تابلو بک لایت پشت نور


تابلو بک لایت پشت نور
دریافت اطلاعات ....

تابلو لایت باکس نور از کف

تابلو لایت باکس ها در اطلاح (تابلو های پشت نور) و بک لایت های پشت نور backlight  یکی از محصولات بسیار خاص بانی چاپ است چرا که این تابلو بر خلاف دیگر لایت باکس ها دارای ردیف های ال ای دی در کف قاب است، و دیگر محصولات لایت باکس ها با ردیف های ال ای دی در دورتادور قاب تولید می شوند، تفاوت تابلوهای بک لایت نور از کف با لایت باکس های نور از دور این است که بک لایت ها نور از کف به علت نصب ال ای دی های بیشتر درخشان تر و یکدست تر است، بک لایت های نور از کف کاملا مناسب محیط های آرایشگاه ها و املاک ها و محیط های بیرونی در محیط شب می باشند چرا که با درخشندگی بسیار زیاد باعث می شود طرح شما بسیار لوکس تر به نظر بیاید.

لایت باکس تابلو بک لایت پشت نور

لایت-باکس-نور-از-کف_7084

مزایای لایت باکس نور از کف

یکی از مزایای لایت باکس های پشت نور نسبت به لایت باکس های نور از دور این است که در زمانی که ال ای دی ها بعد از گذشت ساعت های بسیار زیاد دچار اختلال در روشن شدن و سوختگی شود مانند دیگر لایت باکس ها خاموش نمی شود چرا که ال ای دی ها به علت رشته ای بودن تنها با سوختن یک اتصال رشته ی متصل به آن خاموش خواهد شد، و دیگر رشته ها خاموش نمی شوند این باعث می شود تغییر چندانی در کیفیت نور کلی لایت باکس ایجاد نکند و تنها مقداری از شدت نور لایت باکس کاسته شود، اما ال ای دی های به کار رفته در بک لایت های بانی چاپ با بهترین کیفیت تولید می شوند و در صورت خرابی پس از استفاده طولانی مدت قابل تعمیر می باشند.

لایت-باکس-نور-از-کف-35_5307

لایت باکس های نور از کف قابلیت تعویض متریال چاپی را نیز دارا می باشند، شما می توانید تنها با یکبار سفارش این نوع از لایت باکس سال ها آن را داشته باشید و فقط در صورت لزوم چاپ آن را تعویض نمایید.

کاربرد لایت باکس های نور از کف

این لایت باکس ها معمولا در محیط های داخلی و بیرونی و در طرح های تیره به کار می رود.

لایت-باکس-نور-از-کف-3.3_2830

سفارش تابلو بک لایت نور از کف

این تابلو های درخشان در انواع سایز ها مانند 1*2 , 5/1*2 , 2*2 , 5/2*5/2,  3*3  ,4*2  ,5*2 , 6*2   ,7*2  , 5*2 , 5*3  6*3 , 7*3 , 8*3  3*4 , قابل تولید و سفارش گذاری است. این ابعاد بستگی به فضای محیط شما و طرح شما دارند.

ساخت و چاپ تابلو بک لایت نور از کف

این تابلو های بک لایت از پروفیل آلومینیومی با کیفیت بالا که به آن تابلو لایت باکس بدون قاب می گویند ساخته شده است LED ها در سراسر پنل فلزی داخلی تابلو نصب می شوند که این متریال باعث می شود ال ای دی ها خنک نگه داشته شوند و سپس بر روی آن ها متریال بک لایت پارچه ای کشیده می شوند. لایت باکس های با کیفیت بانی چاپ با بهترین نوع سیم کشی و ال ای دی ها و آلومینیوم اکستروژن ها ساخته می شوند که قبل از ارسال تست و عیب یابی می شوند تا محصول بدون نقص به دست شما برسد.

لایت-باکس-نور-از-کف.2_3019

تضمین کیفیت تابلو بک لایت نور از کف

تابلو های نور از کف در گذشته به صورت فلورسنت نوردهی می شدند. لایت باکس های نور از کف فلورسنت هنوز هم در برخی از شهرستان ها قابل مشاهده است ، این فلورسنت ها که به مهتابی نیز معروف می باشند یکی از بزرگترین مشکلات آن ها داشتن استارت در تک به تک مهتابی ها بود که در صورت سوختن یکی از مهتابی ها و یا حتی اختلال در استارت مهتابی باعث می شد یکی از آن ها روشن نشود و به این ترتیب با سوختن مهتابی در پشت تابلو کاملا نقص مشهود بود.

لامپ فلورسنت_9101

از دیگر مشکلات فلورسنت ها مصرف بالای برق بود که در هر مهتابی چیزی به عنوان میانگین 20 وات برق مصرف میشد و اگر تابلو دارای مهتابی بیشتری بود به عنوان مثال در آن 10 لامپ فلورسنت و یا مهتابی به کار می رفت جمعا 200 وات برق مصرفی تابلو بود اما هر ال ای دی 0.25 وات با قرار گرفتن در رشته 10 تایی، مصرفی حدود 2.5 وات تولید می کند که اگر این رشته ها به 10 عدد برسد 25 وات قابل مصرف دارد که نسبت به مصرف برق فلورسنت با این مقیاس بسیار عدد کمی است.

0 نظر

برچسب ها:

دیدگاه خود را درباره این مقاله ثبت کنید