عنوان

متن پیام

چاپ ست اداری

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

بانی چاپ جهت چاپ ست اداری پیشنهاداتی را برای اجزای ست اداری ارائه می دهد که می توانید از  این پیشنهادات آنچه را که مورد نظر شماست انتخاب کنید. برای مشاهده ست اداری و یا ست سربرگ و پاکت لطفاً روی تصاویر بالا کلیک نمایئد تا لیست و سایر توضیحات رو مشاهده بفرمائید.
چاپ ست اداری از مجموعه ای ساختارمند، بر پایه اصولی خاص تشکیل شده است؛ که این نظم، در مخاطب حس تعامل ایجاد می کند. ست اداری در گذشته دارای زیر مجموعه های کمتری بوده، اما امروزه به تعداد آن افزوده شده است. ست اداری شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت و گاهی هم سی دی، فاکتور و سایر موارد این چنینی می شود، که همه آن ها لازمه شرکت ها، سازمان ها و اداره ها هستند. هریک از این زیر مجموعه ها به صورت جداگانه، از نظر طراحی گرافیکی دارای هویت بصری اند و در عین حال باید دارای یک تم کلی و یکپارچه باشند. در واقع هر یک از این اجزا در ست اداری دارای کاربرد های مستقل هستند و مجموع آن ها بیانگر هویت کلی سازمان شما است.

به دلیل پیشرفت در عصر ارتباطات، ارسال ایمیل جای نامه نگاری را گرفته است. از سربرگ ها و فاکتور ها نیز می توان در ارسال ایمیل استفاده نمود. اما به جرات می توان گفت که تقریباً همه شرکت ها و اداره ها هنوز از نامه نگاری برای ارسال مطالب خود استفاده می کنند، که برای اینکه به محتوای خود هویت بصری بیشتری ببخشند، بهتر است از ست اداری استفاده کنند.

اکنون شما هم برای کار خود ممکن است به ست اداری نیاز داشته باشید. از ست اداری برای مکاتبات و رد و بدل کردن اطلاعات در داخل و یا برای بیرون از شرکت و سازمان خود می توانید استفاده کنید. استفاده از چاپ اوراق اداری، به سازمان شما کمک می کند تا در برابر دیگر اداره ها و سازمان هایی که با آن ها در ارتباط هستید، اسناد و مدارکی داشته باشید که دارای نظم و ساختار مناسب و هماهنگی باشند. چاپ ست اداری نظم و اعتبار سازمان شما را افزایش می دهد. با ارسال هر یک از آن ها می توانید نظم شرکت خود را به رخ دیگر اداره ها بکشید. از طرفی استفاده از ست اداری برای نامه نگاری میان شرکت‌ها ایمنی کار را بالا می برد زیرا از صحت و امنیت مواردی که رد و بدل می شود اطمینان حاصل می نمائید و به این موضوع توجه کنید که مواردی که رد و بدل می شود می تواند چک و مواردی پرارزش دیگری باشد.

کلیه موارد تشکیل دهنده ست اداری را طوری طراحی کنید که در حاشیه و روی سطح آن ها، لوگو و اطلاعات شما با طراحی یکپارچه قرار بگیرد. این اطلاعات باید با هماهنگی رنگ، طرح و به صورت متحدالشکل طراحی شود، تا با در کنار هم قرار گرفتن، بتواند مجموعه شما را به خوبی کامل کند. این اطلاعات شامل نام، لوگو، راه های تماس می باشد.
 در طراحی ست اداری باید به همه نکات طراحی توجه کنید. این که بر روی هر کدام چه مواردی را ذکر می کنید یا چقدر فضای خالی قرار می دهید و ... حائز اهمیت است. برای این که تم شما بیشترین سنخیت را با شرکت شما داشته باشد یک رنگ سازمانی و هماهنگ با لوگوی خود در نظر بگیرید و در طراحی تم از آن استفاده کنید.

شما می توانید هر یک اجزای ست اداری خود را به صورت جداگانه سفارش دهید و یا این که از میان ست هایی که برای شما در نظر گرفته شده است، انتخاب کنید. تولید ست اداری با سرعت بالا و بهترین کیفیت برایتان انجام می شود و می توانید طرح و شکل دلخواه خود را روی ست اداری پیاده کنید. در واقع هر طرحی را در هر جای دنیا دیده باشید، می توانیم برای شما طراحی و تولید کنیم.

چاپ ست اداری

چاپ سربرگ اداری

سربرگ ست اداری برای نوشتن نامه های اداری یا پرینت مطالب بر روی آن بسیار کاربردی است، که کمک می کند متن های شما دارای یک تم خاص باشد.
سربرگ ست اداری در اندازه های A4 و A5 طراحی شده اند و برای سربرگ یادداشت هم از سایز A6 استفاده می شود. چاپ سربرگ عموماً بر روی کاغذ کتان با گرماژ های متفاوت (80، 100، 120 گرم) چاپ شده و نکاتی از قبیل اینکه در قسمت بالای سربرگ خود نام و لوگوی، و در قسمت پائین راه های تماس را درج کنید بسیار مهم است. همچنین با توحه به کاربرد آن باید قسمتی برای تاریخ و شماره پیوست و یا عنوان هم قرار دهید.


چاپ پاکت

اندازه پاکت ست اداری با توجه به سربرگی که انتخاب کرده اید و همچنین استفاده های روزمره‌تان از میان اندازه های زیر برگزینید: ملخی، خشتی یا مربعی، A3، A4 و A5. این پاکت ها به صورت عمودی و افقی طراحی شده اند و با توجه به این، طرح گرافیکی شما بر روی پاکت ها چاپ می شود.

در کنار دیگر اجزای ست اداری با قرار دادن یک کارت ویزیت، مجموعه خود را کامل کنید. کارت ویزیت در سایز های استاندارد معمول چاپ می شود و اگر به دنبال اندازه های نا متعارف هستید، سفارش خود را به صورت اختصاصی ثبت کنید. کارت ویزیت نوع دیگری از زیر مجموعه های ست اداری است که دارای کاربرد مستقل است اما هویت بصری آن باید با سایر اعضا هماهنگی داشته باشد.


چاپ فاکتور

ممکن است شما در خرید فروش محصولات یا ارائه خدمات‌تان به فاکتور ست اداری احتیاج داشته باشید. با درج اطلاعات خود در قسمت بالای فاکتور و راه های تماس در حاشیه پایینی، فاکتور اختصاصی خود را تهیه کنید، تا با ارسال آن، نظم مجموعه خود را به مشتری های خود نشان دهید. آن ها نیز حس تعامل را در شما بهتر خواهند دید.


چاپ روی سی دی و دی وی دی

امکان این که در کار خود، اطلاعات را با سی دی منتقل کنید وجود دارد. برای این کار تم گرافیکی مخصوص خود که شامل اطلاعاتتان می باشد را بر روی سی دی ها چاپ کنید و با انتشار این سی دی ها هویت خود را نیز به دید سایرین و هر کسی که سی دی شما به دستش می رسد، انتقال دهید.

خدمات چاپ ست اداری

شما می توانید با طلاکوب و یا نقره کوب کردن قسمتی از طرح، برش های خاص، چاپ دورو، استفاده از کاغذهای فانتزی و این قبیل کارها سفارش چاپ ست اداری خود را به صورت اختصاصی چاپ نمایید.

چاپ ست اداری را می‌توان یکی از اصلی ترین هویت های بصری هر کسب و کاری محسوب کرد. چاپ ست اداری با توجه به نیاز شرکت ها و نوع فعالیت آنها می تواند متفاوت باشد. چاپ ست اداری کامل شامل چاپ کارت ویزیت، چاپ سربرگ A4 , A5 و در برخی موارد A6 که به جای نوت نیز استفاده می شود و همچنین انواع پاکت بایز های ملخی(اداری)A5 , A4 , A3  و حتی با سایز های ختی یا مربع شکل و در کنار موارد فوق می توان به سی دی و ... نیز اشاره نمود. چاپ ست اداری با کیفیت بالا لازمه ی هر برندی می باشد.

شما با توجه به نیاز خود می‌توانید یک ست اداری کامل از پشنهاد های ارائه شده توسط بانی چاپ انتخاب نمائید و یا در خواست خود را از طریق قسمت چاپ ست اداری سفارشی (در همین صفحه) ثبت نمائید تا پس از محاسبه با شما تمای گرفته و راهنمائی های لازم ارائه شود. چاپ ست اداری می‌توانید با برش های اختصاصی و مختص به شما نیز ارائه شود. بانی چاپ توان چاپ ست اداری را به هر شکلی که در سرتاسر جهان دیده اید را دارد. چاپ ست اداری با برش های خاص، پنجره دار، با طلا و نقره کوب، دوروچاپ، با کاغذ های فانتزی و ...

طراحی و چاپ ست اداری

طراحی و چاپ ست اداری خاص و زیبا با برش های خاص با توجه به نوع کسب و کار شما و همچنین لوگو شما امکان پذیر می باشد. فقط برای جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه چاپ ست اداری سفارشی و پس از کسب اطلاعات با ما مشاوران بانی چاپ تماس گرفته تا بتواندد شما را در چاپ ست اداری راهنمایی و مشاوره دهند تا  در پایان از یک ست اداری زیبا بهره ببرید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 1 پرسش )

پرسش
توسط شهرام زیبا کلام 1398/04/26

جنس کاغذ های سربرگ از چیه ؟

پاسخ

با سلام ... جنس کاغذ از کتان هست