چاپ دفتر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دفتر اختصاصی

دفترچه یادداشت یکی از دسته محصولات تبلیغاتی به شمار می رود که می تواند به راحتی بر روی میز مخاطبینتان قرار گیرد.

همانطور که همه ما برای انجام کارهای روزانه یاداشت ها و مطالبی را مینویسیم که در طی روز به آن مراجعه میکنیم.

دفترچه یاداشت فضای نوشتن هر چیزی است پس میتوان از آن بهره های زیادی برد. پس کاربرد دفترچه یاداشت محدود به چند مورد نمی شود .

ضمنا با توجه به اینکه روحیات افراد با هم متفاوت است پس هر کس میتواند از آن استفاده ی ویژه ای داشته باشد البته داشتن دفترچه از ویژگی های افراد موفق است .گوشه ی زندگی افراد موفق همیشه یک یادداشت هست که نقش مهمی در زندگی آن شخص دارد . این یادداشت می تواند هم به صورت تقویم و سررسید باشد و هم به صورت دفترچه یادداشت تبلیغاتی باشد.

با اینکه گوشی ها و موبایل ها و وسایلی از این قبیل ما را از دفتر چه یاداشت بی نیاز کرده اما هنوز نمیتوان جایگزین عالی و کامل برای دفترچه یادداشت فیزیکی باشد، چرا که تنها دفترچه یادداشت های فیزیکی تنها می توانند به راحتی افکار ما را روی خود منتقل کنند.

دفترچه یاداشت ها به ما این امکان را می دهد که کارهای روزانه و هفتگی, ماهانه و حتی سالانه ی خود را بنویسیم و همواره پیش رو داشته باشیم .حال در نظر داشته باشید این نوشته ها و مطالب در دفترچه هایی نوشته شود که تبلیغ شما روی آن چاپ شده باشد این یک تبلیغ کار آمد مفید و کاربردی است که می تواند تا اتمام آخرین برگ آن تبلیغات شما را روی میز مخاطبتان نگه دارد.

محاسبه قیمت چاپ دفتر

ابتدا اندازه و تعداد برگهای دفتر را مشخص کنید سپس کاغذ و گرماژ  کاغذ متن را انتخاب کنید در مرحله ی بعد کاغذ جلد و گرماژ آن را مشخص کنید پس از آن نوع روکش جلد را مشخص کنید، نوع صحافی را مناسب با دفتر خود انتخاب کنید  و سپس تعداد رنگ متن و جلد را مشخص کنید

چاپ دفتر یادداشت

نکات طراحی دفترچه یادداشت

در طراحی دفترچه یادداشت باید دقت نماییم که محصول مورد نظر شما یک دفترچه یادداشت است که می بایست در عین اینکه فضای آزاد و خالی برای نوشتن مخاطب قرار می دهید، برند مورد نظر خود را نیز طوری در آن جایگزین کنید که قابل رویت باشد و به راحتی برای مخاطبتان قابل دید باشد.

چاپ دفتر فوری

دفتر از سه بخش تشکیل شده است متن  دفتر, جلد و نوع صحافی .

نوع صحافی و جلد دفتر به تعداد صفحات دفتر بستگی دارد هر چه تعداد صفحات و برگهای دفتر بیشتر و بزرگتر باشد از جلد ضخیم تر و صحافی مقاوم تری استفاده میشود . و برای تعداد صفحات کم از صحافی ته چسب استفاده میشود صحافی ته چسب معمولاً به اندازه بقیه موارد صحافی از کاغذهای داخلی محافظت نمی‌کند.  صحافی منگنه برای دفترهای نازک‌تر مانند ۶۴ برگ و کمتر از آن استفاده ‌می‌شود. همانطور که می دانید منگنه در وسط کاغذها قرار می‌گیرد و سپس همه ورق‌ها تا می‌شوند تا به شکل دفتر دربیاید.

صحافی چسب گرم در این نوع صحافی ورقها دفتر به فرم های 16 صفحه یا 32 صفحه تا میشوند و در کنار هم قرار میگیرد و ته این برگه ها که قبلا پرفراژشده است چسب حرارتی گرم میخورد و روی جلد قرار میگیرد.

صحافی فنر مفتول فلزی که مارپیچ از میان صفحات رد شده، کاغذها را در کنار هم نگه می‌دارد و کاغذ ها به دور مفتول مارپیچ میچرخند برای مشخص شدن ابتدا و انتهای دفتر از ورقهای مقوایی و ضخیم استفاده میشود .

برای صحافی دفترهای فانتزی و خاص نیز میشود از جلد های  هارد کاور(جلد سخت) و صحافی دوخت استفاده کرد درست همانند دفترهای منگنه‌ای، از همان مسیر منگنه دفتر دوخته می‌شود و سپس ورق‌ها تا شده تا به شکل دفتر دربیاید. برخلاف صحافی منگنه ای، در مدل دوختی ورق‌های بیشتری می‌توانند در یک دفتر جای بگیرند. این گونه دفتر مناسب افرادی است که به دنبال دفتری مسطح و دارای صحافی قوی هستند.

سفارش چاپ دفتر سیمی

چاپ دفتر مشق

چاپ دفتر اداری

چاپ دفتر تبلیغاتی

چیدمان بر اساس