عنوان

متن پیام

چاپ ساک دستی

در زندگی روزمره، همیشه وقتی از مراکز تجاری باز می گردیم، فروشنده ها خرید های ما را در ساک خرید قرار می دهند تا ما بتوانیم آن ها را به راحتی تا منزل حمل کنیم. وقتی این خرید ها را جاگذاری می کنیم، ساک های دستی ها، به خصوص آن هایی که مقاوم تر و شیک تر هستند را نگه می داریم، تا در شرایط  دیگری وقتی که برای حمل وسیله ای به ساک دستی نیاز داشتیم، از آن ها استفاده کنیم، و دلیل آن این است که ظاهر بهتری نسبت به سایر نایلون ها و ساک دستی های معمولی دیگر دارد. روی ساک دستی ها معمولاً نام، لوگو و اطلاعات آن فروشگاه قرار دارد. شما در واقع تمام مسیر فروشگاه تا منزل را برای آن فروشگاه  تبلیغ کرده اید. زیرا وقتی که این ساک دستی کاغذی را به دست می گیرید، نا خود آگاه به اطرافیان و همه کسانی که از کنار شما می گذرند این مطالب را انتقال می دهید: من از این فروشگاه خرید کرده ام. این فروشگاه اجناس خوب و با کیفیتی دارد. این برند، برند محبوب من است و من مشتری همیشگی آن هستم... .

مشاوره رایگان بانی چاپ

شما همچنین با استفاده مکرر از ساک دستی مقوایی در جاهای دیگر، همواره در دفعات بیشتری این مفاهیم را به دیگران انتقال می دهید. اکنون شما هم، اگر صاحب یک کسب و کار هستید، خوب است بدانید تولید ساک دستی تبلیغاتی و توزیع آن میان مشتری ها می تواند برای شما همانند یک بیلبورد متحرک در سطح شهر عمل کند. تولید ساک دستی کاغذی یک اصل مهم برای کسب و کار شما است. بسیاری از مشاغل از ساک دستی برای ارائه سرویس و پک کردن (بسته بندی) محصولات استفاده می کنند. شما نیز اگر در حرفه ای فعالیت می کنید که پیوسته در حال ارائه محصولات به عموم هستید، لازم است تا تعدادی ساک کاغذی تبلیغاتی تهیه کنید.

 تهیه ساک دستی تبلیغاتی به این گونه است که روی تصویر ساک دستی کاغذی، لوگو، نام برند و اطلاعات تماس خود را طراحی و چاپ می کنید و بعد از آن ها برای بسته بندی استفاده می کنید. این به شما کمک می کند که هم مشتری از نحوه ارائه سرویسی که به او می دهید حس خوبی داشته باشد و هم این که وقتی این ساک دستی تبلیغاتی در محیط های متفاوت قرار می گیرد، نام شما را به همراه داشته و همه با برند شما آشنا شوند. ساک دستی کاغذی دارای ظاهری چند برابر بهتر و شکیل تر نسبت به نابلون ها هست. اگر ابعاد ساک دستی به درستی و مناسب با کاربرد آن انتخاب شود، در صورتی که کالایی را در داخل آن قرار می دهید، فرم ظاهری آن بهم نمی خورد. اما نایلون ها تغییر فرم می دهند و زیبایی نخواهند داشت.

 طراحی ساک دستی کاغذی

با چاپ ساک دستی و طراحی عکس ساک دستی تبلیغاتی به گونه ای که هماهنگ با کار شما باشد، این امکان را ایجاد می کند که در ذهن مصرف کننده حس خوب رضایت ایجاد شود  و هرچه طراحی شما شیک و در عین حال ساده باشد، احتمالاً مخاطبین شما ساک دستی ها را نگه خواهند داشت و در آینده بیشتر استفاده خواهند کرد. بنابراین باید تصویر روی ساک دستی را طوری طراحی کنید تا مشتری ها برای این که دوباره از آن استفاده کنند ترغیب شوند.
 پیشرفت در اصول طراحی در تبلیغات باعث شده که با در نظر گرفتن نکات گرافیکی بتوانید طرح مناسبی را برای ساک دستی های خود طراحی کنید. اگر طرح آماده برای چاپ ندارید می توانید سفارش طراحی ساک دستی کاغذی را ثبت کنید تا در اسرع وقت سفارش شما آماده شود. 

جنس و کیفیت ساک دستی کاغذی

 جنس ساک دستی مقوایی و پوششی که برای روی آن انتخاب می کنید، تاثیر بسیاری در طول عمر آن خواهد داشت و هرچه طول عمر ساک دستی بیشتر باشد، افراد در دفعات و مدت بیشتری از آن استفاده می کنند. پس در انتخاب گرماژ مقوا، مقاومت بند و پوشش روی آن دقت فرمایید.

طریقه سفارش چاپ ساک دستی کاغذی اختصاصی

 برای سفارش ساک دستی خاص  می توانید تصویر روی آن را با طرح دلخواه خود طراحی کنید و یا از خدمات طلاکوبی و نقره کوبی استفاده کنید.
 همچنین می توانید با انتخاب بند اختصاصی و برش های خاص، ساک دستی منحصر به فرد خود را بدست آورید.
 چاپ ساک دستی اختصاصی در هر ابعادی که بخواهید امکان پذیر است، اما این را در نظر داشته باشید که اندازه هایی را انتخاب کنید که هم مناسب محصولات شما باشد و هم سایز پر کاربردی برای زندگی روزمره باشد. تا افراد مجدداً از آن ساک دستی استفاده کنند.
یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید برای ساک دستی خود انتخاب کنید، چاپ رنگ سازمانی شما درون پاکت ساک دستی است که به زیبایی ساک دستی شما می افزاید. به این فرآیند تمپلات ساک دستی می گویند.
 بانی چاپ یک کارگاه تولید ساک دستی در اختیار دارد که می تواند هر طرحی که شما در ذهن دارید را تولید کند.

نقش تولید ساک دستی کاغذی در تبلیغات

 توزیع ساک دستی های تبلیغاتی در میان مشتری هایتان این امکان را به شما می دهد، که مصرف کنندگان شما در طی مسیری که ساک دستی را در سطح شهر حمل می کنند، تبلیغ کار شما را کرده باشند. حتی با طراحی ساک دستی جذاب این امکان وجود دارد که افراد، از ساک دستی تبلیغاتی شما در چند نوبت استفاده کنند.
ساک دستی در صنعت تبلیغات همچون یک بیلبورد متحرک عمل می کند و به همه بیننده هایی که از مقابل آن می گذرند، این حس را منتقل می کند که حتماً این برند و فروشگاه، اجناس محبوبی برای خرید دارد، یا این که افراد زیادی هستند که از محصولات این فروشگاه خرید می کنند، پس این برند از محبوبیت زیادی برخوردار است.
 این افکار باعث می شود که فرد، برای بازدید از فروشگاه و یا آشنایی با خدمات شما ترغیب شود.

کاربرد ساک دستی کاغذی

برای بسته بندی غذا در رستوران ها، فست فودها، فروشگاه های لباس، مغازه ها، خشک شویی ها، بسته بندی کالا، بسته بندی محصولات فروش آنلاین و...

 برای توزیع کاتالوگ و بروشور در نمایشگاه، که این امر بسیار مهمی در تبلیغات نمایشگاهی است که باعث می شود در نمایشگاه همه با دیدن ساک دستی، ترغیب به بازدید از غرفه شما شوند.

استفاده در شرکت ها، کارخانه ها، بسته بندی هدایای تبلیغاتی و...

قیمت ساک دستی تبلیغاتی

 قیمت ساک دستی کاغذی، بسته به گرماژ مقوا و ابعاد ساک دستی دارد. هم چنین هریک از خدماتی که برای اختصاصی کردن ساک دستی خود انتخاب می کنید به هزینه ساک دستی می افزاید.

مزایای ساک دستی کاغذی

سبک و قابل حمل
مقاوم
امکان استفاده تبلیغاتی
مناسب برای بسته بندی
امکان چاپ اختصاصی ساک دستی

--------------------------------------------

چاپ ساک دستی تبلیغاتی یک ابزار تبلیغاتی بسیار کاربردی و موثر برای کسب و کار شما و یا برند شماست که در کنار نقش تبلیغاتی برای برند شما جنبه کاربردی هم برای مخاطبان شما دارد. به همین منظور مدت زمان بیشتری در دست مخاطب شما باقی مانده و استفاده می نماید. لذا باید در کیفیت تولید و نوع گرماژ کاغذ با توجه به سایز آن دقت بفرمائید.

ساک دستی تبلیغاتی

تصور کنید مخاطبان شما در سطح شهر یا مراکز خرید در حال حرکت هستند و در دستان آن ها ساک دستی تبلیغاتی یا کیف مقوایی تبلیغاتی برند شما هست. این خود یک بیلبورد متحرک در سطح شهر برای شما بحساب می آید. ضمنا شما با ارائه ساک دستی به مشتریان و مخاطبان خود اهمیتی که به آنها می دهید را هم نیز نشان می دهید و به نوعی یک احترام و پاسخ به خرید خدمات یا محصول شما است که به شکلی زیبا ارائه میشود. از بزرگترین تفاوت های یک ساک دستی تبلیغاتی با نایلون تبلیغاتی میتوان به فرم و ظاهر ساک دستی پس از قراردادن محصول درون آن اشاره نمود. قابل ذکر است در تولید ساک دستی محدودیتی در سایز طول و عرض وجو ندارد کما اینکه می توانید با چاپ رنگ سازمانی خود بصورت یکدست (تمپلات) درون ساک دستی خود به زیبائی آن بیافزائید.

چاپ ساک کاغذی

بانی چاپ توانائی تولید انواع پاکت تبلیغاتی و ساک دستی تبلیغاتی را در سایز و شکل های متفاوت را دارد. شما با توجه محصولی یا خدماتی که تولید و یا ارائه میدهید می توانید ساک دستی اختصاصی و حتی مرتبط به صنف خود را داشته باشید. ساک دستی با برش و اشکال اختصاصی در کنار طراحی زیبا و اثر بخش در کنار کیفیت و سرعت بالا از مزایای بانی چاپ در تولید ساک دستی می باشد. کیفیت تولید ساک دستی را همیشه مد نظر داشته باشید تا بصورتی نباشد که وقتی محصول یا هدیه ای به مشتری خود ارائه میدهید در کوتاه ترین زمان فرم خود را از دست بدهد یا کف ساک دستی باز شود و یا بواسطه پوشش های نامرغوب کاغذ آن پاره شود. بانی چاپ دارای کارگاه تولید ساک دستی می باشد که بهمین واسطه توانائی تولید ساک دستی با سرعت و کیفیت بالا را دارد.

بانی چاپ تولید کننده انواع پاکت کاغذی ، ساخت ساک دستی کاغذی ، ساک خرید ، ساک مقوایی می باشد که شما میتوانید با توجه به نیاز خود بصورت سفارشی و خاص (از نظر برش و مدل ساک دستی، چاپ داخل و یا طلا و نقره کوب آن، بند های اختصاصی و یا استفاده از جنس یا محصول خود شما برای ساخت ساک دستی )

ساک دستی کاغذی

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )