چاپ زونکن و کلاسور

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تولید انواع زونکن و کلاسور با امکان چاپ با طرح دلخواه، قفل 2 حلقه و 4 حلقه گرد، D و زونکنی، با کلیک برروی تصاویر بالا میتوانید قیمت ها را با توجه به تعداد دلخواه و مشخصات سفارشی خود بصورت آنلاین مشاهده و یا اقدام به ثبت سفارش اینترنتی نمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

 سفارش چاپ زونکن و کلاسور تبلیغاتی

سفارش ساخت زونکن به عنوان یکی از اجزای بایگانی می بایست در هر شرکت یا سازمانی قرار بگیرد چرا که در نهایت هر شرکتی اوراقی برای بایگانی دارد که نیاز به زونکن دارد، خرید زونکن های عادی علاوه بر هزینه باعث می شوند ظاهر بایگانی های شما نامرتب و نامرتبط به هم شود چرا که در هر فروشگاهی یک تعداد مشخصی از رنگ زونکن وجود دارد که ممکن است برای تعداد بایگانی شما بسیار کم باشد. بنابراین تولید زونکن اختصاصی یا چاپ کلاسور اختصاصی مخصوص برند و شرکت شما می تواند در عین اینکه ظاهر شیک و یکدستی به بایگانی های شما میدهد و تمامی آن را یک پارچه می کند از نظر هزینه هم برای شما به صرفه تر باشد، خصوصا اینکه این زونکن ها می تواند در هر دو طرف داخل و خارج چاپ داشته باشد و یا به درخواست شما قفل این زونکن ها در عطف یا بر روی هر لت آن قرار گیرد، تولید زونکن و کلاسور اختصاصی در تهران مزیتی که دارد این است که متناسب با سلیقه و درخواست شرکتی شما تهیه شده و حتی می تواند به صورت کیفی باشد تا مدارک داخل آن بیرون نریزد. یکی از موارد تبلیغاتی، مهم و کاربردی کلاسورها و زونکن ها هستند. آنها به عنوان یک ابزار کارآمد و جذاب برای نگهداری و نمایش اسناد و مستندات استفاده می شوند. بنابراین چاپ جلد کلاسور اختصاصی و چاپ روی زونکن می تواند با طرح و چاپ منحصر به فرد می تواند به شدت به کسب و کار شما کمک کند. با توجه به این که تولید و چاپ زونکن و کلاسور فرایندی حرفه ای و پیچیده است، کارخانه تولید زونکن و کلاسور به عنوان مجموعه ای که توانایی تخصصی این کار را با انواع طرح و رنگ دارد میتواند کمک شایانی به کسب و کارها بکند. شما می توانید طراحی و چاپ کلاسور و یا چاپ طرح و عکس روی زونکن خود را به مجموعه بانی چاپ که تولید کننده کلاسور است بسپارید.

طراحی و چاپ زونکن یکی از اجزای مهم بایگانی های شرکتی و اداری هستند، در واقع همانطور که یک شرکت، حداقل یک کامپیوتر برای حفظ مکاتبات و اطلاعات خود دارد، تعداد بالایی زونکن نیز برای حفظ مکاتبات و اطلاعات فیزیکی خود نیز باید داشته باشد. اینکه زونکن هایی که یک شرکت دارد چقدر باید شخصی سازی شود به نظم و ترتیب در آن سازمان مربوط می شود، بسیاری از شرکت ها برای حفظ فیزیکی مکاتبات خود از چاپ اختصاصی زونکن استفاده می نمایند که این امر باعث ترتیب و انضباط بخشیدن به ظاهر بایگانی شرکت شما می شود.

چاپ زونکن و چاپ کلاسور های تبلیغاتی و سفارشی در سایز و شکل های کاملاً اختصاصی و دلخواه ارائه می شود. برای نگهداری بهتر اسناد می توان از چاپ روی کلاسور و چاپ روی زونکن استفاده کرد. این کار برای افزایش شناخت برند با لوگو و آرم شرکت مفید است.

چاپ کلاسور اختصاصی: در دو نوع چهار حلقه D و دو حلقه D ساخته و تولید می شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تیراژ آن را مشخص نمائید. کارخانه تولید کلاسورهای اختصاصی، انواع کلاسورهای بزرگ و کوچک را چاپ میکنند.

طراحی و چاپ کلاسور و زونکن: طراحی صحیح و چاپ با کیفیت می تواند در بهبود نگهداری اسناد و مدارک کمک کند.

تولیدی کلاسور: تولید کلاسور به شکل استاندارد با چاپ درست و قابلیت پوشش گسترده میتواند هزینه نگهداری و مدیریت اسناد را کاهش دهد. تولید کننده با تجربه می تواند کلاسور با کیفیت تولید کند.

سفارش ساخت کلاسور: ساخت و تولید و چاپ کلاسور اختصاصی و یا زونکن اختصاصی و گرفتن مشخصات مورد نظر مشتری راهی برای دریافت یک کلاسور و زونکن با کیفیت و خاص است.

کارخانه تولید کلاسور: با تجهیزات مدرن و تیم فنی ماهر می توان کلاسور با کیفیت تولید کرد. سفارش چاپ و تولید کلاسور تبلیغاتی از تخصص های مجموعه بانی چاپ است.

چاپ زونکن اختصاصی و تبلیغاتی: خرید انواع کلاسور تنها به صورت دو حلقه همانند سایر زونکن‌های موجود در بازار البته با چاپ اختصاصی روی زونکن و یا همراه با داخل زونکن انجام می‌شود.

تولید زونکن و کلاسور خاص: با توجه به نیاز خود می‌توانید سایز عطف، طول و عرض آنرا مشخص و به صورت کاملاً سفارشی زونکن و کلاسور خود را سفارش دهید.

قابل ذکر است تولید، چاپ و ساخت انواع زونکن، کلاسور، آلبوم، کالیته و جعبه ها بصورت اختصاصی و در سایز های سفارشی و متناسب با نیاز شما با کیفیتی بسیار بالا تولید می شود و کاملا رقابتی با نمونه های مشابه خارجی از نظر کیفیت می باشد. همچنین در صورتی که ایده ای و یا نمونه ای دارید که تمایل به تولید آن دارید با ما در ارتباط باشید.

چاپ و ساخت زونکن در کرج و تهران (تولید زونکن) یا به عبارتی چاپ زونکن تبلیغاتی (چاپ زونکن اختصاصی) می تواند گامی بزرگ در راستای معرفی کسب و کار شما و یا بایگانی اسناد و مدارک شما ایفا کند. همانطور که می دانید در گذشته از زونکن و کلاسور صرفاً جهت بایگانی اسناد و مدارک در شرکت ها استفاده می شد. اما این روزها شرکت ها تلاش می‌کنند همگام با بالابردن کیفیت خدمات و محصولات خود کیفیت نحوه ارائه و معرفی محصولات و خدمات خود را نیز بالا ببرند. بدین جهت بجای ارسال کاتالوگ و رزومه در داخل یک پاکت و استفاده از زونکن و کلاسورهایی موجود در سطح بازار، اقدام به چاپ و تولید کلاسور و زونکن سفارشی می نمایند.
زونکن سفارشی: تولید زونکن و کلاسور چاپ دلخواه با توجه سایز عطف و طول و عرض ارائه شده از سمت شما. زونکن تبلیغاتی و یا کلاسور تبلیغاتی سبب متمایز شدن نحوه ارائه و معرفی شما می شود که این کمک شایانی جهت برند سازی شما در شرکت و مخاطبان شما می نماید.

کلاسور و زونکن چیست؟ 

کلاسور و زونکن هر دو محصول چاپی هستند که در شرکتها، ادارات و سازمانها استفاده می شوند. کلاسور از مقوای سخت همراه با روکش و آستر کاغذی تولید می شود و جهت محافظت و نگهداری از مدارک، سندها، مقالات و دستاوردهای شخص، شرکت، اداره و سازمان مورد استفاده قرار میگیرد. سفارش کلاسور و سفارش زونکن در تهران در اندازه ها و طرح های اختصاصی و سفارشی تولید می شوند. برخی از کلاسورها دارای جیب یا جاکارتی هستند. زونکن ها نیز از مقوای سخت ساخته می شوند و به صورت تاشو و قابل حمل طراحی و چاپ و تولید می شوند. روی زونکن ها معمولا چاپ تبلیغاتی، گرافیکی، عکس یا متن قرار میگیرد.

چاپ زونکن تبلیغاتی با طرح دلخواه

زونکن ارزان قیمت و کلاسور ارزان تولید شده شباهت بسیاری با یکدیگر دارند ولی مواردی که باید در تولید زونکن و تولید کلاسور رعایت شوند می‌توان به چسب استفاده شده در زمان ساخت زونکن و کلاسور، کیفیت قفل استفاده شده در زونکن و کلاسور، پوشش هایی که بر روی کاور و آستر زونکن و کلاسور زده می شود و در پایان می بایست به مقوای درون زونکن و کلاسورهای تولید شده اشاره نمود که بسیار حائز اهمیت می باشند. در صورتی که مقوای تولید شده بازیافتی و یا مرغوب نباشد خیلی سریع زونکن و یا کلاسور تولید شده از قالب خود خارج شده و سریع شکسته و یا در صورتی که مقوای استفاده شده خیلی خشک باشد مقوا تاب برمی دارد و کج می شود. قفل زونکن و کلاسور تولید شده هم به واسطه ی تعداد دفعاتی که باز می‌شود مشخص می شود که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. مشاهده شده زونکن و کلاسورهایی که از قفل های بی کیفیت استفاده کردند پس از مدت کوتاهی خراب شده اند. چاپ عکس روی زونکن با طرح و عکس های مد نظر شما بر روی زونکن و داخل زونکن (آستر) یا چاپ لیبل زونکن نیز امکانپذیر می باشد.

استفاده از چاپ کلاسور تبلیغاتی یا چاپ زونکن تبلیغاتی به شما کمک می کند تا هر وقت که نیاز داشتید مطالب زونکن کاتالوگ و کلاسور کاتالوگ خود را به روز رسانی کنید، تنها کافیست برگه های قدیمی و اضافه را با باز کردن قفل آن در بیاورید و سپس برگه یا لت های جدید را داخل آن بگنجانید. به این ترتیب کاتالوگ ها و آلبوم شما همیشه به روز خواهد بود. چاپ زونکن تبلیغاتی و چاپ کلاسور تبلیغاتی انتخابی هوشمندانه است و دلیل آن این است که به شما کمک می کند تا آلبوم های خود را با سرعت بیشتری تهیه و به روزرسانی کنید. این کار به سیستم بازاریابی شما سرعت بیشتری می بخشد. بیشترین کاربرد زونکن کاتالوگی و کلاسور کاتالوگی برای شرکت ها و مشاغلی مناسب است که پیوسته تعداد و انواع محصولات آن ها در حال تغییر می باشد. مانند: شرکت های واردات و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، تولیدات دکوراسیون داخلی، پارکت، کاغذ دیواری، پرده و...

عمده ترین تفاوت زونکن و کلاسور باکیفیت با یکدیگر در نوع قفل ها و جنس جلد آن ها می باشد. جنس قفل زونکن ها و کلاسورها باید مرغوب باشد. زیرا قفل ها قسمتی هستند که ممکن است به دفعات از آنها استفاده شود و مدام باز و بسته می شوند. اگر جنس آن ها مرغوب باشد، خراب نخواهند شد.
زونکن ها و کلاسورها می تواند دو قفل یا چهار قفل داشته باشند. زونکن یا کلاسوری که چهار قفل دارد، بهتر می تواند برگه ها را در خود نگه دارد. جنس جلد زونکن ها و کلاسورها هم عامل مهمی در طول عمر آن هاست. در ساخت زونکن و در ساخت کلاسورها باید از مقواهای گرماژ بالای مرغوب و همچنین پوشش مناسب روی کاور استفاده شود. اگر از متریال بی کیفیت و کاغذهای بازیافتی استفاده شود، زونکن و یا کلاسور خیلی زود شکسته و یا تاب برمی دارد.

زونکن و کلاسور ها در دو نوع چینی و ایرانی در بازار قابل دسترس هستند. که نوع چینی آن ها از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است. ساختار زونکن و کلاسورها بسیار ساده است و از همین قفل ها و جلد تشکیل شده اند. شما می توانید به سادگی هر طرح و شکلی را که جایی دیده اید و یا در ذهن دارید را، در تولید زونکن اختصاصی و یا تولید کلاسور اختصاصی به کار بگیرید.

روش های اختصاصی کردن زونکن ها و یا کلاسورها 

برای این که زونکن خاص و کلاسور خاص خود را تهیه کنید، شما می توانید هنگام طراحی زونکن ها و یا طراحی کلاسورها، روی کاور طرح تصویر دلخواه خود را چاپ کنید و یا داخل جلد و روی آستر هم نام و لوگوی خود را درج کنید. این طرح و تصویر همان طرحی است که می تواند برای بیننده ها و استفاده کننده ها جذابیت ایجاد کند. پس در طراحی و انتخاب رنگ آن دقت کنید و حتما اطلاعات خود را به طور کامل در تصویر قرار دهید.

همچنین می توانید میان انواع زونکن و انواع کلاسور انتخاب کنید. تفاوت های آن ها در مقدار عطف آن ها و تعداد قفل ها می باشد. سایز عطف زونکن ها 4 سانتی متر، 6 سانتی متر و 8 سانتی متر می باشد و می توانید دو قفل یا 4 قفل هنگام ساخت زونکن و یا ساخت کلاسور در نظر بگیرید. با انتخاب این گزینه ها و یا تغییر در ابعاد و اندازه سفارش زونکن اختصاصی خود را ثبت کنید. سایز عطف، طول و عرض زونکن ها و کلاسور ها را به خواست خود تغییر دهید تا با سفارش آنلاین در سایت بانی چاپ، زونکن و کلاسور اختصاصی و منحصر به فرد خود را ثبت کنید.
زونکن های بایگانی و زونکن فاکتور از جمله پرفروشترین ها هستند، همچنین آنها را می توانید برای موارد زیر به کار ببرید: برای ارائه مدارک و اسناد لازم برای شرکت در مناقصه ها، مزایده ها و جلسات اداری، برای تبلیغات و طراحی کاتالوگ زونکن و کلاسور، برای ساخت آلبوم کالیته و سمپل برای مشاغلی از جمله تولید کننده های کاغذ دیواری، پارکت، پارچه فروشی و...

مزایای استفاده از زونکن ها و کلاسورها

استفاده از زونکن و کلاسور برای بایگانی داده ها و اطلاعات، بسیار موثر و کارامد است. زونکن ها به دلیل مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت، گرد و غبار و تغییرات دمایی، به عنوان یک روش مناسب برای حفظ اطلاعات در بایگانی ها استفاده می شود.

زونکن اداری به عنوان یک سیستم حفاظتی موثر در مقابل سرقت و ایجاد خسارت عمل می کنند، زونکن ها و کلاسورها به دلیل سادگی و ظرافتی که دارند، قابلیت حمل و نقل را به سادگی دارا می باشند، کلاسورها و زونکن ها به دلیل ابعاد کوچک، فضای کمتری اشغال می کنند و برای بایگانی اطلاعات مناسب هستند.

استفاده از زونکن و کلاسور در بسیاری از صنایع و شرکت های بزرگ و کوچک بسیار متداول و دارای مزایای فراوانی هستند:

  1. ارائه حرفه ای تر و بهتر: کلاسورهای چاپی معمولا به عنوان یک ابزار بازاریابی و ارتباطی جهت جلب توجه مشتریان و نمایش محصولات و خدمات به صورت حرفه ای و زیباتر مورد استفاده قرار می گیرند.
  2. تسهیل در مدیریت اسناد: کلاسور خاص و زونکن عمده به عنوان یک ابزار برای نگهداری و مرتب سازی اسناد و مدارک مهم در شرکت ها و سازمانها مورد استفاده قرار می گیرند.
  3. قابلیت انعطاف پذیری: زونکن ها و کلاسورها در اندازه های استاندارد A4 , A5 و در طرح های مختلف تولید می شوند و می توانند به طور دقیقی برای نیازهای خاص هر شرکت و صنعت طراحی و تولید شوند. زونکن آ4 از پرطرفدارترین نوع زونکن پرونده هستند.
  4. نگهداری اسناد: سفارش کلاسور و زونکن قیمت مناسب مقاوم و با کیفیت برای نگهداری و حفاظت از اسناد مهم شرکت ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. زونکن حسابداری یا زونکن حسابرسی از مهمترین کاربردهای زونکن در شرکت ها هستند.
  5. ابزارهای تبلیغاتی: زونکن های چاپی، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قابل توجه هستند و به دلیل طرح ها و رنگ های متنوع چاپی با سلفون براق و یا مات بهمراه یووی موضعی برروی جلدشان مورد توجه قرار میگیرند.

مزایای زونکن و کلاسور شرکت بانی چاپ

امکان تعویض برگه ها و لت ها در زونکن و کلاسور
قابلیت طراحی و تولید زونکن سفارشی و کلاسور سفارشی در کمترین زمان
امکان ثبت سفارش زونکن اختصاصی و سفارش کلاسور اختصاصی
امکان طراحی زونکن سفارشی شما به صورت تک رو و دورو

زونکن مدارک و چاپ روی کلاسور یکی از اجزای مهم بایگانی های شرکتی و اداری هستند، در واقع همانطور که یک شرکت، حداقل یک کامپیوتر برای حفظ مکاتبات و اطلاعات خود دارد، تعداد بالایی زونکن نیز برای حفظ مکاتبات و اطلاعات فیزیکی خود نیز باید داشته باشد. اینکه زونکن هایی که یک شرکت دارد چقدر باید شخصی سازی شود به نظم و ترتیب در آن سازمان مربوط می شود، بسیاری از شرکت ها برای حفظ فیزیکی مکاتبات خود از چاپ اختصاصی زونکن استفاده می نمایند که این امر باعث ترتیب و انضباط بخشیدن به ظاهر بایگانی می شود.

تولید و ساخت کلاسور چاپی در تهران

کلاسورها از جمله ابزار تبلیغاتی هستند که با توجه به دلیل داشتن مزایای بسیاری در صنعت تبلیغات به عنوان یکی از روش های مهم برای شرکت ها و محصولات تولید میشوند، سفارش ساخت کلاسور و خرید زونکن اداری، در واقع برند شما به راحتی قابل تشخیص و یادآوری خواهد بود. با استفاده از کلاسورها و زونکن ها می توانید برای تبلیغ خدمات و محصولات جدید، نمایشگاهها، کنفرانس ها و دیگر رویدادهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرند. برای تولید کلاسور طرح دلخواه و زونکن کلاسیک، ابتدا باید سایز و طرح دلخواه خود را با طراح های توانای بانی چاپ در میان بگذارید. این مجموعه با بهره گیری از تجربه و دانش فراوان خود، به شما در انتخاب سایز، جنس و چاپ طرح انواع کلاسور خاص و کلاسور ساده کمک خواهد کرد.

سفارش ساخت کلاسور و زونکن

سفارش ساخت زونکن و کلاسور چاپی، فرایندی ارزان و کارآمد است که به شما این امکان را می دهد تا با بهره گیری از ابزارهای حرفه ای چاپ، زونکن های بایگانی و کلاسورهای با کیفیت و خلاقانه داشته باشید. با سفارش ساخت زونکن چاپی در تهران و کرج، می توانید محصولاتی با ظاهری شیک و زیبا داشته باشید. با توجه به اینکه زونکن ها و کلاسورهای چاپی به راحتی قابل حمل هستند، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر محسوب می شوند و می توانند کمک شایانی به تبلیغات و برندسازی شما داشته باشد.

چاپ روی زونکن بایگانی

چاپ روی زونکن طراحی و کلاسور بایگانی، یکی از روش های ارائه اطلاعات و داده ها در محیط های آرشیو و بایگانی است. در این روش اطلاعات و داده های مورد نیاز در قالب فایل های مختلف بر روی زونکن پرونده و زونکن کلاسور چاپ می شوند و سپس در فضایی امن و محافظت شده برای مدت طولانی نگهداری می شوند.

تولید زونکن سفارشی

چاپ زونکن یکی از محصولات مورد استفاده در تبلیغات و برندینگ است. زونکن ها در انواع مختلف چاپ و تولید می شوند که می توانید نوع، اندازه و طرح و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید. ضمناً شما می توانید بجای سفارش از چاپ کلاسور و مزایای آن بهره ببرید. (مثال: اگر خدمتی ارائه می دهید و پس از مدتی آن خدمت را ارائه یا آن محصول را تمام کردید یا حذف نمودید می توانید فقط با برداشتن یک لت از داخل زونکن کاتالوگ خود همچنان آن را به روز نگه دارید و یا حتی اضافه نمائید) زونکن کاتالوگ برای شرکت هایی که دارای خدمات یا محصولاتی هستند که برخی مواقع در حال تغییر می باشد یه انتخاب هوشمندانه محسوب می شود. اگر به دنبال تبلیغات موثر هستید می توانید زونکن اختصاصی خود را در طرح و رنگ مورد نظر خود سفارش دهید. تا با طرح و لوگوی شما به صورت اختصاصی چاپ شود.

قیمت چاپ زونکن: قیمت چاپ زونکن به برخی عواملی مانند اندازه، جنس، تعداد و رنگبندی زونکن‌ها بستگی دارد. برای دریافت قیمت دقیق، بهتر است با چاپخانه یا بانی چاپ که تولید کننده زونکن با چاپ اختصاصی است، تماس بگیرید.
خرید اینترنتی زونکن تبلیغاتی: خرید اینترنتی زونکن تبلیغاتی یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های خرید زونکن است. با این روش می‌توانید انواع مختلفی از زونکن‌های تبلیغاتی را به راحتی و با قیمت مناسب خریداری کنید.
زونکن چاپی فوری: اگر به دنبال چاپ سریع زونکن هستید، زونکن چاپی فوری می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. این نوع زونکن با سرعت بالا چاپ شده و در زمان کوتاهی آماده تحویل می‌شود. این روش چاپ برای کسانی که نیاز به زونکن با کیفیت بالا در زمان بسیار کم دارند، مناسب است. در این روش چاپ، زونکن به روشی تند و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته چاپ می‌شود تا به صورت فوری تحویل داده شود.
چاپ روی زونکن ارزان: یکی از راه‌هایی که می‌توانید برای کاهش هزینه چاپ زونکن خود انجام دهید، انتخاب چاپ روی زونکن‌های ارزان قیمت است. این زونکن‌ها، با کیفیت بسیار خوبی تولید می‌شوند و می‌توانند به عنوان یک جایگزین مناسب برای زونکن‌های گران‌قیمت باشند. همچنین، این روش چاپ برای کسب‌وکارهایی که به دنبال کاهش هزینه‌ها هستند، مفید است.

زونکن با چاپ اختصاصی

با استفاده از این روش، شما میتوانید لوگوی شرکت یا تصاویر موردنظر خود را روی زونکن صادراتی چاپ کرده و برای تبلیغات از ان استفاده کنید. با این روش برند شما به صورت مداوم در دید مخاطبان قرار می گیرد.

تولیدی چاپ روی کلاسور و زونکن

چاپ کلاسور فوری یکی از شیک ترین و کلاسیک ترین روش های تبلغاتی است، در گذشته کلاسور چرمی بسیار رواج داشت و معمولا کلاسور تبلیغاتی به صورت چرمی با ضرب لوگوی مربوط به شرکت هدیه دهنده تولید می شد اما اکنون کلاسور ها به صورت چاپ شده و طراحی شده بسیار مدرن و شکیل به عنوان تبلیغات هدیه داده می شوند از این رو کلاسور های چاپ شده جای کلاسور های کلاسیک چرمی را گرفت و چاپ کلاسور در تبلیغات ترند شد. شما می توانید کلاسور و زونکن فوری و اختصاصی خود را با خرید اینترنی از بانی چاپ دریافت کنید.

تولید زونکن ارزان

برای سفارش یک زونکن جدید و یا کلاسور ارزان، می توانید از ابعاد معمول و طراحی های ساده تر استفاده کنید. همچنین برای کاهش هزینه ها می توانید سفارش خود را در تعداد بالا ثبت نمائید تا قیمت تمام شده هر یک عدد زونکن مناسب تر و ارزان تر باشد.

قیمت چاپ زونکن و کلاسور

قیمت چاپ زونکن اختصاصی و کلاسور اختصاصی بسته به نوع قفل آن( سایز عطف )، تعداد سفارش و طراحی مورد نظر شما متفاوت است. اما در کل هزینه چاپ زونکن اختصاصی با ابعاد و طرح شما نسبت به زونکن های عادی گرانتر است. برای دریافت اطلاعات دقیق تر از چاپ جلد کلاسور و قیمت زونکن، با کارشناسان بخش فروش بانی چاپ تماس بگیرید و یا از طریق سایت بانی چاپ زونکن و کلاسور اختصاصی خود را سفارش دهید.

خرید اینترنتی زونکن

خرید اینترنتی زونکن عمده و کلاسور یکی از راحتترین و سریع ترین روش ها است. شما می توانید از سایت بانی چاپ، زونکن اختصاصی در تهران را سفارش دهید، که ارسال به سرتاسر ایران هم دارد. در این روش میتوانید مشخصات، ابعاد، جنس و چاپ مورد نظر خود را از میان کلاسورها و زونکن های موجود در سایت (عکس های بالا) انتخاب کنید و آن را ثبت کنید. پس از تائید سفارش و پرداخت هزینه زونکن برای چاپ و تولید آماده می شود. همچنین فروش عمده کلاسور از طریق خرید آنلاین از سایت بانی چاپ امکان پذیر است. از این طریق می توانید به صورت آنلاین خرید و پرداخت خود را انجام دهید.