اهمیت طراحی کارت ویزیت

کد مقاله: 270


اهمیت طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت ابزاری برای معرفی برند شما می باشد و همچنین می تواند بنیانگذار یک رابطه تجاری موفق برای شما باشد.اهمیت کارت ویزیت موجب شده است که مردم سالانه میلیاردها کارت ویزیت را طراحی و چاپ کنند و حتی علارقم پیشرفت تکنولوژی کارت ویزیت هنوز جزء بهترین روش‌ها برای ارتباط گرفتن مشتریان بالقوه با مخاطبین می باشد.امروزه به دلیل اهمیت کارت ویزیت روش‌های طراحی کارت ویزیت بسیار پیشرفت کرده است برای اینکه بتوانید نسبت به بقیه رقبای خود متمایز شوید باید از روش‌های پیشرفته‌تر برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید.

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت کارتی است در ابعاد حداکثر 9 در 6 سانتی متر یا کمی کمتر طراحی و چاپ می شود. کارت‌های ویزیت حاوی نام شما و نام سازمان و لوگوی شما به اضافه اطلاعات مختصری از توانمندی‌های شما و سازمان شما و کالاها و خدماتی که ارائه می دهید، و همچنین کانال‌های ارتباطی با شما می باشد.
کارت ویزیت در واقع جزء اولین ابزار بازاریابی برای بیزنس و برند شما محسوب می شود و اگر شما برای برند خود هیچ کارت ویزیتی را در نظر نگرفته باشید نمی توانید در آرشیو مورد نیاز مخاطبین خود برای خرید قرار بگیرید و راه‌های ارتباطی مشتریان را با خود مسدود نموده اید و این موضوع منجر به صدمه به کسب و کار شما می شود.
کارت ویزیت ابزاری برای معرفی برند شما می باشد و همچنین می تواند بنیانگذار یک رابطه تجاری موفق برای شما باشد.
اهمیت کارت ویزیت موجب شده است که مردم سالانه میلیاردها کارت ویزیت را طراحی و چاپ کنند و حتی علارقم پیشرفت تکنولوژی کارت ویزیت هنوز جزء بهترین روش‌ها برای ارتباط گرفتن مشتریان بالقوه با مخاطبین می باشد.
امروزه به دلیل اهمیت کارت ویزیت روش‌های طراحی کارت ویزیت بسیار پیشرفت کرده است برای اینکه بتوانید نسبت به بقیه رقبای خود متمایز شوید باید از روش‌های پیشرفته‌تر برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید.
شرکت بانی چاپ با داشتن سابقه درخشان و تجربه کافی در طراحی و چاپ می توانید کلیه امور مربوط به طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای شما را بر عهده بگیرد. برای اینکار می توانید با شرکت بانی چاپ تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید.

اهمیت طراحی کارت ویزیت

با توجه به توضیحاتی که در بالا عنوان گردید می فهمیم که  کارت ویزیت برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات لازم مورد استفاده قرار می گیرد.

اما ممکن است برای شما این سوال پیش آید که در دنیای دیجیتال امروزه طراحی و چاپ کارت ویزیت هنوز دارای اهمیت می باشد یا خیر؟

جواب سوال ما اینست که بله هنوز کارت ویزیت اهمیت خو را دارد دلیل آن هم در ادامه ذکر می کنیم:

با طراحی کارت ویزیت و چاپ کارت ویزیت شما به فعالیت خود مشروعیت و اعتبار می افزایید.

بدیهی است که هر فردی تمایل دارد که از جاهای معتبر با مشروعیت بالا سفارش خرید خود را انجام دهد. مشتریان قبل از خرید هر کالایی اعتبار و صحت کالا را می سنجند و دقیقاً اطلاعات زیر را جستجو می کنند:

-برند شما تا چه حد شناخته شده می باشد ؟
-شما چه کالا و یا خدماتی را می توانید برای آنها فراهم کنید؟
-کجا هستید و موقعیت مکانی شما کجاست؟
-در صورت انتخاب چگونه می توانند با شما در ارتباط باشند؟

با توجه به بیان این دغدغه های مشتریان، متوجه می شویم که کارت ویزیت مناسب‌ترین گزینه ارتباط با شما می باشد که البته می تواند کلیه سؤالات مشتریان شما را نیز پاسخ دهد.
با طراحی کارت ویزیت حرفه ای می توانید خیلی سریع به مشتری خود بفهمانید که برند کاملاً معتبری دارید و می توانند به شما اطمینان کنند.

نداشتن تلفن همراه هوشمند و همچنین عدم آگاهی به نحوه استفاده از اینترنت برای همه افراد

برای اینکه صحت این موضوع را متوجه شوید آمار را یک بررسی می کنیم طبق آمار، 77 درصد از مردم آمریکا در سال 2018 دارای تلفن همراه هوشمند بوده اند و شما فکر می کنید این آمار اکنون برای ایران چگونه است؟
باید بدانید که هم اکنون نیز خیلی از تلفن همراه هوشمند استفاده نمی کنند و یا اگر هم دارای تلفن همراه هوشمند می باشند نحوه استفاده از آن و استفاده صحیح از اینترنت و موتورهای جستجوگر گوگل را نمی دانند.
به همین دلیل روش‌های سنتی هنوز در ایران جزء روش‌های مهم تبلیغات و بازاریابی و برقراری ارتباط با صاحبین کسب و کارها می باشد.

برند شما را دارای هویت و وجه می کند.

کارت ویزیت همانطور که گفتیم موجب اعتبار بخشیدن به برند شما می شود و از طرفی با طراحی و چاپ کارت ویزیت برند شما دارای یک چهره هم می شود و در ذهن مشتریان ثبت می گردد که شما چه کسی هستید و چه کاری را انجام می دهید؟

بالا رفتن میزان فروش

اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و در زمینه فروش هم تجربه مفید دارید حتماً می دانید که برقراری ارتباط با مشتریان حرفه ای دارای اهمیت زیاد می باشد.
در دنیای امروز ارتباط و انتشار اطلاعات در کانال‌های مجازی خیلی سریع در حال انجام است و آنقدر تعداد آن زیاد شده است که ممکن است مخاطبین را دچار سردرگمی کند زیرا اینگونه بازاریابی‌ها معایب خود را نیز دارد از جمله اینکه امکان دیدن حضوری و توضیحات جامع و حتی فشردن دست را کم می کند.
اما باید در نظر داشته باشید که برقرار کردن روابط انسانی تأثیر زیادی در جذب مخاطبین می تواند داشته باشد. طبق تحقیقات انجام شده بهترین راه برقراری ارتباط با مخاطبین حرفه ای ارتباط رو در رو می باشد؛ و نکته مهم اینجاست که شما وقتی که وارد گفت و گو با مخاطب حرفه ای خود می شوید ارائه کارت ویزیت نباید فراموش شود.
طی تحقیقات انجام شده در زمینه بازاریابی مشخص شده که مخاطبین برای تأمین نیازهای خود در بیشتر مواقع به مواردی که با آنها ارتباط مستقیم داشته اند رجوع می کنند و در اینجاست که ارائه کارت ویزیت مشخص می شود.
پس وقتی با کسی وارد مکالمه در راستای فروش می گردید ارائه کارت ویزیت فراموش نشود و اگر شما در هر نشستی این کارت ویزیت را ارائه دهید موجب بالا رفتن فرصت‌های تجاری شما می شود.

موجب توسعه گستره فعالیت کسب و کار شما می شود

وقتی شما در طراحی کارت ویزیت دقت لازم را بکنید موجب جذب بیشتر مخاطبین شما می شود و حتی اگر موفق به طراحی کارت ویزیت خلاقانه شوید ممکن است که کارت ویزیت برند شما دست به دست شود و این خود یک روش تبلیغات برای برند شما شود و موجب بالا رفتن حوزه شناسایی کسب و کار شما می شود.
کارت ویزیت برای تمام کسب و کارها لازم می باشد زیرا هرگز نمی توان ارتباط رو در رو در هر برند و کسب و کار را نادیده گرفت ور در این نوع ارتباط نیز ارائه کارت ویزیت اجتناب ناپذیر می باشد.

جهت خرید و سفارش انواع هارد باکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.

0 نظر


خصوصیات یک لوگوی خوبتفاوت لوگو و آرمطراحی لوگو حرفه ایلوگو به چه معنی استاهمیت لوگو در کسب و کارلوگو چیست؟طراحی لوگو و استانداردهای جهانی آننکات کلیدی در طراحی لوگوتاریخچه طراحی لوگو و روند تکامل آنلوگو تایپ چیست؟بررسی تاریخچه و نحوه طراحی 10 لوگوی معروفلوگو چه چیزی را نشان می دهد؟بهترین نرم افزار طراحی لوگوطراحی کاتالوگ مبلمانمراحل طراحی کاتالوگ حرفه ایطراحی و چاپ کاتالوگ رنگ موچگونه بهترین طراحی کاتالوگ را داشته باشیماصول طراحی کاتالوگ و بروشورنکاتی راجع به طراحی کاتالوگتعریف کاتالوگ چاپیاصول طراحی کاتالوگطراحی کاتالوگ به سبک ژورنالیطراحی کاتالوگ صنعتیمراحل طراحی کاتالوگمزایا طراحی کاتالوگ حرفه ایاهمیت طراحی کاتالوگکلیاتی در مورد طراحی کاتالوگابعاد طراحی کاتالوگتأثیر طراحی کاتالوگ بر فروشطراحی کاتالوگ دیجیتالاصول طراحی هاردباکساصول طراحی بسته بندیطراحی جعبه حرفه ایطراحی جعبه مقواییاهمیت طراحی کارت ویزیتطراحی کارت ویزیت حرفه ایطراحی کارت ویزیتنکات مهم در طراحی ست اداریطراحی ست اداریاصول طراحی سربرگطراحی سربرگ در فتوشاپنکات ضروری در طراحی سربرگطراحی لیبل میوهمراحل طراحی لیبلطراحی پوسترطراحی فولدر حرفه ایطراحی بروشور خلاقانهطراحی و چاپ بروشور دو لتاصول طراحی بروشورطراحی حرفه ای بانی چاپطراحان مهرگانیازده ترفند برای طراحی تراکتاصول طراحی تراکت حرفه اینکات طلائی در طراحی و چاپ تراکتنحوه و اصول طراحی تراکتچگونه تراکت طراحی کنیمچگونه خوش عکس باشیمنکات کلی عکاسی طبیعتعکاسی از غذادرباره عکاسیآموزش عکاسی از منظرهعکاسی دیجیتالسلفی جذاب بگیریدزیباشناسی در عکاسیعکاسی خلاقانهجلوگیری از لرزش دوربین