چاپ سربرگ

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

سربرگ ها برگه هایی هستند که برای نامه نگاری های اداری تعبیه شده اند، هر چقدر برای داشتن یک سربرگ با کیفیت چاپی در نامه نگاری های اداری خود اهمیت قائل باشید به همان اندازه به پرستیژ ظاهری شرکت خود در ارتباط با همکاران و رقبا اهمیت خواهید داد، داشتن یک سربرگ با طراحی حرفه ای یک وجه داستان و چاپ با کیفیت سربرگ سفارشی شما وجه دیگر مراحل داشتن یک سربرگ برای برند شماست، پس از یک چاپ حرفه ای برای سربرگ سفارشی خود غافل نشوید، سربرگ عمومی معمولا دارای خطای برش یا 10 تا 20 درصد اختلاف رنگ هستند اما در چاپ سربرگ اختصاصی شما با خیال راحت و تفاوت درصد بسیار کمی انتظار چاپ سربرگ مورد نظرتان را خواهید کشید، برای اطلاع و محاسبه آنلاین قیمت هر یک از سربرگ ها بر روی هر یک از آیتم های بالا کلیک نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ سربرگ حرفه ای

چاپ افست سربرگ

نوع چاپ سربرگ بسیار مهم است، یک چاپ سربرگ با کیفیت می تواند طراحی سربرگ را بسیار زیباتر و حرفه ای تر جلوه دهد، چاپ افست سربرگ یکی از بهترین نوع چاپ سربرگ است که با تیراژ بالا و بسیار با صرفه می باشد، چاپ افست سربرگ می تواند در قطع های مختلف و در انواع جنس کاغذ باشد. در چاپ افست سربرگ نوع طراحی و تعداد رنگ هایی که در لبه ها و وسط کار استفاده می شود محدودیت ندارد و مانند چاپ دیجیتال نیازی به ملاحظات طراحی ندارد. چاپ افست سربرگ فوری نیز می باشد که توسط تیم چاپ افست بانی چاپ امکانپذیر است.

هر شرکت و مجموعه ای برای انجام مکاتبات خود نیاز دارد طراحی و چاپ سربرگ مختص خود را داشته باشد. در مکاتبات اداری و تجاری صحیح نمی باشد که شما از برگه‌ی خام استفاده کنید. سربرگ بیانگر هویت و اصالت هر مجموعه و موجب بالا رفتن اعتبار آن مجموعه می شود. در واقع سربرگ نماینده شخص شما در مجموعه دیگر است. طراحی زیبا و شیک و چاپ با کیفیت سربرگ همه از مواردی می باشند که در اعتبار و فروش شرکت شما تأثیر می گذارند.
سربرگ، برگه ای مخصوص مکاتبات اداری که در یک قالب مشخص و چشم نواز برای مجموعه شما طراحی شده است و حاوی نام و لوگوی برند شما و مشخصات از پیش تعیین شده مانند آدرس، تلفن، آدرس سایت و ایمیل تاریخ و پیوست می باشد. 
چاپ سربرگ رسمی در دو سایز A4 و A5 و یادداشت تحریر در سایز A6 انجام می شود. از دلایل مهم استفاده سربرگ در مکاتبات رسمی اینست که موجب بالا رفتن اعتبار مجموعه شما خواهد شد بویژه اگر در طراحی و چاپ سربرگ نکات لازم را رعایت کنید و سربرگ حرفه ای را برای مجموعه خود در نظر بگیرید.

 سربرگ

در صده گذشته زمانی که نامه نگاری به جز اشخاص در میان شرکت ها نیز رواج یافته بود، برای اینکه ادارات بتوانند نامه ها را به همراه اسم شرکت و یا آدرس خود ارسال نمایند در برگی که نامه نگاری می کردند اطلاعات را به صورت دستی وارد می نمودند که این قضیه بعد از ابداع، اطلاعات شرکت با ماشین تایپ در پایین نامه ها به صورت امضا تایپ و ارسال می شد. امروزه سربرگ ها نوعی اعتبار برای شرکت ها به حساب می آیند به طوری که بعد از دریافت نامه از شرکتی سربرگ آن را نیز نا خودآگاه برای بررسی اعتبار شرکت ملاحظه می کنیم، اگر شرکتی که دارای قدرت و سرمایه درجه یک باشد و سربرگ بسیار ضعیف داشته باشد بدون اینکه آن شرکت را دیده باشیم از روی سربرگ قضاوت میکنیم. سربرگ عضو جدایی ناپذیر به عنوان معرفی نامه برای شرکت ها شده اند، و عموما دکترها از سربرگ ها به عنوان برگی که حاوی اطلاعات آن هاست برای نسخه نویسی و گواهی هایشان استفاده می کنند  که این حاکی از قدرت سربرگ در انجام تعاملات روزمره در هر صنفی می باشد.

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ مهمترین قسمت است چرا که اگر سربرگ، طراحی قوی اما چاپ نام مناسب داشته باشد کل اعتبار سربرگ زیر سئوال می رود، پس چاپ مناسب رنگ ها درخشان با برش های تمیز می تواند یک اعتبار خوب را برای طراحی و کل سربرگ شما رقم بزند، چاپ سربرگ ها عموما تک رو هستند اما اگر شرکتی مایل باشد می تواند چاپ سربرگ را به صورت دورو انتخاب نماید تا بتواند از پشت سربرگ نیز به عنوان تبلیغات یا مکمل رنگی طراحی استفاده نماید.

سربرگ در کجا استفاده می شود؟

کاربرد سربرگ برای جاهای مختلف می باشد مانند ادارات، شرکت‌ها، ارگان‌ها، دفاتر وکالت، دفاتر مدیرتی خصوصی، دفاتر خدماتی و حتی برای سرنسخه پزشکان، سربرگ جهت انجام مکاتبات تجاری و غیر تجاریِ رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.
در ادارات و شرکت ها علاوه بر مکاتبات، قراردادها نیز در سربرگ ها ثبت می گردند تا رسمی شوند.

بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم طراحی و گرافیک قوی و سابقه طولانی در ارائه خدمات چاپ می تواند کلیه خدمات مربوط به طراحی و چاپ سربرگ حرفه ای را برای شما بر عهده گیرد. برای اخذ مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید.
اصولاً جنس سربرگ از جنس کاغذ تحریر و کاغذ کتان می باشد  که اگر از جنس کاغذ تحریر بخواهید برای سربرگ خود استفاده کنید در دو نوع 80 و 100 گرم می باشد. برای دستیابی بر کیفیت بهتر کاغذ 100 گرم توصیه می گردد و اگر بخواهید از جنس کاغذ بافت دارد ( کتان) استفاده کنید، گرماژ کاغذ 120 گرم است.

مواردی که بر روی هزینه سربرگ انتخابی شما تاثیر می گذارد

-هزینه خدمات طراحی سربرگ که بستگی دارد در چه سطحی می خواهید طراحی سربرگ خود را انجام دهید؟

-جنس و گرماژ کاغذی که استفاده می کنید؛ کاغذ های تحریر 80 گرم اقتصادی‌ترین قیمت برای کاغذ سربرگ دارند.

-چاپ افست سربرگ یک رو و یا دو رو که برای تیراژهای بالا از 1000 تا 6000 عدد انجام می شود.

-چاپ دیجیتال سربرگ که برای تیراژهای پایین استفاده می شود.

-اگر برای کاریتان عجله دارید و یک روزه می خواهید سربرگ چاپ شود هزینه چاپ آن قدری افزایش پیدا می کند.

-چاپ افست سربرگ یک روزه و سریع برای تیراژ های بالا و از 2000 عدد تا 6000 عدد برای کاغذ تحریر 80 گرم انجام می شود.

-چاپ برجسته لوگو یا شکلی خاص روی سربرگ، طلاکوب، نقره کوب، چاپ دورو و چاپ رنگ سازمانی پشت سربرگ بصورت تمپلات جزء مواردی هستند که بر کیفیت و اعتبار کار شما می افزاید؛ و موجب تمایز کار شما با سایرین می گردد.

فایل طراحی برای چاپ سربرگ باید دارای مود رنگی CMYK و رزولوشن  300dpi  باشد. 

با توجه به نیاز خود می توانید بر روی هر یک از عکس های بالا کلیک نمائید تا از نحوه ثبت سفارش و بدست آوردن توضیحات بیشتر در مورد چاپ سربرگ بدست آورید. اگر نوع چاپ سربرگ مورد نظر شما در بالا وجود ندارد می بایست با بانی چاپ تماس بگیرید و استعلام قیمت خود را دریافت نمائید.