جعبه هاردباکس

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

برای سفارش جعبه هاردباکس در تعداد و طرح دلخواه خود بر روی مدل هایی که در بالا قرار داده شده است کلیک نمائید. بانی چاپ بصورت مستقیم و بدون واسطه تولید کننده انواع جعبه هاردباکس های فانتزی و عمومی در طرح ها و مدل های دلخواه شما می باشد که شما میتوانید سایز و مدل جعبه هاردباکس خود را مشخص نمائید و بصورت کاملا سفارشی در تیراژ دلخواه خود بصورت تلفنی و یا آنلاین ثبت سفارش نمائید.تولید جعبه هاردباکس سفارشی و اختصاصی انواع جعبه کادویی، جعبه جواهرات، جعبه ساعت محصول و ...   برای تولید جعبه های هاردباکس با توجه به سایزی که شما سفارش میدهید از مقواهای 1/3 ، 1/5 و 2 میلی متر برای تولید استفاده میشود که با روکش و آستر از جنس های مختلف مانند گالینگور، پارچه جیر و مخمل، کاغذ با روکش سلفون و ... کاور و پوشانده میشوند.

هارد باکس ها باعث لوکس شدن و معتبر شدن محصولات می شوند و با استفاده از آنها می توان اطمینان و اعتبار بیشتری به محصولات بخشید و ارزش هدیه یا محصول را چندبرابر کرد. استفاده از جعبه هارد باکس ها علاوه بر جنبه های تزئینی، محافظ بسیار خوبی برای محصولاتمان شمرده می شوند و با استفاده از آنها می توانیم به خوبی از وسایل با ارزش خود محافظت کنیم، زیرا دوام و مقاومت این نوع جعبه ها نسبت به جعبه های معمولی بسیار بیشتر است.علاوه بر این، جعبه هارد باکس را می توان با طلاکوب و یا نقش های برجسته تزئین کرد و این را می توان یکی از مزیت های هاردباکس ها برشمرد. به درب هاردباکس ها می توان آهنربا اضافه کرد که لوکس تر و خاص تر جلوه کند

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ و تولید انواع جعبه هاردباکس

هارد باکس ها نوعی از جعبه هستند که با مقواهای ضخیم تولید شده اند، که این جعبه ها به عنوان جعبه سخت یا جعبه لوکس و هدیه نیز معروف هستند، این جعبه ها با مقواهای سخت و یا MDF یا متریال سخت تولید می شوند و سپس بر روی آن روکشی تزیینی از انواع کاغذ گلاسه ، کالینگور، چرم ترمو و یا پارچه کشیده می شود که می تواند در صورت روکش کاغذی با حک فویل کوب (طلا کوب و یا نقره کوب) تولید شود، داشتن یک جعبه هارد باکس با کیفیت منوط به چند شرط مهم و اساسی است:

1-چاپ با کیفیت روکش کاغذی هاردباکس

2-مغزی یا مقوای داخلی با کیفیت

3-فوم با کیفیت

4-ساخت با کیفیت بالا

5-بیرون نزدگی چسب و برش دقیق و دستگاهی

این شروط باعث می شوند در نهایت یک هارد باکس با کیفیت را خروجی داشته باشید.

حتماً تا به حال جعبه های کادویی، جعبه های جواهرات، جعبه های ساعت و مانند آنها را دیده اید، این جعبه ها بسیار لوکس هستند و برای هدیه دادن مناسب به نظر می رسند. این جعبه ها از مقواهای چند لایه و گاهی به همراه پارچه مخمل  و یا به همراه سایر تزئینات ساخته می شوند.هارد باکس ها باعث لوکس شدن و معتبر شدن محصولات ما می شوند و با استفاده از آنها می توان اطمینان و اعتبار بیشتری به محصولات بخشید و ارزش هدیه یا محصول را چند برابر کرد. استفاده از هارد باکس ها علاوه بر جنبه های تزئینی، محافظ بسیار خوبی برای محصولاتمان شمرده می شوند و با استفاده از آنها می توانیم به خوبی از وسایل با ارزش خود محافظت کنیم، زیرا دوام و مقاومت این نوع جعبه ها نسبت به جعبه های معمولی بسیار بیشتر است.علاوه بر این، جعبه های هارد باکس را می توان با طلاکوب و یا نقش های برجسته تزئین کرد و این را می توان یکی از مزیت های هاردباکس ها برشمرد.به درب هاردباکس ها می توان آهنربا اضافه کرد که لوکس تر و خاص تر جلوه کند. هارد باکس ها انواع و کاربردهای گوناگونی دارند که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

برای مشاهده گالری نمونه کارهای هاردباکس کلیک نمائید.

انواع هارد باکس

 1. هاردباکس شیاردار: جعبه محصولات کوچک، جعبه مدرن، جعبه شکلات، جعبه جوراب و ... همگی جزو هاردباکس شیاردار هستند که بیشترین استفاده را در بازار دارند. این جعبه سخت قسمت هایی شیار دار و تا شده دارد که به راحتی با قسمت پایین چفت می شود.
 2. جعبه کتابی: جعبه طلا و جواهرات و بیشتر جعبه های مگنتی از این نوع هاردباکس ها به حساب می آیند که نحوه باز شدن آن ها مانند جعبه های سیگار است با این تفاوت که برای باز کردن این نوع هاردباکس ها از لولا استفاده نمی کنند و باز کردن آن ها مانند صحافی کتاب می باشد.
 3. هارد باکس کشویی: همان طور که از نام این جعبه سخت مشخص است ، نحوه باز کردن آن به صورت کشویی می باشد. قسمت داخلی هاردباکس به صورت کشویی از قسمت بیرونی خارج می شود. به این نوع هاردباکس ها قوطه کبریتی نیز می گویند زیرا باز کردن آن مانند قوطی کبریت است.
 4. هارد باکس سیگار: برای باز شدن هاردباکس های سیگاری از لولا استفاده می کنند. این نوع هاردباکس ها نسبت به سایر انواع آن بسیار کلاسیک و لوکس می باشند. برای تنوع بیشتر می توان علاوه برجای سیگار به آن فندک ، عطر و یا دیگر وسایل جانبی نیز اضافه کرد.
 5. هارد باکس تلسکوپی: هاردباکس های تلسکوپی نسبت به سایر انواع هاردباکس ها از امنیت بالاتری برخوردار هستند از همین رو تلفن همراه آیفون از این نوع هاردباکس ها برای محافظت از گوشی اپل استفاده می کند. این نوع هاردباکس ها از دو قسمت جدا تشکیل شده است که داخل همدیگر رفته و بسته می شوند.

هارد باکس طلاکوب

تمام موارد گفته شده در انواع هاردباکس میتواند به صورت اختصاصی و سفارشی طلاکوب شوند و یا به صورت برجسته روی آن ها کار انجام شود که زیبایی و لوکس شدن این جعبه های سخت را چندین برابر می کند.

هارد باکس نقره کوب

تمام موارد گفته شده در انواع هارد باکس می توانند به صورت اختصاصی و سفارشی نقره کوب شوند. هاردباکس های نقره کوب و طلاکوب بسیار زیبا و چشم گیر هستند و جلوه خاصی به جعبه ها می دهند.

برای مشاهده لیست قیمت انواع هاردباکس آماده کلیک نمائید.

کاربرد هاردباکس

هاردباکس ها در مشاغل مختلف کاربردهای گوناگونی دارند. برخی ویژگی ها در هاردباکس های مختلف مانند یکدیگر می باشند ولی بنا بر نیاز هر کاربردی ویژگی های متفاوتی نیز دارند. نقش هاردباکس ها در مشاغل و فروش محصولات شاید به چشم نیاید اما حقیقت این است که بدون این هاردباکس ها برخی از محصولات به فروش نمی رسند. هاردباکس ها را در شرکت ها ، صنایع و دسته بندی های گوناگون به کار می گیرند که برخی از آنها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

 1. صنایع مواد خوراکی و غذایی: بسته بندی مواد خوراکی و غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا به وسیله بسته بندی می توان ماهیت و اعتبار هرچه بیشتری به کالا بخشید.
 2. شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی: این شرکت ها بیشتر محصولات خود را در هاردباکس ها به فروش می رسانند زیرا علاوه بر لوکس و شیک شدن کالاها می توانند اعتبار و ارزش کالای خود را حفظ کنند.
 3. شرکت های تولید کننده تلفن های همراه: استفاده از جعبه برای تلفن همراه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تلفن همراه بدون هارد باکس فاقد اعتبار بوده و از اصالت و ارزش آن می کاهد. از همین رو تمام شرکت های تولید کننده تلفن های همراه از این جعبه ها استفاده می کنند.
 4. لوازم الکترونیکی و وسایل جانبی: برای محافظت هرچه بیشتر از وسایل الکترونیکی از هاردباکس ها استفاده می کنند. در اینجا هاردباکس ها بیشتر نقش محافظ را ایفا می کنند

قیمت هارد باکس|جعبه سخت

به طور کلی هاردباکس ها با توجه به جنس و سایزی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند، هاردباکس چرم، هاردباکس مقوایی، هاردباکس کادویی و .. انواع هاردباکس با توجه به قیمت و سایزشون نرخ گذاری می شوند. هارد باکس یا همان جعبه سخت برای بسته بندی های شیک و لوکس به کار گرفته می شوند. معمولاً صاحبان کسب و کار ترجیح می دهند که لوگو، شماره و اطلاعات خود را به همراه بسته بندی به مشتریان خود عرضه کنند. از طریق چاپ روی جعبه سخت ما می توانیم این اطلاعات را به دست مشتریان بسپاریم تا هرزمان این اطلاعات در دسترس آنها باشد. چرا که هارد باکس ها بسیار محکم و بادوام هستند و در زمان طولانی از بین نمی روند و یا خراب نمی شوند . قیمت هارد باکس ها یا جعبه های سخت بستگی به نوع ساخت و متریال استفاده شده در آن دارد. به طور مثال هاردباکس های طلاکوب شده یا برجسته نسبت به سایر انواع هاردباکس ها قیمت بالاتری دارند. همچنین هاردباکس های با اندازه کوچک تر نسبت به هاردباکس های بزرگ تر قیمت کمتری را شامل می شوند. این محصولات می توانند بسیار ساده و بدون هیچ وسیله تزئین اضافه باشند و یا از چندین متریال مختلف برای ساخت آنها استفاده شده باشد. پس نوع ،اندازه و متریال در قیمت یک هارد باکس نقش بسزایی را ایفا می کنند.

برای مشاهده انواع جعبه هاردباکس طلا و جواهر کلیک نمائید

چاپ روی هاردباکس

چاپ روی هاردباکس با طرح و یا لوگوی دلخواه شما و تولید به صورت افست|تیراژ بالا یا پایین انجام می گیرد. هیچ گونه محدودیتی از نظر طرح و رنگ در چاپ این محصولات وجود ندارد. نوع چاپ این محصول با دستگاه افست می باشد. برای چاپ روی این محصولات ابتدا طرح مورد نظر روی مقوا چاپ شده و سپس روی جعبه سخت کشیده می شود، در صورت نیاز برای سهولت در باز و بسته شدن جعبه، در این جعبه ها آهن ربا می گذارند. چاپ دیگری که بر روی هاردباکس انجام می پذیرد، چاپ با کلیشه یا همان طلاکوب است، شما می توانید جعبه را سفارش دهید و پس از تولید آن تنها با یک طلاکوب لوگو و یا برند خود هاردباکس خود را اختصاصی نمایید.

مزایای استفاده از جعبه های سخت یا هاردباکس

 1. جعبه های سخت بسیار شیک و لوکس هستند و اعتبار و اصالت به محصولات می بخشند.
 2. مناسب برای هدیه دادن می باشند و می توانند ارزش هدیه ما را چندین برابر کنند.
 3. بسیار با دوام و محکم هستند از این رو محافظ خوبی برای محصولات شمرده می شوند.
 4. برندها و مارکتینگ ها با استفاده از هاردباکس ها اطلاعات خود را برای مدتی طولانی در اختیار مشتری قرار می دهند.
 5. هیچ گونه محدودیتی از نظر طرح ، رنگ و اندازه ندارند.
 6. مشتریان خرید محصولاتی را که همراه با هاردباکس می باشند را به محصولات بدون آن ترجیح می دهند.
 7. چشم نواز و جذاب هستند و می توانند مخاطبان را به سمت خود جذب کنند.

سفارش هارد باکس|چاپ روی هارد باکس

برای سفارش هاردباکس می توانید از طریق راه های ارتباطی با مجموعه بانی چاپ در تماس باشید و طرح یا لوگوی مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. متخصصان ما پس از بررسی فایل مورد نظر شما سفارش را ثبت می کنند.

سوالات متداول :

1- قیمت سفارش جعبه هاردباکس چقدر است ؟

به طور کلی هاردباکس ها با توجه به جنس و سایزی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند، هاردباکس چرم، هاردباکس مقوایی، هاردباکس کادویی و .. انواع هاردباکس با توجه به قیمت و سایزشون نرخ گذاری می شوند شما میتوانید در سایت بانی چاپ به صورت انلاین استعلام قیمت هاردباکس را بگیرید.

2-حداقل سفارش جعبه هاردباکس چندتاست؟

حداقل سفارشی 100 عدد و هاردئباکس آماده 20 عدد.

3-انواع مدل های جعبه هاردباکس چیست ؟

 1. هاردباکس شیاردار
 2. جعبه کتابی
 3. هارد باکس کشویی
 4. هارد باکس سیگار
 5. هارد باکس تلسکوپی
 6. هاردباکس طلاکوب 
 7. هاردباکس نقره کوب 

اگر جعبه ای دارید که دقیقا مشابه آن را میخواهید عکس  آن را برای ما ارسال کنید تا بر اساس تعداد، سایز و سایر مشخصات قیمت تمام شده و زمان تحویل را به اطلاع شما برسانیم.