چاپ پاکت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ انواع پاکت

پاکت ها در انواع سایزها قابل سفارش گذاری هستند ، در انواع A4 ملخی و A3 و A5 هرکدام کاربردهای مختلفی در روند نامه نگاری اداری را دارا هستند، در صورتی که تمایل دارید سربرگ هایتان به صورت تا شده در درون پاکت قرار گیرد می توانید چاپ افست پاکت نامه را سفارش گذاری نمایید در صورتی که مایلید کاتالوگ های شرکتی خود را به همراه سربرگ تا نخورده برای مخاطبانتان ارسال نمایید می توانید از پاکت های A4 و پاکت A3 کیفی درب از بالا و درب از بغل استفاده نمایید .

پاکت اولین گزینه ای است که هنگام شنیدن کلمه نامه نگاری می شنویم به ذهنمان میرسد. پاکت ها جزیی جدایی ناپذیر از ست اداری هستند، هنگامی که قصد نامه نگاری ای خارج از شرکت را دارید قطعا جدا از سربرگ به پاکتی ست با سربرگ شرکتی خود نیاز دارید، چاپ پاکت نامه ها در سایزها و انواع مختلف هستند که در متداول ترین حالت آن پاکت نامه یا چاپ پاکت ملخی است که معمولا سربرگ در هنگام قرارگیری در این پاکت ها تا می شود. اما برای چاپ پاکت نامه کیسه ای نیازی به تا کردن سربرگ نیست و فقط کافی است که سربرگ را به طور کامل وارد آن نمایید . معمولا پاکت های کیسه ای برای اوراق بیشتراز یک کاغذ به کار میروند. اوراقی مانند قرارداد ها و بروشورها و دفترچه های معرفی محصول یا شرکت یا به نوعی اوراقی که قابلیت تا شدن ندارند.
برای داشتن ست اداری مرتب و قابل توجه بایستی حتما چاپ پاکت را به همراه دیگر ست اداری خود سفارش دهید. چاپ پاکت نامه در ادارات دولتی بسیار کاربردی است چرا که برای نامه نگاری های داخلی نیز از پاکت نامه استفاده می کنند و ناگریز به همراه سربرگ ها برای انتقال نامه محرمانه شرکتی و بین بخش های شرکتی می بایست سربرگ را داخل پاکت نامه قرار داد. برای سفارش چاپ پاکت نامه می توانید از طریق لینک های موجود در متن اقدام نمایید.

پاکت ها جزء ابزار تبلیغاتی پرکاربرد هستند که با طراحی زیبا و چاپ با کیفیت می تواند به عنوان نماینده شما در جاهای دیگر عمل نماید و دقیقاً همان کار شما را برای امور تبلیغاتی در سازمان دیگری انجام دهند. 
در واقع پاکت ها نقش رسانه ماندگار را برای مجموعه شما بازی می کند که داخل آنها همیشه مواردی دارای اهمیت قرار می گیرند.
در طراحی پاکت و چاپ پاکت چیزی که باید در نظر گرفته شود اینست که هدف شما از تهیه این پاکت چیست؟ و اینکه قرار است چه چیزی داخل آن قرار گیرد؟ امروزه از پاکت ها استفاده وسیعی می شود و حتی ممکن است از آنها در سوپرمارکت ها، مغازه ها و یا شیرینی فروشی ها برای بسته بندی نیز استفاده شود.

چاپ پاکت

چاپ پاکت را می توان هم با ماشین چاپ افست و هم با ماشین چاپ دیجیتال انجام داد که به تیراژ چاپ پاکت و زمانی که شما برای چاپ پاکت در اختیار دارید بستگی دارد برای چاپ افست تیراژ چاپ پاکت شما باید حداقل 1000 عدد باشد.
برای تیراژهای پایین چاپ پاکت بهتر است از چاپ دیجیتال استفاده شود. 

کاربرد پاکت

چاپ پاکت دارای اهداف مختلف و استفاده از انواع پاکت ها در اشکال و ابعاد مختلف رایج می باشد. طراحی و مشخصاتی که با توجه به کاربرد آنها روی پاکت ها قرار می گیرد نیز دارای اهمیت می باشد. در کل کاربرد پاکت ها را می توان در موارد زیر عنوان کرد:

 1. پاکت نامه که برای نامه نگاری های اداری، سازمانی و حتی شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. پاکت های بزرگتر برای ارسال مدارک
 3. استفاده از پاکت برای ارسال کاتالوگ و بروشور
 4. پاکت های مخصوص سی دی
 5. استفاده از پاکت ها برای ارسال قراردادها
 6. استفاده از پاکت ها برای ارسال لیست قیمت
 7. استفاده از پاکت ها برای ارسال فاکتور
 8. استفاده از چاپ پاکت های اختصاصی برای فرستادن هدایای نقدی و تبلیغاتی
 9. چاپ پاکت های تبلیغاتی اختصاصی برای ارسال انواع کارت از جمله کارت دعوت، پستال، تبریک و ...
 10. چاپ پاکت های بزرگتر برای ارسال مواردی همچون کتاب، سررسید و ...
 11. طراحی و چاپ پاکت های خاص برای ارسال یکسری کالاهای سبک و قابل حمل
 12. استفاده از پاکت ها برای بسته بندی اقلام کوچک و سبک

انواع پاکت

همانطور که اشاره گردید پاکت ها هر کدام دارای کاربرد خاص خود می باشند که با توجه به کاربردی که دارند طراحی و چاپ می شوند.
بانی چاپ، خدمات طراحی و چاپ انواع پاکت های زیر را ارائه می دهد در صورت نیاز می توانید برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 1. پاکت سی دی
 2. پاکت نامه ملخی
 3. پاکت A5
 4. پاکت A4
 5. پاکت A3
 6. پاکت B4
 7. پاکت ژاپنی
 8. پاکت خاص

درب برخی از پاکت‌ها می تواند از طول باز شود که به آن مدل کیفی می گویند و یا می تواند درب پاکت‌ها از عرض شود که به آن مدل کیسه ای می گویند.

جنس چاپ انواع پاکت

پاکت‌ها با انواع جنس های تحریر، گلاسه، کتان، کرافت و کارتی چاپ می شود که البته انتخاب هر یک از این انواع جنس کاغذ  به سلیقه افراد، نوع کاربردی پاکت و میزان هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته شده است، بستگی دارد.