پرده زبرا

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پرده زبرا یکی از انواع شید ها می باشد که شباهت زیادی به پرده شید ساده دارد. ساختار پرده زبرا در کل درست مثل پرده شید پارچه ای است. چاپ عکس دلخواه روی پرده زبرا هم امکان پذیر است و شما می توانید هر تصویری که می خواهید را بر روی پرده زبرا چاپ کنید. به این صورت که فقط کافیست طرح مورد نظرتان را متناسب با محیط انتخاب کنید و سفارش چاپ روی پرده زبرا خود را ثبت کنید. تصویر دلخواه شما در چاپخانه شید بر روی پارچه مخصوص پرده زبرا چاپ می شود و آماده نصب خواهد بود. با خرید پرده زبرا، با هزینه کم و قدرت انتخاب بالا می توانید یک پرده شید زیبا به محیط اطراف خود اضافه کنید که با دیگر اجزای محیط سازگاری و هارمونی داشته باشد و شما همیشه از داشتن آن خوشحال باشید. چرا که ممکن است طرح و رنگ هایی که به آن علاقه دارید و یا به دنبالش هستید در بازار به صورت آماده در دسترس شما نباشد. برای مشاهده طرح ها و بازگشت با بالای صفحه کلیک نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ پرده زبرا

چاپ عکس روی پرده زبرا

پرده زبرا یکی از پرده هایی است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده، پرده زبرا در چند سال اخیر در دکوراسیون ها به صورت ساده و رنگ های ترکیبی چاپ می شده اما جدیدا با تکنیک چاپ روی پرده زبرا ، پرده زبرا بسیار متفاوت و متنوع قابل عرضه است با تکنیک چاپ روی پرده زبرا با بهترین و به روز ترین دستگاه ها می توانیم پرده زبرای منزل یا محل کار خود را با تمام دکوراسیون اطراف آن ست نماییم، پرده زبرا چاپی می تواند با تمام رنگ ها و چاپ ها درخواستی و سفارشی بنا به درخواست شما در چاپ آنلاین بانی چاپ قابل چاپ و سفارش گذاری با تحویل فوری و ارسال به سراسر ایران باشد.

پرده زبرا دقیقاً مشابه پرده شید ساده است، با این تفاوت که بافت پرده زبرا یکپارچه نیست و در قسمت هایی از پرده، نوارهای یکسانی به صورت یک در میان دارای بافت غیر متراکمی هستن که اصلاحاً توری می باشند. هنگام استفاده از پرده زبرا وقتی با کمک زنجیر کنار پرده زبرا،  پرده را به سمت بالا جمع می کنید، این نوارها جا به جا می شوند و می توانند جلوی عبور نور را به همان اندازه که مایل هستید بگیرند. مهم ترین ویژگی پرده زبرا، امکان تنظیم نور است. این مهم ترین عامل محبوبیت پرده زبرا در فضاهای اداری، درمانی، آموزشی، تجاری، آشپزخانه ها، اتاق خواب ها و... می باشد.
بافت پرده زبرا با این که به تنظیم نور آفتاب کمک می کند، اما انتخاب تصویر مناسب برای چاپ را دشوار می سازد. چرا که در قسمت های توری شکل پرده زبرا، طرح شما از وضوح کمتری بر خوردار خواهد بود. بنابراین در پیدا کردن طرح، این نکته را نیز در نظر بگیرید. اگر هنوز طرح مورد علاقه خود را تهیه نکرده اید، در صورت تمایل از گالری تصاویر بانی چاپ دیدن فرمایید.
چاپ پرده زبرا بر روی جنس پارچه مخصوص پرده زبرا انجام می شود و هزینه ای که بابت سفارش پرده زبرا می پردازید، شامل هزینه چاپ، متریال و ریل مخصوص پرده زبرا می باشد. این پرده ها قابل شست و شو هستند و در برابر نور آفتاب و  عوامل محیطی مقاومت بالایی دارند. ابعاد قابل سفارش پرده زبرا حداکثر تا عرض 3 متر امکان پذیر است و از نظر طول محدودیتی ندارد.

حداقل و حداکثر سایز : حداکثر سایز ارتفاع 3 متر و طول نا محدود (ریل پرده شید از هرطرف 1تا2 سانتیمتر بزرگ تر می باشد.)

وزن: بستگی به ابعاد انتخابی شما دارد.

نحوه نصب: پیچ روی دیوار 

نوع چاپ :  پارچه ای مخصوص پرده شید که دارای بافت پارچه ای است.

نحوه تحویل: در تهران توسط وانت یا سواری و در شهرستان ها توسط باربری

زمان تحویل: 6 روز کاری – پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل شامل روز کاری محسوب نمی شوند. 

راهنمای خرید:

فایل و یا درخواست طراحی طرح دلخواه خود را از طریق تلگرام، ایمیل و سایر راه های ارتباطی، ارسال بفرمایید و علاوه بر آن ابعاد و نوع جنس انتخابی خود را ذکر بفرمایید و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

مواردی که باید هنگام سفارش در نظر بگیرید، نوع نصب نیز می باشد که به صورت دیواری یا سقفی باشد. و یا اینکه طرح شما از داخل محیط دیده می شود و یا از خارج از محیط نیز حائز اهمیت است.

راه های ارتباط با ما:

- تلگرام یا واتس اپ شماره 09356707921 
- آدرس ایمیل Banichap24@gmail.com

مشخصات فایل: 

ابعاد تصویر باید متناسب با ابعاد سفارش چاپ پرده زبرا شما باشد.
رزولوشن فایل حداقل 100 Dpi باشد. 
فایل به صورت Cmyk باشد. 
فرمت فایل Tif یا Jpeg باشد.

پرده زبرا چیست؟

پرده زبرا یکی از انواع شید ها می باشد که شباهت زیادی به پرده شید ساده دارد. ساختار پرده زبرا در کل درست مثل پرده شید پارچه ای است. چاپ عکس دلخواه روی پرده زبرا هم امکان پذیر است و شما می توانید هر تصویری که می خواهید را بر روی پرده زبرا چاپ کنید. به این صورت که فقط کافیست طرح مورد نظرتان را متناسب با محیط انتخاب کنید و سفارش چاپ روی پرده زبرا خود را ثبت کنید. تصویر دلخواه شما در چاپخانه شید بر روی پارچه مخصوص پرده زبرا چاپ می شود و آماده نصب خواهد بود. با خرید پرده زبرا، با هزینه کم و قدرت انتخاب بالا می توانید یک پرده شید زیبا به محیط اطراف خود اضافه کنید که با دیگر اجزای محیط سازگاری و هارمونی داشته باشد و شما همیشه از داشتن آن خوشحال باشید. چرا که ممکن است طرح و رنگ هایی که به آن علاقه دارید و یا به دنبالش هستید در بازار به صورت آماده در دسترس شما نباشد.

چاپ عکس روی پرده زبرا همانند چاپ عکس روی کرکره رولی است. البته بافت پارچه ای پرده زبرا با پرده شید ساده متفاوت است. چاپ عکس روی پرده زبرا به گونه ای است که باید در انتخاب طرح دقت زیادی داشته باشید. تراکم بافت پرده زبرا مثل پرده شید ساده یکپارچه نیست. این بزرگترین تفاوت پرده شید و پرده زبرا است. پارچه پرده زبرا در قسمت هایی از بافت خود تراکم کمتری دارد. نوارهای افقی در پارچه با عرض های یکسان، یک در میان نازک تر هستند و اصلاحاً توری می باشند. به همین دلیل به آن زبرا می گویند. بنابراین باید از طرح و تصویر هایی استفاده کنید که وجود این نوارهای توری مانع وضوح تصویر شما نشود. از طرفی این ویژگی پرده زبرا محسوب می شود. زیرا وجود این نوارهای افقی نازک و یک اندازه، به تنظیم نوری که وارد محیط می شود کمک بسیاری می کند. هنگامی که پرده کشیده شده دو لایه از پرده زبرا روی هم قرار می گیرد، که این لایه ها کمک می کند تا نوارهای افقی مکمل هم قرار بگیرند و به کل مانع عبور نور شوند. یک زنجیر در کنار پرده زبرا قرار دارد که با آن می توانید مانند سایر پرده کرکره ای ها، پرده زبرا را به سمت بالا جمع کنید. زمانی که پرده زبرا در حال جمع شدن است، این نوارها جا به جا می شوند و از روی هم کنار می روند و یا دوباره روی هم قرار می گیرند. شما می توانید هر زمان که خواستید این عمل را متوقف کنید و اجازه دهید تا نور کمتری وارد فضای داخلی شما بشود.

ساخت پرده زبرا و تولید پرده زبرا به دلیل قابلیت تنظیم نور محبوبیت زیادی در فضاهای اداری، آموزشی، مراکز درمانی و سازمان ها دارد. علاوه بر آن قابل شست و شو بودن این پرده زبرا ها بسیار حائز اهمیت است. ساختار پرده زبرا به گونه ای است که نصب پرده زبرا دقیقاً مشابه پرده شید ساده باشد. چون هر دو مانند رول به سمت بالا جمع می شوند و در یک محفظه قرار می گیرند. قیمت پرده زبرا یا قیمت کرکره زبرا به ابعادی که برای سفارش پرده زبرا انتخاب می کنید بستگی دارد و همچنین قیمت چاپ عکس روی پرده زبرا بر اساس جنس پارچه ای و مخصوص چاپ پرده زبرا محاسبه می گردد.

 کاربرد پرده زبرا

-استفاده از پرده شید زبرا در فضاهای اداری، شرکت ها، سازمان ها و اداره های دولتی و...

-استفاده از پرده شید زبرا در فضاهای آموزشی، مدارس، دانشگاه ها و...

-استفاده از چاپ پرده شید زبرا در مراکز درمانی، کلینیک ها، مطب ها، بیمارستان ها و...

-استفاده از شید زبرا در دفاتر فروش، مغازه ها، فروشگاه ها و...

- استفاده از پرده شید زبرا در دفاتر اداری فرودگاه ها، ترمینال ها و...

مزایای پرده شید زبرا:

نصب آسان
قابل شست وشو
امکان چاپ طرح دلخواه بر روی پرده شید زبرا
چاپ با بهترین کیفیت
استفاده آسان
قابلیت تنظیم نور

پرده زبرا چاپی

با ابعاد و طرح دلخواه شما به سادگی قابل سفارش می باشد. فقط کافیست تا تصویروابعاد دلخواه خود را انتخاب و از طریق راه های ارتباطی ارسال کنید. در نهایت ما سفارش شما را با ابعاد و تصویر دلخواه شما برایتان چاپ و تولید خواهیم کرد.

قیمت پرده زبرا چاپی

جنس پارچه زبرا مترمربعی  350  هزار تومان

پرده زبرا سانی دو مکانیزه با آستر معمولی  متر مربعی 370  هزار تومان

پرده زبرا سانی دو مکانیزه با آستر بلک اوت  مترمربعی  410  هزار تومان

موارد قابل ذکر و مهم: 

قیمت : پرده زبرا چاپی به همراه پروفیل و سایر متعلقات می باشد .

برای سفارشات پرده زبرا اتوماتیک (با موتور و ریموت درجه یک ) :
هزینه و استعلام قیمت با توجه به عرض، ارتفاع و وزن پرده مدنظر شما اعلام می شود .

جنس : پارچه مخصوص (یک نوع پی وی سی انعطاف پذیر می باشد)
قابل شست و شو بدون بور شدن رنگ – مقاوم در برابر عوامل محیطی
حداکثرعرض : پارچه مخصوص 300 سانتیمتر می باشد .
نحوه اندازه گیری: ابعاد سفارش شما، ابعاد چاپ پرده است. قاب پروفیل از هر طرف 1 سانت از پارچه زبرا چاپی بزرگتر می باشد. برای ثبت سفارش اندازه دقیق پارچه و قاب پروفیل نیاز می باشد .
نحوه نصب : از طریق پیچ رول پلاک انجام می شود .
لطفا هنگام ثبت سفارش نوع نصب (دیواری – سقفی – نمای بیرون – نمای داخل – راست یا چپ زنجیر) اعلام شود.
نحوه ثبت سفارش : از طریق راه های ارتباطی ( ایمیل – تلگرام – واتساپ – تلفن – حضوری  )
زمان تحویل :4 تا 6 روز کاری (ارسال به سراسر کشور) - هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد .