چاپ فولدر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

فولدر یا همان پوشه تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی در میان اوراق اداری است، فولدر ها معمولا حامل اوراق اداری با ارزش یا برگه های تبلیغاتی نظیر تراکت و بروشور و کاتالوگ هستند، تمامی محصولات چاپ فولدر بانی چاپ دارای محاسبه قیمت آنلاین می باشد و کافی است که شما محصول مورد نظر خود را از روی عکس انتخاب نمایید و بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن قیمت فولدر چاپی انتخابی خود را به صورت آنلاین محاسبه نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ فولدر

فولدر و یا چاپ فولدر یکی از مهمترین بخش های تبلیغات است چرا که این پوشه های تبلیغاتی چاپی می توانند هم نمایش دهنده برند شما باشند و هم تمام اوراق تبلیغاتی مربوط به شما را در خود نگه دارند، در صورتی که یک جلسه مهم کاری دارید و اوراقتان را در پوشه ای شیشه ای و یا نامرتبط بزارید پیشنهاد می شود از چاپ پوشه تبلیغاتی مختص به شرکت خود بهره ببرید و مختص به حمل اوراق خود فولدر تبلیغاتی را سفارش دهید. پوشه های تبلیغاتی اداری می توانند به صورت جیب دار و یا ساده باشند که پیشنهاد می شود چنانچه شکل اختصاصی برای فولدر تبلیغاتی خود در نظر دارید آن را با کارشناسان بانی چاپ در میان بگذارید و اقدام به ثبت سفارش فولدر اختصاصی با قالب اختصاصی مخصوص برند و شرکت خود نمایید.

علاوه بر این ها فولدر ها می توانند به دو صورت در تیراژ بالا و تیراژ کم چاپ شوند، که برای به صرفه بودن و قالب دار بودن پوشه تبلیغاتی تان پیشنهاد می شود چاپ افست فولدر تبلیغاتی را ثبت سفارش نمایید.

فولدر ها کیف های نگه دارنده اوراق اداری هستند که در عین کاربردی که دارند جنبه تبلیغاتی نیز به همراه خود دارند ، در زمانی که شما به عنوان نماینده یک شرکت جهت پرزنت شرکت خود به همراه اوراق اداری و نامه ها با شرکت مهمی جلسه دارید ، داشتن یک کیف برای نگهداری اوراق که نماد و لوگو و طراحی برند شما را بر روی خود داشته باشد بسیار تشریفاتی تر و شیک تر است تا زمانی که اوراق را در کیسه ای طلقی حمل کنید، در صورت داشتن یک فولدر حرفه ای می توانید با گذاشتن آن بر روی میز جلسه شرکت خود را به صورت اختصار بدون اینکه کلمه ای رد و بدل شود توضیح دهید. چاپ افست فولدر یکی از منظم ترین چاپ ها است، چرا که فولدر نیاز به برش خاص دارد، فولدر های کیف های مقوایی تبلیغاتی هستند که برای نگهداری اوراق اداری تبلیغاتی یک عنصر مهم می باشند. فولدر تبلیغاتی ، فولدر با روکش سلفون مات | فولدر اداری ضخیم . فولدر نیز یکی از ابزار تبلیغاتی پر کاربرد می باشد زیرا می توان طراحی های تبلیغاتی جذاب را برای روی آن انجام نمود و به مشتریان ارائه کرد در فولدر تبلیغاتی می توان مواردی مانند تراکت، بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت، CD و مواردی مشابه را قرار داد و به مشتریان ارائه داد.

چاپ فولدر یا به عبارتی چاپ فولدر تبلیغاتی را می توان به عنوان ابزاری جهت نگهداری و ارائه لت های تبلیغاتی و یا کاتالوگ های چاپ شده کسب و کار شما اشاره نمود. غالباً صاحبان کسب و کار از چاپ فولدر برای ارائه کاتالوگ های چاپ شده تک برگ (لت های تبلیغاتی)، پروپزال، لیست، انواع پیش نویس قراداد و ... جهت ارائه به مشتریان و مخاطبان خود استفاده می نمایند. چاپ فولدر اختصاصی با شکلی متفاوت و زیبا می تواند تأثیر بسزایی در تصمیم گیری آنها در مورد برند و کسب کار شما داشته باشد. طراحی فولدر مجموعه شما باید هماهنگ با طراحی ست اداری شما باشد و رنگ سازمانی در آن بکاربرده شود.
چاپ فولدر چیست؟ چاپ فولدر را می توان به زبان ساده همان چاپ پوشه نامید که در گذشته استفاده می گردید در واقع چاپ فولدر همان چاپ پوشه می باشد که به روز و مدرن گردیده است.
در چاپ فولدر هیچ محدودیتی در سایز، تعداد لت و یا شکل آن وجود ندارد. در چاپ فولدر سفارشی  قابلیت اضافه نمودن فضاهایی جهت قراردادن کارت ویزیت، سی دی و ... نیز امکان پذیر می باشد. در چاپ فولدر تبلیغاتی حتما می بایست از کاغذ های با گرماژ بالا (حتما می بایست گلاسه 300 گرم باشد). قابل ذکر است در چاپ فولدر امکان برش های اختصاصی و منحصر به فرد با توجه به نوع محصول و یا خدمات شما و یا همچنین لوگو شما امکان پذیر می باشد.

انواع فولدر شامل :

چاپ فولدر A4 کیفی ، چاپ فولدر A4 اقتصادی ، چاپ فولدر سه لت فوری ، چاپ فولدر سه لت و ... می باشد.

چاپ پوشه مقوایی

فولدر در واقع نام لاتین پوشه می باشد؛ و چاپ فولدر، چاپ تصاویر و نوشته های مورد نظر شما بر روی مقوای پوشه است. برای ما فولدر یا همان پوشه همیشه برای نگه داشتن مقداری برگه یا کاتالوگ های کم حجم کاربرد داشته است. چاپ فولدر مقوایی کمک می کند تا شما برگه هایی مثل کاتالوگ ها، پیش نویس های قراردادها، صورت جلسه ها، برگه های گزارش، پروپوزال، لیست، برشورها، اوراق اداری و... را در پوشه قرار دهید. و به اشخاص ارائه دهید و یا اینکه خودتان و افراد دیگر بتوانند آن ها را به راحتی دسته بندی و جا به جا کنید. در جلسات اداری این نحوه ارائه برگه ها به مخاطبین، بیانگر نظم و هویت سازمانی شما، و هم چنین نشان گر احترامی است، که به شخص مقابل می گذارید. ارائه برگه ها به وسیله فولدر، نشان می دهد که شما چقدر برای افرادی که مخاطب شما هستند ارزش و احترام قائلید.
جدا از این ها استفاده از پوشه و این شیوه ارائه و پرزنت کردن، جلوه خوبی در نظر آن ها خواهد داشت. و مطمئناً در تصمیم گیری آن ها درباره برند شما هم تاثیر به سزایی دارد. در صورتی که توجه  و رضایت آن ها جلب شود. در نهایت احتمال این که شما را برای خرید یا همکاری با شما انتخاب کنند، افزایش می یابد. در واقع این که افراد بیشتری شما را به نظم و اصول مندی بشناسند، به موفقیت و پیشرفت برند شما کمک بسیاری خواهد کرد. همه مشاغل و سازمان ها در صنعت تبلیغات و بازاریابی در جست و جوی شیوه های بازاریابی و جذب افراد هستند. و یکی از مواردی که آن ها برای بازاریابی و ارائه خدمات بهتر انتخاب می کنند، چاپ فولدر تبلیغاتی می باشد.
فولدر تبلیغاتی که چاپ و استفاده می کنید می تواند به دلیل کاربردی که در زندگی روزمره دارد، دست به دست بچرخد. و افراد بیشتری با برند و نوع فعالیت شما آشنا شوند. این یکی از مهم ترین جنبه های تبلیغاتی خرید فولدر محسوب می شود. چاپ روی فولدر یا همان چاپ روی پوشه، چاپ لت هایی از کاغذ های ضخیم است یک قسمت نگهدارنده اوراق در آن تعبیه می شود. این قسمت نگهدارنده می تواند به راحتی تعدادی برگه را در خود نگه دارد. یا حتی اگر بخواهید می توانیم برای فولدر با خط برش جای کارت ویزیت و سی دی هم تعبیه کنیم. چاپ فولدر کمک می کند تا برگه ها آسیب نبینند و تا نشوند. و علاوه بر این ها چاپ فولدر محدودیتی در سایز و شکل ندارد. و به شکل های مختلف می توانیم آن چاپ و ساخت فولدر تبلیغاتی را برای شما انجام بدهیم.

طراحی فولدر

اول از همه یک طرح مناسب برای چاپ بر روی فولدر یا پوشه شما مورد نیاز است. اگر از پیش طرح و قالب آماده فولدر داشته باشید، می توانید ثبت سفارش چاپ فولدر را بر اساس طرحی که دارید آغاز کنید. اما اگر طرح آماده فولدر برای چاپ ندارید، می توانید برای چاپ فولدر اختصاصی خود سفارش طراحی فولدر بدهید. تا ما طراحی فولدر سفارش شما را بر اساس ابعاد طراحی فولدر، اطلاعات و تصاویر شما صورت بدهیم. ابتدا طرح گستره فولدر را طراحی می کنیم. بعد از آن تصویری که برای چاپ فولدر لازم است را طراحی می کنیم. که می تواند شامل تصاویر دلخواه شما، تصویر محصول شما، اطلاعات و راه های تماس با شما و... باشد. سپس طراحی فولدر لایه باز انجام می دهیم. تا هر زمان لازم به انجام تغییرات باشد، بتوانیم آن تغییرات را اعمال کنیم. این طراحی باید به گونه ای باشد که رنگ های تشکیل دهنده آن با رنگ سازمانی و رنگ های لوگو شما هماهنگی داشته باشد.
اصول طراحی یک فولدر اداری و سازمانی نیز با طراحی فولدر تبلیغاتی متفاوت است. پس باید کاربرد فولدر را هم برای طراحی در نظر داشته باشیم. هم چنین بهتر است تا اگر ست اداری برای سازمان خود تهیه کرده اید، طراحی پوشه خود را هم با ست اداری خود ست کنید. و با ترکیب بندی های یکسان چاپ کنید. تا وقتی سربرگ ها را در آن قرار می دهید، اوراق اداری شما و فولدر با هم هماهنگی داشته باشند. یک طراحی فولدر ، جذاب و خوش رنگ و لعاب توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. این موارد در طراحی فولدر، بیانگر هویت سازمانی شماست. پس اگر خودتان در حال طراحی هستید، در طراحی و چاپ فولدر دقت کنید

چاپ فولدر اختصاصی

به جز تصویری که برای چاپ فولدر تهیه می شود، شکل ظاهری فولدر هم از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولاً فولدر ها دو لت یا سه لت دارند. و در اندازه A4 یا خشتی سفارش داده می شود. طریقه باز شدن لت ها هم می تواند افقی یا عمودی در نظر گرفته شود. به غیر از این ها می توانید داخل فولدر را هم چاپ اختصاصی کنید. یا برای سفارش شما روی فولدر خدماتی مثل طلاکوبی، نقره کوبی، یو وی موضعی، برجسته سازی و... انجام دهیم. علاوه بر این می توانیم فضایی مناسب برای نگه داشتن کارت ویزیت یا سی دی و... در آن جاگذاری کنیم. تا زمانی که نیاز به ارائه مدارک بیشتری مانند کارت ویزیت یا سی دی داشتید، پوشه شما گنجایش آن ها را داشته باشد. این ها مواردی هستند که در اصول طراحی فولدر و فرآیند چاپ فولدر اختصاصی تاثیرگذار خواهند بود.

قیمت چاپ فولدر

پس از این که طرح تصویر شما برای چاپ روی پوشه مقوایی آماده شد، تصویر را در ابعاد و اندازه ای که شما برای چاپ فولدر می خواهید چاپ می کنیم. چاپ تصویر طراحی شده برای فولدر شما را روی کاغذ های ضخیم انجام می دهیم. پر کاربرد ترین نوع کاغذ، گلاسه 300 گرم است. گلاسه 300 گرم از ضخامت بیشتری برخوردار است، که باعث می شود برگه هایی که داخل فولدر قرار می دهید، آسیب نبینند. برای این که ساختار فولدر از مقاومت خوبی برخوردار باشد و به سادگی صدمه نبیند، پوششی از جنس سلفون روی آن می کشیم. که کمک می کند که فولدر در اثر استفاده مکرر، زود خراب نشود.

چاپ افست فولدر

فولدر می تواند همراه دیگر اجزای تبلیغاتی قابل سفارش گذاری باشد. فولدر ها کیف های مقوایی هستند که به عنوان حامل کاتالوگ و اوراق اداری و سی دی ها هستند. در صورتی که لازم دارید فولدر تبلیغاتی شما در تیراژ بالا چاپ شود چاپ افست فولدر را می توانید انتخاب کنید چرا که چاپ افست فولدر علاوه بر اینکه از نظر رنگ با کیفیت بالا چاپ می شود، بسیار از نظر هزینه به صرفه تر می باشد. برای سفارش گذاری چاپ افست فولدر می توانید از طریق لینک ها با کارشناسان بانی چاپ ارتباط برقرار نمایید.

خدمات چاپ فولدر اختصاصی

شما با انتخاب سایز های نامتعارف فولدر، اشکال جدید برای فولدر، برش های خاص و افزایش تعداد لت ها می توانید شکل ظاهری فولدر را تغییر دهید و فولدر اختصاصی خود را داشته باشید. شما هیچ محدودیتی در انتخاب سایز و قالب ندارید. چاپ طرح و توضیحات بیشتر در داخل جلد پوشه هم کمک می کند، تا فولدر شما بیشتر بیانگر هویت شما باشد و با این کار رویکرد تبلیغاتی آن را پررنگ نمایید. انجام خدمات دیگری مثل طلاکوبی، نقره کوبی، یو وی موضعی، برجسته سازی و... باعث می شود، تا نام و لوگوی شما بر روی فولدر توجه بیشتری را به خود جلب کند. برای این که چاپ فولدر مقوایی دارای مقاومت و عمر طولانی تری باشد، روی آن را پوششی از جنس سلفون یا یو وی موضعی می کشند، تا در مجاورت رطوبت، پارگی، آلودگی و... به سادگی آسیب نبیند.

کاربرد چاپ فولدر

ارائه برگه های اداری، تبلیغاتی، کاتالوگ و... به صورت ساده و بدون هیچ پوششی، ظاهر زیبایی نخواهد داشت. برای این که بتوانید برگه ها را با نظم و اصول بیشتری به دست مخاطب برسانید، لازم است تا فولدر سفارشی خود را تهیه کنید. تا بتوانید در قرارهای کاری یا در امر بازاریابی، برگه ها را به شکل بهتری در اختیار همکاران یا مشتریان خود قرار دهید. فولدر در هر جا که نیاز باشد که مقدار کمی برگه در یک جا قرار بگیرند، لازم است. از جمله استفاده فولدر می توان به این موارد اشاره کرد:
-چاپ فولدر مدیریتی و چاپ فولدر سمیناری برای نگهداری اوراق اداری، صورت جلسه، گزارش کار، پیش نویس قرار داد، اسناد و مدارک و... در اداره های خصوصی، اداره های دولتی، سازمان ها، شرکت های پیمانکاری، شرکت های ساختمانی، شرکت های خدماتی و...
-برای قرار دادن کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت یا سی دی در فولدر تبلیغاتی و توزیع آن در نمایشگاه ها، همایش ها و...
-چاپ پوشه اداری برای فاکتور ها، برگه لیست یا قراردادها در شرکت های بازرگانی و تجاری و...
-چاپ پوشه بایگانی برای دانشگاه‌ها، اموزشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و...

نقش فولدر در تبلیغات

استفاده از فولدر در رد و بدل کردن نامه های اداری میان شما با شریک ها، همکاران و مشتریان کمک می کند تا شما با ظاهر بهتری در ذهن آن ها نقش ببندید. این ارزشی که برای آن ها در نحوه ارائه برگه ها قائل می شوید، در یاد آن ها خواهد ماند؛ و آن ها در صورتی که به خدمات یا محصولات شما نیاز داشته باشند، شما را به یاد خواهند آورد. علاوه بر این، پوشه وسیله ای کاربردی است. که اشخاص می توانند به دفعات برای استفاده های دیگر شخصی و کاری از آن استفاده نمایند. نام برند شما و اطلاعات شما در این چرخه همواره حضور دارد. و این امکان وجود دارد که فولدر تبلیغاتی شما در هر جایی قرار بگیرد و تبلیغ کار شما را کند. به این ترتیب فولدر ها می توانند برای شما یک رسانه تبلیغاتی متحرک محسوب شوند. تا هر بیننده ای با فولدر شما برخورد داشته باشد، با خود شما هم آشنا شود و بداند که شما هم برای ارائه چه نوع خدمات و محصولاتی در حال فعالیت هستید.

چاپ فولدر

چاپ فولدر مقوایی بر اساس لیست چاپ فولدر به جنس، گرماژ فولدر و خدماتی که پس از چاپ برای فولدر انتخاب می کنید دارد. هر یک از خدمات سلفون کشی، یووی موضعی، برش های خاص، انتخاب ابعاد نا متعارف، طلاکوبی، نقره کوبی، برجسته سازی، چاپ داخل فولدر و... به فولدر می افزاید. چاپ فولدر تبلیغاتی به ابعاد فولدر نیز بستگی دارد. امّا معمولاً بیشتر از چاپ فولدر A4 برای سفارش استفاده می کنند. چون بیشترین کاربرد را دارد. در تیراژهای بالا از دستگاه چاپ افست برای تولید فولدر و چاپ و ساخت فولدر استفاده می کنیم. اما اگر تعداد سفارش شما کم باشد با چاپ دیجیتال فولدر سفارش شما را آماده می کنیم. که البته این روش برای خرید پوشه شما مقرون به صرفه نخواهد بود و هزینه چاپ فولدر برای هر یک عدد بالاتر خواهد شد. اما در عین حال زمان کمتری صرف خواهد کرد.

مزایای چاپ فولدر

چاپ فولدر سریع برای ایفا کننده نقش تبلیغاتی
انواع فولدر تبلیغاتی برای نگهداری برگه ها و کاتالوگ ها
محافظت از برگه ها در مقابل صدمه و آسیب
مقاوم و امکان استفاده در چند نوبت
امکان طراحی و چاپ فولدر اختصاصی و انواع فولدر

چاپ فوری فولدر

چاپ فولدر: بستگی به تعداد لت های فولدر، چاپ داخل و بیرون فولدر، قالب اختصاصی، نوع صحافی فولدر ( در هم دیگر قفل شوند یا نیاز به صحافی دستی داشته باشد)، طلا و یا نقره کوب، انواع پوشش سلفون برای داخل و جلد فولدر، یو وی موضعی، برجسته سازی و سایز فولدر دارد. (انواع سایز فولدر: پرمصرف‌ترین نوع چاپ فولدر سایز A4 می باشد و پس از آن چاپ فولدر با سایز خشتی پر کاربردترین می باشد و الباقی سایز ها کاملا اختصاصی و مطابق با کاتالوگ و یا لت های چاپ شده می باشد)

نمونه فولدر: برای مشاهده نمونه انواع فولدر می بایست بر روی عکس های بالای صفحه کلیک نمائید تا تصاویر آنها را مشاهده نمائید. بانی چاپ امکان چاپ و تولید انواع فولدر را با هر طرح و شکل خاصی دارد. ضمناً در صورتی که شما فولدری دیده اید یا قبلاً داشته اید و می خواهید شبیه آن فولدر را چاپ نمائید حتما می بایست فولدر را برای ما ارسال نمائید و یا عکس آن را ارسال نمائید.