چاپ لیبل

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لیبل ها به صورت کاغذهایی پشت چسبدار است که از انواع جنس های مختلف تشکیل شده است، لیبل یووی، لیبل متالایز، لیبل دایره، لیبل سلفون مات و براق، لیبل طلاکوب در سایزهای مختلف مانند شیت، A5 و ... چاپ می شود، کافی است با انتخاب سایز و نوع لیبل مورد نظر خود از میان آیتم های بالا اقدام به ثبت سفارش نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ لیبل پشت چسبدار

لیبل ها معمولا در قالب لیبل پشت چسبدار هستند که بر روی انواع کاغذ با چاپ افست و چاپ دیجیتال قابل چاپ هستند. لیبل ها بر روی تمام سطوح قابل چسباندن و استفاده هستند. لیبل ها کاربرد های گسترده ای دارند یکی از معروف ترین لیبل ها برچسب اموال هست که بر روی وسایل اداری معمولا چاپ می شوند و نوعی خاص از کاغذ را داراست. یکی از انواع کاربرد لیبل، لیبل محصولات صنعتی یا لیبل محصول هست.

لیبل نیز یکی از ابزار تبلیغاتی پرکاربرد می باشد که هم برای معرفی کالا و مجموعه ارائه دهنده آن مورد استفاده قرار می گیرد و هم طراحی لیبل شکیل می تواند در جهت جذب مشتری بسیار مؤثر باشد. 
طراحی لیبل با توجه به اینکه روی چه محصولی چسبانده می شود انجام می شود البته برای طراحی لوگو سلیقه مخاطبین و سفارش دهندگان نیز تا حد زیادی دخیل می باشد زیرا برخی از افراد می خواهند که روی لیبل عکس لوگو و یا عکس دیگری قرار بگیرد برخی هم تمایل دارند که روی لیبل شماره تلفن و لوگو با همدیگر و ... قرار گیرد.
لیبل ها بعد از چاپ اصولاً روی شیشه بسته بندی محصولات چسبانده می شوند. چاپ لیبل یکی از راه­های سریع و ارزان برای معرفی شما و کالایتان است. همچنین استفاده از انواع لیبل به شما کمک می‌­کند تا اطلاعات محصول خود (مواد تشکیل دهنده، طرز استفاده، و..) را به راحتی در اختیار مصرف کننده قرار دهید. 
ما می­ توانیم انواع لیبل کاغذی، لیبل متالایز و شیشه­ های (خوانا و ناخوانا) را با ویژگی های مورد نظر شما تولید کنیم. در این صورت با هزینه کم و در زمان کوتاه ابزاری مفید برای تبلیغات در اختیار خواهید داشت.

چاپ افست لیبل در تعداد بالا می تواند در قیمت چاپی لیبل دریافتی شما کاهش ایجاد کند. همچنین علاوه بر این می تواند کیفیت بهتری از رنگ را برای چاپ لیبل شما در نهایت نسبت به نوع چاپ دیجیتال داشته باشد.

چاپ لیبل

لیبل ها کاربرد های بسیار وسیعی دارند چاپ لیبل در تقریبا بیشتر محصولات چاپی می تواند به شما کمک کند که بدون هیچ دردسری محصول چاپی خود را به دیوار یا هر سطحی بچسبانید، چاپ تراکت ، چاپ کارت ویزیت، چاپ پوستر، چاپ یادداشت ها می توانند به صورت چاپ لیبل نیز باشند، لیبل ها در انواع مختلف به صورت متالایز شیشه ای شفاف و مات پی وی سی، گلاسه و انواع روکش دار قابل چاپ هستند، و فقط بنا بر کاربرد شما با متریال دلخواهتان چاپ میشوند.

به طور مثال برای چاپ لیبل حاوی اطلاعات بر روی محصولات شوینده می توانید از جنس پی وی سی و برای چاپ لیبل بر روی جعبه و بسته بندی محصولات خود برای دیده نشدن سطح لیبل و برای فقط دیده شدن نوشته ها از چاپ لیبل شیشه ای استفاده کنیم. یا به عنوان مثال شما تولید کننده ی یک وسیله خاص و الکترونیکی هستید، برای چاپ لیبل برای نشانه اصل بودن کالای تولیدی خود می توانید از چاپ لیبل هولوگرام استفاده نمایید.

انواع لیبل پشت چسب دار

لیبل ها در دو نوع کل چاپ می شوند 1- بصورت رول  2- بصورت شیت
افراد یا شرکت هایی از لیبل رول استفاده می کنند که تیراژ سفارش آن ها بالای 100,000 عدد باشد و اکثریت آنها برای نصب از دستگاه استفاده می کنند، اما لیبل شیشه ای را می توان در تعداد بسیار کمتر و چاپ و تولید نمود.

کلیه لیبل های فوق را می توان بصورت رول و یا شیت چاپ نمود. ضمناً قابل ذکر است می توان برای لیبل ها قالب ساخت و برش های خاصی به آنها داد که در اشکال مورد نظر شما باشند. هزینه قالب بیشتر برای افرادی مقرون به صرفه می باشد که حداقل تیراژ آن ها بیش از 5000 عدد باشد که البته بستگی به سایز آن نیز دارد برای مثال برای لیبل هایی با سایز های کوچک مانند 2*2 سانتی متر بهتر است تیراژ بالای 20,000 عدد باشد. لیبل کاغذی و گلاسه بیشترین کاربرد و فروش را در بین سایر لیبل ها دارند.

لیبل کاغذی | لیبل گلاسه

ما لیبل کاغذی را روی کاغذ گلاسه چاپ می کنیم. کاغذهای موجود در بازار برای چاپ لیبل ایرانی، چینی یا ژاپنی هستند. نوع چینی آن پایین ترین و کمترین چسبندگی را دارد. اما نوع ژاپنی بیشترین چسبندگی را داشته و در نتیجه گرانترین است.
نوع ایرانی از نظر و میزان چسبندگی متوسط است. می توانیم به انتخاب شما پوششی از سلفون یا UV روی لیبل شما قرار دهیم. شما می توانید این لیبل را در سایزهای مختلف (1×2 تا 50×70 سانتی متر) سفارش دهید. همچنین امکان چاپ با قالب اختصاصی وجود دارد. علاوه بر این اگر بخواهید ما می توانیم لیبل شما را طلاکوب کنیم تا جلوه خاصی داشته باشد.

لیبل شیشه ای

این لیبل ها روی پی وی سی شفاف چاپ می شوند. شما می توانید لیبل اختصاصی خود را در سایز دلخواه (1×2 تا 50×70 سانتی متر) و با برش دلخواه سفارش دهید. همچنین اگر بخواهید می توانید چاپ لیبل شیشه ای با طلا کوب سفارش دهید. ما می توانیم این لیبل را به دو صورت خوانا یا ناخوانا برای شما تولید کنیم. تفاوت این دو را در ادامه متن توضیح می دهیم.

لیبل متالایز

لیبل متالایز معمولا به رنگ نقره ای تولید می شود. چاپ لیبل متالایز می تواند روی کاغذ متالایز یا فیلم متالایز انجام می شود. ما برای چاپ لیبل از کاغذ متالایز نقره ای استفاده می کنیم. ما لیبل متالایز را در سایز و با قالب دلخواه شما چاپ می کنیم. لیبل متالایز حالت آینه ای دارد و قابل شستشو است.

نکته: سایز استاندارد برای تمام انواع لیبل 4.8×8.5 سانتی متر است.

تفاوت لیبل خوانا و ناخوانا

این لیبل ها انواع لیبل شیشه ای هستند. تفاوت آنها در این است که نوشته ای لیبل ناخوانا برعکس چاپ شده است. لیبل ناخوانا از داخل به سطح مورد نظر چسبانده می شود. اما لیبل خوانا را روی سطح اجسام می چسبانند.

لیبل سی دی

لیبل سی دی در واقع همان لیبل کاغذی است که ما آن را با طرح دلخواه شما چاپ می کنیم و روی سی دی می چسبانیم. ما لیبل سی دی را در سایز 13×13 سانتی متر چاپ می کنیم. سایز لیبل بعد از برش به 1.8×1.8 سانتی متر تغیر می کند. قطر برش مرکز لیبل 2.5 سانتی متر است.

چاپ لیبل

حتماً تا حال متوجه کاربرد لیبل در زندگی خود شده ­اید. هیچ محصولی نیست که لیبل نداشته باشد. بسیاری از فروشگاه­ها و مراکز تجاری کالا را با استفاده از لیبل مشخص می­ کنند. ادارات، مراکز آموزشی و... همه به گونه­‌ای از لیبل استفاده می ­کنند. حتی خود شما در منزل‌تان برای نامگذاری دفترها، موادغذایی و... مصرف کننده لیبل هستید.
بانی چاپ یکی از تولیدکنندگان لیبل در تهران است. ما لیبل­های شیشه­ ای، لیبل کاغذی و متالایز را در سایز مورد نیاز شما (1×2 سانتی متر تا حداکثر 50×70 سانتی­متر)، با طرح دلخواه شما ( به صورت صفحه ای یا همان شیت) چاپ می کنیم. لازم به ذکر است که امکان تولید لیبل اختصاصی (برش خاص، طلاکوب، نقره کوب و...) در سفارش بالای 1000 عدد وجود دارد. شما به راحتی می­ توانید سفارش چاپ لیبل خود را ثبت کنید.
برای این کار کافیست روی نوع لیبل مورد نیاز کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده نوع کارت، سایز و تعداد مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در نهایت با کلیک روی دکمه افزودن به سبد خرید و پرداخت هزینه سفارش خود را نهایی کنید. پس از طی این مراحل می توانید طرح خود را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنید. اگر طرح آماده برای چاپ ندارید، می توانید با تیم طراحان ما در ارتباط باشید تا شما را در طراحی لیبل یاری کنند. چاپ انواع لیبل 2 تا 5 روز کاری زمان لازم دارد (پنجشنبه ها و جمعه ها روز کار محسوب نمی شوند). توجه کنید که حداقل تعداد سفارش 1000 عدد است.

چاپ لیبل

چاپ لیبل با توجه به نوع، سایز و تعداد مورد سفارش محاسبه می ­شود. هزینه چاپ لیبل اختصاصی (طلاکوب، نقره کوب، برش اختصاصی و...) به هزینه سفارش لیبل اضافه خواهد شد. همچنین در صورتی که درخواست طراحی لیبل نیز داشته باشید، هزینه طراحی به صورت جداگانه محاسبه می ­شود.

کاربردها

1-چسباندن لیبل روی محصولات برای معرفی کالا در فروشگاه­ها، مراکز تجاری، تولیدی­‌ها، کارخانجات و...

2-مشخص کردن کالاها در تولیدی­هاف فروشگاه­ها، مغازه‌­ها و...

3-قرار دادن نام تجاری شما روی تولیداتتان

4-لیبل­ های طرح ترافیک، بیمه خودرو و... برای چسباندن به شیشه خودرد

5-لیبل پشت چسب دار، روی شیشه مغازه­ها و فروشگاه­ها

6-گروه­بندی و مشخص کردن زونکن­ها، دفاتر، فاکتورها و... در ادارات، شرکت­ها، بیمارستان­ها، مراکز آموزشی و...

7-استفاده از لیبل  جهت چسباندن تبلیغات روی زمین، دیوارها و... در اماکن عمومی مانند خیابان­ها

8-لیبل­های کاغذی برای چسباندن اطلاعات روی نمونه­ها در آزمایشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی

9-نوشتن مشخصات روی گلدان­ها، ظروف کشت و... در گلخانه ­ها

10- استفاده از لیبل­های فانتزی روی لوازم التحریر، لیوان­ و..

11- تزعین دیوار اتاق کودک، مهد کودک­‌ها و...

12- به صورت لیبل (برای سفارش کارت ویزیت لیبل کلیک کنید)

مزایا

1-مقرون به صرفه

2-صرفه ­جویی در زمان

3-دسترسی آسان مشتری به اطلاعات مربوط به محصول

4-استفاده آسان

5-ترغیب مشتری به خرید کالا در صورت طراحی خوب و جذاب

معایب

عدم مقاومت طولانی مدت در برابر آب به ویژه در نوع ایرانی و چینی

طراحی لیبل توسط بانی چاپ

اگر طرح آماده برای چاپ ندارید؛ می توانید سفارش خود را به راحتی ثبت کنید تا تیم طراحی بانی چاپ، در زمانی کوتاه طرح موردنظر شما را آماده کند.

نکات قابل توجه

1-با توجه به تفاوت ماندگاری لیبل­‌ها، پیشنهاد می‌کنیم که در چاپ لیبل خود از جنس ژاپنی استفاده کنید.

2-امکان چاپ انواع دیگر لیبل (پی­وی­سی، حرارتی، تایوک، تگ لیبل و رولی) در حال حاضر وجود ندارد.

3-در طراحی لیبل خود از طرح­ها و رنگ­ های جذاب استفاده کنید.

4-اگر قصد شما از سفارش لیبل معرفی خود یا محصولتان است، حتما از نام، لوگو، اطلاعات محصول و راه­های ارتباطی (تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس، ایمیل و شبکه­ های اجتماعی) استفاده کنید.

5-کاربرد لیبل­ های ناخوانا در مواردیست که لیبل از پشت کار نصب شود. مانند لیبل داخل بطری محصولات، لیبل طرح ترافیک خودروها و...