راهنمای پرداخت

راهنمای پرداخت اینترنتی

می توانید در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نمی باشد و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود..

هنگام ثبت سفارش زمانی که سفارش شما به صورت کامل ثبت شد و قادر به دریافت پیش فاکتور بودید، می توانید با انتخاب درگاه پرداخت، سفارش خود را در درگاه مورد نظر ثبت نموده و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت از طریق درگاه اینترنتی با اطلاعات زیر نیاز دارید:

شماره کارت   (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

رمز دوم کارت برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
-CVV2 یک کد ۴ رقمی است که پشت یا روی کارتهای بانکی درج می‌شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد)
 

تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید)

پرداخت سفارش های بالای 10 میلیون تومان

برای ثبت سفارش های بالای 10 میلیون تومان می توانید با پرداخت 50% از بیعانه سفارش خود را ثبت نموده و سفارش شما به مرحله آماده سازی هدایت می شود. و در صورت آماده شدن محصول خود می بایست با پرداخت نیمی دیگر از هزینه ی محصولات خود ان را به صورت حضوری در دفتر و یا از طریق انتخاب گزینه های ارسال دریافت نمایید.

توجه: تنها در صورت پرداخت کل مبلغ محصول و پر کردن اطلاعات حقیقی یا حقوقی در پروفایل کاربری خود قادر به دریافت فاکتور می باشید.

پربازدید ترین صفحات سایت:

جعبه هارد باکس

چاپ کاتالوگ

تابلو لایت باکس

تقویم رومیزی