تقویم رومیزی یکی از مهمترین ابزار تبلیغات هستند. هر سال چند ماه قبل از شروع سال جدید، سازمان‌ها و شرکت‌ها برای اینکه در زمینه تبلیغات از رقبای خود عقب نمانند شروع به تهیه هدایای تبلیغاتی می کنند که در این میان چاپ سررسید و تقویم جزء ملزَمات آن می باشد.شما می تواند چاپ سررسید و تقویم اختصاصی را برای کسب و کار خود انجام داده و قبل از شروع سال جدید به مشتریان خود ارائه دهید.در چاپ تقویم و سررسید اختصاصی، تبلیغات برندها که می تواند شامل لوگو، شعار تبلیغاتی و تصاویر دلخواه باشد در قسمت هایی مانند جلد سررسید، پایه تقویم رومیزی، صفحات تاریخ‌دار، صفحه کاور در تقویم رومیزی و صفحات اولیه در سررسید قرار گیرد.

چاپ تقویم رومیزی سال 1403 یکی از رویدادهای مهم و معمولاً سالانه است که تاثیر بزرگی بر زندگی روزمره ما دارد. این تقویم‌ها، به عنوان یک وسیله مفید برای برنامه‌ریزی و زمان‌بندی فعالیت‌های روزانه ما، در خانه‌ها و محیط‌های کاری گسترده‌استفاده می‌شوند. تاریخ 1403 به‌عنوان تاریخ شمسی متعلق به تقویم هجری قمری است و در ایران برای نمایش تقویمها و برنامه‌ریزی‌های مختلف به کار می‌رود.

هر سال، چاپ تقویم رومیزی یک فرصت جدید برای انتخاب طرح‌ها و موضوعات مختلف فراهم می‌آورد. این تقویم‌ها معمولاً شامل ماه‌ها، روزهای هفته، تعطیلات، و اطلاعات دیگر مرتبط با تاریخ شمسی و هجری هستند. تازه‌ترین فناوری‌های چاپ و طراحی گرافیک در این تقویم‌ها به کار گرفته می‌شود تا آنها به لحظه‌های مختلفی از زندگی کاری و شخصی ما پوشش دهند و تجربه استفاده را برای ما بهبود بخشند.

به‌طور کلی، چاپ تقویم رومیزی سال 1403 فرصتی مناسب است تا از زیبایی طراحی و کاربری موثر این وسیله کمکی برای مدیریت زمان و برنامه‌ریزی استفاده کنیم. این تقویم‌ها همچنین می‌توانند به عنوان هدیه‌های خوب و کاربردی برای دیگران باشند و در همان حال به نگاهی به تاریخ و فرهنگ ما کمک کنند.

هر سال چند ماه قبل از شروع سال جدید، سازمان‌ها و شرکت‌ها برای اینکه در زمینه تبلیغات از رقبای خود عقب نمانند شروع به تهیه هدایای تبلیغاتی می کنند که در این میان چاپ سررسید و تقویم جزء ملزَمات آن می باشد.
شما می توانید چاپ سررسید و تقویم اختصاصی 1403 را برای کسب و کار خود انجام داده و قبل از شروع سال جدید به مشتریان خود ارائه دهید. چاپ تقویم رومیزی 1403 با طرح اختصاصی را می توانید چند ماه قبل از سال جدید ثبت سفارش نمایید.
در چاپ تقویم و سررسید اختصاصی، تبلیغات برندها که می تواند شامل لوگو، شعار تبلیغاتی و تصاویر دلخواه باشد در قسمت هایی مانند جلد سررسید، پایه تقویم رومیزی، صفحات تاریخ‌دار، صفحه کاور در تقویم رومیزی و صفحات اولیه در سررسید قرار گیرد.
مجموعه بانی چاپ با داشتن سابقه طولانی و درخشان، ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی، چاپ و تبلیغات می باشد و می تواند طراحی و چاپ انواع سررسید و
تقویم رومیزی و تقویم دیواری اختصاصی را برای مخاطبین خود با نازل‌ترین قمیت، کیفیت حرفه‌ای و شرایط تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 

تقویم رومیزی اصولاً دارای 13 برگه می باشد که برای هر ماه یک صفحه در نظر گرفته شده است و یک صفحه نیز در ابتدای آن قرار می گیرد که به آن صفحه کاور می گویند.
صفحات تقویم رومیزی از جنس گلاسه با گرماژ 150 تا 300 گرم هستند.
تقویم رومیزی اختصاصی تفاوت هایی با تقویم رومیزی عمومی دارد که عبارتند از:

-قرار گرفتن تبلیغات در صفحه کاور که این تبلیغات می تواند شامل لوگو، تصاویر تبلیغاتی و یا حتی شعار تبلیغاتی باشد.
-قرار گرفتن تبلیغات و تصاویر دلخواه در صفحات تقویم رومیزی
-اگر در صفحات محصول خاصی تبلیغ می شود توجه شود که متناسب با فروش فصلی و ماهی آن در صفحه‌ی درست تقویم قرار داده شود.
-از پشت هر صفحه نیز می توان برای انجام تبلیغات استفاده کرد.
-در پایه تقویم رومیزی نیز می توانید تبلیغات خود را انجام دهید و متن، تصویر دلخواه و لوگوی برند خود را قرار دهید.
-تقویم رومیزی اختصاصی برای اینکه جلوه بیشتری داشته باشد از ضرب طلاکوب یا نقره کوب برای لوگو و یا بخش‌هایی از متن آن استفاده نمائید.
-برای تقویم رومیزی اختصاصی می توان برش‌های خاص استفاده کرد تا موجب متمایز شدن تقویم رومیزی شما نسبت به سایر برندها شود.

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

طراحی تقویم رومیزی 1403 اختصاصی باید با توجه به ابعاد تقویم رومیزی بگونه ای باشد که از هر طرف یک سانت فضا برای برش و فنر جا گذاشته شود.
تا جایی که امکان دارد رنگ سازمانی در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی باید لحاظ گردد. در کل انتخاب رنگ در طراحی تقویم رومیزی دارای اهمیت فراوان می باشد، زیرا همه رنگ‌ها در چاپ مثل رنگ آن در مانیتور نمی باشند.
مجموعه‌ی بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم با سابقه و قدرتمند طراحی،
سفارش تقویم رومیزی اختصاصی شما را به نحوه دلخواه شما طراحی می نماید؛ و چاپ آن نیز با مدرن‌ترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های چاپ انجام می شود.

پایه تقویم رومیزی اختصاصی

همانطور که اشاره شد تبلیغات علاوه بر روی صفحات تقویم رومیزی، روی پایه تقویم رومیزی نیز انجام می شود. پایه تقویم رومیزی را هم می توانید بصورت عمومی سفارش چاپ دهید و هم می توانید تبلیغات خود را روی آن قرار دهید.
برای انتخاب پایه تقویم رومیزی شما هیچ محدودیتی ندارید و حتی در شرایط خاص می توانید از روکش چرم، گالینگور، کاغذ گلاسه و سلفون و یا پایه تقویم چوبی و پلکسی برای تقویم رومیزی 1403 استفاده کنیم که البته با توجه میزان اهمیت و کاربردش نوع آن مشخص می گردد.

هزینه تقویم رومیزی اختصاصی

قیمت تمام شده طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی به موارد زیر بستگی دارد:

-ابعاد تقویم رومیزی
-جنس پایه تقویم رومیزی
-تعداد صفحاتی که در تقویم رومیزی استفاده می شود.
-کاغذ و گرماژی که برای صفحات تقویم رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد.
-نوع برش، مدل صحافی و فنرِ تقویم رومیزی اختصاصی
-میزان طراحی که برای صفحات، برگه کاور و پایه تقویم رومیزی صورت گرفته است.
-داشتن جعبه برای تقویم رومیزی
-تعداد سفارش چاپ تقویم رومیزی

سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

برای اینکه طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی برای شما انجام شود بهتر است حداقل برای آن تیراژ 200 عدد را در نظر بگیرید.  

شما می توانید برای اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان طراحی و چاپِ مجموعه بانی چاپ از طریق کانال‌های اجتماعی و یا شماره تلفن های این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

0 نظر


تقویم 1403تقویم 1404تقویم 1405سفارش آنلاین تقویم رومیزیایده های خلاقانه برای تقویم رومیزیسفارشی سازی تقویم رومیزیشناساندن برند با تقویم رومیزیبازاریابی برند با تقویم رومیزیمزایای سفارش تقویم رومیزیکاربردی بودن تقویم های رومیزیگزینه های سفارشی سازی تقویم رومیزیقیمت چاپ تقویم رومیزیتقویم رومیزی و تاثیر روی برندسازیخرید تقویم رومیزیچاپ تقویم رومیزی 1403چاپ تقویم رومیزی اداریتقویم رومیزی با جعبهانواع تقویم رومیزی تبلیغاتیتقویم رومیزی هفتگی یادداشت دارتقویم رومیزی فانتزیچاپ نقره کوب و طلاکوب تقویم رومیزیانواع تقویم رومیزیاهمیت تقویم رومیزیتقویم رومیزی چوبیسفارش چاپ تقویم رومیزی 1403تقویم رومیزی و کاربرد آنتقویم رومیزی طرح اختصاصی و خاص 1403تقویم رومیزی مدرنتقویم رومیزی خاصکاربرد تقویم رومیزیتقویم رومیزی خاص 1403تقویم رومیزی خلاقانهابعاد تقویم رومیزیکاربرد سایزهای تقویم رومیزیتقویم رومیزی شرکتی 1403تقویم رومیزی اختصاصیتقویم رومیزی 1403تقویم چیستسررسید پالتویی چیستسررسید رقعی 1403سررسید جیبی چیستکاربرد سررسید در تبلیغاتسررسید لوکساصول طراحی و چاپ سررسید وزیریچاپ سررسید مدیریتیسررسید اروپایی چیستانواع تقویم دیواریسررسید مناسبسررسیدهای پرطرفدارویژگی های سررسید مناسبچاپ سررسید اختصاصیسررسید چیستانواع قطع سررسیدسررسید رحلی چیست؟