عنوان

متن پیام

چاپ لیبل پشت چسبدار

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram


چاپ لیبل
یکی از راه­های سریع و ارزان برای معرفی شما و کالایتان است. همچنین استفاده از انواع لیبل به شما کمک می­کند تا اطلاعات محصول خود (مواد تشکیل دهنده، طرز استفاده، و..) را به راحتی در اختیار مصرف کننده قرار دهید. ما می­ توانیم انواع لیبل کاغذی، لیبل متالایز و شیشه­ های (خوانا و ناخوانا) را با ویژگی های مورد نظر شما تولید کنیم. در این صورت با هزینه کم و در زمان کوتاه ابزاری مفید برای تبلیغات در اختیار خواهید داشت.

انواع لیبل پشت چسب دار

لیبل ها در دو نوع کل چاپ می شوند 1- بصورت رول و 2- بصورت شیت
افراد یا شرکت هایی از لیبل رول استفاده می کنند که تیراژ سفارش آن ها بالای 100/000 عدد باشد و اکثریت آنها برای نصب از دستگاه استفاده می کنند، اما لیبل شیت را می توان در تعداد بسیار کمتر و چاپ و تولید نمود.

  • لیبل کاغذی و گلاسه
  • لیبل شیشه ای  ( خوانا و ناخوانا)
  • لیبل پی وی سی
  • لیبل متالایز

کلیه لیبل های فوق را می توان بصورت رول و یا شیت چاپ نمود. ضمنا قابل ذکر است می توان برای لیبل ها قالب ساخت و برش های خاصی به آنها داد که در اشکال مورد نظر شما باشند. هزینه قالب بیشتر برای افرادی مقرون به صرفه می باشد که حداقل تیراژ آن ها بیش از 5000 عدد باشد که البته بستگی به سایز آن نیز دارد برای مثال برای لیبل هایی با سایز های کوچک مانند 2*2 سانتی متر بهتر است تیراژ بالای 20/000 عدد باشد. لیبل کاغذی و گلاسه بیشترین کاربرد و فروش را در بین سایر لیبل ها دارند.


لیبل کاغذی | لیبل گلاسه

ما لیبل کاغذی را روی کاغذ گلاسه چاپ می کنیم. کاغذهای موجود در بازار برای چاپ لیبل ایرانی، چینی یا ژاپنی هستند. نوع چینی آن پایین ترین و کمترین چسبندگی را دارد. اما نوع ژاپنی بیشترین چسبندگی را داشته و در نتیجه گرانترین است. نوع ایرانی از نظر و میزان چسبندگی متوسط است. می توانیم به انتخاب شما پوششی از سلفون یا UV روی لیبل شما قرار دهیم. شما می توانید این لیبل را در سایزهای مختلف (1×2 تا 50×70 سانتی متر) سفارش دهید. همچنین امکان چاپ با قالب اختصاصی وجود دارد. علاوه بر این اگر بخواهید ما می توانیم لیبل شما را طلاکوب کنیم تا جلوه خاصی داشته باشد.


لیبل شیشه ای

این لیبل ها روی پی وی سی شفاف چاپ می شوند. شما می توانید لیبل اختصاصی خود را در سایز دلخواه (1×2 تا 50×70 سانتی متر) و با برش دلخواه سفارش دهید. همچنین اگر بخواهید می توانید چاپ لیبل شیشه ای با طلا کوب سفارش دهید. ما می توانیم این لیبل را به دو صورت خوانا یا ناخوانا برای شما تولید کنیم. تفاوت این دو را در ادامه متن توضیح می دهیم.


لیبل متالایز

لیبل متالایز معمولا به رنگ نقره ای تولید می شود. چاپ لیبل متالایز می تواند روی کاغذ متالایز یا فیلم متالایز انجام می شود. ما برای چاپ لیبل از کاغذ متالایز نقره ای استفاده می کنیم. ما لیبل متالایز را در سایز و با قالب دلخواه شما چاپ می کنیم. لیبل متالایز حالت آینه ای دارد و قابل شست وشو است.

نکته: سایز استاندارد برای تمام انواع لیبل 4.8×8.5 سانتی متر است.

تفاوت لیبل خوانا و ناخوانا

این لیبل ها انواع لیبل شیشه ای هستند. تفاوت آنهادر این است که نوشته ای لیبل ناخوانا برعکس چاپ شده است. لیبل ناخوانا از داخل به سطح مورد نظر چسبانده می شود. اما لیبل خوانا را روی سطح اجسام می چسبانند.

لیبل سی دی

لیبل سی دی در واقع همان لیبل کاغذی است که ما آن را با طرح دلخواه شما چاپ می کنیم و روی سی دی می چسبانیم. ما لیبل سی دی را در سایز 13×13 سانتی متر چاپ می کنیم. سایز لیبل بعد از برش به 1.8×1.8 سانتی متر تغیر می کند. قطر برش مرکز لیبل 2.5 سانتی متر است.

چاپ لیبل

حتما تا حال متوجه کاربرد لیبل در زندگی خود شده ­اید. هیچ محصولی نیست که لیبل نداشته باشد. بسیاری از فروشگاه­ها و مراکز تجاری کالا را با استفاده از لیبل مشخص می­ کنند. ادارات، مراکز آموزشی و... همه به گونه­ای از لیبل استفاده می ­کنند. حتی خود شما در منزلتان برای نامگذاری دفترها، موادغذایی و... مصرف کننده لیبل هستید. بانی چاپ یکی از تولیدکنندگان لیبل در تهران است. ما لیبل­های شیشه­ ای ، لیبل کاغذی و متالایز را در سایز مورد نیاز شما (1×2 سانتی متر تا حداکثر 50×70 سانتی­متر)، با طرح دلخواه شما ( به صورت صفحه ای یا همان شیت) چاپ می کنیم. لازم به ذکر است که امکان تولید لیبل اختصاصی (برش خاص، طلاکوب، نقره کوب و...) در سفارش بالای 1000 عدد وجود دارد. شما به راحتی می­ توانید سفارش چاپ لیبل خود را ثبت کنید. برای این کار کافیست روی نوع لیبل مورد نیاز کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده نوع کارت، سایز و تعداد مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در نهایت با کلیک روی دکمه افزودن به سبد خرید و پرداخت هزینه سفارش خود را نهایی کنید. پس از طی این مراحل می توانید طرح خود را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنید. اگر طرح آماده برای چاپ ندارید، می توانید با تیم طراحان ما در ارتباط باشید تا شما را در طراحی لیبل یاری کنند. چاپ انواع لیبل 2 تا 5 روز کاری زمان لازم دارد(پنجشنبه ها و جمعه ها روز کار محسوب نمی شوند). توجه کنید که حد اقل تعداد سفارش 1000 عدد است.


کاربردها

1-چسباندن لیبل روی محصولات برای معرفی کالا در فروشگاه­ها، مراکز تجاری، تولیدی­ها، کارخانجات و...

2-مشخص کردن کالاها در تولیدی­هاف فروشگاه­ها، مغازه­ها و...

3-قرار دادن نام تجاری شما روی تولیداتتان

4-لیبل­ های طرح ترافیک، بیمه خودرو و... برای چسباندن به شیشه خودرد

5-لیبل پشت چسب دار، روی شیشه مغازه­ها و فروشگاه­ها

6-گروه­بندی و مشخص کردن زونکن­ها، دفاتر، فاکتورها و... در ادارات، شرکت­ها، بیمارستان­ها، مراکز آموزشی و...

7-استفاده از لیبل برای چسباندن تبلیغات روی زمین، دیوارها و... در اماکن عمومی مانند خیابان­ها

8-لیبل­های کاغذی برای چسباندن اطلاعات روی نمونه­ها در آزمایشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی

9-نوشتن مشخصات روی گلدان­ها، ظروف کشت و... در گلخانه ­ها

10- استفاده از لیبل­های فانتزی روی لوازم التحریر، لیوان­ و..

11- تزعین دیوار اتاق کودک، مهد کودک­ها و...

12- به صورت لیبل (برای سفارش کارت ویزیت لیبل کلیک کنید)


مزایا

1-مقرون به صرفه

2-صرفه­جویی در زمان

3-دسترسی آسان مشتری به اطلاعات مربوط به محصول

4-استفاده آسان

5-ترغیب مشتری به خرید کالا در صورت طراحی خوب و جذاب


معایب

عدم مقاومت طولانی مدت در برابر آب به ویژه در نوع ایرانی و چینی

چاپ لیبل

چاپ لیبل با توجه به نوع، سایز و تعداد مورد سفارش محاسبه می ­شود. هزینه چاپ لیبل اختصاصی (طلاکوب، نقره کوب، برش اختصاصی و...) به هزینه سفارش لیبل اضافه خواهد شد. همچنین در صورتی که درخواست طراحی لیبل نیز داشته باشید، هزینه طراحی به صورت جداگانه محاسبه می ­شود.


طراحی لیبل توسط بانی چاپ

اگر طرح آماده برای چاپ ندارید؛ می توانید سفارش خود را به راحتی ثبت کنید تا تیم طراحی بانی چاپ، در زمانی کوتاه طرح موردنظر شما را آماده کند.


نکات قابل توجه

1-با توجه به تفاوت ماندگاری لیبل­ها، پیشنهاد میکنیم که در چاپ لیبل خود از جنس ژاپنی استفاده کنید.

2-امکان چاپ انواع دیگر لیبل (پی­وی­سی، حرارتی، تایوک، تگ لیبل و رولی) در حال حاضر وجود ندارد.

3-در طراحی لیبل خود از طرح­ها و رنگ­ های جذاب استفاده کنید.

4-اگر قصد شما از سفارش لیبل معرفی خود یا محصولتان است، حتما از نام، لوگو، اطلاعات محصول و راه­های ارتباطی (تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس، ایمیل و شبکه­ های اجتماعی) استفاده کنید.

5-کاربرد لیبل­ های ناخوانا در مواردیست که لیبل از پشت کار نصب شود. مانند لیبل داخل بطری محصولات، لیبل طرح ترافیک خودروها و...

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )