عنوان

متن پیام

چاپ سربرگ حرفه ای

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

هر شرکت و مجموعه ای برای انجام مکاتبات خود نیاز دارد طراحی و چاپ سربرگ مختص خود را داشته باشد. در مکاتبات اداری و تجاری صحیح نمی باشد که شما از برگه‌ی خام استفاده کنید. سربرگ بیانگر هویت و اصالت هر مجموعه و موجب بالا رفتن اعتبار آن مجموعه می شود. در واقع سربرگ نماینده شخص شما در مجموعه دیگر است. طراحی زیبا و شیک و چاپ با کیفیت سربرگ همه از مواردی می باشند که در اعتبار و فروش شرکت شما تأثیر می گذارند.
سربرگ، برگه ای مخصوص مکاتبات اداری که در یک قالب مشخص و چشم نواز برای مجموعه شما طراحی شده است و حاوی نام و لوگوی برند شما و مشخصات از پیش تعیین شده مانند آدرس، تلفن، آدرس سایت و ایمیل تاریخ و پیوست می باشد. 
چاپ سربرگ رسمی در دو سایز A4 و A5 و یادداشت تحریر در سایز A6 انجام می شود. از دلایل مهم استفاده سربرگ در مکاتبات رسمی اینست که موجب بالا رفتن اعتبار مجموعه شما خواهد شد بویژه اگر در طراحی و چاپ سربرگ نکات لازم را رعایت کنید و سربرگ حرفه ای را برای مجموعه خود در نظر بگیرید.

سربرگ در کجا استفاده می شود؟

کاربرد سربرگ برای جاهای مختلف می باشد مانند ادارات، شرکت‌ها، ارگان‌ها، دفاتر وکالت، دفاتر مدیرتی خصوصی، دفاتر خدماتی و حتی برای سرنسخه پزشکان، سربرگ جهت انجام مکاتبات تجاری و غیر تجاریِ رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.
در ادارات و شرکت ها علاوه بر مکاتبات، قراردادها نیز در سربرگ ها ثبت می گردند تا رسمی شوند.

بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم طراحی و گرافیک قوی و سابقه طولانی در ارائه خدمات چاپ می تواند کلیه خدمات مربوط به طراحی و چاپ سربرگ حرفه ای را برای شما بر عهده گیرد. برای اخذ مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید.
اصولاً جنس سربرگ از جنس کاغذ تحریر و کاغذ کتان می باشد  که اگر از جنس کاغذ تحریر بخواهید برای سربرگ خود استفاده کنید در دو نوع 80 و 100 گرم می باشد. برای دستیابی بر کیفیت بهتر کاغذ 100 گرم توصیه می گردد و اگر بخواهید از جنس کاغذ بافت دارد ( کتان) استفاده کنید، گرماژ کاغذ 120 گرم است.

مواردی که بر روی هزینه سربرگ انتخابی شما تاثیر می گذارد:

-هزینه خدمات طراحی سربرگ که بستگی دارد در چه سطحی می خواهید طراحی سربرگ خود را انجام دهید؟

-جنس و گرماژ کاغذی که استفاده می کنید؛ کاغذ های تحریر 80 گرم اقتصادی‌ترین قیمت برای کاغذ سربرگ دارند.

-چاپ افست سربرگ یک رو و یا دو رو که برای تیراژهای بالا از 1000 تا 6000 عدد انجام می شود.

-چاپ دیجیتال سربرگ که برای تیراژهای پایین استفاده می شود.

-اگر برای کاریتان عجله دارید و یک روزه می خواهید سربرگ چاپ شود هزینه چاپ آن قدری افزایش پیدا می کند.

-چاپ افست سربرگ یک روزه و سریع برای تیراژ های بالا و از 2000 عدد تا 6000 عدد برای کاغذ تحریر 80 گرم انجام می شود.

-چاپ برجسته لوگو یا شکلی خاص روی سربرگ، طلاکوب، نقره کوب، چاپ دورو و چاپ رنگ سازمانی پشت سربرگ بصورت تمپلات جزء مواردی هستند که بر کیفیت و اعتبار کار شما می افزاید؛ و موجب تمایز کار شما با سایرین می گردد.

فایل طراحی برای چاپ سربرگ باید دارای مود رنگی CMYK و رزولوشن  300dpi  باشد. 

با توجه به نیاز خود می توانید بر روی هر یک از عکس های بالا کلیک نمائید تا از نحوه ثبت سفارش و بدست آوردن توضیحات بیشتر در مورد چاپ سربرگ بدست آورید. اگر نوع چاپ سربرگ مورد نظر شما در بالا وجود ندارد می بایست با بانی چاپ تماس بگیرید و استعلام قیمت خود را دریافت نمائید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 1 پرسش )

پرسش
توسط AHMAD KARAMZADEH 1399/06/02

اگر خودمان طرح داشته باشیم چاپ آنرا انجام می دهید؟

پاسخ

بله چاپ آنرا انجام می دهیم شما می توانید فایل خود را از طریق شبکه های اجتماعی برای ما ارسال نمائید کیفیت آن مورد بررسی قرار می گیرد و اگر مشخصات لازم را داشته باشد برای چاپ ارسال می شود اما در نظر بگیرد که اگر فایل شما را ما طراحی نکرده باشیم آنرا جهت داشتن استانداردهای لازم چاپی تضمین نمی کنیم اما اگر خودمان طراحی کرده باشیم آنرا تضمین می کنیم.مشخصات فایل چاپی: 1. داشتن کیفیت 300 Dpi برای چاپ افست، 200 Dpi برای چاپ دیجیتال، 150 Dpi برای چاپ لارج فرمت، 72 Dpi برای چاپ بنر.2. فایل طراحی شده باید دارای ابعاد واقعی باشد.