عنوان

متن پیام

چاپ تقویم دیواری 1401

تقویم دیواری 1401 به انواع تقویم دیواری خاص و چند برگ و تقویم دیواری تک برگ و تقویم دیواری پلنر تقسیم می شوند، تقویم دیواری ها می توانند محل بسیار مناسبی برای تبلیغات شما باشند چرا که اگر در طراحی تقویم دیواری دقت به عمل آورید می توانید یک تقویم تبلیغاتی را به عنوان یک کالای دکوراتیو شیک عرضه کنید و به مشتریان خاص خود به عنوان هدایای تبلیغاتی عرضه نمایید.

تقویم دیواری

تقویم دیواری ها یکی از راه های ماندگار در تبلیغات هستند، زمانی که تبلیغات شما به صورت تقویم دیواری چاپ می شود و در اماکن مد نظرتان نصب می شود ، مخاطبین شما هر لحظه که بخواهند روزهای سال را ببینن و یا نگاه مخاطبتان بر روی تقویم بچرخد متوجه تبلیغات و برند شما خواهد شد. تقویم دیواری مانند پوستر عمل می کند و یکی از قوی ترین راه ها برای تبلیغات است، در زمانی که یک طراحی بسیار قوی داشته باشد می تواند در بهترین جا ها نصب شود و تاثیر گذاری بسیار بیشتری را بر روی مخاطبین داشته باشد.

تقویم دیواری جزء مواردی است که هر کس بعد ازدریافت آن در محیط کار و یا منزل مورد استفاده قرار می دهد؛ و هر فردی بعد از دریافت این هدیه ارزشمند خوشحال می شود. به همین دلیل تقویم دیواری می تواند جزء هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکت و یا مجموعه باشد.

اصولاً رو به اواخر هر سال برای تهیه تقویم سال جدید اقدام می شود، البته شما می توانید زودتر برای تهیه تقویم سال جدید اقدام کنید تا به پیک کاری در این خصوص مواجه نشوید.

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

تقویم دیواری سال 1401

شما ممکن است در مکان‌های مختلف از جمله ادارات، شرکت‌ها، مغازه ها، فروشگاه‌ها، محل کار و در هر خانه و گوشه ای از دیوار تقویم دیواری مشاهده کنید. زیرا شما و هر فرد دیگری با تقویم دیواری، مناسبت ها و تاریخ سر و کار و به آن احتیاج دارد.
در طراحی تقویم دیواری اختصاصی، می توانید از تبلیغات مورد نیازتان استفاده کنید. معمولاً تبلیغاتی که روی دیوار نصب می شود دارای بازخورد بالا می باشد، و تا مدتها نام و تبلیغات شما را در ذهن مخاطبین باقی می ماند.

چاپ تقویم دیواری 1401

نمونه تقویم دیواری ها در سایت موجود می باشد، چاپ تقویم دیواری اصولاً بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود. چاپ تمام تقویم دیواری ها بصورت یک رو می باشد، که دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

خرید تقویم دیواری 1401

جهت تهیه تقویم دیواری می توانید طرح و نوع تقویم دیواری که انتخاب می کنید را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید و یا برای مشاوره رایگان از طریق کانال های ارتباطی با شماره 09353169009 با ما ارتباط برقرار کنید.

تقویم دیواری تک برگ 1401

تقویم دیواری تک برگ گلاسه جزء ارزانترین نمونه های تقویم دیواری محسوب می شود که شما می توانید تبلیغات ضروری خود را روی همان تک برگ طراحی و چاپ نمائید.
همچنین می توانید از تصاویر زیبا، باستانی، مذهبی و... استفاده کنید.
شما می توانید چاپ تقویم دیواری اختصاصی را برای مجموعه خود را انجام دهید؛ در انتخاب سایز و نوع کاغذ نیز بنا بر خواسته و سلیقه خود اقدام نمائید.

تقویم دیواری چهار برگ 1401

در تقویم دیواری چهار برگ هر فصل در یک برگ قرار می گیرد، که با توجه به تبلیغات و طرح اختصاصی شما طراحی می شود و بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شود و دارای شیرازه های فنری و یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری دوازده برگ 1401

در تقویم دیواری 12 برگ هر ماه بر روی یک برگ نشان داده می شود، از حسن های این تقویم اینست که می توان بر روی آن تبلیغات زیادی را به نمایش گذاشت که در فروش تاثیر مثبتی خواهد داشت.
چاپ تقویم دیواری 12 برگ نیز در سایزهای متنوع بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود و دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

سفارش تقویم دیواری 1401 

بعد از سفارش تقویم دیواری، در کمترین زمان ممکن طراحی اختصاصی طرح شما تکمیل و چاپ می شود و ما می توانیم تقویم دیواری را به دست شما در سراسر ایران برسانیم.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )