عنوان

متن پیام

چاپ زونکن اختصاصی|چاپ کلاسور تبلیغاتی

چاپ انواع زونکن و کلاسور های تبلیغاتی و سفارشی در سایز و شکل های کاملا اختصاصی :

چاپ کلاسور اختصاصی : در دو نوع چهار حلقه D و دو حلقه D ساخته و تولید می شود که شما میتوانید با توجه به نیاز خود تیراژ آن را مشخص نمائید.

چاپ زونکن تبلیغاتی : تنها به صورت دو حلقه همانند سایر زونکن های موجود در بازار البته با چاپ اختصاصی روی زونکن و یا همراه با داخل زونکن انجام میشود.

تولید زونکن و کلاسور خاص : با توجه به نیاز خود میتوانید سایز عطف، طول و عرض آنرا مشخص و به صورت کاملا سفارشی زونکن و کلاسور خود را سفارش دهید.

جهت چاپ و تولید زونکن های اختصاصی خود برای شرکت در منافصه ها و مزایده ها با ما در ارتباط باشید.

 

جهت مشاهده انواع آلبوم محصول ، آلبوم تبلیغاتی و کالیته محصول کلیک نمائید.

قابل ذکر است تولید، چاپ و ساخت انواع زونکن ، کلاسور ، آلبوم ، کالیته و جعبه ها بصورت اختصاصی و در سایز های سفارشی و متناسب با نیاز شما با کیفیتی بسیار بالا تولید می شود و کاملا رقابتی با نمونه های مشابه خارجی از نظر کیفیت می باشد. ، همچنین در صورتی که ایده ای و یا نمونه ای دارید که تمایل به تولید آن دارید با ما در ارتباط باشید.

چاپ و ساخت زونکن ( تولید زونکن ) یا به عبارتی چاپ زونکن تبلیغاتی ( چاپ زونکن اختصاصی ) می تواند گامی بزرگ در راستای معرفی کسب و کار شما و یا بایگانی اسناد و مدارک شما ایفا کند. همانطور که میدانید در گذشته از زونکن و کلاسور صرفا جهت بایگانی اسناد و مدارک در شرکت ها استفاده می شد. اما این روز ها شرکت ها تلاش میکنند همگام با بالابردن کیفیت خمات و محصولات خود کیفیت نحوه ارائه و معرفی محصولات و خدمات خود را نیز بالا ببرند. بدین جهت بجای ارسال کاتالوگ و رزومه در داخل یک پاکت و استفاده از زونکن و کلاسورهایی موجود در سطح بازار، اقدام به چاپ و تولید کلاسور و زونکن سفارشی می نمایند. زونکن سفارشی : تولید زونکن و کلاسور با توجه سایز عطف و طول و عرض ارائه شده از شمت شما. زونکن تبلیغاتی و یا کلاسور تبلیغاتی سبب متمایز شدن نحوه ارائه و معرفی شما میشود که این کمک شایانی جهت برند سازی شما در شرکت و مخاطبان شما می نماید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ 

پیج اینستاگرام بانی چاپ

تولید زونکن سفارشی 

ضمنا شما می توانید بجای سفارش از چاپ کلاسور و مزایای آن بهره ببرید.(مثال : اگر خدمتی ارائه می دهید و پس از مدتی آن خدمت را ارائه یا آن محصول را تمام کردید یا حذف نمودید می توانید فقط با برداشتن یک لت از داخل زونکن کاتالوگ خود همچنان آن را به روز نگه دارید و یا حتی اضافه نمائید) زونکن کاتالوگ برای شرکت ها یی که دارای خدمات یا محصولاتی هستند که برخی مواقع در حال تغییر می باشد یه انتخاب هوشمندانه محسوب می شود.

چاپ زونکن تبلیغاتی

زونکن و کلاسورهای تولید شده شباهت بسیاری با یکدیگر دارند ولی مواردی که باید در تولید زونکن و تولید کلاسور رعایت شوند میتوان به چسب استفاده شده در زمان ساخت زونکن و کلاسور، کیفیت قفل استفاده شده در زونکن و کلاسور، پوشش هائی که بر روی کاور و آستر زونکن و کلاسور زده میشود و در پایان می بایست به مقوای درون زونکن و کلاسورهای تولید شده اشاره نمود که بسیار حائز اهمیت می باشتند. در صورتی که مقوای تولید شده بازیافتی و یا مرغوب نباشد خیلی سریع زونکن و یا کلاسور تولید شده از غالب خود خارج شده و سریع شکسته و یا در صورتی که مقوای استفاده شده خیلی خشک باشد مقوا تاب برمیدارد و کج میشود. قفل زونکن و کلاسور تولید شده هم به واسطه ی تعداد دفعاتی که باز میشود مشخص میشود که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. مشاهده شده زونکن و کلاسور هائی که از قفل های بی کیفیت استفاده کردند پس از مدت کوتاهی خراب شده اند. چاپ عکس روی زونکن  یا طرح و عکس های مد نظر شما بر روی زونکن و داخل زونکن (آستر) نیز امکانپذیر می باشد.

قابل ذکر است زونکن و کلاسور های تولید شده از قفل، چسب و مقوای های درجه یک می باشند و همچنین شما میتوانید در صورت نیاز در زمان چاپ کاور و یا آستر خود درچاپخانه حضور بهم برسانید و ناظر بر کیفیت چاپ و تولید زونکن ویا تولید کلاسور خود باشید.

چاپ عکس روی کلاسور

بانی چاپ توانائی تولید انواع کلاسور و آلبوم اختصاصی برای ارائه سمپل و نمونه کار برای صنف های مختلف می باشد. مانند تولید کلاسور مخصوص ارائه نمونه کار برای شرکت های تولید پارکت، پرده، انواع قرنیز، پرده و هر محصولی که شرکت ها بخواهند جهت ارائه به نماینده های خود ارائه دهند و یا در سیستم بازاریابی خود استفاده نمیاند. چاپ عکس روی کلاسور یا طرح مد نظر شما روی روکش و آستر نیز امکانپذیر می باشد.

چاپ کلاسور اختصاصی

تولید زونکن و تولید کلاسور کاملا بصورت اختصاصی برای شما ساخته میشود . بصورتی که شما می توانید سایز طول، عرض و عطف قفل خود را با توجه به نیاتان مشخص بفرمائید. بانی چاپ دارای کارگاه تولید زونکن ( صحافی و ساخت زونکن و ساخت کلاسور ) می باشد و در سریعترین زمان ممکن آماده ارائه  زونکن و کلاسور تبلیغاتی با کیفیت می باشد.

طراحی زونکن | تولید زونکن اختصاصی | کارگاه تولید زونکن | ساخت زونکن | زونکن تبلیغاتی | چاپ کلاسور | کلاسور تبلیغاتی | انواع زونکن تبلیغاتی | چاپ روی کلاسور | چاپ بر روی کلاسور | چاپ بر روی زونکن | ساخت کالیته | سمپل بوک | آلبوم تبلیغاتی

---------------------------------------

هرجا که نیاز به گروه بندی و سازمان دهی برگه ها باشد، زونکن و کلاسور  کاربرد دارد. ممکن است شما در کار خود اسناد، مدارک، فاکتور ها و... را با استفاده از زونکن دسته بندی و سپس بایگانی می کنید.

 در واقع همیشه ابتدایی ترین کاربرد برای چاپ زونکن و کلاسور برای استفاده در اداره ها، سازمان ها، دانشگاه ها، شرکت ها و...  برای مرتب نگاه داشتن برگه ها و بایگانی نمودن آن ها بوده است. اما اکنون از کلاسور ها برای شکیل تر کردن ظاهر کاتالوگ ها  و تولید آلبوم هم استفاده می گردد. بسیاری هم از زونکن ها برای نمایش و پرزنت نمونه کارها و گزارشات خود در مناقصه ها و مزایده ها و جلسات اداری استفاده می کنند.

 شما می توانید کاتالوگی از محصولات، خدمات و یا نمونه کارهای خود را طراحی و چاپ کنید، سپس لبه آن ها را پانچ کنید و در زونکن یا کلاسور قرار دهید. و از زونکن و کلاسور به عنوان کاتالوگ برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنید.

 همچنین می توانید سمپل ها و نمونه کارهای خود را با طبقه بندی در زونکن و یا کلاسور ها قرار داده و به مشتری های خود نشان دهید. این روش به سیستم بازاریابی شما کمک می کند، تا مشتری ها جنس و کیفیت محصولات شما را از نزدیک لمس کنند. این در واقع همان آلبوم کالیته محسوب می شود و نمونه های کاغذ دیواری، پارکت، پرده، قرنیز و یا هرچیز دیگری را می توانید در آن جاگذاری کنید وبا این کار به این که، مشتری شما راحت تر بتواند از میان محصولات شما انتخاب کند، کمک نمایید.

 استفاده از چاپ کلاسور تبلیغاتی یا چاپ زونکن تبلیغاتی به شما کمک می کند تا هروقت که نیاز داشتید که مطالب زونکن کاتالوگ و کلاسور کاتالوگ خود را به روز رسانی کنید، تنها کافیست برگه های قدیمی و اضافه را با باز کردن قفل آن در بیاورید و سپس برگه یا لت های جدید را داخل آن بگنجانید. به این ترتیب کاتالوگ ها و آلبوم شما همیشه به روز خواهد بود.
 چاپ زونکن تبلیغاتی و چاپ کلاسور تبلیغاتی انتخابی هوشمندانه است و دلیل آن این است که به شما کمک می کند تا آلبوم های خود را با سرعت بیشتری تهیه و به روزرسانی کنید. این کار به سیستم بازاریابی شما سرعت بیشتری می بخشد.
 بیشترین کاربرد زونکن کاتالوگی و کلاسور کاتالوگی برای شرکت ها و مشاغلی مناسب است که پیوسته تعداد و انواع محصولات آن ها در حال تغییر می باشد. مانند: شرکت های واردات و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، تولیدات دکوراسیون داخلی، پارکت، کاغذ دیواری، پرده و...

 عمده ترین تفاوت زونکن ها و کلاسورها با یک دیگر در نوع قفل ها و جنس جلد آن ها می باشد. جنس قفل زونکن ها و کلاسورها باید مرغوب باشد. زیرا قفل ها قسمتی هستند که ممکن است به دفعات از آن ها استفاده شود و مدام باز و بسته می شوند. اگر جنس آن ها مرغوب باشد، خراب نخواهد شد.
 زونکن ها و کلاسور ها می تواند دوقفل یا چهار قفل داشته باشد. زونکن یا کلاسوری که چهار قفل دارد، بهتر می تواند برگه ها را در خود نگه دارد.

 جنس جلد زونکن ها و کلاسورها هم عامل مهمی در طول عمر آن هاست. در ساخت زونکن و در ساخت کلاسورها باید از مقواهای گرماژ بالای مرغوب و همچنین پوشش مناسب روی کاور استفاده شود. اگر از متریال بی کیفیت و کاغذهای بازیافتی استفاده شود، زونکن و یا کلاسور خیلی زود شکسته و یا تاب برمی دارد.

 زونکن و کلاسور ها در دونوع چینی و ایرانی در بازار قابل دسترس هستند. که نوع چینی آن ها از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است.

 ساختار زونکن و ساختار کلاسور ها بسیار ساده است و از همین قفل ها و جلد تشکیل شده اند. شما می توانید به سادگی هر طرح و شکلی را که جایی دیده اید و یا در ذهن دارید را، در تولید زونکن اختصاصی و یا تولید کلاسور اختصاصی به کار بگیرید.

روش های اختصاصی کردن زونکن ها و یا کلاسورها

 برای این که زونکن خاص و کلاسور خاص خود را تهیه کنید، شما می توانید هنگام طراحی  زونکن ها و یا طراحی کلاسورها، روی کاور طرح تصویر دلخواه خود را چاپ کنید و یا داخل جلد و روی آستر هم نام و لوگوی خود را درج کنید. این طرح و تصویر همان طرحی است که می تواند برای بیننده ها و استفاده کننده ها جذابیت ایجاد کند. پس در طراحی و انتخاب رنگ آن دقت کنید و حتما اطلاعات خود را به طور کامل در تصویر قرار دهید.

 همچنین می توانید میان انواع زونکن و انواع کلاسور انتخاب کنید. تفاوت های آن ها در مقدار عطف آن ها و تعداد قفل ها می باشد.
 سایز عطف زونکن ها 4 سانتی متر، 6 سانتی متر و 8 سانتی متر می باشد. و می توانید دو قفل یا 4 قفل هنگام ساخت زونکن و یا ساخت کلاسور در نظر بگیرید.

 با انتخاب این گزینه ها و یا تغییر در ابعاد و اندازه سفارش زونکن اختصاصی خود را ثبت کنید. سایر عطف، طول و عرض زونکن ها و کلاسور ها را به خواست خود تغییر دهید تا زونکن و کلاسور اختصاصی و منحصر به فرد خود را تهیه کنید.

 بانی چاپ هم برای تولید سفارشات شما یک کارگاه تولید زونکن و کلاسور در اختیار دارد تا آنچه که شما می خواهید را در اسرع وقت به دست شما برساند.
 نقش زونکن و کلاسور در تبلیغات

 زونکن تبلیغاتی و کلاسور تبلیغاتی انتخابی هوشمندانه برای تمامی کسانی است که تصمیم به دارند. آن ها می توانند کاتالوگ و یا آلبوم نمونه کارهای خود را تهیه و داخل زونکن کاتالوگ یا کلاسور کاتالوگ قرار دهند و هر زمان که نیاز به تغییر بود، لت های قدیمی را بردارند و لت های مربوط به محصولات و خدمات جدید را در آن قرار دهند.

 زونکن کاتالوگ تبلیغاتی و کلاسور کاتالوگ تبلیغاتی می تواند در نگاه مخاطب، شکیل تر و جذاب تر باشد و قدرت انتخاب او را بالاتر ببرد. این شیوه بازاریابی نوین کمک می کند تا با روشی هوشمندانه، کاتالوگ های خود را تولید نمایید.

کاربرد زونکن و کلاسور

برای دسته بندی و نگهداری اوراق، اسناد، مدارک، فاکتورها و... در شرکت ها، اداره ها، سازمان ها و...
برای ارائه مدارک و اسناد لازم برای شرکت در مناقصه ها، مزایده ها و جلسات اداری
برای تبلیغات و طراحی کاتالوگ زونکن و کلاسور
برای ساخت آلبوم کالیته و سمپل برای مشاغلی از جمله تولید کننده های کاغذ دیواری، پارکت، پارچه فروشی و...
مزایای زونکن و کلاسور

امکان تعویض برگه ها و لت ها در زونکن و کلاسور
قابلیت طراحی و تولید زونکن سفارشی و کلاسور سفارشی در کمترین زمان
امکان ثبت سفارش زونکن اختصاصی و سفارش کلاسور اختصاصی

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 3 پرسش )

پرسش
توسط negin hashemi 1398/04/31

کدوم جنسش بهتره ؟

پاسخ

با سلام ... در دونوع چینی و ایرانی تولید میشه که جنس چینی کیفیت و دوام بیشتری داره

پرسش
توسط شرکت زرین سهام رضوانی 1397/05/25

سلام قیمت های سایت به روز نیست؟

پاسخ

سلام و عرض ادب.... بله قیمت ها به روز هستند.

پرسش
توسط محسن کریمی 1396/05/04

سلام- ببخشید یه سوالی داشتیم ما قصد داریم تعدادی کلاسور چاپ کنیم ولی با توجه به اینکه یکسری مدارک میزاریم داخل این کلاسور و در مزایدات و مناقصات شرکت میکنیم آیا امکانش هست یه جعبه هم برای این کلاسور بسازیم که این بره داخل اون و بعد درش قفل بشه ؟ که هم باعث دیده نشده مدارک بشه هم زیبا تر بشه و اگر میشه هزینه اش چقدر میشه و چند روز طول میشکه 

پاسخ

سلام و درود دوست عزیز بله امکان پذیر می باشد. از نظر قیمت باید تعداد کلاسوری که میخواهید رو مشخص بفرمایید و سپس بفرمایید طراحی شده کارتون یا طراحی باید توسط تیم بانی چاپ انجام بشه در موزد زمان تحویل هم غالبا ما در 7 روز کاری کار رو به شما تحویل میدیم. باز هم اگر سوالی داشتبد میتونید با شماره های شرکت تماس بگیرید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.