چاپ فولدر

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

فولدر در واقع همان پوشه های مقوایی قدیمی هستند که با کاربرد تبلیغاتی و معرفی محصول و خدمات طراحی و چاپ میشوند، فولدر ها را میتوان یکی از پرکاربردترین ابزار در نمایشگاه، همایش، سمینار ها، آزمایشگاهها و سایر مناسب ها بر شمرد. سفارش چاپ فولدر به 2 صورت انجام میشود. 1- یکی از طرحهای بالا را انتخاب و بر روی آن کلیک نمائید و با انتخاب تیراژ مد نظر قیمت چاپ فولدر خود را مشاهده نمائید. 2- ارسال فایل گسترده فولدر با طرح و برش دلخواه جهت محاسبه هزینه یا قیمت چاپ فولدر سفارشی ( یا ارسال عکس از یک نوع فولدر جهت اجرای مشابه آن )

چاپ روی فولدر و پوشه مقوایی سفارشی، قیمت چاپ فولدر تبلیغاتی جیب دار با طرح دلخواه و با قالب اختصاصی شما با امکان نظارت بر چاپ و فرآیند تولید و تحویل فوری با قیمت رقابتی و مناسب

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید چاپ فولدر

سفارش چاپ فولدر یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که تاثیر بسزایی در مخاطبان شما میگذارد چرا که این پوشه های تبلیغاتی چاپی می توانند هم نمایش دهنده برند شما باشند و همچنین تمام اوراق تبلیغاتی یا معرفی خدمات و محصولات شما را جهت ارائه نگهداری میکنند. در صورتی که یک جلسه مهم کاری دارید و یا جهت ارائه می بایست کاغذهایی را ارائه دهید قطعا بهترین انتخاب همین چاپ پوشه تبلیغاتی منقش به برند شما می باشد. پوشه های تبلیغاتی اداری می توانند به صورت جیب دار و یا ساده باشند که پیشنهاد می شود چنانچه شکل اختصاصی برای چاپ فولدر تبلیغاتی خود در نظر دارید آن را با کارشناسان بانی چاپ در میان بگذارید و پس از اعلام هزینه و یا قیمت چاپ فولدر جیب دار مد نظر شما اقدام به ثبت سفارش فولدر اختصاصی خود نمایید. بانی چاپ مرکز چاپ فولدر و پوشه، سفارش چاپ پوشه شما را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار می دهد.

پوشه اداری و تبلیغاتی یا همان کاور مقوایی باعث ایجاد نظم در قسمت اداری شده و همچنین می توان از آنها برای ارائه کاغذ و مدارک به مشتریان استفاده کرد. سفارش فولدر و پوشه را می توانید در تعداد مورد نظر ثبت نمایید. خرید انواع پوشه اداری به صورت اینترنتی امکان پذیر است. چاپ فولدر تبلیغاتی و اختصاصی با بالاترین کیفیت در مجموعه بانی چاپ انجام می گیرد. سفارش چاپ فولدر تبلیغاتی آنلاین از طریق سایت امکان پذیر است. 

چاپ پوشه مدارس و انواع فولدر برای ادارات در کارگاه بانی چاپ صورت می گیرد. قیمت فولدر A4 و قیمت چاپ پوشه مقوایی در سایت موجود است که می توانید با کلیک بر روی آنها مشاهده نمایید.

چاپ پوشه مقوایی در تهران

سفارش فولدر مقوایی و تولید پوشه مقوایی اداری را می توانید با بالاترین کیفیت از مجموعه بانی چاپ دریافت نمایید. سفارش عمده پوشه اداری نیز امکان پذیر است. قیمت پوشه مقوایی اداری در سایت قابل مشاهده است. چاپ افست فولدر تبلیغاتی در تهران با حداقل 500 عدد قابلیت ثبت سفارش دارد. فولدرها، کیف های نگه دارنده اوراق اداری هستند که در عین کاربردی که دارند جنبه تبلیغاتی نیز به همراه خود دارند، در زمانی که شما به عنوان نماینده یک شرکت جهت پرزنت شرکت خود به همراه اوراق اداری و نامه ها با شرکت مهمی جلسه دارید، داشتن یک کیف برای نگهداری اوراق که نماد و لوگو و طراحی برند شما را بر روی خود داشته باشد بسیار تشریفاتی تر و شیک تر است تا زمانی که اوراق را در فولدر طلقی که در بازار موجود است حمل کنید. در صورت داشتن یک فولدر حرفه ای می توانید با گذاشتن آن بر روی میز جلسه شرکت خود را به صورت اختصار بدون اینکه کلمه ای رد و بدل شود توضیح دهید. چاپ افست فولدر در کرج و تهران با کیفیت ترین نوع چاپ است، فولدرها، کیف های مقوایی تبلیغاتی هستند که برای نگهداری اوراق اداری تبلیغاتی یک عنصر مهم می باشند. خرید اینترنتی چاپ فولدر تبلیغاتی با روکش سلفون مات یا براق به همراه یووی موضعی، طلا یا نقره کوب، برجسته سازی و ... قابل ثبت سفارش می باشد. پوشه های مقوایی یکی از ابزار های تبلیغاتی پر کاربرد می باشند که می توان طراحی های تبلیغاتی جذابی را برای روی آنها انجام داد و به مشتریان ارائه کرد در فولدر تبلیغاتی می توان مواردی مانند تراکت، بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت، CD و مواردی مشابه را قرار داد و به مشتریان ارائه داد.

سفارش پوشه کاغذی و یا خرید عمده پوشه مقوایی را با آرم و لوگو و رنگ سازمانی خود می توانید ثبت نمایید. خرید پوشه کاغذی با طرح و رنگ دلخواه را می توانید به بانی چاپ سفارش دهید. بانی چاپ چاپ فولدر حرفه ای را با کیفیت بالا و عالی انجام می دهد. قیمت پوشه مقوایی ساده را می توانید از طریق محاسبگر بدست آورده و مشاهده نمایید. چاپ فولدر A4 اقتصادی نیز امکان پذیر است. قیمت سفارش چاپ فولدر اختصاصی را با کلیک بر نوع فولدر مورد نظرتان مشاهده نمایید.

کاربرد چاپ روی پوشه تبلیغاتی (مقوایی یا کاغذی ) 

معرفی محصولات و خدمات: فولدرهای تبلیغاتی با برند کسب و کار شما، فضای مناسبی را برای معرفی محصولات و خدمات شرکت به مشتریان شما را فراهم می‌کند. با استفاده از تصاویر زیبا و متن‌های جذاب، می‌توانید مزایا و ویژگی‌های برتر خود را به شیوه‌ای جذاب و قابل فهم به مخاطبان ارائه دهید.

ایجاد شناخت برند: چاپ فولدرها با برند کسب و کار شما، به شما امکان می‌دهند تا هویت و شناخت برند خود را به طور قابل توجهی تقویت کنید. با استفاده از المان‌های طراحی منحصر به فرد، شعارها، لوگو و رنگ‌های سازمانی، می‌توانید برند خود را در ذهن مخاطبان جاودانه کنید و آنها را به شناخت و اعتماد بیشتر به برند خود ترغیب کنید.

ارائه اطلاعات کاربردی: فولدرهای تبلیغاتی با برند شرکت می‌توانند حاوی اطلاعات کاربردی و مفید درباره محصولات و خدمات کسب و کار شما باشند. این اطلاعات می‌توانند شامل راهنمای استفاده، مشخصات فنی، نحوه تماس با شرکت و سایر جزئیات مورد نیاز مخاطبان و مشتریان باشند که به آنها در انتخاب صحیح و اطلاعات دقیق کمک می‌کند.

ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادها: با چاپ فولدر با برند شرکت، می‌توانید تخفیف‌ها، پیشنهادهای ویژه و کوپن‌های تخفیف را به مشتریان ارائه دهید. این اقدام می‌تواند مشتریان را به خرید و استفاده از خدمات شما ترغیب کرده و به افزایش فروش شما کمک کند.

حضور در رویدادها و نمایشگاه‌ها: همچنین چاپ فولدرهای تبلیغاتی با برند کسب و کار شما، به شما این اجازه را می‌دهند تا در رویدادها، نمایشگاه‌ها و سایر مراسم ها حضور داشته باشید و برند خود را به مخاطبان معرفی کنید. این فولدرها را می‌توانید در غرفه، پاکت های پستی یا در نمایشگاه‌ها توزیع کنید تا به صورت گسترده‌تری با مخاطبان ارتباط برقرار کنید.

به طور کلی، چاپ فولدر سمیناری یا پوشه های مقوایی تبلیغاتی با برند کسب و کار شما می‌تواند ابزاری قدرتمند در استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات شرکت شما باشد و به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را در جذب مشتریان و توسعه کسب و کار خود داشته باشید. ارائه برگه های اداری، تبلیغاتی، کاتالوگ و... به صورت ساده و بدون هیچ پوششی، ظاهر زیبایی نخواهد داشت. برای این که بتوانید برگه ها را با نظم و اصول بیشتری به دست مخاطب برسانید، لازم است تا فولدر سفارشی خود را تهیه کنید. تا بتوانید در قرارهای کاری یا در امر بازاریابی، برگه ها را به شکل بهتری در اختیار همکاران یا مشتریان خود قرار دهید. فولدر در هر جا که نیاز باشد که مقدار کمی برگه در یک جا قرار بگیرند، لازم است. خرید پوشه مقوایی و یا خرید پوشه بایگانی یکی از مهمترین تجهیزاتی است که برای ادارات، شرکتها و بایگانی ها باید انجام داد. چاپ پوشه پزشکی نیز هم خود نوعی تبلیغات است هم اعتبار مطب پزشکی را افزایش می دهد. 

چاپ فولدر اختصاصی در تهران

به جز طرحی که برای چاپ فولدر تهیه می شود، شکل ظاهری فولدر هم از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولاً فولدر ها دو لت یا سه لت هستند و در اندازه A4 یا خشتی سفارش داده می شود. فولدرها می توانند انواع مختلف داشته باشند همانند فولدر جیبدار که می تواند برای فولدر اداری کاربرد داشته باشد. طریقه باز شدن لت ها هم می تواند افقی یا عمودی باشد. به غیر از این ها می توانید داخل فولدر را هم چاپ اختصاصی کنید. فولدر ها یا همان پوشه مقوایی ضخیم را می توانید با طرح و مدل دلخواه خود ثبت سفارش نمایید و لوگو و سایر اطلاعات مورد نیاز شرکت و سازمانتان را بر روی چاپ نمایید. تعرفه چاپ فولدر را می توانید با تماس با کارشناسان بانی چاپ، تولید کننده پوشه اداری دریافت نمایید. 

طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی

اول از همه یک طرح مناسب برای چاپ بر روی فولدر یا پوشه شما مورد نیاز است. اگر از پیش طرح و قالب آماده فولدر داشته باشید، می توانید ثبت سفارش چاپ فولدر را بر اساس طرحی که دارید آغاز کنید. اما اگر طرح آماده فولدر برای چاپ ندارید، می توانید برای چاپ فولدر اختصاصی خود سفارش طراحی بدهید. تا ما طراحی فولدر سفارش شما را بر اساس ابعاد فولدر، اطلاعات و تصاویر شما صورت بدهیم. ابتدا طرح گسترده فولدر را طراحی می کنیم. بعد از آن تصویری که برای چاپ فولدر لازم است را طراحی می کنیم که می تواند شامل تصاویر دلخواه شما، تصویر محصول شما، اطلاعات و راه های تماس با شما و... باشد. این طراحی باید به گونه ای باشد که رنگ های تشکیل دهنده آن با رنگ سازمانی و رنگ های لوگو شما هماهنگی داشته باشد.
اصول طراحی یک فولدر اداری و سازمانی نیز با طراحی فولدر تبلیغاتی متفاوت است. پس باید کاربرد فولدر را هم برای طراحی در نظر داشته باشیم. هم چنین بهتر است تا اگر ست اداری برای سازمان خود تهیه کرده اید، طراحی پوشه خود را هم با ست اداری خود ست کنید و با ترکیب بندی های یکسان چاپ کنید. تا وقتی سربرگ ها را در آن قرار می دهید، اوراق اداری شما و فولدر با هم هماهنگی داشته باشند. یک طراحی فولدر، جذاب و خوش رنگ و لعاب توجه بیشتری را به خود جلب می کند. این موارد در طراحی فولدر، بیانگر هویت سازمانی شماست. پس اگر خودتان در حال طراحی هستید، در طراحی و چاپ فولدر دقت کنید. طراحی را با نهایت توجه انجام دهید و ساخت پوشه اداری و تبلیغاتی خود را به مجموعه بانی چاپ بسپارید.

چاپ پوشه کاغذی سفارشی

فولدر در واقع نام لاتین پوشه می باشد و چاپ پوشه کاغذی، چاپ تصاویر و نوشته های مورد نظر شما بر روی مقوای پوشه است. برای ما فولدر یا همان پوشه جیب دار همیشه برای نگه داشتن مقداری برگه یا کاتالوگ های کم حجم کاربرد داشته است.  چاپ فولدر مقوایی کمک می کند تا شما برگه هایی مثل کاتالوگ ها، پیش نویس های قراردادها، صورت جلسه ها، برگه های گزارش، پروپوزال، لیست، برشورها، اوراق اداری و... را در پوشه فولدر دار قرار دهید و به اشخاص ارائه دهید و یا اینکه خودتان و افراد دیگر بتوانند آن ها را به راحتی دسته بندی و جا به جا کنید. در جلسات اداری این نحوه ارائه برگه ها به مخاطبین، بیانگر نظم و هویت سازمانی شما و هم چنین نشان گر احترامی است، که به شخص مقابل می گذارید. ارائه برگه ها به وسیله چاپ فولدر فوری، نشان می دهد که شما چقدر برای افرادی که مخاطب شما هستند ارزش و احترام قائلید.
جدا از این ها استفاده از چاپ پوشه اداری اختصاصی و این شیوه ارائه و پرزنت کردن، جلوه خوبی در نظر آن ها خواهد داشت و مطمئناً در تصمیم گیری آن ها درباره برند شما هم تاثیر به سزایی دارد. در صورتی که توجه و رضایت آن ها جلب شود. در نهایت احتمال این که شما را برای خرید یا همکاری انتخاب کنند، افزایش می یابد. در واقع این که افراد بیشتری شما را به نظم و اصول مندی بشناسند، به موفقیت و پیشرفت برند شما کمک بسیاری خواهد کرد. همه مشاغل و سازمان ها در صنعت تبلیغات و بازاریابی در جست و جوی شیوه های بازاریابی و جذب افراد هستند و یکی از مواردی که آن ها برای بازاریابی و ارائه خدمات بهتر انتخاب می کنند، چاپ فولدر تبلیغاتی می باشد. فولدر تبلیغاتی که چاپ و استفاده می کنید می تواند به دلیل کاربردی که در زندگی روزمره دارد، دست به دست بچرخد و افراد بیشتری با برند و نوع فعالیت شما آشنا شوند. این یکی از مهم ترین جنبه های تبلیغاتی خرید فولدر محسوب می شود. چاپ روی فولدر یا همان چاپ روی پوشه مقوایی، چاپ لت هایی از کاغذ های ضخیم است یک قسمت نگهدارنده اوراق در آن تعبیه می شود. این قسمت نگهدارنده می تواند به راحتی تعدادی برگه را در خود نگه دارد. فولدر ها کمک می کند تا برگه ها آسیب نبینند و یا تا نشوند.

پوشه ها با توجه به سایز و طرح مورد نظر شما چاپ و تولید می شوند و انواع آن در قسمت محصولات چاپ فولدر سایت بانی چاپ، مرکز تولید فولدر و پوشه گذاشته شده است.  قیمت فولدر تبلیغاتی را می توانید نیز از کلیک بر روی هر محصول مشاهده نمایید. فولدر نمایشگاهی را می توانید برای ارائه سایر خدمات در نمایشگاهها همراه داشته باشید. پوشه نمایشگاهی ابزاری کاربردی است که می توانید در ابعاد و طرح های مختلف سفارش دهید. اسم انواع پوشه را نیز می توانید در همین قسمت و زیر هر عکس ببینید. شما چه پوشه سمیناری بخواهید، چه پوشه کنگره و همایش، می توانید آن را در سایت ثبت سفارش کنید. قیمت عمده فولدر را نیز می توانید از طریق محاسبگر قیمت هر محول مشاهده نمایید. و خرید انلاین پوشه و فولدر خود را انجام دهید.

مزایای چاپ فولدر

چاپ فولدر فوری و سریع برای ایفا کننده نقش تبلیغاتی
انواع فولدر تبلیغاتی برای نگهداری برگه ها و کاتالوگ ها
محافظت از برگه ها در مقابل صدمه و آسیب
مقاوم و امکان استفاده در چند نوبت
امکان طراحی و چاپ فولدر اختصاصی و انواع فولدر

چاپ فولدر سفارشی

چاپ فولدر مقوایی جیب دار که بصورت سفارشی و اختصاصی چاپ میشود را میتوان بصورت 2 لت، 3 لت و ... چاپ نمود. چاپ سفارشی فولدر یعنی شما میتوانید در زمان چاپ فولدر بعنوان ناظر بر چاپ در چاپخانه حضور داشته باشید و رنگ چاپی خود را تائید نمائید. با توجه به هزینه های زیاد چاپ فولدر به علت گرانی کاغذ پیشنهاد میشود حتما چاپ فولدر خود را سفارشی و اختصاصی انجام دهید و از چاپ عمومی پرهیز نمائید. بر اساس لیست چاپ فولدر به جنس، گرماژ فولدر و خدماتی که پس از چاپ برای فولدر انتخاب می کنید دارد. هر یک از خدمات سلفون کشی، یووی موضعی، برش های خاص، انتخاب ابعاد نا متعارف، طلاکوبی، نقره کوبی، برجسته سازی، چاپ داخل فولدر و... به فولدر می افزاید . چاپ فولدر تبلیغاتی به ابعاد فولدر نیز بستگی دارد. امّا معمولاً بیشتر از چاپ فولدر A4  برای سفارش استفاده می کنند. چون بیشترین کاربرد را دارد. در تیراژهای بالا از دستگاه چاپ افست برای تولید فولدر و چاپ و ساخت فولدر استفاده می کنیم. اما اگر تعداد سفارش شما کم باشد با چاپ دیجیتال فولدر سفارش شما را آماده می کنیم که البته این روش برای خرید پوشه شما مقرون به صرفه نخواهد بود و هزینه چاپ فولدر برای هر یک عدد بالاتر خواهد شد. اما در عین حال زمان کمتری صرف خواهد کرد. نمونه کار فولدر بانی چاپ را می توانید در محصولات موجود در سایت مشاهده نمایید.

چاپ فوری فولدر {پوشه مقوایی} 

چاپ فولدر: بستگی به تعداد لت های فولدر، چاپ داخل و بیرون فولدر، قالب اختصاصی، نوع صحافی فولدر ( در هم دیگر قفل شوند یا نیاز به صحافی دستی داشته باشد)، طلا و یا نقره کوب، انواع پوشش سلفون برای داخل و جلد فولدر، یووی موضعی، برجسته سازی و سایز فولدر دارد. (انواع سایز فولدر: پرمصرف‌ترین نوع چاپ فولدر سایز A4 می باشد و پس از آن چاپ فولدر با سایز خشتی پر کاربردترین می باشد و الباقی سایز ها کاملا اختصاصی و مطابق با کاتالوگ و یا لت های چاپ شده می باشد)

نمونه فولدر: برای مشاهده نمونه انواع فولدر می بایست بر روی عکس های بالای صفحه کلیک نمائید تا تصاویر آنها را مشاهده نمائید. بانی چاپ مرکز تخصصی چاپ فولدر امکان چاپ و تولید انواع فولدر در تهران را با هر طرح و شکل خاصی دارد و می تواند ان را به سراسر ایران ارسال نماید. ضمناً در صورتی که شما فولدری دیده اید یا قبلاً داشته اید و می خواهید شبیه آن فولدر را چاپ نمائید حتما می بایست فولدر را برای ما ارسال نمائید و یا عکس آن را ارسال نمائید.

قیمت چاپ فولدر کاغذی 

هزینه چاپ فولدر تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. این عوامل شامل جزئیات طراحی و چاپ، اندازه و تعداد صفحات فولدر، نوع کاغذ، تیراژ چاپ و خدمات دیگری همچون شامل برش، لمینیت، طلاکوب و... هستند. اندازه و تعداد صفحات فولدر بر روی هزینه چاپ تاثیر زیادی دارند. فولدرهای بزرگتر، با تعداد صفحات بیشتر، هزینه بیشتری را به همراه خواهند داشت. اگر فولدر شامل رنگ‌های خاص و جزئیات زیادی باشد، هزینه چاپ نیز افزایش خواهد یافت. انتخاب روش‌های چاپ و جزئیات فنی مانند نوع جوهر، نوع پوشش فولدر و جنس کاغذ نیز هزینه را تحت تأثیر قرار می‌دهند.
کاغذی که برای تولید و چاپ فولدر استفاده می‌شود نقش مهمی در هزینه دارد. معمولا کاغذهای با کیفیت و ویژگی‌های خاص هزینه بیشتری دارند. قیمت پوشه کاغذی براساس خدمات اضافی همانند برش های خاص، لمینیت، طلاکوب و... برای چاپ پوشه اداری اعمال می شود، در این هنگام هزینه چاپ نیز افزایش خواهد یافت. خرید فوری فولدر ، راهی سریع و آسان برای دستیابی به فولدرهای با کیفیت و منحصر به فرد است. با استفاده از خدمات آنلاین چاپ، شما می‌توانید به راحتی انواع فولدرهای تبلیغاتی را مشاهده کنید، طرح‌ها و اندازه‌های مختلف را بررسی کنید، قیمت فولدر تبلیغاتی را ببینید، سپس با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید. قیمت پوشه جیب دار و سایر پوشه ها و فولدرها را با کلیک بر روی هر محصول می توانید مشاهده نمایید.
خرید اینترنتی فولدر از سایت بانی چاپ مزایای بسیاری دارد. شما می‌توانید به راحتی از خانه خود، با دسترسی به انواع طرح‌ها و گزینه‌های سفارشی، بهترین فولدرهای تبلیغاتی را برای نیازهای خود از سایت بانی چاپ انتخاب کنید. علاوه بر این، فرایند سفارش‌دهی آنلاین، ساده و سریع است و می‌توانید انواع چاپ فولدر را مقایسه و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
همچنین، با سفارش آنلاین چاپ فولدر به صورت اختصاصی و عمومی، از امکاناتی مانند طراحی سفارشی، انتخاب جنس کاغذ و اضافه کردن جزئیات خاص مانند لمینیت یا طلاکوب بر روی فولدر بهره‌مند می‌شوید. این امکانات به شما اجازه می‌دهند تا فولدری با طراحی و خصوصیات ویژه برای خود داشته باشید.
با خرید اینترنتی از مجموعه بانی چاپ و سفارش انواع فولدر، همه مراحل از انتخاب تا پرداخت را به راحتی و امنیت بالا انجام می‌دهید و فولدرهای خود را به سرعت و به صورت حرفه‌ای دریافت می‌کنید. در دنیای امروزی، تبلیغات و نمایشگاه‌ها ابزارهای بسیار قدرتمندی هستند که برای ترویج کسب و کارها و جذب مشتریان جدید استفاده می‌شوند. یکی از روش‌های موثر در این زمینه، چاپ فولدر تبلیغاتی و نمایشگاهی است که با استفاده از سایت بانی چاپ می‌توانید آن را به سادگی و با کیفیت بالا انجام دهید. سایت بانی چاپ یکی از برترین و معتبرترین سایت‌های چاپ ایران است که امکانات بسیاری را برای مشتریان خود فراهم کرده است و شما می توانید تعرفه قیمت چاپ فولدر را از طریق این سایت مشاهده نمایید. همچنین می‌توانید فولدرهای تبلیغاتی و نمایشگاهی با طرح و طراحی خاص خود را سفارش دهید و به سرعت و با کیفیت بالا تحویل بگیرید. قیمت پوشه مقوایی بستگی به ویژگی های مختلف پوشه شما دارد که می توانید از طریق محاسبگر آنلاین آن را مشاهده نمایید.

کارگاه تولید و چاپ پوشه

غالباً صاحبان کسب و کار از پوشه چاپ دار برای ارائه کاتالوگ های چاپ شده تک برگ (لت های تبلیغاتی)، پروپزال، لیست، انواع پیش نویس قراداد و ... جهت ارائه به مشتریان و مخاطبان خود استفاده می نمایند. چاپ فولدر اختصاصی با شکلی متفاوت و زیبا می تواند تأثیر بسزایی در تصمیم گیری آنها در مورد برند و کسب کار شما داشته باشد. طراحی فولدر مجموعه شما باید هماهنگ با طراحی ست اداری شما باشد و رنگ سازمانی در آن بکاربرده شود. چاپ فولدر چیست؟ چاپ فولدر را می توان به زبان ساده همان چاپ پوشه نامید که در گذشته استفاده می گردید در واقع چاپ فولدر همان چاپ پوشه می باشد که به روز و مدرن گردیده است. در چاپ روی فولدر هیچ محدودیتی در سایز، تعداد لت و یا شکل آن وجود ندارد. در چاپ فولدر سفارشی قابلیت اضافه نمودن فضاهایی جهت قراردادن کارت ویزیت، سی دی و ... نیز امکان پذیر می باشد. در چاپ فولدر تبلیغاتی حتما می بایست از کاغذهایی با گرماژ بالا (بهترین پیشنهاد گلاسه 300 گرم باشد)استفاده کرد. قابل ذکر است در چاپ فولدر و پوشه با کیفیت و ارزان در تهران امکان برش های اختصاصی و منحصر به فرد با توجه به نوع محصول و یا خدمات شما و یا همچنین لوگو شما امکان پذیر می باشد.

قیمت سفارش چاپ فولدر جیب دار 

پس از این که طرح تصویر شما برای چاپ روی پوشه مقوایی آماده شد، تصویر را در ابعاد و اندازه ای که شما برای فولدر می خواهید چاپ می کنیم. چاپ تصویر طراحی شده برای فولدر شما را روی کاغذ های ضخیم انجام می دهیم. پر کاربردترین نوع کاغذ، گلاسه 300 گرم است. گلاسه 300 گرم از ضخامت بیشتری برخوردار است، که باعث می شود برگه هایی که داخل فولدر قرار می دهید، آسیب نبینند. برای این که ساختار فولدر از مقاومت خوبی برخوردار باشد و به سادگی صدمه نبیند، پوششی از جنس سلفون روی آن می کشیم که کمک می کند که فولدر در اثر استفاده مکرر، زود خراب نشود. پوشه تبلیغاتی مقوایی با چاپ دلخواه را به شرکت چاپ فولدر بانی چاپ سفارش دهید تا با کیفیت بالا و در اسرع وقت آنها را دریافت نمایید.

خرید اینترنتی چاپ فولدر تبلیغاتی 

شما با انتخاب سایز های نامتعارف فولدر، اشکال جدید برای فولدر، برش های خاص و افزایش تعداد لت ها می توانید شکل ظاهری فولدر را تغییر دهید و فولدر اختصاصی خود را داشته باشید. شما هیچ محدودیتی در انتخاب سایز و قالب ندارید. چاپ طرح و توضیحات بیشتر در داخل جلد پوشه هم کمک می کند، تا خرید فولدر مقوایی شما بیشتر بیانگر هویت شما باشد و با این کار رویکرد تبلیغاتی آن را پررنگ نمایید. انجام خدمات دیگری مثل طلاکوبی، نقره کوبی، یووی موضعی، برجسته سازی و... باعث می شود، تا نام و لوگوی شما بر روی فولدر توجه بیشتری را به خود جلب کند. برای این که چاپ فولدر مقوایی دارای مقاومت و عمر طولانی تری باشد، روی آن را پوششی از جنس سلفون یا یووی موضعی می کشند تا در مجاورت رطوبت، پارگی، آلودگی و... به سادگی آسیب نبیند. از طریق سایت بانی چاپ می توانید قیمت چاپ فولدر تبلیغاتی را مشاهده کنید و خرید اینترنتی پوشه خود را ثبت نمایید. چنانچه سفارش خرید پوشه مقوایی عمده دارید می توانید با کارشناسان ما برای مشاوره تماس بگیرید.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ حرفه ای کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کاغذی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تولید و چاپ زونکن و کلاسور سفارش کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع جعبه هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس تبلیغاتی کلیک نمایید.