هاردباکس طلا و جواهر

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

سفارش انواع جعبه های طلا و جواهر در سایزهای استاندارد و اختصاصی با امکان چاپ طرح دلخواه شما ( حداقل سفارش به صورت اختصاصی و سفارشی هزار عدد می باشد). بانی چاپ، کارگاه تولید جعبه طلا و جواهر در تهران است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

جعبه هاردباکس طلا و جواهر

هاردباکس طلا و جواهر یکی از متداول ترین نوع هاردباکس هاست که بخش عمده ای از تولید و سفارش این محصول را شامل می شود، چه یک طلا فروشی برند داشته باشید یا یک طلا فروشی معمولی در هر صورت به هاردباکس جواهرات برای ارائه محصولاتتان نیاز دارید، چرا که زمان ارائه جعبه مقوایی گذشته است.

Jewellery rigid paper box

تولید کننده جعبه کادویی طلا و جواهر لوکس

با توجه به بالارفتن قیمت طلا و جواهر بهتر است در زمان فروش حتما درون جعبه هاردباکس لوکس و بسته بندی جواهرات با برند خود جواهر فروشی قرار بگیرند. این نوع جعبه طلا فروشی بسیار به برندینگ و تبلیغات جواهر فروشی کمک میکند. انواع جعبه طلا و جواهر باکیفیت وجود دارد ولی به راستی که میتوان گفت برای مشتریان بهترین انتخاب نوع هاردباکس جعبه جواهر آن است به دلایل زیادی مانند ماندگاری بالا و آسیب ندیدن جواهر داخل آن و همچنین ارزشمندی دوچندان که به خود جواهر داخل آن میدهد. ساخت جعبه طلا و جواهرات و جعبه سرویس طلا حتما می بایست کیفیت بالایی داشته باشد و جعبه طلا و جواهرات خاص حتما می بایست لوکس نیز باشند. جعبه دستبند طلا، جعبه پلاک طلا و جعبه فانتزی طلا و جواهر نیز وجود دارد، جهت فانتزی کردن جعبه می بایست از کاغذ های فانتزی و متالایز جهت تولید استفاده نمود.

کارگاه ساخت جعبه طلا و جواهر

بانی چاپ، کارگاه ساخت جعبه طلا و جواهر در تهران است که جعبه های طلا و جواهر را با کیفیت بالا و در اسرع وقت برای شما ارسال می نماید. انواع جعبه طلا و جواهر با سایز و طرح دلخواه را برای محصولات مختلف از جمله، دستبند، گردنبند، ساعت، نیم ست و ... را می توانید به مجموعه ما سفارش دهید. 

سفارش جعبه طلا و جواهر

امروزه برای حفظ ارزش برند به صورت حداقلی به مخاطبین و مشتریان خاص طلا و جواهرات را در باکس جواهر یا جعبه لوکس طلا و جواهر ارائه می دهند، این جعبه کادویی طلا و جواهر عموما به صورت استاندارد و در سایز متداول عرضه می شوند چرا که تعداد سفارشی نسبت به هاردباکس طلا و جواهر اختصاصی کمتر است و معمولا چاپ اختصاصی بر روی آن صورت نمی پذیرد، لذا بهتر است از میان سایزهای متداول این نوع از جعبه طلا و جواهر عمده ها اقدام به ثبت سفارش نمایید و سپس از گزینه طلاکوب و یا نقره کوب بر روی آن ها و یا خرید ابر داخل جعبه جواهرات بهره ببرید. بانی چاپ تولید کننده جعبه طلا و جواهر تهران و مرکز فروش جعبه جواهرات در تهران است.

ابعاد قابل سفارش برای هارد باکس طلا و جواهر

ابعاد استانداردی که برای ساخت جعبه طلا و جواهر و سفارش جعبه طلا استفاده می شود معمولا شامل هاردباکس های سه تکه و دو تکه در ابعاد استاندارد مخصوص نیم ست، ست کامل، انگشتر می شود که می توانید از گزینه های بالا ابعاد را مشاهده و اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین جعبه فانتزی طلا و جواهر به صورت سفارشی در ابعاد مورد نظر قابل تولید است.

جعبه های لاکچری طلا و جواهرات

جعبه های هاردباکس طلا و جواهر، به دلیل شیک و مجلسی بودن و همچنین حفاظت از جواهر در برابر خطرات حمل و نقل و ضربه، یکی از محبوب‌ترین روش‌های بسته بندی طلا و جواهر می‌باشد. نحوه چیدن سرویس طلا در جعبه و بسته بندی طلا و جواهر از اهمیت برخوردار است. این جعبه‌های طلا اغلب با طرح های زیبا و فانتزی، مخصوصاً برای برندهای معتبر و باسابقه در زمینه فروش طلا و جواهرات بسیار مرسوم می باشد.

با استفاده از جعبه های هاردباکس طلا و جواهر، می‌توانید به مشتریان خود یک تجربه خاص و لوکس در ارائه کالا و خدمات ارائه دهید. همچنین، با انتخاب جعبه های هاردباکس با کیفیت طلا و جواهر، می‌توانید ارزش دیداری کالای خود را نزد خرید دوچندان نمائید. این جعبه های شیک و لوکس‌ جواهرات در اندازه‌ها و شکل‌های متنوعی قابل تولید هستند، بنابراین شما می‌توانید به راحتی جعبه هایی را که بهترین نیازهای کسب و کار شما را برآورده می‌کند، انتخاب کنید.

بهترین کیفیت طراحی، چاپ و ساخت

بانی چاپ با توجه به دستگاه و تجهیزاتی که در تولید و فروش عمده انواع هاردباکس لوکس شامل جعبه سرویس طلا و جواهر دارد از بهترین سازندگان جعبه هاردباکس است که امکان تحویل انواع جعبه هاردباکس در زمان کوتاه و به صورت فوری را دارد. همچنین میتوانید از جعبه هاردباکس های آماده بانی چاپ جهت پرداخت با قیمت مناسب خرید جعبه بسته بندی( قیمت چاپ جعبه بسته بندی به دلیل عدم محاسبه ساخت قالب کمتر است ) نیز استفاده نمائید. بهترین خدمات چاپ جعبه در تهران را با قیمت رقابتی دریافت کنید. بانی چاپ از پیشروهای صنعت جعبه سازی در ایران می باشد که به عنوان تولیدی جعبه هاردباکس که صادرات جعبه های لوکس و لاکچری بی عیب و نقص را نیز به عهده دارد، شناخته میشود و خریداران ثابتی که رضایت کاملی را از محصولات دارند.

طلاکوب روی جعبه هارد باکس طلا و جواهر

معمولا این روش از حک برند در میان مخاطبین هارد باکس طلا و جواهر متداول تر است، چرا که طلا کوب تداعی کننده محصول داخل جعبه لوکس طلا و جواهر است و به عنوان یک حک لوکس می تواند جلا و ظاهر چند برابری به جعبه شما بدهد، این روش در میان اصناف دیگر نیز بسیار متداول است ولی به طور کلی برای این منظور بسیار جالب تر و مناسب تر است. بارها پیش آمده که یک بدل و یک کالای غیر اصل داخل یک هارد باکس طلا و جواهر توانسته اعتماد مخاطب را برای اصل بودن آن جلب کند. طلاکوب و نقره کوب بر روی قیمت جعبه طلا و جواهر تاثیر دارد.

قیمت جعبه هاردباکس جواهرات

در بالا میتوانید سایز انواع جعبه طلا و جواهر را به همراه قیمت مشاهده و براساس چیدمان سرویس طلا در جعبه اقدام به ثبت سفارش نمائید. قیمت جعبه طلا و جواهر در 2 حالت کلی می باشد 1- اینکه از جعبه های آماده استفاده کنید و صرفا ضرب لوگوی شما بر روی آن باشد. 2- سفارش اختصاصی جعبه طلا و جواهر لوکوس و لاکچری با المان و پارامترهای مد نظر شما که در مورد اول قیمت ارزان و مناسب تر می باشد ولی در مورد دوم با توجه به اینکه جعبه خاص و متفاوت می باشد به لحاظ متریالی که استفاده میشود قطعا قیمت بالاتری نیز دارد. هزینه های تولید و چاپ جعبه های هاردباکس طلا و جواهر، بسته به سایز، طراحی و تعداد سفارش، متفاوت است. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد، قیمت جعبه طلا و جواهر کمتر خواهد بود. شما می توانید چاپ جعبه طلا خود را به بانی چاپ که تولیدی جعبه طلا است، بسپارید. به طور کلی خرید جعبه طلا و خرید جعبه جواهر می تواند برای برند شما بسیار معتبرتر از استفاده از جعبه مقوایی باشد. قیمت جعبه هاردباکس جواهرات با توجه به سایز و استفاده از سایر ویژگی های موجود متغییر است.

خرید اینترنتی جعبه هارد باکس طلا و جواهر

همانطور که خدمت شما در بالا اعلام شد می بایست از روی عکس های بالا بر روی نوع جعبه جواهری مورد نظر خود کلیک نمائید و پس از انتخاب تعداد و خدمات مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش و نهایی کردن خرید جعبه هارد باکس طلا و جواهر خود نمائید. بانی چاپ به عنوان یک مرکز فروش جعبه هاردباکس طلا و جواهر در تهران شناخته میشود که تولید انواع مدل های جعبه هاردباکس طلا و جواهر را بر عهده دارد.