نحوه ارسال سفارشات

رویه های ارسال سفارش

پس از اقدام به تایید و پرداخت نهایی محصول، کالای سفارش گذاری شده از طریق پست در تهران و شهرستان، و پیک شرکت بانی چاپ درمناطق 22 گانه تهران قابل ارسال است.

ارسال سفارش به تمامی شهرستان های به صورت اکسپرس می باشد. در صورتی که اقدام به پرداخت نهایی محصول چاپی خود نموده اید، محصول چاپی و یا طراحی شما راس زمان تعیین شده در مشخصات محصول سفارش گذاری شده به دست شما خواهد رسید.

زمان ارسال در شهرستان ها بسته به زمان تعیین شده در پست اکسپرس تعیین خواهد شد. سفارشات معمولا طی 24 ساعت از زمان ارسال با پست به دست شما خواهند رسید.

در دریافت محصول خود، کارت شناسایی را به مامور پست و یا مامور ارسال بسته های شرکت بانی چاپ ارائه دهید. کارت شناسایی می بایست به نام تحویل گیرنده و یا سفارش دهنده (صاحب پروفایل) باشد. در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ارسال اجازه ورود به ملک و یا ساختمان مسکونی شما را ندارد، برای تحویل موظف هستند مرسوله را درب اصلی و یا درب لابی ساختمان تحویل نمایند.

 در هنگام دریافت مرسوله در مقابل مامور ارسال حتما سلامت فیزیکی مرسوله ی خود را چک نمایید و در صورت اشکال آنرا تحویل مامور ارسال دهید.

در هنگام دریافت مرسوله حتما محصولات چاپی دریافتی خود را به وسیله فاکتور صادر شده در پروفایل شخصی خود چک و کنترل نمایید در غیر اینصورت شرکت مسئولیتی در قبال کسری کالا بعد از دریافت محصول را ندارد.

هزینه ارسال به شهرستان و با پست بر اساس گرماژ محصول چاپی سفارش گذاری شده تعیین و محاسبه می گردد.

در صورتی تمایل به دریافت مرسوله از طریق پست اکسپرس را ندارید می توانید از طریق پست پیشتاز اقدام نمایید و مرسوله ی خود را طی 4 روز کاری دریافت نمایید و هزینه ارسال آن بر اساس تعرفه ی مصوب اداره پست می باشد.

تحویل سفارش با مقصد مکان های عمومی مانند کافه ها رستوران، هتل و امثالهم امکانپذیر نمی باشد.

در صورت سفارش محصولات چاپی شکستنی مانند لایت باکس ها هزینه پست آن به دلیل بیمه بالاتر محاسبه می شود.