پرده اتاق کودک

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

پرده اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک یکی از بخش های اصلی منزل است، در زمانی که بخواهید اتاق کودکتان را دکور کنید مهمترین بخش آن پرده اتاق کودک است، پرده اتاق کودک یا نوزاد می بایست با جنسی چاپ شود که ضد حساسیت بوده و جنس پارچه و رنگ چاپی آن آسیبی به کودک یا نوزاد دلبندتان وارد نکند، چرا که پوست کودکان و نوزادان بسیار لطیف است پس باید در انتخاب جنس پرده چاپی اتاق کودکتان بسیار دقت نمایید. پرده اتاق کودک می تواند به عنوان یک پرده نمایش همیشه تصویری دلخواه و هیجان انگیر را برای کودکتان نمایش دهد. و یا با رنگ هایی شاد و جذاب روح بخش دکوراسیون کودکتان باشد.

پرده اتاق کودک جزءِ مواردِ بسیار مهم برای دکوراسیون داخلی اتاق کودک دختر و پسر است که باید توجه بخصوصی به آن شود. طرح پرده اتاق کودک، جنس پرده اتاق کودک و مدل پرده اتاق کودک در زیبایی طراحی داخلی اتاق کودک تأثیر خیلی زیادی دارد.
استراحت و خواب مناسب برای کودکان بسیار حائز اهمیت است و خانواده‌ها باید در طراحی اتاق خواب کودک خود نهایت دقت را به عمل آورند. شما می توانید با استفاده از وسایل خاص دکوراتیو چیدمان اتاق کودک خود را به بهترین و زیباترین شکل انجام دهید؛ به طور مثال با نصب پرده اتاق کودک و ست کردن طرح آن با لوستر اتاق کودک، آباژور اتاق کودک، استیکر و کاغذ دیواری اتاق کودک، روتختی اتاق کودک، روبالشی اتاق کودک، ساعت دیواری اتاق کودک، فرش اتاق کودک و .... این کار را به نحو احسن انجام دهید.
در کل پرده یکی از اجزای مهم در دکوراسیون داخلی اتاق کودک محسوب می شود و یکی از پرفروش ترین طرح های پرده چاپی طرح هایی ست که مناسب اتاق کودکان است و از تصاویر کارتونی و یا طرح ها و عکس های دلخواه برای اتاق کودکان در آنها استفاده شده است.

نکات مهم درسفارش پرده اتاق کودک

-رنگ در دکوراسیون داخلی اتاق کودک تأثیر زیادی دارد. بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب رنگ پرده اتاق کودک دقت زیادی به خرج دهید. پرده ها با رنگ های روشن و فانتزی برای اتاق خواب کودکان انتخابی مناسب هستند زیرا این رنگ ها باعث شادی و نشاط در بین کودکان می شوند.
-بهتر است مدل پرده اتاق کودک را با توجه به جنسیت فرزند خود انتخاب کنید.
-پرده اتاق کودک دخترانه را  با طرح هایی مثل گل، پروانه، شخصیت های کارتونی دخترانه، ماه و ستاره و … با رنگ های شاد مثل صورتی، قرمز، لیمویی، بنفش و .... می توانید تزیین کنید؛ چون دختر بچه ها عاشق این رنگ ها و طرح های فانتزی و شاد هستند. سعی کنید ارتفاع پرده را بلند بگیرید زیرا زیبایی خاص و منحصر به فردی به اتاق خواب می دهد .
-مدل پرده اتاق کودک پسرانه طرح های ماشین، کامیون، شخصیت های کارتونی مثل بتمن، اسپایدرمن و … هستند بنابراین بهتر است پرده اتاق خواب پسرانه را از بین طرح های هیجان انگیز و فانتزی انتخاب نمایید. این طرح ها و مدل ها در طرح ها و رنگ های روشن، تیره و شاد موجود هستند. شما می توانید رنگ پرده اتاق کودک پسرانه را از بین رنگ هایی مثل آبی، خاکستری، نارنجی، طوسی روشن و … انتخاب کنید. 
-حتماً این مورد را در نظر داشته باشید که اگر کودک شما در سن  و سالی باشد که بتواند در مورد دکوراسیون داخلی اتاقش نظر دهد و طرح و رنگ های وسایل را خودش انتخاب کند، حتماً با همراهی و همفکری خودش این کار را انجام دهید زیرا اگر بتوانید کودک خود را وارد این تصمیم گیری کنید می توانید اتاق کودک را مکانی بسیار جذاب و دوست داشتنی برای فرزندتان کنید، جایی که ساعتها را در آن بی سر و صدا به بازی و سرگرمی مشغول شود و لذت ببرد.

انتخاب طرح و جنس پرده اتاق کودک

-مدل پرده برای اتاق کودک در نوع های مختلف و متنوع مانند پرده مخمل اتاق کودک و پرده هازان اتاق کودک به صورت پرده پانچی و پرده ساده قابل سفارش است.
-می توانید انواع چاپ عکس روی پرده پانچی مخمل و چاپ طرح دلخواه روی پرده پانچی هازان اتاق کودک را در طرح های ساده و فانتزی انجام دهید.
-در گالری شمسه نگار انواع مدل پرده اتاق خواب دخترانه و مدل پرده اتاق خواب پسرانه موجود است. 
-انواع شخصیت های کارتونی برای سفارش پرده اتاق خواب کودک نیز وجود دارد.

اهمیت جنس پرده اتاق کودک

جنس پرده اتاق کودک یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. شما جنس پارچه پرده اتاق فرزندانتان را می توانید از بین پارچه هایی با جنس پرده مخمل، پرده هازان، پرده حریر یا مدل هایی مانند پرده شید اتاق کودک، پرده زبرا اتاق کودک، پرده سیلوئت اتاق کودک و ....  انتخاب کنید تا پرده در برابر شستشو و نور آفتاب مقاوم تر باشد. 

هزینه پرده اتاق کودک

شما می توانید خرید پرده اتاق کودک خود را در عین جذابیت و زیبایی با قیمت خوب و مقرون به صرفه انجام دهید. قیمت پرده اتاق کودک بستگی به قیمت چاپ عکس روی پرده اتاق کودک، قیمت پرده پانچی مخمل اتاق کودک یا قیمت پرده پانچی هازان اتاق کودک و هزینه چاپ پرده اتاق کودک دارد.

ما در گالری شمسه نگار با کیفیت ترین پرده های چاپی در طرح هایی که مناسب برای همه سنین و  اتاق  دختران و  پسران است را با دوخت سریع و نصب آسان که هم ظاهری شیک و مدرن و هم تنوع زیادی دارد را تولید می کنیم تا پاسخگوی شما دوستان عزیز با سلایق متفاوت باشیم.