عنوان

متن پیام

فولدر
چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی

فولدر مانند یک پوشه است و می تواند کاربرد زیادی داشته باشد از مهمترین استفاده از فولدر اینست که می توان از آن به عنوان یک بسته تبلیغاتی شامل اوراق، بروشور، کارت، سی دی و...تهیه نمود.
در کسب و کارها از این فولدرها برای نگهداری اسناد و مدارک استفاده می شود؛ طراحی فولدرها بر اساس خواست مشتری و کاربردشان انجام می شود و افرادی که از فولدرها استفاده می کنند شامل دانشجویان، دانش آموزان، شرکت های بزرگ و ...می تواند باشد.
چاپ فولدر A4 نسبت به بقیه فولدرها رایج‌تر می باشد البته طراحی فولدر سایز A5 نیز تا حدی متداول می باشد جنس بیشتر فولدرها از گلاسه 250، 300 و یا 350 گرم است اما در کل می توان از کاغذهای خاص نیز برای چاپ فولدر استفاده کرد.
فولدرها دارای شکل ظاهری متفاوت مانند پوشه های جیب‌دار، پوشه های آویز، پوشه سمیناری، کلیپ فایل، پوشه دکمه دار و ... می باشند.

چاپ فولدر یا پوشه تبلیغاتی

شما می توانید اقدام به چاپ فولدر اختصاصی نمائید؛ و داخل آن انواع کاتالوگ، لیست قیمت، اسناد، مدارک و ...موارد مورد نیاز در یک مجموعه را قرار داده و به عنوان ابزار تبلیغاتی از آن استفاده نمائید.
بهتر است طراحی فولدر به گونه ای باشد که جایی در آن برای قرار گرفتن سی دی و کارت ویزیت در نظر گرفته شده باشد. نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و سمینارها، ادارات و ...مکان‌هایی می باشد که از فولدر تبلیغاتی استفاده می شود.
چاپ فولدر مناسب با سلیقه شما و نوع کاربردی که می خواهید از آن بدست آورید می باشد؛ اما عمدتاً کاغذی که برای چاپ فولدر استفاده می شود گلاسه 300 گرم می باشد.
در طراحی و چاپ فولدر خلاقانه می توان با توجه به درخواست مشتری ابعاد مورد نظر را برای فولدر خلاقانه ایجاد نمود؛ و با توجه به نیاز مشتری می توان قالب جدید تهیه کرد و فولدر با اشکالی متفاوت تولید نمود.
این نکته نیز قابل ذکر می باشد که چاپ فولدر فقط با چاپ افست قابل انجام می باشد.

چاپ فولدر

هزینه ای که برای چاپ فولدر تبلیغاتی مورد نیاز است بستگی به گرماژ و جنس کاغذی یا مقوایی که برای اینکار استفاده می شود دارد برای ساخت فولدر از کاغذ گلاسه 250، 300 و 350 گرم استفاده می شود. 
اگر بخواهیم جنس فولدر ما مقاوم‌تر باشد بهتر است از مقوای ایندربرد با گرماژ 300 یا 350 گرم استفاده شود اما هزینه چاپ آن بیشتر است.

نکات مهم در طراحی فولدر

-قبلاً در طراحی فولدر تبلیغاتی ازعکسی که با برند ارتباط داشت به عنوان تصویر بک گراند استفاده می شده است اما امروزه طراحی انواع فولدر با طرح و رنگ متفاوت موجود می باشد. 
-در طراحی فولدر اختصاصی می توانید از لوگوی برند یا شرکت خود استفاده کنید.
-در طراحی فولدر از نوشتن متن زیاد روی آن پرهیز نمائید و در حد یک شعار تبلیغاتی و طراحی لوگو بسنده کنید. 
- در طراحی فولدر تبلیغاتی سعی کنید از دو رنگ بیشتر استفاده نشود و همچنین برای اینکه جذابیت طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی بالا برود از رنگ‌های پنتون و ساختگی در طراحی آن استفاده گردد.
-بعد از چاپ فولدر تبلیغاتی می توان از روکش‌های سلفون مات یا براق و یا روکش یووی استفاده کرد با اینکار هم فولدرشما زیباتر می شود و هم دوام چاپ فولدر تبلیغاتی بالا می رود.