عنوان

متن پیام

چاپ تقویم دیواری 1400

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.
TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

تقویم دیواری جزء مواردی است که هر کس بعد ازدریافت آن در محیط کار و یا منزل مورد استفاده قرار می دهد؛ و هر فردی بعد از دریافت این هدیه ارزشمند خوشحال می شود. به همین دلیل تقویم دیواری می تواند جزء هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکت و یا مجموعه باشد.

اصولاً رو به اواخر هر سال برای تهیه تقویم سال جدید اقدام می شود، البته شما می توانید زودتر برای تهیه تقویم سال جدید اقدام کنید تا به پیک کاری در این خصوص مواجه نشوید.

تقویم دیواری سال 1400

شما ممکن است در مکان‌های مختلف از جمله ادارات، شرکت‌ها، مغازه ها، فروشگاه‌ها، محل کار و در هر خانه و گوشه ای از دیوار تقویم دیواری مشاهده کنید. زیرا شما و هر فرد دیگری با تقویم دیواری، مناسبت ها و تاریخ سر و کار و به آن احتیاج دارد.
در طراحی تقویم دیواری اختصاصی، می توانید از تبلیغات مورد نیازتان استفاده کنید. معمولاً تبلیغاتی که روی دیوار نصب می شود دارای بازخورد بالا می باشد، و تا مدتها نام و تبلیغات شما را در ذهن مخاطبین باقی می ماند.

چاپ تقویم دیواری 1400

نمونه تقویم دیواری ها در سایت موجود می باشد، چاپ تقویم دیواری اصولاً بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود. چاپ تمام تقویم دیواری ها بصورت یک رو می باشد، که دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری تک برگ 1400

تقویم دیواری تک برگ گلاسه جزء ارزانترین نمونه های تقویم دیواری محسوب می شود که شما می توانید تبلیغات ضروری خود را روی همان تک برگ طراحی و چاپ نمائید.
همچنین می توانید از تصاویر زیبا، باستانی، مذهبی و... استفاده کنید.
شما می توانید چاپ تقویم دیواری اختصاصی را برای مجموعه خود را انجام دهید؛ در انتخاب سایز و نوع کاغذ نیز بنا بر خواسته و سلیقه خود اقدام نمائید.

تقویم دیواری چهار برگ 1400

در تقویم دیواری چهار برگ هر فصل در یک برگ قرار می گیرد، که با توجه به تبلیغات و طرح اختصاصی شما طراحی می شود و بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شود و دارای شیرازه های فنری و یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری دوازده برگ 1400

در تقویم دیواری 12 برگ هر ماه بر روی یک برگ نشان داده می شود، از حسن های این تقویم اینست که می توان بر روی آن تبلیغات زیادی را به نمایش گذاشت که در فروش تاثیر مثبتی خواهد داشت.
چاپ تقویم دیواری 12 برگ نیز در سایزهای متنوع بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود و دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

خرید تقویم دیواری 1400

جهت تهیه تقویم دیواری می توانید طرح و نوع تقویم دیواری که انتخاب می کنید را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید و یا برای مشاوره رایگان از طریق کانال های ارتباطی با شماره 09032268444 با ما ارتباط برقرار کنید.

سفارش تقویم دیواری 1400 

بعد از سفارش تقویم دیواری، در کمترین زمان ممکن طراحی اختصاصی طرح شما تکمیل و چاپ می شود و ما می توانیم تقویم دیواری را به دست شما در سراسر ایران برسانیم.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )