چاپ سربرگ

 داشتن یک سربرگ با طراحی حرفه ای یک وجه داستان و چاپ با کیفیت سربرگ سفارشی شما وجه دیگر مراحل داشتن یک سربرگ برای برند شماست، پس از یک چاپ حرفه ای برای سربرگ سفارشی خود غافل نشوید. برای اطلاع و محاسبه آنلاین قیمت هر یک از سربرگ ها بر روی هر یک از آیتم های بالا کلیک نمایید. سربرگ ها در سایزهای مختلف قابل چاپ هستند. می توانید سفارش خود را در سایت بانی چاپ، مرکز سفارش چاپ سربرگ اداری، ثبت نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ سربرگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ پاکت کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ست اداری کلیک نمایید.

م جعفری
سلام روز بخیر چند نوع سر برگ داریم؟
پاسخ: سلام دوست عزیز ما در دو سایز سربرگ رسمی A4 - A5 و یادداشت در سایز A6 تحریر 80 گرم و 100 گرم و جنس کتان 120 گرم A4 -A5 به صورت اوراق و یا با سرچسب تولید میکنیم

سجاد اسمعیلی
شما از کاغذ های بافت دار برای چاپ سربرگ هاتون استفاده میکنید؟
پاسخ: بله ، شما میتوانید از انواع کاغذ های کتان های بافت دار و فانتزی آلمان، ایتالیا و سایر کاغذهای فابریک دیگر انتخاب بفرمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

عاطفه عبداللهی
عاطفه عبداللهی (3 شهریور 1401 10:35)
سربرگ تحریر دورو خریدم
چاپشون فوق العاده بدون پرتی برگه بود باور نکردنیه، به موقع به دستم رسید، تشکر توصیه می کنم حتما سفارش بدید

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید چاپ سربرگ

هر شرکت و مجموعه ای برای انجام مکاتبات خود نیاز دارد طراحی و چاپ سربرگ مختص خود را داشته باشد. در مکاتبات اداری و تجاری صحیح نمی باشد که شما از برگه‌ی خام استفاده کنید. سربرگ بیانگر هویت و اصالت هر مجموعه و موجب بالا رفتن اعتبار آن مجموعه می شود. در واقع سربرگ نماینده شخص شما در مجموعه دیگر است. طراحی زیبا و شیک و چاپ با کیفیت سربرگ همه از مواردی می باشند که در اعتبار و فروش شرکت شما تأثیر می گذارند. سربرگ، برگه ای مخصوص مکاتبات اداری که در یک قالب مشخص و چشم نواز برای مجموعه شما طراحی شده است و حاوی نام و لوگوی برند شما و مشخصات از پیش تعیین شده مانند آدرس، تلفن، آدرس سایت و ایمیل تاریخ و پیوست می باشد. چاپ سربرگ رسمی در دو سایز A4 و A5 و یادداشت تحریر در سایز A6 انجام می شود. از دلایل مهم استفاده سربرگ در مکاتبات رسمی اینست که موجب بالا رفتن اعتبار مجموعه شما خواهد شد بویژه اگر در طراحی و چاپ سربرگ نکات لازم را رعایت کنید و سربرگ حرفه ای را برای مجموعه خود در نظر بگیرید. مجموعه بانی چاپ، چاپخانه چاپ سربرگ در تهران است.

Professional Letterhead printing

چاپ افست سربرگ

نوع چاپ سربرگ بسیار مهم است، یک چاپ سربرگ با کیفیت می تواند طراحی سربرگ را بسیار زیباتر و حرفه ای تر جلوه دهد، چاپ افست سربرگ یکی از بهترین نوع چاپ سربرگ است که با تیراژ بالا و بسیار با صرفه می باشد، چاپ افست سربرگ می تواند در قطع های مختلف و بر روی انواع جنس کاغذ انجام شود. در چاپ افست سربرگ نوع طراحی و تعداد رنگ هایی که در لبه ها و وسط کار استفاده می شود محدودیت ندارد و مانند چاپ دیجیتال نیازی به ملاحظات طراحی ندارد. چاپ افست سربرگ فوری توسط تیم چاپ افست بانی چاپ امکانپذیر است.

 چاپ سربرگ حرفه ای

در دهه های گذشته زمانی که نامه نگاری به جز اشخاص در میان شرکت ها نیز رواج یافته بود، برای اینکه ادارات بتوانند نامه ها را به همراه اسم شرکت و یا آدرس خود ارسال نمایند در برگی که نامه نگاری می کردند اطلاعات را به صورت دستی وارد می نمودند که این قضیه بعد از ابداع، اطلاعات شرکت با ماشین تایپ در پایین نامه ها به صورت امضا تایپ و ارسال می شد. امروزه نمونه سربرگ شرکت نوعی اعتبار برای شرکت ها به حساب می آیند به طوری که بعد از دریافت نامه از شرکتی سربرگ آن را نیز نا خودآگاه برای بررسی اعتبار شرکت ملاحظه می کنیم، اگر شرکتی که دارای قدرت و سرمایه درجه یک باشد و سربرگ بسیار ضعیف داشته باشد بدون اینکه آن شرکت را دیده باشیم از روی سربرگ قضاوت میکنیم. سربرگ عضو جدایی ناپذیر به عنوان معرفی نامه برای شرکت ها شده اند، و عموما پزشکان از سربرگ ها به عنوان برگی که حاوی اطلاعات آن هاست برای نسخه نویسی و گواهی هایشان استفاده می کنند که این حاکی از قدرت سربرگ در انجام تعاملات روزمره در هر صنفی می باشد.

برای سفارش سربرگ کجا بروم؟

جهت سفارش سربرگ می توانید از طریق سایت بانی چاپ اقدام نمایید. سربرگ ها با سایز A4، A5 و A6 چاپ و تولید می شوند که می توانید در سایت آنها را مشاهده نمایید و از طریق کلیک بر روی آنها و افزودن به سبد خرید به راحتی آنها را خریداری نمایید.

انواع چاپ سربرگ

سربرگ ها در انواع مختلف طراحی و چاپ می شوند. در مجموعه بانی چاپ انواع سربرگ در سایز A4، A5 و A6 چاپ می شود که هر کدام نیز بر روی کاغذهای تحریر 80 و 100 گرم و کتان 120 گرم به چاپ می رسند.

چاپ سربرگ مهمترین قسمت است چرا که اگر سربرگ، طراحی قوی اما چاپ نام مناسب داشته باشد کل اعتبار سربرگ زیر سئوال می رود، پس چاپ مناسب رنگ های درخشان با برش های تمیز می تواند یک اعتبار خوب را برای طراحی و کل سربرگ شما رقم بزند، همچنین انواع سایز و نوع کاغذ سربرگ خاص شما در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد. چاپ سربرگ ها عموما به صورت تک رو انجام می شود، اما اگر شرکتی مایل باشد می تواند چاپ سربرگ را به صورت دورو انتخاب نماید تا بتواند از پشت سربرگ نیز به عنوان تبلیغات یا مکمل رنگی طراحی استفاده نماید.

کاربرد سربرگ

سربرگ برای انواع مختلف مشاغل کاربرد دارد. مانند ادارات، شرکت‌ها، ارگان‌ها، دفاتر وکالت، دفاتر مدیرتی خصوصی، دفاتر خدماتی و حتی برای سرنسخه پزشکان، سربرگ جهت انجام مکاتبات تجاری و غیر تجاریِ رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادارات و شرکت ها علاوه بر مکاتبات، قراردادها نیز در سربرگ ها ثبت می گردند تا رسمی شوند. بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم طراحی و گرافیک قوی و سابقه طولانی در ارائه خدمات چاپ می تواند کلیه خدمات مربوط به طراحی و چاپ سربرگ حرفه ای را برای شما بر عهده گیرد. برای اخذ مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید.

مواردی که بر روی هزینه سربرگ انتخابی شما تاثیر می گذارد:

-هزینه خدمات طراحی سربرگ که بستگی دارد در چه سطحی می خواهید طراحی سربرگ خود را انجام دهید؟

-جنس و گرماژ کاغذی که استفاده می کنید؛ کاغذ های تحریر 80 گرم اقتصادی‌ترین قیمت برای کاغذ سربرگ دارند.

-چاپ افست سربرگ یک رو و یا دو رو که برای تیراژهای بالا از 1000 تا 6000 عدد انجام می شود.

-چاپ دیجیتال سربرگ که برای تیراژهای پایین استفاده می شود.

-اگر برای کاریتان عجله دارید و یک روزه می خواهید سربرگ چاپ شود هزینه چاپ آن قدری افزایش پیدا می کند.

-چاپ افست سربرگ یک روزه و سریع برای تیراژ های بالا و از 2000 عدد تا 6000 عدد برای کاغذ تحریر 80 گرم انجام می شود.

-چاپ برجسته لوگو یا شکلی خاص روی سربرگ، طلاکوب، نقره کوب، چاپ دورو و چاپ رنگ سازمانی پشت سربرگ بصورت تمپلات جزء مواردی هستند که بر کیفیت و اعتبار کار شما می افزاید؛ و موجب تمایز کار شما با سایرین می گردد.

فایل طراحی برای چاپ سربرگ باید دارای مود رنگی CMYK و رزولوشن  300dpi  باشد. 

با توجه به نیاز خود می توانید بر روی هر یک از عکس های بالا کلیک نمائید تا از نحوه ثبت سفارش و بدست آوردن توضیحات بیشتر در مورد چاپ سربرگ بدست آورید. 

چاپ سربرگ اختصاصی

چنانچه سفارش چاپ سربرگ برای سازمان، اداره و یا مطب خود دارید، می توانید از طریق سایت بانی چاپ اقدام نمایید. با انتخاب سایز سربرگ خود می توانید بر روی محصول کلیک کرده و گزینه های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با مشاهده قیمت، می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.در مجموعه ما چاپ سربرگ کتان و چاپ سربرگ تحریر در گرم و سایزهای مختلف چاپ می شود. 

قیمت طراحی و چاپ سربرگ اداری

برای داشتن یک سربرگ تمام و کمال نیاز است اول آن را به صورت حرفه ای طراحی کنید که می توانید آن را به طراحان حرفه ای بانی چاپ بسپارید. سپس باید آن را به بهترین شکل به چاپ برسانید. مجموعه بانی چاپ، چاپ سربرگ با تحویل فوری را برای شما فراهم کرده است. جهت مشاهده قیمت چاپ سربرگ اداری و شرکت، می توانید بر روی هر محصول کلیک کنید و تعرفه آن را مشاهده نمایید.

خرید اینترنتی و آنلاین سربرگ چاپی

جهت مشاهده نمونه سربرگ آماده به قسمت چاپ و سپس چاپ سربرگ در بخش طراحی و چاپ سایت مراجعه نمایید. تمامی قیمت های محاسبه شده، به روز می باشد. شما می توانید خرید اینترنتی سربرگ با طرح دلخواه و باکیفیت بالا را در سایت بانی چاپ ثبت سفارش نمایید. خرید آنلاین چاپ سربرگ فوری اداری و مدیریتی مقرون به صرفه و بسیار راحت خواهد بود، همچنین شما می توانید پرداخت را نیز به صورت آنلاین انجام دهید.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.