عنوان

متن پیام

چاپ تقویم دیواری 1399

تقویم دیواری 99 یکی از محصولات تبلیغاتی پر کاربرد می باشد که تقریباً هر فضایی چه مسکونی و چه غیر مسکونی به آن نیاز خواهید داشت. شما می توانید برای تبلیغات کار خود این تقویم ها را در تیراژ بالا و با هزینه کم تهیه و توزیع کنید. تا نام و برند شما در خانه و محل کار هزاران هزار نفر مختلف قرار بگیرد. در این صورت آن ها در بازه زمانی حداقل یک سال از تقویم تبلیغاتی استفاده خواهند کرد. این تقویم ها را می توانیم در ابعاد مختلف، با گرماژهای متفاوت برای شما چاپ و تولید کنیم. که بستگی به سفارش شما می تواند یا تقویم دیواری تک برگ، تقویم دیواری چهار برگ و یا تقویم دیواری دوازده برگ باشند.


انواع تقویم دیواری

  • تقویم دیواری تک برگ 99
  • تقویم دیواری 4 برگ 99
  • تقویم دیواری 12 برگ 99

تقویم دیواری تک برگ 1399: این تقویم دیواری ها فقط دارای یک صفحه می باشند. که همه 12 ماه سال داخل آن گنجانیده می شود. و بالای آن قسمتی برای قرار دادن یک تصویر مناسب و پایین صفحه روز های سال قرار دارد که به صورت عمومی یا اختصاصی چاپ می کنیم. زیر صفحه تقویم هم اطلاعات و مشخصات تبلیغاتی شما را قرار می دهیم.
تقویم دیواری 4 برگ 1399: برای این نوع تقویم دیواری، چهار عدد برگ مجزا در نظر می گیریم، در هر برگ یک تصویر و روزهای یک فصل را که شامل سه ماه می باشد، را قرار می دهیم. و نام و اطلاعات شما را در پایین هر صفحه درج می کنیم.
تقویم دیواری 12 برگ 1399: این نوع تقویم 12 برگ دارد، که هر برگ شامل یک تصویر و روزهای هر ماه از 12 ماه سال می باشد. و در پایین هر صفحه تقویم دیواری اطلاعات شما را قرار می دهیم.


سفارش تقویم دیواری عمومی

این نوع سفارش، تقویم ها خیلی فوری وارد مرحله چاپ خواهند شد. چون تصاویر و فرمبندی روزها به صورت آماده موجود است و فقط اطلاعات شما به این تقویم ها اضافه می شود. این اطلاعات درست در زیر هر صفحه از تقویم ها قرار می گیرد. با ثبت این سفارش تقویم، خیلی سریع در زمانی کوتاه هزاران هزار تقویم دیواری به دست شما می رسانیم که می توانید آن ها را توزیع کنید. ویژگی که این نوع سفارش دارد این است که سفارش تقویم دیواری ارزان برای شما خواهد بود اما یکی از معایب آن این است که ممکن است رنگ سازمانی شما نباشد و یا اینکه دیگر نمی توانید تصویر دلخواه خودتان را روی تقویم ها سفارش چاپ بدهید.


سفارش تقویم دیواری اختصاصی

در سفارش اختصاصی تقویم دیواری ما دیگر از طرح های آماده استفاده نمی کنیم، که بخواهیم تنها اطلاعات شما را پایین هر صفحه درج کنیم. بلکه می توانیم فایل هایی که شما به ما می دهید را برای شما به صورت اختصاصی چاپ کنیم. با این نوع سفارش می توانید هر تصویر، رنگبندی و فرم بندی ای که می خواهید را می توانید برای چاپ انتخاب کنید. در صورتی که در دیگر تقویم های دیواری و سفارشات عمومی تقویم دیواری از فرم بندی ها و تصاویر آماده استفاده می کنیم. و ما فقط نام و اطلاعات شما را به آن اضافه می کنیم. به همین دلیل ممکن است سفارش شما با سفارش صدها فرد دیگر یک شکل باشد. ولی اگر ثبت سفارش تقویم دیواری اختصاصی را انتخاب کنید، تمام جزئیات تصویر می تواند مختص شما چاپ شود. چه شما، چه طراح شما این تقویم دیواری را طراحی کرده باشید، چه طراحان ما در بخش طراحی این کار را برای شما انجام بدهند، فرقی نمی کند. در نهایت شما می توانید تقویم های تبلیغاتی ای سفارش بدهید که تصاویر، رنگ ها و همه جزییات داخل آن با نوع کار شما سنخیت دارد. مزیتی که این نوع سفارش دارد، این است که می توانیم روی این تقویم ها عکس محصولات یا خدمات و رنگ هایی را انتخاب کنیم، که بهتر گویای نوع کار شما می باشد. هرچه هم که تبلیغات شما گویاتر باشد، موثرتر هم خواهد بود.


طراحی تقویم دیواری اختصاصی

طراحی تقویم کار هر کسی نیست. این محصول چند سطح مختلف طراحی دارد. جدا از تقویم دیواری عمومی که از تصاویر و جزئیات آن برای هر صنفی طراحی و چاپ می شود. می توانیم از تصویر مربوط به کسب و کارتان برای طرح تقویم دیواری استفاده کنیم. این تصاویر می تواند در کنار غالب های ماهانه تقویم شما قرار بگیرد. معمولاً این قالب های آماده در دسترس خواهند بود و شاید خیلی از مراکز طراحی و چاپ از آن استفاده کنند. اگر می خواهید که از این قالب های آماده استفاده نشود، باید به فکر سطح دیگری از طراحی که تماماً اختصاصی است، باشید. طراحی این نوع سفارش کار بسیار مشکلی است. چرا که باید تمام روزها، رویدادها، تعطیلات و کلیه جزئیات به گونه ای طراحی شود که هیچ گونه خطایی وجود نداشته باشد. و طرح مورد نظر هم زمان با نوع کار و رنگ سازمانی شما سازگاری داشته باشد. با طراحی این نوع تقویم، هر فردی که آن را ببیند از دور تشخیص می دهد که چه نوع کسب و کاری این تقویم ها را توزیع کرده است.
 این در حالی است که طراحی تقویم دیواری نیز بستگی به تعداد برگ های تقویم و حجم کار شما دارد. هرچه طرحی که شما در نظر داشته باشید به ایده پردازی بیشتری نیاز داشته باشد و وقت بیشتری از طراح را بگیرد، هزینه طراحی تقویم بالاتر خواهد بود.


نقش چاپ تقویم دیواری در عرصه تبلیغات

چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین نوع تبلیغات است. که به راحتی بتوانید خودتان را به افراد زیادی معرفی کنید. چی بهتر از اینکه روی محصولی تبلیغات شما قرار بگیرد که این افراد از آن محصول به صورت مداوم استفاده می کنند. در هر بار استفاده نام شما و نوع کار شما را به یاد می آورند. و حداقل تا یک سال از این محصول بهره خواهند برد. علاوه بر آن ممکن است وقتی این تقویم ها در محیط قرار می گیرند، افراد زیادی از مقابل آن می گذرند و با شما و نوع کارتان آشنا می شوند. و این در حالی است که با پرداخت یک هزینه کم، می توانید تعداد انبوهی از این تقویم ها تهیه کنید و  به دست هزاران نفر برسانید.


چاپ تقویم دیواری

بدیهی است که تقویم دیواری به اندازه و تعداد تقویم ها بستگی دارد. علارغم این موضوع تقویم دیواری هایی که با طرح های عمومی سفارش داده می شود، به طبع هزینه کمتری خواهند داشت. اما اگر بخواهید سفارش چاپ تقویم دیواری اختصاصی ثبت کنید، چاپ تقویم اختصاصی بالاتر خواهد بود. 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )