چاپ ست اداری

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

ست اداری شامل سربرگ و پاکت در ابعاد مختلف است. سفارش چاپ ست اداری، همواره یکی از سخت ترین سفارش ها بوده است چرا که اغلب مخاطبین نمی دانند چه گزینه هایی از ست اداری مد نظر دارند یا از تنوع پکیچ ست اداری خبر ندارند، بانی چاپ برای انتخاب هرچه بهتر و آشنایی با انواع پکیچ ست اداری برای شما مهمترین و پرمخاطب ترین و کاربردی ترین ست اداری را تدارک دیده است تا در صورت نیاز به دانستن قیمت ست اداری و سفارش پکیج ست اداری مورد نظر خود از میان آیتم های بالا اقدام به ثبت سفارش نمایید، محاسبه آنلاین ست اداری نیز یکی از راه هایی است که شما با دانستن آیتم های مورد نظرتان در پکیج مورد نظر اقدام به قیمت گیری بدون نیاز به تماس تلفنی را داشته باشید. تعرفه چاپ اوراق و ست اداری در کنار هر محصول درج شده است.

جهت خرید و سفارش چاپ سربرگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ پاکت کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ست اداری کلیک نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید چاپ ست اداری

چاپ ست اداری جز لاینفک از نیازهای یک شرکت است، زمانی که کسب و کار شما یک ست اداری بی نقص با چاپ حرفه ای داشته باشد می تواند با شرکت های تجاری دیگر ارتباط بگیرد، بدون داشتن ست اداری خاص نامه نگاری و ارتباط گرفتن با شرکت های دیگر امکانپذیر نیست چرا که ست اداری شرکتی شما معرف نوع پرستیژ و زمینه کاری کسب و کار شماست.

Office Set printing

ست اداری شامل چیست؟ 

بانی چاپ جهت چاپ ست اداری فوری با بهترین کیفیت پیشنهاداتی را برای اجزای ست اداری ارائه می دهد که می توانید از این پیشنهادات آنچه را که مورد نظر شماست انتخاب کنید. برای مشاهده ست اداری و یا ست سربرگ و پاکت لطفاً روی تصاویر بالا کلیک نمایید تا لیست و سایر توضیحات رو مشاهده بفرمائید. چاپ ست اداری کامل شامل چاپ کارت ویزیت، چاپ سربرگ A4 , A5 و در برخی موارد A6 که به جای نوت نیز استفاده می شود و همچنین انواع پاکت بایز های ملخی(اداری)A5 , A4 , A3  و حتی با سایز های مربع شکل و در کنار موارد فوق می توان به سی دی و ... نیز اشاره نمود.
چاپ ست اداری اختصاصی در تهران از مجموعه ای ساختارمند، بر پایه اصولی خاص تشکیل شده است؛ که این نظم، در مخاطب حس تعامل ایجاد می کند. ست اداری در گذشته دارای زیر مجموعه های کمتری بوده، اما امروزه به تعداد آن افزوده شده است. پکیج های متنوع چاپ ست اداری شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت و گاهی هم سی دی، فاکتور و سایر موارد این چنینی می شود که همه آن ها لازمه شرکت ها، سازمان ها و اداره ها هستند. هریک از این زیر مجموعه ها به صورت جداگانه، از نظر طراحی گرافیکی دارای هویت بصری اند و در عین حال باید دارای یک تم کلی و یکپارچه باشند. در واقع هر یک از این اجزا در نمونه ست دارای کاربرد های مستقل دارند و مجموع آن ها بیانگر هویت کلی سازمان شما است. 

برای سفارش ست اداری کجا برم؟

به دلیل پیشرفت در عصر ارتباطات، ارسال ایمیل جای نامه نگاری را گرفته است. از سربرگ ها و فاکتور ها نیز می توان در ارسال ایمیل استفاده نمود. اما به جرات می توان گفت که تقریباً همه شرکت ها و اداره ها هنوز از نامه نگاری برای ارسال مطالب خود استفاده می کنند که برای اینکه به محتوای خود هویت بصری بیشتری ببخشند، بهتر است از ست اداری باکیفیت استفاده کنند. تولید و ساخت ست اداری و ست اداری ایرانی در کارگاه بانی چاپ با کیفیت بالا انجام می گیرد. قیمت طراحی و چاپ ست اداری در سایت قابل مشاهده است که می توانید با کلیک بر روی هر محصول مشاهده نمایید.

مزایا و کاربرد ست اداری 

از مزایای چاپ ست اداری حفظ پرستیژ شرکتی شماست. ست بودن کارت ویزیت ها با سربرگ ها و پاکت نامه ها نشان دهنده نظم و ترتیب مدیریت مجموعه است. فرض کنید سربرگ سفارشی شما به صورت جداگانه و با طرحی جدا از پاکت نامه ای که قرار است حامل آن باشد چاپ شده باشد. زمانی که مخاطب پاکت را باز می کند و این ناهماهنگی را می بیند متوجه بی نظمی ای در سیستم شرکتی شما می شود و روی دید مخاطب بسیار تاثیرگذار است. ست بودن اوراق اداری یکی از نشانه های ترتیبی است که برای کار شرکتی قائل می شوید و از لحاظ ذهنی مخاطب را متقاعد می کنید از اصول اولیه نظم را در شرکت خود حفظ نموده اید. چاپ ست اداری نیز بسیار مهم است در صورتی که چاپ ست اداری شما با دستگاه های مختلف یا حاصل سفارشات مختلف باشد ممکن است رنگ ست اداریتان ناهماهنگ چاپ شود. پس اگر لازم می دانید که ست اداری با چاپ حرفه ای و بسیار تمیز با برش عالی را داشته باشید با کارشناسان بانی چاپ ارتباط برقرار کنید.

اکنون شما هم برای کار خود ممکن است به ست اداری نیاز داشته باشید. از ست اداری برای مکاتبات و رد و بدل کردن اطلاعات در داخل و یا برای بیرون از شرکت و سازمان خود می توانید استفاده کنید. استفاده از چاپ اوراق اداری، به سازمان شما کمک می کند تا در برابر دیگر اداره ها و سازمان هایی که با آن ها در ارتباط هستید، اسناد و مدارکی داشته باشید که دارای نظم و ساختار مناسب و هماهنگی باشند. چاپ ست اداری نظم و اعتبار سازمان شما را افزایش می دهد. با ارسال هر یک از آن ها می توانید نظم شرکت خود را به رخ دیگر اداره ها بکشید. از طرفی استفاده از ست اداری برای نامه نگاری میان شرکت‌ها ایمنی کار را بالا می برد زیرا از صحت و امنیت مواردی که رد و بدل می شود اطمینان حاصل می نمائید و به این موضوع توجه کنید که مواردی که رد و بدل می شود می تواند شامل چک و موارد پرارزش دیگری باشد.

طراحی و چاپ ست اداری

طراحی و چاپ ست اداری خاص و زیبا با برش های خاص با توجه به نوع کسب و کار شما و همچنین لوگو شما امکان پذیر می باشد. بانی چاپ می تواند ست اداری را به هر شکلی که در سرتاسر جهان دیده اید را چاپ کند. چاپ ست اداری و انواع ست اداری با برش های خاص، پنجره دار، با طلا و نقره کوب، دوروچاپ، با کاغذ های فانتزی و ...قابل سفارش است. طراحی ست اداری به وسیله طراحان حرفه ای بانی چاپ صورت می گیرد تا کار شما را با سایرین متمایز کند. سپس در چاپخانه بانی چاپ با بهترین کیفیت چاپ و تولید می شود.

چاپ سربرگ و پاکت اداری

سربرگ ست اداری برای نوشتن نامه های اداری یا پرینت مطالب بر روی آن بسیار کاربردی است که کمک می کند متن های شما دارای یک تم خاص باشد. سربرگ ست اداری در اندازه های A4 و A5 طراحی شده اند و برای سربرگ یادداشت هم از سایز A6 استفاده می شود. چاپ سربرگ عموماً بر روی کاغذ کتان با گرماژ های متفاوت (80، 100، 120 گرم) چاپ شده و نکاتی از قبیل اینکه در قسمت بالای سربرگ خود نام و لوگو و در قسمت پائین راه های تماس را درج کنید بسیار مهم است. همچنین با توحه به کاربرد آن باید قسمتی برای تاریخ و شماره پیوست و یا عنوان هم قرار دهید.

اندازه پاکت ست اداری با توجه به سربرگی که انتخاب کرده اید و همچنین استفاده های روزمره‌تان از میان اندازه های زیر برگزینید: پاکت ملخی، خشتی یا مربعی، A3، A4 و A5. این پاکت ها به صورت عمودی و افقی طراحی شده اند و با توجه به این، طرح گرافیکی شما بر روی پاکت ها چاپ می شود. جهت سفارش ست اداری همراه با پاکت از محصولات بالا می توانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

همچنین شما می توانید با طلاکوب و یا نقره کوب کردن قسمتی از طرح، برش های خاص، چاپ دورو، استفاده از کاغذهای فانتزی و این قبیل کارها سفارش چاپ ست اداری خود را به صورت اختصاصی چاپ نمایید.

سفارش چاپ ست اداری

کلیه موارد تشکیل دهنده ست اداری را طوری طراحی کنید که در حاشیه و روی سطح آن ها، لوگو و اطلاعات شما با طراحی یکپارچه قرار بگیرد. این اطلاعات باید با هماهنگی رنگ، طرح و به صورت متحدالشکل طراحی شود، تا با در کنار هم قرار گرفتن، بتواند مجموعه شما را به خوبی کامل کند. این اطلاعات شامل نام، لوگو، راه های تماس می باشد. در طراحی ست اداری باید به همه نکات طراحی توجه کنید. این که بر روی هر کدام چه مواردی را ذکر می کنید یا چقدر فضای خالی قرار می دهید و ... حائز اهمیت است. برای این که تم شما بیشترین سنخیت را با شرکت شما داشته باشد یک رنگ سازمانی و هماهنگ با لوگوی خود در نظر بگیرید و در طراحی تم از آن استفاده کنید. شما می توانید هر یک اجزای ست اداری خود را به صورت جداگانه سفارش دهید و یا این که از میان ست هایی که برای شما در نظر گرفته شده است، انتخاب کنید. تولید ست اداری با سرعت بالا و بهترین کیفیت برایتان انجام می شود و می توانید طرح و شکل دلخواه خود را روی ست اداری پیاده کنید. در واقع هر طرحی را در هر جای دنیا دیده باشید، می توانیم برای شما طراحی و تولید کنیم.

قیمت چاپ ست اداری

ست اداری گرافیکی را می‌توان یکی از اصلی ترین هویت های بصری هر کسب و کاری محسوب کرد. چاپ ست اداری افست با توجه به نیاز شرکت ها و نوع فعالیت آنها می تواند متفاوت باشد. چاپ ست اداری با کیفیت بالا لازمه ی هر برندی می باشد. تعرفه قیمت چاپ ست اوراق اداری در سایت بانی چاپ در کنار هر محصول درج شده است. با کلیک بر روی ست مورد نظرتان وارد صفحه محصول می شوید. سپس با انتخاب گزینه های مد نظرتان می توانید قیمت نهایی را مشاهده نمایید و از همانجا سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید اینترنتی ست اداری 

جهت خرید اینترنتی چاپ ست اداری، شما با توجه به نیاز خود می‌توانید یک ست اداری کامل از پشنهاد های ارائه شده را انتخاب نمائید و در خواست خود را از طریق قسمت چاپ ست اداری سفارشی (در همین صفحه) ثبت نمائید. مراحل ثبت سفارش چاپ ست اداری در سایت بانی چاپ بسیار ساده است. در صورت لزوم با شما تماس گرفته و راهنمائی های لازم ارائه می شود. در چاپ ست اداری تهران می‌توانید برش های اختصاصی و مختص به خود را داشته باشید. شما می توانید خرید ست اداری آنلاین و فوری با قیمت و کیفیت مناسب را از سایت بانی چاپ تجربه کنید.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.