پرده لوردراپه

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پرده لوردراپه بیشتر به پرده اداری رایج شده است، چرا در دهه 60 میلادی این پرده به عنوان عنصری در دکوراسیون مدرن به شدت رایج شد. پرده اداری یا پرده لووردراپه به علت قدیمی تر بودن نسبت به بقیه پرده های رایج امروزه طرفداران کمتری نسبت به باقی مدل ها دارد، پس برای تنوع و از بین بردن یکنواختی این نوع پرده اقدام به تولید نوع چاپی آن با طرح های جذاب و متفاوت شما نموده ایم، اما احساس می شود با آمدن پرده زبرا ، پرده شید و یا پرده سیلوئت و پرده های کرکره ای مدرن ، پرده لوردراپه محبوبت خود را تا قسمتی از دست داده، پس بهتر است اگر در محیط شرکتی خود نیاز به پرده لوردراپه متفاوت و زیبا مطابق روز را دارید از پرده لوردراپه چاپی استفاده نمایید ، چرا که این پرده ها در هر طرحی قابل چاپ هستند و می توانند با دکوراسیون شرکتی شما ست شوند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ پرده لوردراپه

پرده لوردراپه

پرده های لوودراپه که به پرده های اداری نیز معروف می باشند از دسته پرده هایی هستند که هیچ وقت به اصطلاح از بورس یا مد نمی افتند. پرده اداری یا پرده لووردراپه یکی از اعضای ثابت هر شرکتی است که با توجه به دکوراسیون شرکت در رنگ های مختلف قابل سفارش است، اما احساس می شود با آمدن پرده زبرا ، پرده شید و یا پرده سیلوئت و پرده های کرکره ای مدرن ، پرده لوردراپه محبوبت خود را تا قسمتی از دست داده، پس بهتر است اگر در محیط شرکتی خود نیاز به پرده لوردراپه متفاوت و زیبا مطابق روز را دارید از پرده های لوردراپه چاپی استفاده نمایید ، چرا که این پرده ها در هر طرحی قابل چاپ خوردن هستند و می توانند به راحتی بر روی دکوراسیون شرکتی شما ست شوند.

موارد قابل ذکر و مهم :

قیمت : هزینه ریل به صورت جداگانه متری 42 هزار تومان محاسبه می گردد.
برای سفارشات پرده شید اتوماتیک (با موتور و ریموت درجه یک ) :
هزینه و استعلام قیمت با توجه به عرض،ارتفاع و وزن پرده مدنظرشما اعلام می شود.
جنس : پارچه مخصوص ، سولیت
قابل شست و شو بدون بور شدن رنگ – مقاوم در برابر عوامل محیطی 
حداکثر سایز : ارتفاع 300 سانتی متر و عرض نامحدود می باشد .
نحوه اندازه گیری: ابعاد سفارش شما، ابعاد چاپ پرده است. قاب پروفیل از هر طرف 1 سانت از پارچه لوردراپه چاپی بزرگتر می باشد. برای ثبت سفارش اندازه دقیق پارچه و قاب پروفیل نیاز می باشد .
نحوه نصب : از طریق پیچ رول پلاک انجام می شود .
لطفا هنگام ثبت سفارش نوع نصب (دیواری – سقفی – نمای بیرون – نمای داخل – راست یا چپ زنجیر) اعلام شود.
نحوه ثبت سفارش : از طریق راه های ارتباطی ( ایمیل – تلگرام – واتساپ – تلفن – حضوری  )
زمان تحویل : 4 تا 6 روز کاری (ارسال به سراسر کشور) - هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد .

نمونه کارهای پرده

چاپ تصویر دلخواه روی پرده لوردراپه

چاپ تصویر دلخواه شما بر روی لوردراپه، با ابعاد دلخواه شما به سادگی امکان پذیر است. پرده های لودراپه بیشترین کاربرد را در فضاهای اداری، سازمانی، درمانی، آموزشی و تجاری دارند و حتی در اتاق خواب ها نیز مورد استفاده هستند. پرده لودراپه از تعدادی نوارهای یکسان عمودی تشکیل شده است، که وقتی در کنار هم قرار می گیرند تشکیل یک تصویر کامل را می دهند. این تصویر، همان عکسی است که شما برای چاپ بر روی لوردراپه انتخاب می کنید. این تصاویر می تواند طرح هایی با عکس های شخصی، سازمانی، تجاری، طبیعت و... باشد. در صورت تمایل می توانید از گالری تصاویر بانی چاپ هم دیدن فرمایید.
چاپ عکس روی پرده های لوردراپه، روی نوارهایی از  پارچه های مخصوص و یا جنس سولیت صورت می گیرد. که با توجه به فضای مصرفی به صورت یک رو و دورو این چاپ انجام خواهد شد. تفاوت سولیت با پارچه علاوه بر جنس آنها، در بافت آنها است. جنس سولیت یکپارچه و دارای انعطاف پذیری است. علارغم آن چاپ روی سولیت شفاف تر خواهد بود.
استفاده از پرده لودراپه به این صورت است که خیلی ساده می توانید به کمک زنجیری که کنار پرده لوردراپه است، پرده لوردراپه به در مسیر افقی باز و بسته کنید. توجه داشته باشید که تا زمانی که پرده به طور کامل باز نباشد، تصویر شما وضوح کافی را نخواهد داشت. چون وقتی پرده جمع شده است یا نیمه باز است، این نوار ها روی هم قرار می گیرند و تصویر را نا مشخص می کنندو پس با توجه به این نکته بهتر است در انتخاب طرح، دقت فرمایید.
پرده لوردراپه قابل شست و شو و مقاوم در برابر عوامل محیطی هستند. و در اندازه لوردراپه حداکثر سه متر امکان چاپ لوردراپه وجود دارد و از نظر طول هیچ محدودیتی نیست. لازم به ذکر است هزینه ای که شما برای لوردراپه پرداخت خواهید کرد تنها شامل متریال و هزینه چاپ پرده لوردراپه است. و ریل مخصوص آن را می توانید از هر پرده فروشی که به آن دسترسی دارید، تهیه فرمایید.

حداقل و حداکثر سایز : حداکثر سایز ارتفاع 3 متر و طول نا محدود (ریل پرده شید از هرطرف 1تا2 سانتیمتر بزرگ تر می باشد.)

 وزن: بستگی به ابعاد انتخابی شما دارد.

نحوه نصب: پیچ روی دیوار 

 نوع چاپ : جنس سولیت یا بلک اوت که یک نوع پی وی سی نرم، یکدست و بدون بافت است،  و یا پارچه ای مخصوص پرده شید که دارای بافت پارچه ای است.

نحوه تحویل: در تهران توسط وانت یا سواری و در شهرستان ها توسط باربری

زمان تحویل: 4 روز کاری – پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل شامل روز کاری محسوب نمی شوند. 

راهنمای خرید: فایل و یا درخواست طراحی طرح دلخواه خود را از طریق تلگرام، ایمیل و سایر راه های ارتباطی، ارسال بفرمایید و علاوه بر آن ابعادو نوع جنس انتخابی خود را ذکر بفرمایید و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

مواردی که باید هنگام سفارش در نظر بگیرید، این است که چوب پرده لوردراپه را باید به صورت جداگانه از پرده فروشی ها تهیه بفرمایید. و یا اینکه طرح شما از داخل محیط دیده می شود و یا از خارج از محیط نیز حائز اهمیت است.

راه های ارتباط با ما:

- تلگرام یا واتس اپ شماره  09356707921  
- آدرس ایمیل Banichap24@gmail.com

مشخصات فایل: 

ابعاد تصویر باید متناسب با ابعاد سفارش چاپ پرده لوردراپه شما باشد.
رزولوشن فایل حداقل 100 Dpi باشد. 
فایل به صورت Cmyk باشد. 
فرمت فایل Tif یا Jpeg باشد.

چاپ پرده لوردراپه چیست؟

پرده لوردراپه يك مدل از انواع شيد ها است كه در بسيارى از فضاها از جمله مراكز ادارى و سازمانى محبوبيت زيادى دارد. پرده شيد لوردراپه را بارها و بارها در محيط هاى مختلف ديده ايد. لوردراپه تصويرى با طرح هاى مختلفى در بازار قابل دسترس مى باشد و شما مى توانيد يكى از آن ها را انتخاب كرده و خريدارى كنيد. از طرفى ممكن است شما هيچ يك طرح هاى موجود در بازار را نپسنديد، و يا هيچ كدام از نظر طرح و رنگ با فضاى شما سازگارى نداشته باشد. قاعدتاً زمانى كه در حال خريد پرده لوردراپه هستيد، به نكات مختلفى فكر مى كنيد. براى مثال مايليد رنگ بندى طرح روى پرده لوردراپه با مبلمان فضاى ادارى يا اتاق خوابتان هماهنگى و هارمونى داشته باشد. علاوه بر آن در خرید لوردراپه به دنبال طرح هايى هستيد كه سبك آن ها با دكوراسيون داخلى شما همخونى داشته باشد. احتمالاً پيدا كردن يك پرده كركره اى لوردراپه كه تمام اين ويژگى ها را در بر داشته باشد، كار آسانى نخواهد بود. براى جلوگيرى از اتلاف وقت، انرژى و هزينه راه هاى ساده ترى هم وجود دارد.

يكى از اين راه ها چاپ پرده لوردراپه يا چاپ لوردراپه تصويرى است. خيلى ساده است. شما مى توانيد هر عكسى را كه دوست داريد انتخاب يا طراحى كنيد و سفارش چاپ لوردراپه خود را ثبت كنيد. سپس تصويرى كه انتخاب كرديد روى پرده هاى لوردراپه در چاپخانه شيد چاپ خواهد شد و شما در نهايت لوردراپه مناسب با محيط خود را تهيه خواهيد نمود.

امكان چاپ طرح دلخواه بر روى لوردراپه تصویری

طرحى كه براى چاپ لوردراپه انتخاب مى كنيد، مى تواند از بين عكس هاى شخصى شما، تصاوير مناظر و طبيعت، تصاوير سازمانى، آثار هنرى و... باشد. اين بستگى به محيطى دارد كه قرار است كه چاپ شید لوردراپه شما در آنجا نصب شود. به عنوان مثال در اتاق خواب كودك از طرح هاى فانتزى و شاد براى چاپ پرده لوردراپه استفاده مى شود و در فضاهاى ادارى، از طرح ها و رنگ هاى سازمانى همراه با لوگو بهره مى گيرند. حتى در فروشگاه ها و مغازه ها صاحبين كسب و كار ها طرح هاى تبليغاتى خود را بر روى لوردراپه ها چاپ مى كنند و به سادگی تنها با نصب لوردراپه فعاليت خود يا نوع محصولشان را به سايرين معرفى مى كنند. اين پرده لوردراپه ها به دليل قابل شست و شو بودن از نظر بهداشتى كاربرد و محبوبيت بسيارى هم در بيمارستان ها و كليه مراكز درمانى دارد. شما مى توانيد براى تهيه و انتخاب طرح مناسب به سراغ عكس هاى با كيفيتى كه داريد، برويد. يا در اينترنت عنوان تصوير دلخواهتان را جست و جو كنيد. اگر موفق نشده ايد هم مى توانيد طرحى كه مد نظر داريد را به كمك يك طراح و يا بخش طراحى بانى چاپ طراحى كنيد و براى چاپ عکس روی پارچه مخصوص پرده لوردراپه آماده نماييد. به این ترتیب لوردراپه سفارشی شما کاملاً اختصاصی و منحصر به فرد خواهد بود و پرده شما یک لوردراپه جدید است که در هیچ کجا مشابه آن را نخواهید یافت.

 ساختار پرده لوردراپه عمودی در توليد لوردراپه به اين صورت است كه اين پرده ها از جنس پارچه اى يا سوليت توليد مى شوند، اما يكپارچه نيستند. پرده لوردراپه از نوارهاى عمودى با عرض يكسان تشكيل شده اند كه در كنار هم، با فواصل يكسان قرار مى گيرند. پرده لوردراپه به صورت افقى و ريلى باز و بسته مى شود. وقتى شما به كمك زنجير كنار لوردراپه سعى در باز و جمع كردن پرده لوردراپه به مقدار مورد نياز خود مى كنيد، اين نوارهاى عمودى حركت مى كنند و روى هم قرار مى گيرند، تا فضاى كمترى را اشغال كنند. و به اين صورت اجازه دهند تا نور به طور كامل به داخل فضا وارد شود. اين موضوع در كنار اين كه استفاده از پرده لوردراپه را آسان مى سازد، انتخاب طرح را دشوار مى كند. زيرا وقتى نوارهاى پرده لوردراپه باز هستند، به خوبى نمايش دهنده تصوير شما مى باشند. همچنين اجازه مى دهند تا نور آفتاب به مقدار كمى از لا به لاى خود وارد محيط شود و به اين صورت جلوى عبور نور را به طور كامل نمى گيرند. وقتى پرده لوردراپه را جمع مى كنيد، اين نوارها در پى جمع شدن كم كم روى هم مى آيند و نظم تصوير شما را بر هم مى زنند. بنابر اين ديگر طرح شما به خوبى خوانا نخواهد بود. به همين دليل است كه در هنگام طراحى و انتخاب تصوير بايد چنين نكته اى را نيز در نظر بگيريد. اين نوارهاى عمودى كه تشكيل پرده لوردراپه مى دهند، اين امكان را فراهم مى كنند كه از نظر طول هيچ محدوديتى براى خريد پرده لوردراپه ايجاد نشود. زيرا هرتعداد از اين نوارهاى لوردراپه كه بخواهيد مى توانيد در كنار هم داشته باشيد تا كامل كننده تصوير شما باشند. اما ارتفاع پرده لوردراپه فقط تا 3 متر قابل چاپ است.

 فروش لوردراپه و چاپ پرده لوردراپه تصویری بر روى دو جنس سوليت و پارچه مخصوص لوردراپه به انتخاب شما صورت مى گيرد. روی هر دو متريال لوردراپه شما مى توانيد چاپ را به صورت لوردراپه يك رو و لوردراپه دو رو انجام دهيد. اين موضوع بستگى به نياز شما دارد. چاپ لوردراپه دورو براى كسانى كه مايل اند تا هر دو طرف پرده داراى تصوير باشد كاربرد دارد. چون مى خواهند پرده لوردراپه خود را در جايى نصب كنند كه از هر دو طرف ديد دارد. مانند فروشگاه ها، مراكز دفاتر فروش مانند آژانس هاى هواپيمايى و... كه هم از بيرون در خيابان ها به يك طرف پرده ديد وجود دارد و هم مراجعين مى توانند از داخل، طرف ديگر پرده لوردراپه را ببينند.

قيمت لوردراپه طرحدار و قيمت چاپ عکس روى لوردراپه به اين كه ابعاد شما چقدر باشد بستگى دارد. فروش لوردراپه و قيمت فتودراپه تصويرى بسيار مناسب و مقرون به صرفه نيز هست. اینکه قیمت لوردراپه است، سبب می شود كه بسيارى از اداره ها و سازمان ها به راحتى بتوانند مقدار انبوهى از آن ها را تهيه كنند. علاوه بر آن قيمت لوردراپه تصويرى به جنسى كه انتخاب مى كنيد هم ارتباط دارد. حتى شما مى توانيد پرده لوردراپه خود را به صورت يك رو و دو رو با توجه به كاربردى كه دارد چاپ كنيد. اين موارد هم بر روى قيمت لوردراپه كركره اى تاثيرگذار مى باشد.

كاربرد لوردراپه

 -استفاده از پرده لوردراپه در فضاهاى ادارى، سازمانى، دولتى، خدماتى و شركت ها

-نصب لوردراپه در فضاهاى آموزشى، مدارس، دانشگاه ها و...

-نصب پرده لوردراپه در مراكز درمانى، كلينيك ها، داروخانه ها، مطب ها و...

-چاپ لوردراپه براى فضاهاى مسكونى و اتاق خواب ها و لوردراپه آشپزخانه

-لوردراپه تصويرى براى مراكز تجارى، فروشگاه ها، مجموعه هاى فرهنگى، تفريحى و...

نقش پرده لوردراپه در تبليغات : بسيارى از صاحبين كسب و كار ، محيط كارى پرترددى دارند و يا براى نمايش و فروش محصولات خود، در فروشگاه و مغازه خود داراى ويترين و پنجره اند و برای آن نیاز به پرده لوردراپه دارند. براى مثال داروخانه ها مى توانند طرح هاى تبليغاتى خود را به صورت يك رو و يا دو رو بر روى پرده هاى لوردراپه تبلیغاتی چاپ كنند و با نصب لوردراپه در داروخانه، هم افرادى كه در محيط بيرون در حال عبور هستند را نسبت به محتواى تصوير آگاه مى كنند، و هم كسانى كه به داخل داروخانه مى آيند. بسيارى از ديگر مشاغل هم كه مراجعين بسيارى در محل كار خود دارند و يا از بيرون محل كارشان مردم در حال گذر هستند مى توانند با چاپ طرح تبليغاتى بر روى پرده لوردراپه ها، تبليغات گسترده اى انجام دهند. اين پرده ها به دليل مقاومت بالايى كه در برابر عوامل محيطى دارند، تا مدت زيادى مى توانند به عنوان يك بيلبورد در حال تبليغ كار شما و ديگران باشند.

مزاياى پرده لوردراپه

نصب آسان

استفاده آسان

قابل شست و شو

داراى مقاومت بالا در برابر عوامل محيطى از جمله نور آفتاب

جهت مشاهده انواع پرده کلیک نمایید.

جهت مشاهده گالری پرده کلیک نمایید.