عنوان

متن پیام

چاپ کاتالوگ حرفه ای

جهت اطلاع از قیمت چاپ انواع کاتالوگ با مشخصات و تعداد دلخواه می بایست با توجه به نیاز خود بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید.((1- قیمت انواع کاتالوگ بصورت آنلاین 2-قیمت چاپ کاتالوگ تک برگ 3-قیمت چاپ کاتالوگ 2 لت یا 2 برگی 4- قیمت چاپ کاتالوگ 3 لت )) شما به راحتی می توانید قیمت چاپ کاتالوگ خود را با هر مشخصاتی که باشد را با قیمت روز و بصورت آنلاین مشاهده و بررسی نمائید. قیمت چاپ انواع کاتالوگ همانطور که در بالا اعلام شد به چهار دسته کلی تقسیم میشود که در ادامه توضیح مختصری داده میشود. ولی شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت دقیق و توضیحات بیشتر با توجه به نیاز خود روی تصاویر بالا کلیک نمائید.  1- محاسبه آنلاین قیمت انواع کاتالوگ از 8 صفحه الی 128 صفحه و با سه نوع صحافی: منگنه ساده ، منگنه لوپ و صحافی چسب گرم و یا در سایز های : کاتالوگ خشتی ، کاتالوگ A4 , A5 , B4 , B5 و سایر مشخصات که شما به راحتی میتوانید مشخصات مورد نظر خود را انتخاب و قیمت کاتالوگ خود را مشاهده نمائید. 2- کاتالوگ سه برگی که دارای دو خط تا می باشد. 3- کاتالوگ دو برگی با یک خط تا(کاتالوگ آ3 که یک خط تا دارد) 4- کاتالوگ تک برگ که اصطلاحا به آن لت نیز گفته می شود.

طراحی و چاپ کاتالوگ

در صورتی که قصد چاپ کاتالوگ برای محصول و یا خدمات خود دارید و همچنان اقدام به طراحی نکرده اید و یا اینکه طراحی کاتالوگی را از قبل انجام داده اید و الان نیاز به تغییرات دارد تیم طراحی بانی چاپ میتواند این خدمات را نیز به دو صورت عادی و یا حرفه ای (صنعتی) به شما ارائه دهد. شما جهت مشاهده لیست قیمت طراحی چاپ کاتالوگ و یا شماهده نمونه طراحی کاتالوگ می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمائید. و یا اینکه با همکاران ما در واحد طراحی بانی چاپ تماس بگیرید تا برای شروع کار با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

همانطور که یکی از تأثیر گذار ترین شیوه های تبلیغاتی، بازاریابی و معرفی محصول چاپ کاتالوگ می باشد. طراحی کاتالوگ نیز باید بر پایه اصول مشخص و استاندارد باشد و جذابیت های لازم را داشته باشد، تا وقتی بیننده آن را ورق می زند، مشتاق باشد تا تمام صفحات آن کاتالوگ را مشاهده کند.

https://www.banichap.com/product/catalogue-design

قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ

کاتالوگ در دو قالب کاتالوگ تبلیغاتی و کاتالوگ صنعتی طراحی می شود و برای بازاریابی، فروش و پرزنتیشن کاربرد دارد. کاتالوگ یک وسیله ارتباطی بین شما و افراد دیگر است، تا یک سری از مطالب کلی را در اختیار آن مخاطب هایی که کاتالوگ به دستشان می رسد، قرار بدهید. این مطالب شامل شرح نوع و ویژگی هر یک از محصولات و یا اینکه توضیحاتی درباره خدماتی که انجام می دهید می باشد. در کنار آن ها متن هایی درباره رویکردها و اهداف سازمانی شما هم قرار می گیرد.

مطالب کاتالوگ شامل تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات شما می باشد، که ممکن است همراه تصاویرمرتبط و یا عکس هایی از نمونه کارهایتان قرار بگیرد. در ابتدای کاتالوگ نام، لوگو، توضیحات و معرفی سازمان شما نوشته می شود. سپس اهداف شرکت و تاریخچه، سیاست های کاری و... در رابطه با فعالیت شما درج می شود. بعد از قسمت محتوا، تصاویر و اطلاعات، در قسمت پایانی قرار می گیرد که شامل نتیجه ای کلی، امتیازها، و اطلاعات تماس شما در صفحه است.
 کاتالوگ نشان دهنده هویت و اصالت شرکت شماست. پس در رعایت اصول و نکات لازم برای طراحی آن دقت کنید. همچنین سعی داشته باشید در طراحی و چاپ از رنگ سازمانی خود و رنگ های هماهنگ با آن استفاده کنید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ 

پیج اینستاگرام بانی چاپ

 

قیمت چاپ کاتالوگ تک برگی

رعایت نظم و استانداردهای گرافیکی در طراحی کاتالوگ حرفه ای به شما کمک می کند، تا کاتالوگ شما یک ساختار منظم و ظاهری شکیل و اصولی داشته باشد و بتواند در عین اینکه برای بیننده جذاب است، مفاهیم را به راحتی به ذهن او انتقال دهد. هرچه تصاویر و مطالب دارای کیفیت بالاتری باشد، نتیجه چاپ کاتالوگ شما هم توجه بیشتری جلب می کند و مورد پسندتر خواهد بود. در طراحی کاتالوگ باید تلاش شود تا میل افراد به بازبینی و نگهداری کاتالوگ ترغیب شود.

 نوشته های کاتالوگ شما نباید زیاد و خسته کننده باشد، حتی باید نسبت به بروشور هم کمتر و کوتاه تر باشد. برای هر قسمت یک شرح کلی، تیتر وار و خلاصه، اما پرمحتوا کافیست. برای خدمات و کالاهای جدید شرح معرفی و ویژگی ها داده می شود. اما برای دیگر مواردی که معمولاً همه با آن ها آشنا هستند و قدیمی و تکراری می باشد، یک توضیح مختصر کافیست. توضیحات اضافه در کاتالوگ مخاطب را از شما دور خواهد کرد.

 در طراحی حرفه ای کاتالوگ باید به تمام نکات لازم توجه داشته باشید. تا وقتی که مشتریان کاتالوگ شما را میان کاتالوگ رقبای شما می بینند، انقدر کیفیت چاپ و طراحی کاتالوگ شما قوی باشد، تا قادر باشد توجه افراد را به سمت خود جلب کند و باعث شود مخاطب ابتدا کاتالوگ شما را برای مشاهده انتخاب نماید. اگر برای طراحی کاتالوگ خود تا کنون اقدام نکرده اید می توانید با ثبت سفارش طراحی، در کمترین مدت، مناسب ترین کاتالوگ را برای خود تهیه کنید.

 در صورتی که تعداد سفارش شما پایین باشد تولید آن ها با چاپ دیجیتال کاتالوگ، و با سرعت بالا صورت می گیرد. اما برای تعداد بالا تر چاپ افست مناسب است. از نظر قیمت هم مقرون به صرفه تر خواهد بود. قیمت کاتالوگ ها به جنس، تعداد صفحات و ابعاد کاتالوگ بستگی دارد. جنس کاتالوگ معمولاً کاغذ گلاسه با گرماژهای متفاوت است. اندازه کاتالوگ هم به انتخاب شما در سایزهای استانداردهای A4، A5، B4، B5 در نظر گرفته می شود. چاپ کاغذ کاتالوگ با توجه به طرح کاتالوگ شما، به صورت افقی و عمودی صورت می گیرد و با کمک خدمات طلاکوب، نقره کوب، برجسته سازی، برش های اختصاصی، روکش سلفون براق، مات، شنی، طرح دار و... می توانید طراحی کاتالوگ خود را کامل کنید. اگر کاتالوگ شما کمتر از 32 صفحه باشد، صحافی کاتالوگ منگنه ساده و یا لوپ روی آن مناسب تر است. برای صفحات کاتالوگ بیشتر از 36 صفحه، بهترین انتخاب، صحافی ته چسب (چسب گرم) است.

نقش کاتالوگ در تبلیغات و بازاریابی

 کاتالوگ نقش بسیار پر رنگی در صنعت تبلیغات و بازاریابی دارد. باید چاپ کاتالوگ تبلیغاتی خود را به دست کسانی برسانید که می دانید در کار و زندگی خود به شما نیاز پیدا خواهند کرد.
 آن ها را برای مطالعه در فضاهای عمومی و سالن های انتظار قرار دهید، تا افراد بیشتری در جوار کاتالوگ شما قرار بگیرند تا روزی که به محصولات و خدمات شما احتیاج داشتند، شما را به خاطر بیاورند. در سالن های انتظار، مردم وقت بیشتری دارند تا کاتالوگ شما را بردارند و برای نگاه کردن ورق بزنند.
 در نمایشگاه ها، جلسات کاری، همایش ها و سمینارها با داشتن یک کاتالوگ کامل، شکیل، هدفمند و ظاهری آراسته، خدمات و محصولات خود را پرزنت کنید. تا در ذهن افرادی که در آن جا حضور دارند، نفوذ کنید.
 اکثر مشاغل، مخصوصاً کسب و کارهای بزرگ می توانند از چاپ کاتالوگ استفاده می کنند. از جمله مشاغل: شرکت ها و اداره ها، کارخانه ها، فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای، مجموعه های فرهنگی، مجموعه های ورزشی، مجموعه های آموزشی، مراکز خدمات درمانی، مراکز زیبایی، تولیدات صنایع غذایی، تولیدات و فروش وسایل الکترونیکی و الکتریکی و...

قیمت چاپ کاتالوگ 2 برگی

کاربرد کاتالوگ

توزیع کاتالوگ در نمایشگاه ها
توزیع کاتالوگ در همایش ها و سمینارها و جلسات کاری
چاپ کاتالوگ برای توزیع در فضاهای عمومی و پر رفت و آمد
قرار دادن کاتالوگ در سالن های انتظار در بیمارستان ها، فرودگاه ها، مطب ها و...

قیمت چاپ کاتالوگ 3 لت یا سه برگی

مزایای کاتالوگ

ظاهری شکیل و منظم برای ارائه بهتر معرفی محصولات و حیطه خدمات
یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی
کیفیت بالا در چاپ

------------------------------------- 

شما می توانید با مراجعه به هر یک از آیتم های بالا اقدام به خرید و ثبت سفارش چاپ کاتالوگ نمائید. در هر آیتم مشخصات و قیمت کاتالوگ در چهار سایز پر مصرف B4,A4,B5,A5 را میتوانید مشاهده نمائید. در هر آیتم بهترین پیشنهاد از نظر جنس کاغذ کاتالوگ ارائه شده است. چاپ کاتالوگ در دو حالت افقی و عمودی و در سایز های استاندارد و اختصاصی انجام می شود. برای چاپ کاتالوگ با تعداد صفحات کمتر از 32 صفحه پیشنهاد صحافی منگنه می شود . صحافی منگنه در دو نوع ساده و لوپ و برای چاپ کاتالوگ با تعداد صفحات بیش از 36 صفحه صحافی چسب گرم (ته چسب ) بهترین انتخاب می باشد. کاتالوگ را میتوان با تیغ یا برش های اختصاصی، با انواع سلفون های براق، مات ، شنی و طرح دار و همچنین سایر خدمات پس از چاپ مانند نقره و طلاکوب انجام داد. کاغذ هایی م هستند که میتوان بجای کاغذ گلاسه در چاپ برخی کاتالوگ ها استفاده نمود.

چاپ کاتالوگ حرفه ای در اولین قدم مستلزم طراحی حرفه ای و رعایت کردن استاندارد های طراحی می باشد. سپس با توجه به سایز و تعداد صفحات انتخاب کاغذ مناسب، نوع صحافی مناسب، پوشش و سایر خدمات پس از چاپ می باشد. قیمت های پیش فرض کاتالوگ در بالا برای سایز A5 و تیراژ 1000 عدد می باشد.شما می توانید با کلیک بر روی توضیحات بیشتر اطلاعات بیشتری نسبت به تیراژ های مختلف و سایز های مختلف چاپ کاتالوگ بدست بیاورید. در صورتی که به چاپ کاتالوگ با تعداد پایین نیاز دارید می بایست اقدام به خرید چاپ کاتالوگ دیجیتال اقدام نمائید.

برای چاپ حرفه ای کاتالوگ یا مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ فوری کاتالوگ ، چاپ دیجیتال کاتالوگ با مشاورین بانی چاپ در ارتباط باشید.

چاپ کاتالوگ چیست؟

یکی از بهترین شیوه ها برای به نمایش گذاشتن و توضیح درباره تولیدات و خدماتی که ارائه می دهید، چاپ کاتالوگ می باشد. دیگر شما با طراحی و چاپ کاتالوگ می توانید بدون اینکه محصولات خود را جا به جا کنید، آن ها را به مخاطبین و مشتریان خود نشان دهید. یا حتی به صورت غیر حضوری آنان را به صورت مصور از نوع خدمات، کالاها و ویژگی هایی که دارند آگاه سازید. یک کاتالوگ با کیفیت کمک می کند تا شما دیگر برای معرفی کسب و کارتان دچار مشکل نشوید و دغده شما در این زمینه کاهش یابد. دیگر نیازی نیست که حتماً یک شو روم برای به نمایش گذاری محصولات خود داشته باشید، یا مدام به هرجایی نمونه کار ارسال کنید، یا اینکه آن ها را حمل کنید و جلسات پی در پی بگذارید تا به یک یک مخاطبین خود در مورد محصولات خود توضیح دهید. با تعداد زیادی چاپ کاتالوگ با کیفیت این امکان را میسر می سازد تا شما بدون وجود این مشکلات، در وقت و انرژی خود صرفه جویی زیادی کنید. و حتی تعداد مخاطبین خود را گسترش بدهید. به این صورت که حتی شما می توانید این کاتالوگ ها را برای کسانی که می توانند مشتری یا همکار شما باشند ارسال کنید. یا در فضاهای عمومی و پر رفت آمد مانند نمایشگاه ها یا همایش ها انتشار دهید. به این ترتیب در بازه زمانی کم، می توانید گستردگی تبلیغاتی بالایی در زمینه کاری خود داشته باشید. علاوه بر آن شما تنها یک محصول رو معرفی نکرده اید. در واقع شما با انتشار کاتالوگ محصول در حال آگاه کردن افراد نسبت به کلیه محصولات یا خدمات مجموعه خود هستید. مزیتی که این روش دارد این است که اشخاص زمانی که در کاتالوگ سفارشی شما به دنبال نیاز های خود هستند، همزمان با سایر گزینه های موجود در کاتالوگ آشنا می شوند. این یعنی شما در حال پیشنهاد دادن محصولات یا خدماتی دیگر در زمینه کاری خود به افراد هستید. این در واقع همان چیزی است که یه شخص بازاریاب در رابطه با آن فعالیت می کند. بنابراین می توان گفت که چاپ کاتالوگ تبلیغاتی نقش مهمی در عرصه تبلیغات و امور بازاریابی نیز ایفا خواهد کرد.

معنی کاتالوگ و تعریف کاتالوگ: در واقع کتابچه ای است، در ابعاد و طرح های منحصر به فرد که به تعداد زیاد برای شما چاپ می شود و شما می توانید آن ها را در اختیار مخاطبین، مشتریان و همکاران خود قرار دهید تا آن ها بتوانند از این راه همیشه به اطلاعات لازم درباره محصولات و یا خدمات شما دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز از امکانات کسب و کار شما را بهره برداری کنند و از طریق کاتالوگ با خدمات شما آشنا شوند. در کنار این موضوع، قابل توجه است که شما در هر صنفی که مشغول فعالیت هستید، همکاران و رقیبانی دارید که آن ها نیز ممکن است پیش از این سفارش چاپ کاتالوگ داده باشند. بنابر این، این موضوع بسیار پر اهمیت است که شما باید کاتالوگ سفارشی خود را به گونه ای طراحی و انتخاب نمایید که بتواند در بین کاتالوگ سایرین، توجه بیننده ها را جلب کند و زمانی که خریداران یا مصرف کننده ها چندین کاتالوگ محصول در مقابل خود از شما و هم صنف های شما قرار داده اند، ابتدا کاتالوگ شما از جهت زیبایی بتواند جلب توجه کند و طراحی و عکس های کاتالوگ به قدری زیبا و اصولی باشد که او را جذب کند و مایل باشد تا چاپ کاتالوگ شما را تا پایان آن مطالعه کند و ورق بزند.

طراحی کاتالوگ حرفه ای

گستردگی تبلیغاتی که چاپ کاتالوگ تبلیغاتی دارد، شاید گزینه های دیگر تبلیغاتی از جمله تراکت یا طراحی بروشور نداشته باشد. شما با توجه به حجم محتوا و تصاویری که در اختیار دارید، می توانید چاپ کاتالوگ حرفه ای رو در هر تعداد صفحاتی که لازم داشته باشید انجام دهید. اینکه چاپ کاتالوگ محدودیتی در مقدار و تعداد صفحات ندارد، باعث می شود تا شما همه نکاتی که مایلید مخاطبین بدانند، را در اختیارشان بگذارید. با وجود این مطالب کاتالوگ باید بر اساس ترتیب و اصول درستی طراحی بشوند. نباید از متن های طولانی و کسل کننده در طراحی کاتالوگ استفاده کنید. هر آنچه که لازم است را در به صورت تیتر وار، مرتب و خلاصه در صفحات کاتالوگ جاگذاری نمایید. این نظم باعث می شود تا بیننده به راحتی بتواند بدون اینکه گیج بشود، به محصول یا خدماتی که نیاز دارد، دست پیدا کند و مشخصات آن را مطالعه کند. متن ها باید دقیقا همان مطالبی باشند که یک مشتری می خواهد نسبت به آن آگاه باشد، تا به راحتی پاسخ تمام سوالاتی که در ذهن خود دارد را در کاتالوگ بیاید.

تصاویری که در طراحی حرفه ای استفاده می کنید، نقش بسیار زیادی در یک کاتالوگ با کیفیت دارد. کیفیت تصاویر باید بالا باشد و رنگ بندی مناسبی داشته باشد. علاوه بر آن بهتر است از تصاویری استفاده کنید که واقعی باشند. تا حس خوبی را به مشتری انتقال دهد. و او بداند که دقیقاً می خواهد چه چیز را خریداری کند یا اینکه بداند خدمات سازمان شما در چه محیطی و یا با چه ابزاری صورت می گیرد. هنگام عکس برداری دقت داشته باشید که کادری که می خواهید انتخاب کنید، گویای ویژگی های آن محصول یا خدمات باشد. نشان دادن جزییات کمک می کند تا افراد بتوانند به خوبی نوع و عملکرد هر کالا یا خدمات را به خوبی احساس کنند. و آگاهانه تصمیم گیری لازم برای خرید کاتالوگ داشته باشند. برای مثال به جز تصویر کلی از یک محصول که نشان دهنده ظاهر کلی آن است، بهتر است در طراحی جلد و صفحات کاتالوگ عکس هایی تهیه کنید که جزییات ظاهری، عملکرد، نحوه نصب، کاربرد، ابعاد، جنس، ویژگی ها و... را به بیننده نشان دهد. یا اگر ارائه دهنده خدمات هستید، تصاویر موجود در کاتالوگ شما لازم است محیط کار، پرسنل، کیفیت مجموعه، نوع خدمات، گستردگی کار و... را باید به چشم بیننده برساند، تا او بتواند خود را در آن محیط تصور کند.

طراحی کاتالوگ فوری و طراحی کاتالوگ غیر فوری هردو نیازمند پیروی از اصول طراحی می باشد. طراح حرفه ای کاتالوگ به خوبی می داند که باید از چه رنگ ها و فرم هایی در طرح کاتالوگ استفاده کند. هر بخش از کاتالوگ در کدام قسمت کاتالوگ قرار می گیرد. یا اینکه در هر صفحه از کاتالوگ قراردهی عکس ها و متن ها، از لحاظ دید بصری به چه ترتیبی اگر قرار بگیرد مناسب تر است. یک طراح کاتالوگ حرفه ای به خوبی می تواند شما را راهنمایی کند تا با توجه به کسب و کارتان بهتر است، از چه نوع طراحی و یا از چه اصولی در طراحی شما استفاده کند. مهم ترین قسمت طراحی کاتالوگ استفاده از رنگ سازمانی شما است. داشتن یک لوگو و رنگ سازمانی در کاتالوگ سبب می شود، تا اشخاص بتوانند برند شما را به یاد داشته باشند. شاید نام و کلمات از ذهن انسان فرار باشد، اما تصویر لوگو شما و رنگ منحصر به فرد سازمانی شما در کاتالوگ کمک می کند تا در ذهن افراد ماندگار شوید. چرا که تصویر بیشتر از کلمات در ذهن پایدار می ماند و بیش از پیش شناخته خواهید شد.

بخش بندی و نظم کار در طراحی کاتالوگ اصولمند حائز اهمیت است. طراحی جلد کاتالوگ، طراحی صفحات اولیه کاتالوگ، طراحی صفحات داخلی کاتالوگ، پایانی و طراحی جلد پشت کاتالوگ هریک دارای اصول مختص خود می باشد. روی جلد باید تصویری زیبا، عنوان کار، لوگو و مشخصات اصلی قرار بگیرد، و در صفحات اولیه کاتالوگ مقدمه، معرفی هویت و مشخصات سازمانی، در صفحات داخلی کاتالوگ محتوای اصلی کاتالوگ و معرفی محصولات و خدمات، و در قسمت پایانی کاتالوگ گواهینامه ها و اطلاعات کلی سازمان و در نهایت روی پشت جلد کاتالوگ آدرس و راه های تماس قرار می گیرد.

هنگام سفارش چاپ کاتالوگ اختصاصی شما در قسمت محاسبه آنلاین کاتالوگ بانی چاپ می توانید گرماژ کاغذ جلد کاتالوگ، (ضخامت کاغذ ها بر اساس گرماژ سنجیده می شوند.) گرماژ صفحات داخلی کاتالوگ و ابعاد کاتالوگ را انتخاب نمایید. علاوه بر آن خدمات متفاوتی هستند که شما می توانید به طراحی و چاپ کاتالوگ اضافه نمایید. این خدمات با مشاوره طراحی می تواند صورت بگیرد. یک طراح حرفه ای می تواند شما را راهنمایی کند، که با توجه به طرح شما، بهتر است از چه نوع خدماتی  در زمینه چاپ کاتالوگ بهره ببرید. برای مثال می توانید از برجسته سازی کاتالوگ، یو وی موضعی کاتالوگ، طلاکوبی کاتالوگ، سلفون کشی کاتالوگ، انتخاب نوع صحافی کاتالوگ و... استفاده نمایید. در ادامه این مطلب می توانید توضیحات هریک را مطالعه بفرمایید. شما با دیدن نمونه طراحی کاتالوگ در اطراف خود احتمالاً پیش از این، با انواع این خدمات آشنا شده اید.

خدمات چاپ کاتالوگ

سلفون کشی کاتالوگ: برای محافظت بیشتر و بالا بردن سطح کیفی چاپ کاتالوگ از روکش سلفون استفاده می شود. علاوه بر این این روکش سبب می شود تا مقاومت کاتالوگ در برابر آسیب بالا برود و کاتالوگ عمر طولانی تری داشته باشد. زمانی که کاتالوگ اختصاصی شما عمر طولانی تری داشته باشد، مدت زمان بیشتری در دسترس افراد باقی می ماند و تبلیغات کار شما را ارائه خواهد داد. سلفون کشی کاتالوگ در دو نوع سلفون براق کاتالوگ و سلفون مات کاتالوگ انجام می شود. سلفون براق باعث تثبیت رنگ جلد سفارش شما می شود و به کیفیت رنگ جلد کاتالوگ می افزاید. در مقابل سلفون مات چنین ویژگی ای ندارد. اما ظاهر کاتالوگ را شکیل تر می کند. این نکته کاملاً سلیقه ای است و بستگی به خود شما دارد که در سفارش چاپ کاتالوگ کدام یک را انتخاب می کنید.

یو وی موضعی کاتالوگ: این خدمات تنها ویژه سفارش کاتالوگ هایی است که دارای روکش سلفون مات هستند. با توجه به طراحی جلد کاتالوگ، شما می توانید قسمت هایی از طرح جلد کاتالوگ را به انتخاب خود و پیشنهاد طراح انتخاب نمایید و تا تنها آن قسمت ها براق باشند. به این نوع خدمات یو وی موضعی جلد می گویند. یو وی موضعی در کاتالوگ باعث می شود، قسمتی از طرح بیشتر به چشم بیاید و توجه بیننده را جلب کند. این خدمات با کمک شابلون مخصوص یو وی موضعی صورت می گیرد. به این صورت که با قرار دادن شابلون، یو وی موضعی که در ابتدا به صورت یک مایع است روی طرح قرار می گیرد و تنها همان قسمت براقیت پیدا می کند.

برجسته سازی کاتالوگ: علاوه بر یو وی موضعی کاتالوگ شما می توانید قسمت هایی از طرح روی جلد کاتالوگ را انتخاب کنید و آن قسمت ها را برجسته سفارش دهید. در واقع یک کلیشه مخصوص برجسته سازی از آن قسمت از طرح شما شاخته می شود، که از پشت جلد با ضرب به جلد نیرو وارد می کند و در پشت جلد کاتالوگ فرورفتگی ایجاد می شود، در نهایت سبب می شود روی جلد کاتالوگ در آن قسمت مشخص شده برجسته شود. چنین سفارشاتی تنها برای کاتالوگ هایی است، که سفارش چاپ کاتالوگ فقط روی جلد است و پشت جلد چاپ ندارد یا اینکه تک رنگ است.

انواع صحافی کاتالوگ: نوع صحافی کاتالوگ که برای  سفارش کاتالوگ انتخاب می شود، بستگی به تعداد صفحات کاتالوگ دارد. برای تعداد صفحات کم کاتالوگ تنها منگنه می تواند کافی باشد. منگه کاتالوگ در دو نوع امکان پذیر است و بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد. منگنه تخت یا منگنه ساده برای تعداد صفحات کم بهترین گزینه است. اما برخی از سفارش دهنده های کاتالوگ نیاز دارند تا کاتالوگ ها را به عنوان ضمیمه در کلاسور و زونکن قرار دهند. برای این کار منگنه لوپ کاتالوگ گزینه مناسب تری خواهد بود. منگنه لوپ در کاتالوگ طوری طراحی شده است که به صورت برآمده است، و حالت بیرون زدگی دارد. و می توان به راحتی از آن ها در کلاسور استفاده نمود. برای تعداد صفحات بالاتر، صحافی کاتالوگ با چسب گرم بهترین گزینه است. تا بتواند صفحات را به مدت طولانی در خود نگه دارد بدون اینکه به سادگی صفحات از هم جدا شوند.

چاپ کاتالوگ فوری

چاپ کاتالوگ به طور عادی با کیفیت بالا و با دستگاه چاپ افست کاتالوگ، از تیراژ 200 عدد قابل چاپ است و به صورت عادی 3 تا 7 روز کاری زمان می برد. اما ممکن است شما برای مثال، در نمایشگاه یا همایش ها شرکت کرده باشید و موجودی کاتالوگ های شما به اتمام رسیده باشد، بنابر این شما زمان کمتری دارید تا بخواهید به تعدادی کاتالوگ بیشتری دست بیابید. در صورتی که نیاز به چاپ فوری داشته باشید، می توانید سفارش چاپ کاتالوگ فوری خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح بفرمایید. تا در زمان بسیار کم تعداد کاتالوگ فوری مورد نیاز خود را سفارش دهید. سفارش کاتالوگ فوری شما توسط دستگاه دیجیتال چاپ کاتالوگ برای شما آماده می شود و در اسرع وقت در هرجای ایران که باشید ارسال می گردد. به دلیل اینکه در کل چاپ با دستگاه های دیجیتال هزینه بالاتری دارد، به طبع قیمت چاپ کاتالوگ فوری نیز بالاتر از چاپ کاتالوگ با دستگاه افست می باشد. اما برای افرادی که نیاز فوری به کاتالوگ دارند، چاپ کاتالوگ دیجیتال تنها گزینه محسوب می شود.

کاربرد چاپ کاتالوگ

- استفاده از کاتالوگ تبلیغاتی در امور تبلیغاتی و معرفی محصول برای کلیه تولید کننده ها و نمایندگی ها

- کاتالوگ محصول برای توزیع در نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و کلیه مراکز پرتردد و مرتبط با کسب و کار

- استفاده ز کاتالوگ برای به نمایش گذاشتن و معرفی محصول در جلسات کاری برای اداره ها، آژانس های مسافرتی، سازمان ها و...

- کاتالوگ تبلیغاتی محصول به منظور معرفی و توضیح تکمیلی درباره کلیه خدمات برای مجتمع های آموزشی، مراکز ورزشی، اداره ها، سازمان های دولتی، مراکز خدماتی، مراکز درمانی، کلینیک ها، بیمارستان ها، تشریفاتی ها و...


قیمت کاتالوگ و قیمت طراحی کاتالوگ

قیمت طراحی  و چاپ کاتالوگ حرفه ای هزینه مجزا از یک دیگر دارد. هزینه چاپ کاتالوگ بستگی به تعداد صفحات کاتالوگ، نوع صحافی کاتالوگ، خدمات جانبی کاتالوگ، ابعاد کاتالوگ و... دارد. به عنوان مثال قیمت چاپ کاتالوگ A5 با قیمت چاپ کاتالوگ خشتی یا قیمت کاتالوگ A4 متفاوت می باشد. چاپ کاتالوگ ارزان و چاپ کاتالوگ در تهران در زمان کم توسط مرکز چاپ کاتالوگ بانی چاپ صورت می گیرد و برای شما به سراسر ایران ارسال خواهد شد.

سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین بانی چاپ

همچنین در سیستم محاسبه آنلاین کاتالوگ بانی چاپ، کاتالوگ در جدول آنلاین مخصوص طراحی شده است و قابلیت محاسبه قیمت کاتالوگ با ویژگی های سفارش کاتالوگ شما را دارد. تنها کافیست تا ویژگی های کاتالوگ خود را وارد کنید و سفارش کاتالوگ خود را ثبت نمایید. سپس اگر نیاز به طراحی کاتالوگ، ارسال فایل کاتالوگ و خدمات دیگر دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

مزایای چاپ کاتالوگ

- تنوع کاتالوگ در ابعاد و گرماژ صفحات

- تنوع در نوع خدمات کاتالوگ

- کیفیت بالا در چاپ 

- گستردگی بالای تبلیغات و امکان انتشار تعداد بالایی از کاتالوگ در بازه زمانی کم

- سهولت در وقت و انرژی برای به نمایش گذاشتن و معرفی کسب و کار با استفاده از کاتالوگ

- ماندگاری بالا کاتالوگ به دلیل داشتن روکش سلفون روی جلد 

- عمر طولانی برای استفاده طولانی مدت از کاتالوگ

- داشتن گنجایش بالای کاتالوگ برای قرار دادن اطلاعات مهم و عدم محدودیت در تعداد صفحات برای سفارش چاپ کاتالوگ

- هزینه کم چاپ کاتالوگ ارزان با توجه به کیفیت بالا و گستردگی تبلیغات

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )