رویه های بازگرداندن کالا

گارانتی برگشت کالا

قوانین مرجوع کردن کالا

کسب رضایت شما اولین هدف فروشگاه اینترنتی بانی چاپ می باشد. از این رو همواره در تلاش هستیم تا با ارائه محصولات با کیفیت در کنار سرعت مثال زدنی مطابق با استانداردهای صنعت چاپ و تبلیغات خدمات خود را به شما عرضه نمائیم.

بانی چاپ این اطمینان را به شما می دهد که محصولات انتخابی و خریداری شده شما در کمترین زمان با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

 بخش تضمین کیفیت بانی چاپ با پیش گرفتن مجموعه ای از اقدامات برنامه ریزی شده و نظارت بر جنبه های گوناگون محصولات و خدمات خود از انطباق کیفیت محصولات خود با استانداردهای تضمین کیفیت اطمینان حاصل می نماید.

ما به صورت منظم و روزانه قیمت محصولات وب سایت خود را کنترل و به روزرسانی می کنیم تا محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

 در زمینه محصولات چاپی دکوراتیو تمامی کارها بر روی بهترین متریال با بهترین رنگ ها و به روز ترین دستگاه های پیشرفته روز دنیا چاپ می شود.  شرکت بانی چاپ مفتخر است به این امر که تمامی محصولات چاپی ارائه شده به مشتریان خود کاملاً رقابتی بوده و از تمام رقیبان خود از لحاظ قیمت و کیفیت، بسیار عالی تر می باشد و به عنوان پیشرو در این صنعت خود را به تمام مشتریان معرفی می نماید.

 این امر باعث تولید محصولات برتر و رضایت صد در صدی مشتریان شرکت بانی چاپ می باشد.

نحوه بازگرداندن کالا

در صورتی که خرید شما از روی سایت انجام پذیرفته باشد و کالای شما به دست شما رسیده باشد در چند صورت قادر به بازگرداندن کالای خریداری شده می باشید:

1- قبل از ثبت سفارش کارشناسان بانی چاپ رنگ را چک خواهند کرد و در صورت مغایرت مراتب را پس از چاپ  به شما هشدار خواهند داد، در زمانی که کالای شما در هنگام چاپ مشکل فنی داشته باشد و یا در هنگام چاپ زدگی چاپی برای محصول شما ایجاد شده باشد، می بایست با شماره تماس های درج شده در سایت تماس گرفته و مشکل را با کارشناسان بانی چاپ در میان گذاشته ، پس از بررسی در صورتی که مشکل از طرف شرکت باشد، هماهنگی های لازم با شما انجام می پذیرد و کالای شما به شرکت استرداد خواهد شد.

2- در صورتی که کالای دریافتی شما با کالای سفارشی شما مغایر بود نیز می توانید ظرف مدت 7 روز پس از دریافت کالا می توانید تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی کالای دریافتی خود را عودت دهید.

3- در صورتی که در کالاهای دکوراتیو مشکل دوخت وجود داشته باشد می توانید کالا را عودت دهید.

4- در صورتی که چاپ مورد نظر شما، علی الخصوص در کالاهای دکوراتیو مطابق با طرح سفارش داده شما نبود می توانید اقدام به عودت کالا نمایید.

پربازدید ترین صفحات سایت:

جعبه هارد باکس

چاپ کاتالوگ

تابلو لایت باکس

تقویم رومیزی

  • در صورتی که سفارش در هنگام پست دچار شکستگی یا خرابی شود قابل بازگرداندن است؟

    خیر، به علت اینکه تمامی سفارش ها به پیشنهاد کارشناسان و با هماهنگی خود مشتری صورت می پذیرد، به گونه ای کارشناسان نحوه ارسال مناسب را به مشتری اعلام می دارند و مشتری نحوه ارسال را انتخاب می کند، در صورت ارسال کارشناسان ارسال بانی چاپ تا جای ممکن محصول را بسته بندی و ضد آسیب کرده و سپس ارسال می کنند، در این صورت مسئولیت هر گونه آسیب در زمان ارسال بر عهده ی مشتری است و امکان بازگرداندن کالا نیست.

  • در صورتی که محصول دکوراتیو دارای زدگی در دوخت یا چاپ باشد آیا قابل بازگردانی است؟

    بله، در صورتی که زدگی در هنگام چاپ و دوخت محصول ایجاد شده باشد و به تشخیص کارشناسان در صورتی که زدگی قابل قبول باشد، قادر به بازگردانی کالای سفارش داده خود هستید.