تقویم رومیزی هفتگی یادداشت دار

کد مقاله: 256


تقویم رومیزی هفتگی یادداشت دار

تقویم رومیزی های یادداشت دار بسیار کاربردی تر از انواع دیگر تقویم های رومیزیست، در این نوع تقویم دفترچه یادداشتی در آن تعبیه شده که می تواند رویدادهای شما را به صورت روزانه ثبت کند و اگر توضیحات طولانی ای در مورد رویدادهایتان داشتین در قسمت دفترچه ثبت نمایید. اینگونه از تقویم ها دارای پایه سخت و ایندر برد می باشند. حسن اینگونه تقویم رومیزی در این است که در صورت تمایل می توانید از یادداشت آن و ثبت امور مهم استفاده کنید. برروی این تقویم ها رخدادهای متناسب با آن هفته  و عکس‌های زیبا برای جذابیت و جلوه بیشتر چاپ می شوند.برروی آن می توان تصاویر رنگی و شعرهای زیبا به تعداد 54 تا چاپ نمود. جنس صفحات تقویم رومیزی هفتگی یادداشت دار از ورق گلاسه یا تحریر است.

برخی از تقویم‌های رومیزی بصورت هفتگی می باشند و دارای 54 صفحه هستند؛ طراحی برخی از اینگونه تقویم‌ها و سررسیدها بگونه ای است که دارای یک یادداشت در کنارش نیز می باشد. تعداد صفحات تقویم یادداشتدار را می توانید با توجه به کاربرد آن انتخاب کنید.

تقویم رومیزی های یادداشت دار بسیار کاربردی تر از انواع دیگر تقویم های رومیزیست، در این نوع تقویم دفترچه یادداشتی در آن تعبیه شده که می تواند رویدادهای شما را به صورت روزانه ثبت کند و اگر توضیحات طولانی ای در مورد رویدادهایتان داشتین در قسمت دفترچه ثبت نمایید.

حسن سفارش تقویم رومیزی یادداشت دار در این است که در صورت تمایل می توانید از یادداشت آن و ثبت امور مهم استفاده کنید. برروی این تقویم ها رخدادهای متناسب با آن هفته و عکس‌های زیبا برای جذابیت و جلوه بیشتر چاپ می شوند.
برروی آن می توان تصاویر رنگی و شعرهای زیبا به تعداد 54 تا چاپ نمود. جنس صفحات تقویم رومیزی هفتگی یادداشت دار از ورق گلاسه یا تحریر است.
قابل ذکر است که در سفارشات با تیراژ بالا می توان این تقویم های رومیزی را بصورت اختصاصی چاپ کند.
اینگونه از تقویم ها دارای پایه سخت و ایندر برد می باشند.
در صورت سفارش با تیراژ بالا این امکان وجود دارد تصاویر اختصاصی در جهت تبلیغات آن مجموعه و شرکت روی آن قرار گیرد.

در دنیای پرسرعت و پراز اطلاعات امروزی، مدیریت زمان و برنامه‌ریزی یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای افراد است. تلاش برای هماهنگ‌سازی بین وظایف شخصی و حرفه‌ای، نظم دادن به برنامه روزانه، و نگهداری یادداشت‌ها می‌تواند به مدیریت بهتر زمان و افزایش بهره‌وری کمک کند. یکی از ابزارهایی که به افراد در این زمینه کمک می‌کند، تقویم رومیزی یادداشت دار است.

از ویژگی‌های تقویم رومیزی یادداشت دار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یادداشت گذاری و تاریخ‌گذاری:

توانایی ثبت رویدادها و وظایف با تاریخ و زمان مشخص.

امکان اضافه کردن یادآوری‌ها به تاریخ‌های مهم.

امکان افزودن یادداشت‌های مختصر به هر روز یا هر رویداد.

فضای کافی برای ثبت اطلاعات اضافی مانند اولویت‌ها یا جزئیات وظایف.

شخصی‌سازی:

امکان انتخاب طراحی و رنگ مورد علاقه.

افزودن عکس‌ها یا نمادهای شخصی به رویدادها.

مزایای استفاده از تقویم رومیزی یادداشت دار

مدیریت بهتر زمان:

رصد وظایف و رویدادها بر روی یک صفحه.

امکان اولویت‌بندی وظایف و برنامه‌ریزی بهینه.

افزایش یادآوری:

تولید یادآوری‌های خودکار برای وظایف و رویدادها.

حس آرامش:

ایجاد حس کنترل و نظم در زندگی روزمره.

کاهش استرس از فراموشی و تاخیر در انجام وظایف.

تقویم رومیزی یادداشت دار یک ابزار قدرتمند برای مدیریت زمان و بهبود برنامه‌ریزی فردی است. با ترکیب ویژگی‌های تاریخ‌گذاری، یادداشت‌گذاری و شخصی‌سازی، این ابزار می‌تواند به عنوان همراهی کارآمد در مسیر بهبود بهره‌وری و زندگی منظم شخصی مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات تقویم رومیزی یادداشت دار

ابعاد تقویم : 29.5*11 سانتی متر  و  35*12.25 سانتی متر  و  27*12 سانتی متر

جنس صفحات گلاسه و یا ورق تحریر می تواند برگه های یادداشت آن تحریر و برگه های تقویم آن گلاسه باشد.

پایه ایندر برد 400

امکان طراحی و چاپ جلد اختصاصی برای تقویم رومیزی

امکان طلاکوب و نقره کوب روی تقویم رومیزی

جهت مشاهده، خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت مشاهده، خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت مشاهده، خرید و سفارش انواع لایت باکس کلیک نمایید.

0 نظر


تقویم 1403سفارش آنلاین تقویم رومیزیایده های خلاقانه برای تقویم رومیزیسفارشی سازی تقویم رومیزیشناساندن برند با تقویم رومیزیبازاریابی برند با تقویم رومیزیمزایای سفارش تقویم رومیزیکاربردی بودن تقویم های رومیزیگزینه های سفارشی سازی تقویم رومیزیقیمت چاپ تقویم رومیزیتقویم رومیزی و تاثیر روی برندسازیخرید تقویم رومیزیچاپ تقویم رومیزی 1403چاپ تقویم رومیزی اداریتقویم رومیزی با جعبهانواع تقویم رومیزی تبلیغاتیتقویم رومیزی هفتگی یادداشت دارتقویم رومیزی فانتزیچاپ نقره کوب و طلاکوب تقویم رومیزیانواع تقویم رومیزیاهمیت تقویم رومیزیتقویم رومیزی چوبیسفارش چاپ تقویم رومیزی 1403تقویم رومیزی و کاربرد آنتقویم رومیزی طرح اختصاصی و خاص 1403تقویم رومیزی مدرنتقویم رومیزی خاصکاربرد تقویم رومیزیتقویم رومیزی خاص 1403تقویم رومیزی خلاقانهابعاد تقویم رومیزیکاربرد سایزهای تقویم رومیزیتقویم رومیزی شرکتی 1403تقویم رومیزی اختصاصیتقویم رومیزی 1403تقویم چیستسررسید پالتویی چیستسررسید رقعی 1403سررسید جیبی چیستکاربرد سررسید در تبلیغاتسررسید لوکساصول طراحی و چاپ سررسید وزیریچاپ سررسید مدیریتیسررسید اروپایی چیستانواع تقویم دیواریسررسید مناسبسررسیدهای پرطرفدارویژگی های سررسید مناسبچاپ سررسید اختصاصیسررسید چیستانواع قطع سررسیدسررسید رحلی چیست؟