پرده پانچی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پرده های پانچی امروزه بسیار محبوب و پرطرفدار شدند، چرا که علاوه بر ساخت بسیار کم هزینه و آسان نصب بسیار ساده ای دارد که هر شخصی بدون تجربه نیز می تواند آن را نصب کند، علاوه بر تمامی این مزایا بسیار شیک مناسب دکوراسیون مدرن است که امروزه بسیار رایج شده، پرده پانچی بانی چاپ با بهترین کیفیت پارچه و چاپ می توانند مکمل بسیار خوبی برای دکوراسیون شما باشند، یکی از مزایای پرده پانچی چاپی این است که نیازی نیست برای ست کردن و انتخاب رنگ دکور خود روزها به دنبال کالیته های پرده بگردید همین که رنگ مد نظر خود را انتخاب نمایید می توانید پرده مد نظر خود را بدون زحمت طی 4 روز حاضر و آماده در اختیار داشته باشید، این پرده ها علاوه بر اینکه مناسب دکوراسیون مدرن هستند در صورتی که از دکوراسیون سنتی استفاده می نمایید می توانید با انتخاب طرح سنتی این پرده را کاملا ست دکوراسیون خود نمایید.برای بازگشت به بالای صفحه و مشاهده نمونه کارها کلیک نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ پرده پانچى

پرده پانیچی مانند دیگر پرده های بانی چاپ ، پرده شید، پرده زبرا ، پرده سیلوئت، پرده لوردراپه و ... قابلیت چاپ بر روی خود را دارد، این پرده بسیار سریع حاضر می شود و از نظر زمانی و هزینه ای نسبت به سایر پرده ها ارزان تر است، اگر در تكاپوى پيدا كردن يك پرده شيك براى پنجره خانه يا محل كار خود هستيد، دست نگه داريد. زيرا امكان اين كه طرح مورد علاقه خود را مناسب با دكوراسيون داخلى خود پيدا كنيد، خيلى ضعيف است. اگر هم پيدا كنيد، احتمال دارد كه كيفيت مطلوبى كه به دنبال آن بوده ايد را نداشته باشد. در بازار ممكن است طرح ها و جنس هاى بسيارى ازپرده هاى مختلف موجود باشد، اما داشتن همه ويژگى ها به طور تمام و كمال در آن پرده بعيد است. اين در حالى است كه شما وقت، انرژى و هزينه زيادى را به بهاى خريد پرده، پرداخت كرده ايد و در نهايت به آنچه كه واقعاً مى خواستيد نرسيده ايد.

چاپ پرده پانچی مخمل

در زمان و انرژى كه براى اين كار صرف مى كنيد صرفه جويى كنيد و با هزينه بسيار كمتر، سفارش چاپ پرده پانچى دهيد. چاپ پرده پانچى اين امكان را براى شما فراهم مى كند، تا هر طرح زيبايى را در هرجا كه ديده ايد و از تماشاى آن لذت برده اید را، بر روى اين پرده پانچى ها چاپ نمائيد. خريد پرده پانچى به طورى كه چاپ طرح دلخواه روى پرده پانچى انجام شود، عرصه را در دنياى انتخاب طرح و رنگ براى شما وسعت مى بخشد. چاپ عكس روى پرده پانچى پس از انتخاب طرح و تصوير مورد نظرتان در چاپخانه پرده انجام مى گيرد.

براى اين كه پرده پانچى زيبا براى خود تهيه كنيد، كافيست تا در ميان عكس هاى خود يا در جست و جو گر هاى اينترنتى به دنبال تصوير دوست داشتنى خود باشيد. حتى اگر موفق به يافتن آن نشديد، مى توانيد با كمك يك طراح يا بخش طراحى بانى چاپ به آنچه كه از يك تصوير با كيفيت و زيبا براى سفارش پرده پانچى انتظار داريد، دست يابيد. تقريباً هر طرحی باكيفيتى بر روى پرده پانچى قابل چاپ مى باشد. براى اين كه در روند انتخاب راحت تر باشيد، ابتدا بايد بدانيد كه نصب پرده پانچى شما در كجا قرار است انجام شود. اگر مى خواهيد در سالن خانه خود از پرده پانچى استفاده كنيد، از سبك هاى كلاسيك و نسبتاً ساده تر، در عين حال شيك بايد استفاده كنيد، كه با مبل ها و ديوار ها و... همخونى داشته باشد. اگر چاپ پرده پانچى شما در اتاق خواب شما و يا فرزندتان نصب مى شود، مى توانيد از طرح ها و رنگ هاى شادتر و فانتزى ترى استفاده كنيد، كه با ساير اجزاء هماهنگى نيز داشته باشد. اين پرده ها در آشپزخانه ها، آرايشگاه ها، مزون ها، مهد كودك ها، شركت ها و... هم كاربرد دارد و اگر شما در محل كار خود قصد استفاده از پرده پانچى داريد، مى توانيد از طرح هاى مرتبط با كار تان استفاده كنيد كه همراه با نام و لوگو هم باشد.

ساختار پرده پانچى درست مثل كليه پرده هاى خانگى است. با اين تفاوت كه پرده خانگى معمولاً با گيره پرده هاى پردردسر در چوب پرده قرار ميگيرند، اما پرده هاى پانچى در بالاى خود حلقه هاى فلزى یا اصطلاحاً حلقه پانچی قرار دارد که  سوراخ هاى پانچ شده اند، كه چوب پرده هاى ميله اى داخل آن ها مى روند و پرده پانچى را به صورت آویز نگه مى دارند. پرده هاى پانچى از جنس پارچه كتان ضخيم هستند و قابل شست و شو بودن، طريقه نصب و باز كردن آسان از ويژگى هاى مثبت پرده هاى پانچى است، كه باعث مى شود در گروه محبوب ترى از انواع چاپ پرده قرار گيرد. مخصوصاً در طراحى دكوراسيون خانه ها پرده هاى پانچى بسيار پرطرفدار است. شما و طراحان دكوراسيون داخلى مى توانيد با توجه به ساير عضوهاى دكوراتيو خانه تان، چاپ پرده پانچى با طرحى كه مى خواهيد، سفارش دهيد و در خانه خود نصب نماييد.

قیمت پرده پانچی چاپی

قیمت پرده پانچی و قیمت چاپ عکس روی پرده پانچی در مقایسه با فروش پرده به صورت آماده در بازار بسیار مقرون به صرفه تر است و قیمت چاپ پرده پانچی به ابعادی که مورد انتخاب شماست بستگی دارد. شما تقریباً در هر اندازه ای که مایل باشید می توانید پرده پانچی خود را خریداری کنید.

برای دیدن تصاویر پرده پانچی کلیک نمایید

كاربرد پرده هاى پانچى

-استفاده از پرده هاى پانچى در اتاق خواب ها با طرح هاى شاد و فانتزى

-نصب پرده پانچى در سالن خانه با طرح هاى كلاسيک و مدرن

-خريد پرده پانچى آشپزخانه با طرح هاى متفاوت و مناسب با رنگبندى دكور آشپزخانه

-چاپ پرده پانچى پارچه اى در برخى اداره ها و محل كارهايى كه دكوراسيون آن ها داراى فضا و جو صميمانه ترى است.

-چاپ پرده پارچه اى پانچى براى مزون ها، آرايشگاه ها و...

از مزاياى پرده پانچى نصب و استفاده آسان آن می باشد

امکان چاپ تصویر دلخواه بر روى پرده پارچه اى پانچى

قابل شست و شو

مقاوم در برابر عوامل محيطى و آفتاب

پرده پانچی چاپی

پرده پانچی مدرن ترین و جدید ترین نوع پرده است که مناسب تمام دکوراسیون و ست تمامی دکوراسیون ها از مدرن تا کلاسیک خواهد شد، پرده پانچی برای منازل معمولا کاربرد دارد و در انواع پارچه چاپ می شود، پرده پانچی چاپی امروزه بسیار متداول تر شده و با تمام طرح های انتخابی شما قابل چاپ می باشد، پرده پانچی به صورت دو طرفه نصب می شود. یکی از دلایلی که پرده پانچی یا پرده ساده چاپی نسبت به بدون چاپ آن متداول شده این است که هنگام دوخت آن مدل های مختلف نظیر اشکال مختلف والان وجود ندارد و تقریبا یک شکل است از اینرو پرده پانچی چاپ دار بسیار طرفدار پیدا کرده. پرده پانچی چاپی بسیارزیباست.

در تصویر زیر تفاوت بافت دو جنس پرده پانچی هازان و پرده پانچی مخملی را می توانید به خوبی ببینید. این دو جنس از محبوب ترین جنس های پرده پانچی هستند. هر دو قابل شست و شو می باشند بدون اینکه نگران بور شدن رنگ ها باشید. چاپ تصویر شما هم روی این پارچه ها با بالاترین کیفیت امکان پذیر است. برای مشاوره بیشتر و ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

نمونه طرح پرده پانچی

ویژگی تصاویر پرده

ویژگی فایلی که شما طراحی می کنید باید به شکل زیر باشد:
ابعاد نوع محصول سفارشی شما باشد؛
رزولوشن تصویر حداقل  100Dpi باشد؛
کالر مد طرح CMYK باشد؛
فرمت فایل PDF, JPG و یا TIF لایه بسته باشد.

خرید اینترنتی پارچه مخمل چاپی

امکان سفارش اینترنتی و خرید های آنلاین امروز کمک می کند تا برای تهیه آنچه که می خواهید، زمان کمتری را صرف کنید . شما  می توانید در منزل خود و در زمانی که در حال استراحت هستید، از میان تصاویر نامحدود موجود در اینترنت و آرشیو خودتان برای چاپ این محصول انتخاب کنید و برای ما ارسال کنید. در ادامه ما شما را برای ثبت سفارش راهنمایی خواهیم کرد. تا بدون اینکه دیگر زمان و انرژی هدر داده باشید، خرید اینترنتی پارچه مخمل چاپی  را انجام بدهید.

کاربرد پارچه مخمل چاپی

استفاده در مبلمان منزل ،رستوران ها، اداره ها، سازمان ها، شرکت های خصوصی، مزون ها، گالری ها و...

استفاده در مهد کودک ها، هتل ها، لابی ساختمان ها، سالن های انتظار و...

قیمت پارچه مخمل چاپی

قیمت پارچه مخمل چاپی بستگی به متراژ درخواستی دارد. هر چه متراژ بیشتر باشد، قیمت نهایی سفارش شما افزایش پیدا می کند. و اگر مایل هستید تا ابعاد اختصاصی برای چاپ این محصول انتخاب کنید، لازم به ذکر است که هزینه سفارش های اختصاصی بالاتر خواهد بود.

مزایای پارچه مخمل چاپی

- امکان چاپ تصویر دلخواه روی پارچه مخمل
- امکان چاپ در متر طول نا محدود
- استفاده از پارچه های درجه یک
- استفاده از پارچه های ضد حساسیت
- قابل شست و شو در دمای 30 درجه با مایع لباسشویی
- عدم بور شدن رنگ ها
- چاپ با کیفیت بالا
- امکان ثبت سفارش آنلاین
- امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران

پرده پارچه ای چاپی

با ابعاد و طرح دلخواه شما به سادگی قابل سفارش می باشد. فقط کافیست تا تصویر، طرح وابعاد دلخواه خود را انتخاب

و از طریق راه های ارتباطی ارسال کنید.

هر تک قواره پرده چاپی با عرض ثابت 140 سانتی متر در ارتفاع دلخواه با دوخت متنوع  قابل سفارش می باشد .