ثبت سفارش طراحی

آتلیه طراحی و گرافیک بانی چاپ خدمات بخش طراحی خود را به شرح زیر معرفی می نماید.

 

1- بازاریابی و تبلیغات ( طراحی لوگو - طراحی کاتالوگ  و ... )

 

2- محصولات اداری ( طراحی ست اداری - طراحی سربرگ - طراحی زونکن یا کلاسور - طراحی فولدر و ... )

 

3- استند های نمایشگاهی ( طراحی استند رول آپ -  - طراحی پاپ آپ - طراحی میز کانتر و ... )

 

4- پلاک و تابلو ( طراحی لایت باکس - طراحی تابلو سردرب - طراحی استیکر یا مش و ... )

 

5- بسته بندی و کالیته ( طراحی کالیته محصول - طراحی جعبه و بسته بندی - طراحی استند محصول و ... )

 

در هر کدام از دسته بندی های بالا خدمات طراحی بصورت محصول قرار داده شده است که شما میتوانید به راحتی با انتخاب خدمات موزد نیاز خود یکی از آنها را انتخاب بفرمائید.

همان طور که می دانید مهم ترین بخش تبلیغات، ایده های جدید و خلاقانه و طراحی حرفه ای آن ایده است. اکثر آیتم هایی که با هدف تبلیغ و برقراری ارتباط طراحی می شوند، به چاپ می رسند؛ بنابراین یکی از ویژگی های مهمی که یک طراح باید منهای آشنایی با محیط های نرم افزارهای گرافیکی داشته باشد رعایت و اصول قواعد چاپ افست، دیجیتال، لارج فرمت و سابلیمیشن می باشد که طرح با خروجی نهایی کمترین اختلاف را داشته باشد، عدم تغییر رنگ، رعایت حاشیه های امن و سایر موارد که در خروجی نهایی کار مشاهده میشود. داشتن تفکر خلاق برای به تصویر کشیدن ایده های سفارش دهنده از مهارت های مفید و مهم یک طراح محسوب می شود. یک طراح گرافیست باید بتواند چالش ها و مشکلات در رابطه با ارتباطات بصری را درک کرده و با جمع آوری و آنالیز اطلاعات مرتبط با آن مشکل، آن را حل کندطراحان گرافیست همچنین باید با هنجارها و فرهنگ و جامعه ی مخاطب خود آشنایی داشته باشند تا بتوانند یک طرح موثر و قابل درک را به تصویر بکشند.

اغلب طراحان گرافیک تجاربی در زمینه ی هنرهای تجسمی، طراحی و تصویرگری دارند. حفظ این مهارت ها و یا ارتقا آن ها به طراحان این امکان را می دهد تا طرح های خلاقانه و ابتکاری بیشتری را خلق کنند. مهارت عکاسی نیز یکی از مهارت‌هایی است که یک طراح گرافیست باید در آن سر رشته داشته باشد.