چاپ زونکن و کلاسور

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

زونکن و کلاسور یکی از اجزای مهم بایگانی های شرکتی و اداری هستند، در واقع همانطور که یک شرکت، حداقل یک کامپیوتر برای حفظ مکاتبات و اطلاعات خود دارد، تعداد بالایی زونکن نیز برای حفظ مکاتبات و اطلاعات فیزیکی خود نیز باید داشته باشد. اینکه زونکن هایی که یک شرکت دارد چقدر باید شخصی سازی شود به نظم و ترتیب در آن سازمان مربوط می شود، بسیاری از شرکت ها برای حفظ فیزیکی مکاتبات خود از چاپ اختصاصی زونکن استفاده می نمایند که این امر باعث ترتیب و انضباط بخشیدن به ظاهر بایگانی می شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ زونکن اختصاصی|چاپ کلاسور تبلیغاتی

زونکن و کلاسور یکی از اجزای مهم بایگانی های شرکتی و اداری هستند، در واقع همانطور که یک شرکت، حداقل یک کامپیوتر برای حفظ مکاتبات و اطلاعات خود دارد، تعداد بالایی زونکن نیز برای حفظ مکاتبات و اطلاعات فیزیکی خود نیز باید داشته باشد. اینکه زونکن هایی که یک شرکت دارد چقدر باید شخصی سازی شود به نظم و ترتیب در آن سازمان مربوط می شود، بسیاری از شرکت ها برای حفظ فیزیکی مکاتبات خود از چاپ اختصاصی زونکن استفاده می نمایند که این امر باعث ترتیب و انضباط بخشیدن به ظاهر بایگانی شرکت شما می شود.

چاپ زونکن و  چاپ کلاسور های تبلیغاتی و سفارشی در سایز و شکل های کاملاً اختصاصی و دلخواه ارائه می شود.

چاپ کلاسور اختصاصی: در دو نوع چهار حلقه D و دو حلقه D ساخته و تولید می شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تیراژ آن را مشخص نمائید.

چاپ زونکن تبلیغاتی: تنها به صورت دو حلقه همانند سایر زونکن‌های موجود در بازار البته با چاپ اختصاصی روی زونکن و یا همراه با داخل زونکن انجام می‌شود.

تولید زونکن و کلاسور خاص: با توجه به نیاز خود می‌توانید سایز عطف، طول و عرض آنرا مشخص و به صورت کاملاً سفارشی زونکن و کلاسور خود را سفارش دهید.

جهت چاپ و تولید زونکن های اختصاصی خود برای شرکت در مناقصه ها و مزایده ها با ما در ارتباط باشید.

برای طراحی زونکن حرفه ای می توانید با کارشناسان بانی چاپ از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

جهت مشاهده انواع آلبوم محصول، آلبوم تبلیغاتی و کالیته محصول کلیک نمائید.

قابل ذکر است تولید، چاپ و ساخت انواع زونکن، کلاسور، آلبوم، کالیته و جعبه ها بصورت اختصاصی و در سایز های سفارشی و متناسب با نیاز شما با کیفیتی بسیار بالا تولید می شود و کاملا رقابتی با نمونه های مشابه خارجی از نظر کیفیت می باشد. همچنین در صورتی که ایده ای و یا نمونه ای دارید که تمایل به تولید آن دارید با ما در ارتباط باشید.

چاپ و ساخت زونکن (تولید زونکن) یا به عبارتی چاپ زونکن تبلیغاتی (چاپ زونکن اختصاصی) می تواند گامی بزرگ در راستای معرفی کسب و کار شما و یا بایگانی اسناد و مدارک شما ایفا کند. همانطور که می دانید در گذشته از زونکن و کلاسور صرفاً جهت بایگانی اسناد و مدارک در شرکت ها استفاده می شد. اما این روزها شرکت ها تلاش می‌کنند همگام با بالابردن کیفیت خدمات و محصولات خود کیفیت نحوه ارائه و معرفی محصولات و خدمات خود را نیز بالا ببرند. بدین جهت بجای ارسال کاتالوگ و رزومه در داخل یک پاکت و استفاده از زونکن و کلاسورهایی موجود در سطح بازار، اقدام به چاپ و تولید کلاسور و زونکن سفارشی می نمایند.
زونکن سفارشی : تولید زونکن و کلاسور با توجه سایز عطف و طول و عرض ارائه شده از سمت شما. زونکن تبلیغاتی و یا کلاسور تبلیغاتی سبب متمایز شدن نحوه ارائه و معرفی شما می شود که این کمک شایانی جهت برند سازی شما در شرکت و مخاطبان شما می نماید.

تولید زونکن سفارشی 

ضمناً شما می توانید بجای سفارش از چاپ کلاسور و مزایای آن بهره ببرید. (مثال : اگر خدمتی ارائه می دهید و پس از مدتی آن خدمت را ارائه یا آن محصول را تمام کردید یا حذف نمودید می توانید فقط با برداشتن یک لت از داخل زونکن کاتالوگ خود همچنان آن را به روز نگه دارید و یا حتی اضافه نمائید) زونکن کاتالوگ برای شرکت هایی که دارای خدمات یا محصولاتی هستند که برخی مواقع در حال تغییر می باشد یه انتخاب هوشمندانه محسوب می شود.

چاپ زونکن تبلیغاتی

زونکن و کلاسورهای تولید شده شباهت بسیاری با یکدیگر دارند ولی مواردی که باید در تولید زونکن و تولید کلاسور رعایت شوند می‌توان به چسب استفاده شده در زمان ساخت زونکن و کلاسور، کیفیت قفل استفاده شده در زونکن و کلاسور، پوشش هائی که بر روی کاور و آستر زونکن و کلاسور زده می شود و در پایان می بایست به مقوای درون زونکن و کلاسورهای تولید شده اشاره نمود که بسیار حائز اهمیت می باشند.
در صورتی که مقوای تولید شده بازیافتی و یا مرغوب نباشد خیلی سریع زونکن و یا کلاسور تولید شده از غالب خود خارج شده و سریع شکسته و یا در صورتی که مقوای استفاده شده خیلی خشک باشد مقوا تاب برمی دارد و کج می شود. قفل زونکن و کلاسور تولید شده هم به واسطه ی تعداد دفعاتی که باز می‌شود مشخص می شود که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. مشاهده شده زونکن و کلاسور هائی که از قفل های بی کیفیت استفاده کردند پس از مدت کوتاهی خراب شده اند. چاپ عکس روی زونکن یا طرح و عکس های مد نظر شما بر روی زونکن و داخل زونکن (آستر) نیز امکانپذیر می باشد.

استفاده از چاپ کلاسور تبلیغاتی یا چاپ زونکن تبلیغاتی به شما کمک می کند تا هروقت که نیاز داشتید مطالب زونکن کاتالوگ و کلاسور کاتالوگ خود را به روز رسانی کنید، تنها کافیست برگه های قدیمی و اضافه را با باز کردن قفل آن در بیاورید و سپس برگه یا لت های جدید را داخل آن بگنجانید. به این ترتیب کاتالوگ ها و آلبوم شما همیشه به روز خواهد بود.
چاپ زونکن تبلیغاتی و چاپ کلاسور تبلیغاتی انتخابی هوشمندانه است و دلیل آن این است که به شما کمک می کند تا آلبوم های خود را با سرعت بیشتری تهیه و به روزرسانی کنید. این کار به سیستم بازاریابی شما سرعت بیشتری می بخشد.
بیشترین کاربرد زونکن کاتالوگی و کلاسور کاتالوگی برای شرکت ها و مشاغلی مناسب است که پیوسته تعداد و انواع محصولات آن ها در حال تغییر می باشد. مانند: شرکت های واردات و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، تولیدات دکوراسیون داخلی، پارکت، کاغذ دیواری، پرده و...

عمده ترین تفاوت زونکن ها و کلاسورها با یک دیگر در نوع قفل ها و جنس جلد آن ها می باشد. جنس قفل زونکن ها و کلاسورها باید مرغوب باشد. زیرا قفل ها قسمتی هستند که ممکن است به دفعات از آنها استفاده شود و مدام باز و بسته می شوند. اگر جنس آن ها مرغوب باشد، خراب نخواهد شد.
زونکن ها و کلاسور ها می تواند دوقفل یا چهار قفل داشته باشد. زونکن یا کلاسوری که چهار قفل دارد، بهتر می تواند برگه ها را در خود نگه دارد.

جنس جلد زونکن ها و کلاسورها هم عامل مهمی در طول عمر آن هاست. در ساخت زونکن و در ساخت کلاسورها باید از مقواهای گرماژ بالای مرغوب و همچنین پوشش مناسب روی کاور استفاده شود. اگر از متریال بی کیفیت و کاغذهای بازیافتی استفاده شود، زونکن و یا کلاسور خیلی زود شکسته و یا تاب برمی دارد.

زونکن و کلاسور ها در دو نوع چینی و ایرانی در بازار قابل دسترس هستند. که نوع چینی آن ها از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است.

ساختار زونکن و ساختار کلاسورها بسیار ساده است و از همین قفل ها و جلد تشکیل شده اند. شما می توانید به سادگی هر طرح و شکلی را که جایی دیده اید و یا در ذهن دارید را، در تولید زونکن اختصاصی و یا تولید کلاسور اختصاصی به کار بگیرید.

 چاپ کلاسور

چاپ کلاسور یکی از شیک ترین و کلاسیک ترین روش های تبلغاتی است ، در گذشته کلاسور چرمی بسیار رواج داشت و معمولا کلاسور تبلیغاتی به صورت چرمی با ضرب لوگوی مربوط به شرکت هدیه دهنده تولید می شد، اما اکنون کلاسور ها به صورت چاپ شده و طراحی شده بسیار مدرن و شکیل به عنوان تبلیغات هدیه داده می شوند از این رو کلاسور های چاپ شده جای کلاسور های کلاسیک چرمی را گرفت و چاپ کلاسور در تبلیغات ترند شد.

روش های اختصاصی کردن زونکن ها و یا کلاسورها

برای این که زونکن خاص و کلاسور خاص خود را تهیه کنید، شما می توانید هنگام طراحی  زونکن ها و یا طراحی کلاسورها، روی کاور طرح تصویر دلخواه خود را چاپ کنید و یا داخل جلد و روی آستر هم نام و لوگوی خود را درج کنید. این طرح و تصویر همان طرحی است که می تواند برای بیننده ها و استفاده کننده ها جذابیت ایجاد کند. پس در طراحی و انتخاب رنگ آن دقت کنید و حتما اطلاعات خود را به طور کامل در تصویر قرار دهید.

همچنین می توانید میان انواع زونکن و انواع کلاسور انتخاب کنید. تفاوت های آن ها در مقدار عطف آن ها و تعداد قفل ها می باشد.
سایز عطف زونکن ها 4 سانتی متر، 6 سانتی متر و 8 سانتی متر می باشد. و می توانید دو قفل یا 4 قفل هنگام ساخت زونکن و یا ساخت کلاسور در نظر بگیرید.

با انتخاب این گزینه ها و یا تغییر در ابعاد و اندازه سفارش زونکن اختصاصی خود را ثبت کنید. سایر عطف، طول و عرض زونکن ها و کلاسور ها را به خواست خود تغییر دهید تا زونکن و کلاسور اختصاصی و منحصر به فرد خود را تهیه کنید.
برای ارائه مدارک و اسناد لازم برای شرکت در مناقصه ها، مزایده ها و جلسات اداری
برای تبلیغات و طراحی کاتالوگ زونکن و کلاسور
برای ساخت آلبوم کالیته و سمپل برای مشاغلی از جمله تولید کننده های کاغذ دیواری، پارکت، پارچه فروشی و...

مزایای زونکن و کلاسور شرکت بانی چاپ

امکان تعویض برگه ها و لت ها در زونکن و کلاسور
قابلیت طراحی و تولید زونکن سفارشی و کلاسور سفارشی در کمترین زمان
امکان ثبت سفارش زونکن اختصاصی و سفارش کلاسور اختصاصی