چاپ کاتالوگ

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

قیمت چاپ کاتالوگ هایی که سایزهایشان در بالا آماده است بصورت آنلاین محاسبه میشود و شما میتوانید با ثبت سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ را انجام دهید. قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ به روز می باشد و به راحتی میتوانید از سایت پیش فاکتور دریافت نمائید یا سفارش چاپ کاتالوگ خود را بصورت آنلاین ثبت سفارش نمائید. چاپ کاتالوگ ها با به روزترین دستگاه های چاپ موجود در کشور و با سرعت بالا چاپ و تولید میشوند. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر بالا میتوانید با انتخاب ویژگی های مد نظر کاتالوگ خود قیمت چاپ کاتالوگ خود را بصورت آنلاین مشاهده نمائید و به استعلام ارائه شده توسط سایت استناد نمائید. سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ در تمام سایز های استاندارد چاپ کاتالوگ در سایت بانی چاپ انجام میشود و در صورت سفارش چاپ کاتالوگ در سایز های غیر استاندارد می توانید با کارشناسان بانی چاپ در ارتباط باشید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ کاتالوگ حرفه ای 

محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ 

قیمت چاپ کاتالوگ بصورت آنلاین محاسبه میشود و کلیه قیمت ها به روز هستند و شما میتوانید به عنوان استعلام قیمت چاپ کاتالوگ از سایت پیش فاکتور هم دریافت نمائید، انواع چاپ کاتالوگ یکی از عوامل مهم در ارائه ی نحوه ی طراحی حرفه ای آن است واضح تر اگر عنوان کنیم اگر چاپ کاتالوگ شما منحصر به فرد و حرفه ای با بهترین کاغذ و نوع چاپ و بهترین متریال چاپی باشد، خصوصاً در قسمت جلد آن می تواند طراحی کاتالوگ شما را چندین برابر زیبا و حرفه ای جلوه دهد و مخاطبان را ترغیب به نگهداری از آن کند.در چاپ کاتالوگ سفارشی خود دقت نمایید که جلد را با چه متریالی انتخاب می نمایید نوع جوهر مصرفی چاپ کاتالوگ شما به چه صورت است، تا در نهایت از آن کسب رضایت کنید.

جهت اطلاع از چاپ افست کاتالوگ با مشخصات و تعداد دلخواه می بایست با توجه به نیاز خود بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید. (1- انواع کاتالوگ بصورت آنلاین 2- تک برگ 3- 2 لت یا 2 برگی 4- 3 لت) شما به راحتی می توانید خود را با هر مشخصاتی که باشد را با روز و بصورت آنلاین مشاهده و بررسی نمائید. 
چاپ افست کاتالوگ همانطور که در بالا اعلام شد به چهار دسته کلی تقسیم می شود که در ادامه توضیح مختصری داده می شود. ولی شما می توانید جهت اطلاع از دقیق و توضیحات بیشتر با توجه به نیاز خود روی تصاویر بالا کلیک نمائید.

1- محاسبه آنلاین انواع کاتالوگ از 8 صفحه الی 128 صفحه و با سه نوع صحافی: منگنه ساده، منگنه لوپ و صحافی چسب گرم  که صحافی چسب گرم برای تعداد صفحات بالا (32 صفحه و بالاتر) می باشد. یا در سایز های: کاتالوگ خشتی، کاتالوگ A4 ,A5 ,B4 ,B5 و سایر مشخصات که شما به راحتی می توانید مشخصات مورد نظر خود را انتخاب و کاتالوگ خود را مشاهده نمائید. 2- کاتالوگ افست سه برگی که دارای دو خط تا می باشد. 3- کاتالوگ دو برگی با یک خط تا (کاتالوگ آ3 که یک خط تا دارد) 4- کاتالوگ تک برگ که اصطلاحاً به آن لت نیز گفته می شود.

نوع کاتالوگ ابعاد طراحی ابعاد پس از برش
چاپ کاتالوگ سایز A4 21 * 29/7 20/5*29/2
چاپ کاتالوگ سایز A5 14/8 * 21 14/3 * 20/5
چاپ کاتالوگ سایز A6 10/5 * 14/8 10 * 14/3
چاپ کاتالوگ سایز B4 24 * 34 23/5 * 33/5
چاپ کاتالوگ سایز B5 17 * 24 16/5 * 23/5
چاپ کاتالوگ سایز B6 12 * 17 11/5 * 16/5
چاپ کاتالوگ خشتی 23*23  --  20*20 22/5*22/5  --  19/5*19/5
چاپ کاتالوگ خشتی 16*16 16*16 15/5 * 15/5
چاپ کاتالوگ 2 لت A4 29/7 * 42 29/2 * 41/5
چاپ کاتالوگ 3 لت A4 29/7 * 63 29/2 * 62/5
چاپ کاتالوگ تک لت A4 21 * 29/7 20/5 * 29/2
چاپ کاتالوگ خشتی 3 لت 16*16 16 * 48 15/5 * 47/5

 

کاتالوگ ها غالبا به جهت معرفی دیتیل یا جزییات محصول به کار می روند از این رو داشتن تعداد بیشتری کاتالوگ که بتواند مخاطبان بیشتری را با محصولاتتان آشنا نماید بسیار مهم است، برای داشتن تعداد بالاتری کاتالوگ بهتر است از تکنیک چاپ افست کاتالوگ استفاده کنیم، این نوع  از چاپ که لیتوگرافی هم نامیده می شود ، با ورق های زینک ، آلمینیومی یا ترکیب فلزی تولید می شود، چاپ افست کاتالوگ برتری ای که نسبت به چاپ دیجیتال کاتالوگ دارد این است که در چاپ افست کاتالوگ به علت یکدست بودن رنگ ها و تکنیکال تر بودن نوع چاپ، کاتالوگ های یک دست تری از لحاظ رنگ و چاپ در دست خواهید داشت، برتری دیگر چاپ افست کاتالوگ این است که در تعداد بالا هزینه ی پائینتری نسبت به تعداد بالای چاپ دیجیتال کاتالوگ دارد، از این رو اگر برای معرفی محصولات خود نیاز به کاتالوگ حرفه ای و شکیل دارید و تعداد بالاتر از 200 عدد را برای چاپ کاتالوگ خود در نظر دارید، حتما چاپ افست کاتالوگ را ثبت سفارش نمایید.

با توجه به اینکه تکنولوژی رشد سریعی دارد و بسیاری از تبلیغات وارد دنیای آنلاین و مجازی گردیده است اما همچنان چاپ کاتالوگ دارای اهمیت خود می باشد.
همانطور که می دانیم کاتالوگ یکی مهمترین ابزار فروش و تبلیغات می باشد و چاپ حرفه ای کاتالوگ می‌تواند تأثیر بسیار مثبت بر فروش داشته باشد. کیفیت چاپ افست کاتالوگ برای افزایش تأثیر آن و زیبایی تصاویری که در طراحی کاتالوگ بکار می رود مؤثر است.
ابعادی که برای چاپ کاتالوگ مورد استفاده قرار می گیرد همانطور که در بالا عنوان شد، عبارت است از A4، A5، B4، B5 و خشتی می باشد. برای صحافی کاتالوگ نیز از منگنه تخت، منگنه لوپ و صحافی با چسب مناسب برای صحافی کاتالوگ از 40 صفحه به بالا استفاده می شود؛ از مزایای صحافی منگنه لوپ قابلیت بایگانی در زونکن می باشد.
برای چاپ کاتالوگ بیشتر از کاغذ گلاسه با گرماژ از 135 تا 300 استفاده می شود.
از موارد مؤثر دیگر در کیفیت چاپ کاتالوگ داشتن رزولوشن  300 DPI در طراحی کاتالوگ است و همچنین کیفیت عکس‌هایی که در طراحی کاتالوگ استفاده می شود نیز باید بسیار مناسب باشد.

اگر خواستار حداقل 200 عدد تیراژ چاپ کاتالوگ هستید می توانید از چاپ افست برای چاپ کاتالوگ استفاده نمایید اما اگر تیراژ پایین‌تر برای چاپ کاتالوگ مورد نیازتان است و نیاز به چاپ سریع کاتالوگ دارید می توانید از چاپ دیجیتال کاتالوگ استفاده نمایید. 

قیمت طراحی و چاپ افست کاتالوگ

برای مشاهده نمونه طراحی کاتالوگ می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمائید؛ و یا اینکه با همکاران ما در واحد طراحی بانی چاپ تماس بگیرید تا برای شروع کار با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

همانطور که یکی از تأثیر گذارترین شیوه های تبلیغاتی، بازاریابی و معرفی محصول می باشد. طراحی کاتالوگ نیز باید بر پایه اصول مشخص و استاندارد باشد و جذابیت های لازم را داشته باشد، تا وقتی بیننده آن را ورق می زند، مشتاق باشد تا تمام صفحات آن کاتالوگ را مشاهده کند.

چاپ کاتالوگ

چاپ افست کاتالوگ در دو قالب کاتالوگ تبلیغاتی و کاتالوگ صنعتی طراحی می گیرد.

مطالب کاتالوگ شامل تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات شما می باشد، که ممکن است همراه تصاویر مرتبط و یا عکس هایی از نمونه کارهایتان قرار بگیرد. در ابتدای کاتالوگ نام، لوگو، توضیحات و معرفی سازمان شما نوشته می شود. سپس اهداف شرکت و تاریخچه، سیاست های کاری و... در رابطه با فعالیت شما درج می شود. بعد از قسمت محتوا، تصاویر و اطلاعات، در قسمت پایانی قرار می گیرد که شامل نتیجه ای کلی، امتیازها، و اطلاعات تماس شما در صفحه است.
کاتالوگ نشان دهنده هویت و اصالت شرکت شماست. پس در رعایت اصول و نکات لازم برای طراحی آن دقت کنید. همچنین سعی داشته باشید در طراحی و چاپ از رنگ سازمانی خود و رنگ های هماهنگ با آن استفاده کنید.

چاپ کاتالوگ تک برگ

رعایت نظم و استانداردهای گرافیکی در طراحی کاتالوگ به شما کمک می کند، تا کاتالوگ شما یک ساختار منظم و ظاهری شکیل و اصولی داشته باشد و بتواند در عین اینکه برای بیننده جذاب است، مفاهیم را به راحتی به ذهن او انتقال دهد. هرچه تصاویر و مطالب دارای کیفیت بالاتری باشد، نتیجه شما هم توجه بیشتری جلب می کند و مورد پسندتر خواهد بود. در طراحی کاتالوگ باید تلاش شود تا میل افراد به بازبینی و نگهداری کاتالوگ ترغیب شود.

نوشته های کاتالوگ شما نباید زیاد و خسته کننده باشد، حتی باید نسبت به بروشور هم کمتر و کوتاه‌تر باشد. برای هر قسمت یک شرح کلی، تیتروار و خلاصه، اما پرمحتوا کافیست. برای خدمات و کالاهای جدید شرح معرفی و ویژگی ها داده می شود. اما برای دیگر مواردی که معمولاً همه با آن ها آشنا هستند و قدیمی و تکراری می باشد، یک توضیح مختصر کافیست. توضیحات اضافه در کاتالوگ مخاطب را از شما دور خواهد کرد.

در طراحی کاتالوگ باید به تمام نکات لازم توجه داشته باشید.

در صورتی که تعداد سفارش شما پایین باشد تولید آن ها با چاپ دیجیتال کاتالوگ، و با سرعت بالا صورت می گیرد. اما برای تعداد بالاتر چاپ افست مناسب است. از نظر  هم مقرون به صرفه تر خواهد بود. کاتالوگ ها به جنس، تعداد صفحات و ابعاد کاتالوگ بستگی دارد. جنس کاتالوگ معمولاً کاغذ گلاسه با گرماژهای متفاوت است. اندازه کاتالوگ هم به انتخاب شما در سایزهای استانداردهای A4، A5، B4، B5 در نظر گرفته می شود. چاپ کاغذ کاتالوگ با توجه به طرح کاتالوگ شما، به صورت افقی و عمودی صورت می گیرد و با کمک خدمات طلاکوب، نقره کوب، برجسته سازی، برش های اختصاصی، روکش سلفون براق، مات، شنی، طرح دار و... می توانید طراحی کاتالوگ خود را کامل کنید. اگر کاتالوگ شما کمتر از 32 صفحه باشد، صحافی کاتالوگ منگنه ساده و یا لوپ روی آن مناسب تر است. برای صفحات کاتالوگ بیشتر از 36 صفحه، بهترین انتخاب، صحافی ته چسب (چسب گرم) است.

نقش چاپ کاتالوگ در تبلیغات و بازاریابی

کاتالوگ نقش بسیار پر رنگی در صنعت تبلیغات و بازاریابی دارد. باید چاپ کاتالوگ تبلیغاتی خود را به دست کسانی برسانید که می دانید در کار و زندگی خود به شما نیاز پیدا خواهند کرد.
 آن ها را برای مطالعه در فضاهای عمومی و سالن های انتظار قرار دهید، تا افراد بیشتری در جوار کاتالوگ شما قرار بگیرند تا روزی که به محصولات و خدمات شما احتیاج داشتند، شما را به خاطر بیاورند. در سالن های انتظار، مردم وقت بیشتری دارند تا کاتالوگ شما را بردارند و برای نگاه کردن ورق بزنند.
 در نمایشگاه ها، جلسات کاری، همایش ها و سمینارها با داشتن یک کاتالوگ کامل، شکیل، هدفمند و ظاهری آراسته، خدمات و محصولات خود را پرزنت کنید. تا در ذهن افرادی که در آن جا حضور دارند، نفوذ کنید.
 اکثر مشاغل، مخصوصاً کسب و کارهای بزرگ می توانند از استفاده می کنند. از جمله مشاغل: شرکت ها و اداره ها، کارخانه ها، فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای، مجموعه های فرهنگی، مجموعه های ورزشی، مجموعه های آموزشی، مراکز خدمات درمانی، مراکز زیبایی، تولیدات صنایع غذایی، تولیدات و فروش وسایل الکترونیکی و الکتریکی و...

چاپ کاتالوگ 2 برگی

کاربرد های چاپ کاتالوگ

-توزیع کاتالوگ در نمایشگاه ها -توزیع کاتالوگ در همایش ها و سمینارها و جلسات کاری
-برای توزیع در فضاهای عمومی و پر رفت و آمد
-قرار دادن کاتالوگ در سالن های انتظار در بیمارستان ها، فرودگاه ها، مطب ها و...

چاپ کاتالوگ 3 لت یا سه برگی

مزایای کاتالوگ

ظاهری شکیل و منظم برای ارائه بهتر معرفی محصولات و حیطه خدمات یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی کیفیت بالا در چاپ

قیمت مناسب و پایین چاپ افست کاتالوگ

شما می توانید با مراجعه به هر یک از آیتم های بالا اقدام به خرید و ثبت سفارش نمائید. در هر آیتم مشخصات و کاتالوگ در چهار سایز پر مصرف B4 ,A4 ,B5 ,A5 را می توانید مشاهده نمائید. در هر آیتم بهترین پیشنهاد از نظر جنس کاغذ کاتالوگ ارائه شده است. در دو حالت افقی و عمودی و در سایز های استاندارد و اختصاصی انجام می شود. برای با تعداد صفحات کمتر از 32 صفحه پیشنهاد صحافی منگنه می شود. صحافی منگنه در دو نوع صحافی ساده و صحافی لوپ و برای با تعداد صفحات بیش از 36 صفحه صحافی چسب گرم (ته چسب) بهترین انتخاب می باشد. کاتالوگ را می توان با تیغ یا برش های اختصاصی، با انواع سلفون های براق، مات، شنی و طرح دار و همچنین سایر خدمات پس از چاپ مانند نقره و طلاکوب انجام داد. کاغذهایی هستند که می توان بجای کاغذ گلاسه در چاپ برخی کاتالوگ ها استفاده نمود.

معنی کاتالوگ و تعریف کاتالوگ

در واقع کتابچه ای است، در ابعاد و طرح های منحصر به فرد که به تعداد زیاد برای شما چاپ می شود و شما می توانید آن ها را در اختیار مخاطبین، مشتریان و همکاران خود قرار دهید تا آن ها بتوانند از این راه همیشه به اطلاعات لازم درباره محصولات و یا خدمات شما دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز از امکانات کسب و کار شما را بهره برداری کنند و از طریق کاتالوگ با خدمات شما آشنا شوند. در کنار این موضوع، قابل توجه است که شما در هر صنفی که مشغول فعالیت هستید، همکاران و رقیبانی دارید که آن ها نیز ممکن است پیش از این سفارش داده باشند. بنابراین، این موضوع بسیار پر اهمیت است که شما باید کاتالوگ سفارشی خود را به گونه ای طراحی و انتخاب نمایید که بتواند در بین کاتالوگ سایرین، توجه بیننده ها را جلب کند و زمانی که خریداران یا مصرف کننده ها چندین کاتالوگ محصول در مقابل خود از شما و هم صنف های شما قرار داده اند، ابتدا کاتالوگ شما از جهت زیبایی بتواند جلب توجه کند و طراحی و عکس های کاتالوگ به قدری زیبا و اصولی باشد که او را جذب کند و مایل باشد تا شما را تا پایان آن مطالعه کند و ورق بزند.

طراحی کاتالوگ

گستردگی تبلیغاتی که تبلیغاتی دارد، شاید گزینه های دیگر تبلیغاتی از جمله تراکت یا طراحی بروشور نداشته باشد. شما با توجه به حجم محتوا و تصاویری که در اختیار دارید، می توانید رو در هر تعداد صفحاتی که لازم داشته باشید انجام دهید. اینکه محدودیتی در مقدار و تعداد صفحات ندارد، باعث می شود تا شما همه نکاتی که مایلید مخاطبین بدانند، را در اختیارشان بگذارید.
با وجود این مطالب کاتالوگ باید بر اساس ترتیب و اصول درستی طراحی بشوند. نباید از متن های طولانی و کسل کننده در طراحی کاتالوگ استفاده کنید. هر آنچه که لازم است را در به صورت تیتروار، مرتب و خلاصه در صفحات کاتالوگ جاگذاری نمایید. این نظم باعث می شود تا بیننده به راحتی بتواند بدون اینکه گیج بشود، به محصول یا خدماتی که نیاز دارد، دست پیدا کند و مشخصات آن را مطالعه کند. متن ها باید دقیقا همان مطالبی باشند که یک مشتری می خواهد نسبت به آن آگاه باشد، تا به راحتی پاسخ تمام سوالاتی که در ذهن خود دارد را در کاتالوگ بیاید.
تصاویری که در طراحی استفاده می کنید، نقش بسیار زیادی در یک کاتالوگ با کیفیت دارد. کیفیت تصاویر باید بالا باشد و رنگ بندی مناسبی داشته باشد. علاوه بر آن بهتر است از تصاویری استفاده کنید که واقعی باشند. تا حس خوبی را به مشتری انتقال دهد. و او بداند که دقیقاً می خواهد چه چیز را خریداری کند یا اینکه بداند خدمات سازمان شما در چه محیطی و یا با چه ابزاری صورت می گیرد. هنگام عکس برداری دقت داشته باشید که کادری که می خواهید انتخاب کنید، گویای ویژگی های آن محصول یا خدمات باشد. نشان دادن جزییات کمک می کند تا افراد بتوانند به خوبی نوع و عملکرد هر کالا یا خدمات را به خوبی احساس کنند. و آگاهانه تصمیم گیری لازم برای خرید کاتالوگ داشته باشند. برای مثال به جز تصویر کلی از یک محصول که نشان دهنده ظاهر کلی آن است، بهتر است در طراحی جلد و صفحات کاتالوگ عکس هایی تهیه کنید که جزییات ظاهری، عملکرد، نحوه نصب، کاربرد، ابعاد، جنس، ویژگی ها و... را به بیننده نشان دهد. یا اگر ارائه دهنده خدمات هستید، تصاویر موجود در کاتالوگ شما لازم است محیط کار، پرسنل، کیفیت مجموعه، نوع خدمات، گستردگی کار و... را باید به چشم بیننده برساند، تا او بتواند خود را در آن محیط تصور کند.

طراحی کاتالوگ فوری و طراحی کاتالوگ غیر فوری هر دو نیازمند پیروی از اصول طراحی می باشد. طراح کاتالوگ به خوبی می داند که باید از چه رنگ ها و فرم هایی در طرح کاتالوگ استفاده کند. هر بخش از کاتالوگ در کدام قسمت کاتالوگ قرار می گیرد. یا اینکه در هر صفحه از کاتالوگ قراردهی عکس ها و متن ها، از لحاظ دید بصری به چه ترتیبی اگر قرار بگیرد مناسب تر است. یک طراح کاتالوگ به خوبی می تواند شما را راهنمایی کند تا با توجه به کسب و کارتان بهتر است، از چه نوع طراحی و یا از چه اصولی در طراحی شما استفاده کند. مهم ترین قسمت طراحی کاتالوگ استفاده از رنگ سازمانی شما است. داشتن یک لوگو و رنگ سازمانی در کاتالوگ سبب می شود، تا اشخاص بتوانند برند شما را به یاد داشته باشند. شاید نام و کلمات از ذهن انسان فرار باشد، اما تصویر لوگو شما و رنگ منحصر به فرد سازمانی شما در کاتالوگ کمک می کند تا در ذهن افراد ماندگار شوید. چرا که تصویر بیشتر از کلمات در ذهن پایدار می ماند و بیش از پیش شناخته خواهید شد.

بخش بندی و نظم کار در طراحی کاتالوگ اصولمند حائز اهمیت است. طراحی جلد کاتالوگ، طراحی صفحات اولیه کاتالوگ، طراحی صفحات داخلی کاتالوگ، پایانی و طراحی جلد پشت کاتالوگ هریک دارای اصول مختص خود می باشد. روی جلد باید تصویری زیبا، عنوان کار، لوگو و مشخصات اصلی قرار بگیرد، و در صفحات اولیه کاتالوگ مقدمه، معرفی هویت و مشخصات سازمانی، در صفحات داخلی کاتالوگ محتوای اصلی کاتالوگ و معرفی محصولات و خدمات، و در قسمت پایانی کاتالوگ گواهینامه ها و اطلاعات کلی سازمان و در نهایت روی پشت جلد کاتالوگ آدرس و راه های تماس قرار می گیرد.

هنگام سفارش اختصاصی شما در قسمت محاسبه آنلاین کاتالوگ بانی چاپ می توانید گرماژ کاغذ جلد کاتالوگ، (ضخامت کاغذ ها بر اساس گرماژ سنجیده می شوند.) گرماژ صفحات داخلی کاتالوگ و ابعاد کاتالوگ را انتخاب نمایید. علاوه بر آن خدمات متفاوتی هستند که شما می توانید به طراحی و اضافه نمایید. این خدمات با مشاوره طراحی می تواند صورت بگیرد. یک طراح می تواند شما را راهنمایی کند، که با توجه به طرح شما، بهتر است از چه نوع خدماتی  در زمینه بهره ببرید. برای مثال می توانید از برجسته سازی کاتالوگ، یو وی موضعی کاتالوگ، طلاکوبی کاتالوگ، سلفون کشی کاتالوگ، انتخاب نوع صحافی کاتالوگ و... استفاده نمایید. در ادامه این مطلب می توانید توضیحات هریک را مطالعه بفرمایید. شما با دیدن نمونه طراحی کاتالوگ در اطراف خود احتمالاً پیش از این، با انواع این خدمات آشنا شده اید.

خدمات کاتالوگ

سلفون کشی کاتالوگ

برای محافظت بیشتر و بالا بردن سطح کیفی از روکش سلفون استفاده می شود. علاوه بر این این روکش سبب می شود تا مقاومت کاتالوگ در برابر آسیب بالا برود و کاتالوگ عمر طولانی تری داشته باشد. زمانی که کاتالوگ اختصاصی شما عمر طولانی تری داشته باشد، مدت زمان بیشتری در دسترس افراد باقی می ماند و تبلیغات کار شما را ارائه خواهد داد. سلفون کشی کاتالوگ در دو نوع سلفون براق کاتالوگ و سلفون مات کاتالوگ انجام می شود. سلفون براق باعث تثبیت رنگ جلد سفارش شما می شود و به کیفیت رنگ جلد کاتالوگ می افزاید. در مقابل سلفون مات چنین ویژگی ای ندارد. اما ظاهر کاتالوگ را شکیل تر می کند. این نکته کاملاً سلیقه ای است و بستگی به خود شما دارد که در سفارش کدام یک را انتخاب می کنید.

یووی موضعی کاتالوگ

این خدمات تنها ویژه سفارش کاتالوگ هایی است که دارای روکش سلفون مات هستند. با توجه به طراحی جلد کاتالوگ، شما می توانید قسمت هایی از طرح جلد کاتالوگ را به انتخاب خود و پیشنهاد طراح انتخاب نمایید و تا تنها آن قسمت ها براق باشند. به این نوع خدمات یو وی موضعی جلد می گویند. یو وی موضعی در کاتالوگ باعث می شود، قسمتی از طرح بیشتر به چشم بیاید و توجه بیننده را جلب کند. این خدمات با کمک شابلون مخصوص یو وی موضعی صورت می گیرد. به این صورت که با قرار دادن شابلون، یو وی موضعی که در ابتدا به صورت یک مایع است روی طرح قرار می گیرد و تنها همان قسمت براقیت پیدا می کند.

برجسته سازی کاتالوگ

علاوه بر یو وی موضعی کاتالوگ شما می توانید قسمت هایی از طرح روی جلد کاتالوگ را انتخاب کنید و آن قسمت ها را برجسته سفارش دهید. در واقع یک کلیشه مخصوص برجسته سازی از آن قسمت از طرح شما شاخته می شود، که از پشت جلد با ضرب به جلد نیرو وارد می کند و در پشت جلد کاتالوگ فرورفتگی ایجاد می شود، در نهایت سبب می شود روی جلد کاتالوگ در آن قسمت مشخص شده برجسته شود. چنین سفارشاتی تنها برای کاتالوگ هایی است، که سفارش فقط روی جلد است و پشت جلد چاپ ندارد یا اینکه تک رنگ است.

انواع صحافی کاتالوگ

نوع صحافی کاتالوگ که برای  سفارش کاتالوگ انتخاب می شود، بستگی به تعداد صفحات کاتالوگ دارد. برای تعداد صفحات کم کاتالوگ تنها منگنه می تواند کافی باشد. منگنه کاتالوگ در دو نوع امکان پذیر است و بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد. منگنه تخت یا منگنه ساده برای تعداد صفحات کم بهترین گزینه است. اما برخی از سفارش دهنده های کاتالوگ نیاز دارند تا کاتالوگ ها را به عنوان ضمیمه در کلاسور و زونکن قرار دهند. برای این کار منگنه لوپ گزینه مناسب تری خواهد بود. منگنه لوپ برای کاتالوگ طوری طراحی شده است که به صورت برآمده است، و حالت بیرون زدگی دارد. و می توان به راحتی از آن ها در کلاسور استفاده نمود. برای تعداد صفحات بالاتر، صحافی کاتالوگ با چسب گرم بهترین گزینه است. تا بتواند صفحات را به مدت طولانی در خود نگه دارد بدون اینکه به سادگی صفحات از هم جدا شوند.

چاپ فوری کاتالوگ

به طور عادی با کیفیت بالا و با دستگاه چاپ افست کاتالوگ، از تیراژ 200 عدد قابل چاپ است و به صورت عادی 3 تا 7 روز کاری زمان می برد. اما ممکن است شما برای مثال، در نمایشگاه یا همایش ها شرکت کرده باشید و موجودی کاتالوگ های شما به اتمام رسیده باشد، بنابراین شما زمان کمتری دارید تا بخواهید به تعدادی کاتالوگ بیشتری دست بیابید. در صورتی که نیاز به چاپ فوری داشته باشید، می توانید سفارش فوری خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح بفرمایید. تا در زمان بسیار کم تعداد کاتالوگ فوری مورد نیاز خود را سفارش دهید. سفارش کاتالوگ فوری شما توسط دستگاه دیجیتال برای شما آماده می شود و در اسرع وقت در هر جای ایران که باشید ارسال می گردد. به دلیل اینکه در کل چاپ با دستگاه های دیجیتال هزینه بالاتری دارد، به طبع فوری نیز بالاتر از با دستگاه افست می باشد. اما برای افرادی که نیاز فوری به کاتالوگ دارند، کاتالوگ دیجیتال تنها گزینه محسوب می شود.

کاربرد کاتالوگ تبلیغاتی

- استفاده از کاتالوگ تبلیغاتی در امور تبلیغاتی و معرفی محصول برای کلیه تولید کننده ها و نمایندگی ها.

کاتالوگ محصول برای توزیع در نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و کلیه مراکز پرتردد و مرتبط با کسب و کار

- استفاده ز کاتالوگ برای به نمایش گذاشتن و معرفی محصول در جلسات کاری برای اداره ها، آژانس های مسافرتی، سازمان ها و...

کاتالوگ تبلیغاتی محصول به منظور معرفی و توضیح تکمیلی درباره کلیه خدمات برای مجتمع های آموزشی، مراکز ورزشی، اداره ها، سازمان های دولتی، مراکز خدماتی، مراکز درمانی، کلینیک ها، بیمارستان ها، تشریفاتی ها و...

کاتالوگ و طراحی کاتالوگ

طراحی  و هزینه مجزا از یک دیگر دارد. هزینه بستگی به تعداد صفحات کاتالوگ، نوع صحافی کاتالوگ، خدمات جانبی کاتالوگ، ابعاد کاتالوگ افست و... دارد. به عنوان مثال  A5 با خشتی یاکاتالوگ  A4 متفاوت می باشد. ارزان و در تهران در زمان کم توسط مرکز بانی چاپ صورت می گیرد و برای شما به سراسر ایران ارسال خواهد شد.

سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ

همچنین در سیستم محاسبه آنلاین چاپ کاتالوگ بانی چاپ، کاتالوگ در جدول آنلاین مخصوص طراحی شده است و قابلیت محاسبه کاتالوگ با ویژگی های سفارش کاتالوگ شما را دارد. تنها کافیست تا ویژگی های کاتالوگ خود را وارد کنید و سفارش کاتالوگ خود را ثبت نمایید. سپس اگر نیاز به طراحی کاتالوگ، ارسال فایل کاتالوگ و خدمات دیگر دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

مزایا

تنوع کاتالوگ در ابعاد و گرماژ صفحات

- تنوع در نوع خدمات کاتالوگ

- کیفیت بالا در چاپ 

- گستردگی بالای تبلیغات و امکان انتشار تعداد بالایی از کاتالوگ در بازه زمانی کم

- سهولت در وقت و انرژی برای به نمایش گذاشتن و معرفی کسب و کار با استفاده از کاتالوگ

- ماندگاری بالا کاتالوگ به دلیل داشتن روکش سلفون روی جلد 

- عمر طولانی برای استفاده طولانی مدت از کاتالوگ

- داشتن گنجایش بالای کاتالوگ برای قرار دادن اطلاعات مهم و عدم محدودیت در تعداد صفحات برای سفارش

هزینه کم ارزان با توجه به کیفیت بالا و گستردگی تبلیغات

_خدمات و رسیدگی پس از فروش