنید.
4.سپس روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.
5.به این ترتیب پس از مرحله پرداخت، خرید خود را نهایی کنید.
6.پس از ثبت سفارش فایل چاپی خود را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید. و اگر نیاز به طراحی دارید، سفارش طراحی ساک دستی خود را نیز ثبت نمایید.
7. و در آخر پس از اینکه سفارش شما اماده شد برای ارسال  با شما تماس خواهیم گرفت.

-توجه داشته باشید: اگر در سفارش خود مواردی از جمله سفارش سایز اختصاصی، ساخت الگوی منحصر به فرد، طلاکوبی، یو وی موضعی، چاپ داخلی و... نیز لازم دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

کاربرد ساک دستی کاغذی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی برای بسته بندی غذا در رستوران ها، فست فودها، فروشگاه های لباس، مغازه ها، خشک شویی ها، بسته بندی کالا، بسته بندی محصولات فروشگاه آنلاین،  فروشگاه های زنجیره ای و... .
فروش ساک دستی کاغذی و چاپ ساک دستی برای توزیع کاتالوگ و بروشور در نمایشگاه، که این امر بسیار مهمی در تبلیغات نمایشگاهی است که باعث می شود در نمایشگاه همه با دیدن ساک دستی، ترغیب به بازدید از غرفه شما شوند.
استفاده در شرکت ها، کارخانه ها، همایش ها، سازمان ها، دفاتر خدماتی و... .
ساک دستی کادویی و ساک دستی فانتزی برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی و... .

نقش تولید ساک دستی کاغذی در تبلیغات

توزیع ساک دستی های تبلیغاتی در میان مشتری هایتان این امکان را به شما می دهد، که مصرف کنندگان شما در طی مسیری که ساک دستی تبلیغاتی را در سطح شهر حمل می کنند، تبلیغ کار شما را کرده باشند. حتی با طراحی ساک دستی جذاب این امکان وجود دارد که افراد، از ساک دستی تبلیغاتی شما در چند نوبت استفاده کنند و در سطح شهر بچرخند.
ساک دستی در صنعت تبلیغات هم چون یک بیلبورد متحرک عمل می کند و به همه بیننده هایی که از مقابل آن می گذرند، این حس را منتقل می کند که حتماً این برند و فروشگاه، اجناس محبوبی برای خرید دارد، یا این که افراد زیادی هستند که از محصولات این فروشگاه خرید می کنند، پس این برند از محبوبیت زیادی برخوردار است. این افکار باعث می شود که فرد، برای بازدید از فروشگاه و یا آشنایی با خدمات شما ترغیب شود. برای سفارشی سازی برند خود با ساک دستی با کارشناسان بانی چاپ تماس بگیرید.

ساک دستی تبلیغاتی و چاپ ساک دستی 

ساک دستی کاغذی، بسته به گرماژ مقوا و ابعاد ساک دستی دارد. هر چه ابعاد و تعداد بیشتری برای سفارش انتخاب کنید، مجموع چاپ ساک دستی تبلیغاتی بیشتر می شود. اما هرچه تعداد بالاتر باشد چاپ ساک دستی کاغذی برای هر یک عدد مقرون به صرفه تر خواهد بود. هم چنین هریک از خدماتی که برای اختصاصی کردن ساک دستی خود انتخاب می کنید به هزینه ساک دستی و ساک دستی تبلیغاتی می افزاید. علاوه بر آن ساک دستی کاغذی کرافت از شاپینگ بگ های دیگر نیز کمتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

مزایای ساک دستی کاغذی

سبک و قابل حمل
کیفیت چاپ بالا
مقاوم به دلیل داشتن روکش سلفون
امکان استفاده تبلیغاتی
مناسب برای بسته بندی
امکان چاپ اختصاصی ساک دستی با شکل دلخواه شما در هر ابعادی