تقویم دیواری

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تقویم دیواری 1402 بانی چاپ هم می تواند به صورت چاپ افست تقویم دیواری 1402 در تعداد بالا باشد و هم می تواند در تعداد کم سفارش گذاری شود، این تقویم دیواری ها می تواند به صورت تک برگ تا 12 برگ و یا پلنر باشد، صحافی تقویم دیواری های چند برگ می تواند به صورت شیرازه پلاستیکی یا صحافی فنری باشد که به دلخواه شما یا کاربرد آن است، تقویم دیواری ها در گذشته متداول تر و رایج تر بوده اند اما با گذشت زمان طرفداران کمتری نسبت به سایر تقویم ها داشتند، اما امروزه این تقویم ها با یک چاپ حرفه ای و طراحی منحصر به فرد و عالی باز هم می توانند در جایگاه خود بدرخشند، تقویم دیواری ها یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی در سال نو هستند که می توانند مانند دیگر تقویم ها ماندگاری ای یکساله در عرصه تبلیغات برند شما را داشته باشند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ تقویم دیواری 1402

تقویم دیواری ها یکی از گزینه های قدیمی اما امن تبلیغاتی هستند، تقویم دیواری ها معمولا شبیه یک پوستر کلی ای هستند که غالبا یک تک صفحه برای تمام روزهای سال را شامل می شوند یا اینکه هر برگ یک فصل را بر روی خود دارد، در کل تقویم دیواری ها به علت اینکه بر روی دیوار نصب می شوند به عنوان پوستر یا تابلو، یک کالای تزیینی محسوب می شوند ،پس در طراحی آن باید دقت لازم را به عمل اورد تا مخاطبین شما تمایل به نگهداری از آن را بر روی دیوار خود به عنوان یک کالای تزیینی و تبلیغاتی داشته باشند، تقویم های دیواری آماده معمولا با طراحی دلخواه شما وجود ندارند پس در این مورد پیشنهاد می شود از تقویم های دیواری با طراحی تخصصی استفاده نمایید.

تقویم دیواری پلنر

تقویم دیواری های پلنر دارای فضا کافی بر روی روزها هستند که به راحتی می توانید ایونت مورد نظر خود را بر روی روزها با خودکار بنویسید تا بتوانید هر زمان که نگاهتان بر روی تقویم افتاد یاد جدول برنامه ریزی خود بیافتید، این تقویم دیواری ها رایج ترین نوع تقویم دیواری در عرصه تبلیغات در جهان می باشند که به راحتی به مخاطب اجازه می دهند که با آن ارتباط بگیرد و یادداشت های خود را بر روی آن ثبت نماید.

تقویم دیواری 1402 به انواع تقویم دیواری خاص و چند برگ و تقویم دیواری تک برگ و تقویم دیواری پلنر تقسیم می شوند، تقویم دیواری ها می توانند محل بسیار مناسبی برای تبلیغات شما باشند چرا که اگر در طراحی تقویم دیواری دقت به عمل آورید می توانید یک تقویم تبلیغاتی را به عنوان یک کالای دکوراتیو شیک عرضه کنید و به مشتریان خاص خود به عنوان هدایای تبلیغاتی عرضه نمایید.

تقویم دیواری

تقویم دیواری ها یکی از راه های ماندگار در تبلیغات هستند، زمانی که تبلیغات شما به صورت تقویم دیواری چاپ می شود و در اماکن مد نظرتان نصب می شود ، مخاطبین شما هر لحظه که بخواهند روزهای سال را ببینن و یا نگاه مخاطبتان بر روی تقویم بچرخد متوجه تبلیغات و برند شما خواهد شد. تقویم دیواری مانند پوستر عمل می کند و یکی از قوی ترین راه ها برای تبلیغات است، در زمانی که یک طراحی بسیار قوی داشته باشد می تواند در بهترین جا ها نصب شود و تاثیر گذاری بسیار بیشتری را بر روی مخاطبین داشته باشد.

تقویم دیواری جزء مواردی است که هر کس بعد ازدریافت آن در محیط کار و یا منزل مورد استفاده قرار می دهد؛ و هر فردی بعد از دریافت این هدیه ارزشمند خوشحال می شود. به همین دلیل تقویم دیواری می تواند جزء هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکت و یا مجموعه باشد.

اصولاً رو به اواخر هر سال برای تهیه تقویم سال جدید اقدام می شود، البته شما می توانید زودتر برای تهیه تقویم سال جدید اقدام کنید تا به پیک کاری در این خصوص مواجه نشوید.

تقویم دیواری سال 1402

شما ممکن است در مکان‌های مختلف از جمله ادارات، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها، محل کار و در هر خانه و گوشه ای از دیوار تقویم دیواری مشاهده کنید. زیرا شما و هر فرد دیگری با تقویم دیواری، مناسبت ها و تاریخ سر و کار و به آن احتیاج دارد.
در طراحی تقویم دیواری اختصاصی، می توانید از تبلیغات مورد نیازتان استفاده کنید. معمولاً تبلیغاتی که روی دیوار نصب می شود دارای بازخورد بالا می باشد، و تا مدتها نام و تبلیغات شما را در ذهن مخاطبین باقی می ماند.

چاپ تقویم دیواری 1402

نمونه تقویم دیواری ها در سایت موجود می باشد، چاپ تقویم دیواری اصولاً بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود. چاپ تمام تقویم دیواری ها بصورت یک رو می باشد، که دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

خرید تقویم دیواری 1402

جهت تهیه تقویم دیواری می توانید طرح و نوع تقویم دیواری که انتخاب می کنید را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید و یا برای مشاوره رایگان از طریق کانال های ارتباطی با شماره 09353169009 با ما ارتباط برقرار کنید.
 

تقویم دیواری تک برگ 1402

تقویم دیواری تک برگ گلاسه جزء ارزانترین نمونه های تقویم دیواری محسوب می شود که شما می توانید تبلیغات ضروری خود را روی همان تک برگ طراحی و چاپ نمائید.
همچنین می توانید از تصاویر زیبا، باستانی، مذهبی و... استفاده کنید.
شما می توانید چاپ تقویم دیواری اختصاصی را برای مجموعه خود را انجام دهید؛ در انتخاب سایز و نوع کاغذ نیز بنا بر خواسته و سلیقه خود اقدام نمائید.
 

تقویم دیواری چهار برگ 1402

در تقویم دیواری چهار برگ هر فصل در یک برگ قرار می گیرد، که با توجه به تبلیغات و طرح اختصاصی شما طراحی می شود و بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شود و دارای شیرازه های فنری و یا پلاستیکی می باشد.
 

تقویم دیواری دوازده برگ 1402

در تقویم دیواری 12 برگ هر ماه بر روی یک برگ نشان داده می شود، از حسن های این تقویم اینست که می توان بر روی آن تبلیغات زیادی را به نمایش گذاشت که در فروش تاثیر مثبتی خواهد داشت.
چاپ تقویم دیواری 12 برگ نیز در سایزهای متنوع بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود و دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

سفارش تقویم دیواری 1402 

بعد از سفارش تقویم دیواری، در کمترین زمان ممکن طراحی اختصاصی طرح شما تکمیل و چاپ می شود و ما می توانیم تقویم دیواری را به دست شما در سراسر ایران برسانیم.

چیدمان بر اساس