رویه های بازگرداندن کالا

کسب رضایت شما اولین هدف فروشگاه اینترنتی بانی چاپ می باشد. از این رو همواره در تلاش هستیم تا با ارائه محصولات با کیفیت در کنار سرعت مثال زدنی مطابق با استانداردهای صنعت چاپ و تبلیغات خدمات خود را به شما عرضه نمائیم.

بانی چاپ این اطمینان را به شما می دهد که محصولات انتخابی و خریداری شده شما در کمترین زمان با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

 بخش تضمین کیفیت بانی چاپ با پیش گرفتن مجموعه ای از اقدامات برنامه ریزی شده و نظارت بر جنبه های گوناگون محصولات و خدمات خود از انطباق کیفیت محصولات خود با استانداردهای تضمین کیفیت اطمینان حاصل می نماید.

ما به صورت منظم و روزانه قیمت محصولات وب سایت خود را کنترل و به روزرسانی می کنیم تا محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

 در زمینه محصولات چاپی دکوراتیو تمامی کارها بر روی بهترین متریال با بهترین رنگ ها و به روز ترین دستگاه های پیشرفته روز دنیا چاپ می شود.  شرکت بانی چاپ مفتخر است به این امر که تمامی محصولات چاپی ارائه شده به مشتریان خود کاملاً رقابتی بوده و از تمام رقیبان خود از لحاظ قیمت و کیفیت، بسیار عالی تر می باشد و به عنوان پیشرو در این صنعت خود را به تمام مشتریان معرفی می نماید.

 این امر باعث تولید محصولات برتر و رضایت صد در صدی مشتریان شرکت بانی چاپ می باشد.