طراحی حرفه ای

همان طور که می دانید مهم ترین بخش تبلیغات، ایده های جدید و خلاقانه و طراحی حرفه ای آن ایده است. اکثر آیتم هایی که با هدف تبلیغ و برقراری ارتباط طراحی می شوند، به چاپ می رسند؛ بنابراین ویژگی های مهمی که یک طراح باید داشته باشد آشنایی با محیط های نرم افزاری صفحه آرایی و آشنایی با چاپ دیجیتال و محصولات اُفست و داشتن اطلاعات در مورد فرآیندهای چاپی است.

داشتن تفکر خلاق برای به تصویر کشیدن ایده های افراد از مهارت های مفید و مهم یک طراح محسوب می شود. یک طراح گرافیست باید بتواند چالش ها و مشکلات در رابطه با ارتباطات بصری را درک کرده و با جمع آوری و آنالیز اطلاعات مرتبط با آن مشکل، آن را حل کند.

طراحان گرافیست همچنین باید با هنجارها و فرهنگ و جامعه ی مخاطب خود آشنایی داشته باشند تا بتوانند یک طرح موثر و قابل درک را به تصویر بکشند.

اغلب طراحان گرافیک تجاربی در زمینه ی هنرهای تجسمی، طراحی و تصویرگری دارند. حفظ این مهارت ها و یا ارتقا آن ها به طراحان این امکان را می دهد تا طرح های خلاقانه و ابتکاری بیشتری را خلق کنند. مهارت عکاسی نیز یکی از مهارت‌هایی است که یک طراح گرافیست باید در آن سر رشته داشته باشد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم تا کار طراحی خود را به تیم گرافیکی حرفه ای بانی چاپ بسپارید تا طرح های حرفه ای و خلاقانه ای را برای کسب و کار شما ارائه داده و در صورت رضایت شما در اختیارتان قرار گیرد.

 

طراحی فوری

زمانی می رسد که شما برای بدست آوردن چیزی که مدنظرتان است برنامه ریزی لازم را می کنید؛ اما وقت کافی برای موارد تبلیغاتی و طراحی و یا چاپ را ندارید، طراحی فوری و یا طراحی سریع سرویسی است که مجموعه بانی چاپ در جهت کمک به خریدارانی که از نظر زمانی در محدودیت هستند راه اندازی کرده است. مجموعه بانی چاپ به پشتوانه برنامه ریزی و تیم طراحی که در اختیار دارد برخی از سرویس های طراحی را در قالب طراحی فوری انجام می دهد. بیشتر مخاطب این بخش به خریدارانی باز می گردد که قصد شرکت در نمایشگاه را داشته و از نظر زمانی محدودیت دارند. طراحی فوری متناسب با نامش به شکلی ویژه از نظر زمانی پیگیری و انجام می شود. بعد از سفارش خریدار در اسرع وقت طراحی صورت پذیرفته و به خریدار ارائه می‌شود. بی شک به دلیل اهمیت سرعت در انجام طراحی این طراحی نسبت به طراحی عادی و با زمان بیشتر از کیفیت فنی گرافیک پایین تری برخوردار است. این موضوع به این دلیل است که محدودیت زمانی برای به نتیجه رساندن موضوع طراحی در الویت قرار دارد. طراحی فوری مطابق با استانداردهای طراحی صورت می پذیرد و از نظر کیفی با رعایت اصول و مبانی طراحی و تبلیغات صورت می پذیرد.

برای سهولت طراحی در بخش طراحی فوری و نهایی شدن طراحی در زمان مناسب ارائه مشخصات و سفارش کامل طراحی کمک زیادی می کند. یعنی متناسب با عنوان سفارش طراحی فوری مطالب و نیازمندی های طراحی را از قبل آماده کرده و در اختیار واحد طراحی بانی چاپ قرار دهید. به طور مثال در هنگام سفارش کاتالوگ فوری متن های مربوط به کاتالوگ را قبل از سفارش طراحی بازبینی و نهایی کنید و بعد از آن در اختیار واحد طراحی قراردهید. گواهینامه های مجموعه و تصاویر مناسب و با کیفیتی که قصد دارید در طراحی کاتالوگ استفاده شود را به گونه ای که قابل تشخیص باشد طبقه بندی و بعد از سفارش طراحی در اختیار واحد طراحی بانی چاپ قرار دهید. این موضوع کمک بسیار زیادی به انجام طراحی فوری در زمان مناسب و با کیفیت قابل قبول می کند.

مواردی که در بخش طراحی فوری در نظر گرفته شده است به صورت آنلاین طراحی می شود.سفارش طراحی آنلاین به این شکل است تمامی هماهنگی ها و انتقال طرح ها بسته به انتخاب مخاطب از طریق تلگرام و یا ایمیل صورت می گیرد. بعد از ثبت سفارش در صوتی که نیاز باشد توضیحات طراحی یا از طریق تماس تلفنی و یا از طریق چت تلگرام صورت می پذیرد. طراحی آنلاین این ویژگی را به سفارش دهنده می دهد که فارق از محدودیت های زمان و مکان نسبت به سفارش اقدام کند. سفارش طراحی آنلاین این امکان را در اختیار سفارش دهنده قرار می دهد که در محل شرکت خود و حتی زمانی که در محیطی دیگر، مسافرت و ... است اقدام به سفارش طراحی آنلاین لوگو، بروشور، کاتالوگ و ... کند. سفارش طراحی آنلاین علاوه بر از بین بردن محدودیت های مکانی در رابطه با زمان نیز کمک شایانی به این موضوع می کند

سرویس طراحی فوری فقط برای مواردی صورت می پذیرد که در این صفحه موجود است. مواردی شامل :
طراحی فوری لوگو، طراحی فوری کارت ویزیت، طراحی فوری تراکت، طراحی فوری بروشور، طراحی فوری کاتالوگ، طراحی فوری فولدر، طراحی فوری ساک دستی، طراحی فوری سررسید 97، طراحی فوری پاپ آپ، طراحی فوری رول آپ، طراحی فوری استند، طراحی فوری میز کانتر

طراحی فوری لوگو

طراحی فوری لوگو یکی از بخش های سایت بانی چاپ است که از بازخورد مناسب و قابل توجهی از سوی خریداران داردطراحی لوگو فوری بخش مهمی از تشکیل یک شرکت و کسب و کار در دنیای امروز است. مجموعه بانی چاپ در سرویس طراحی لوگو فوری قصد دارد با توجه به کسب و کارهای تازه شکل گرفته و همچنین مجموعه ها و افرادی که در طراحی لوگو یا حساسیت بالا و سطح طراحی اختصاصی را ندارند و یا از نظر زمانی کمی برای به نتیجه رساندن این موضوع برخوردار هستند راه اندازی نموده است. گروه طراحی مجموعه برای طراحی فوری لوگو از اِلمان‌های آماده و دارای استانداردهای جهانی گرافیک و متناسب به کار و سفارش خریدار استفاده می کنند. این امر موجب این موضوع می شود که کار طراحی لوگو به صورت فوری با زمان مناسبی به نتیجه برسد. طراحی لوگو به موارد مختلفی بستگی دارد. هزینه طراحی لوگو فوری در واقع در قالب طراحی لوگو ارزان قرار می گیرد. البته متناسب با کیفیت بالای طراحی بخش طراحی فوری لوگو یکی از بخش های پر بازدید و پر درخواست مجموعه می باشد.

طراحی فوری لوگو به دلیل سرعت بخشیدن به امر طراحی به صورت آنلاین انجام می شود. بعد از ثبت سفارش آنلاین طراحی فوری لوگو توسط سفارش دهنده در واحد طراحی صورتی می پذیرد. تمام ارتباطات از ابتدای تا به انتها یعنی زمانی که طراحی فوری لوگو صورت می پذیرد با کمک از تلگرام یا ایمیل انجام می شود. سفارش طراحی آنلاین لوگو محدودیت مکانی برای خریداران نداشته به این شکل که مجموعه و یا فرد از هر نقطه تهران، ایران و جهان می تواند به راحتی و به صورت آنلاین سفارش طراحی و چاپ خود را ثبت کرده و از سرویس طراحی آنلاین استفاده نماید.

روند طراحی فوری لوگو به این صورت است که شما نام مجموعه و یا برندی که بایستی لوگو برای آن طراحی شود را همراه با زمینه کاری و همچنین در صورتی که دیدگاه خاصی داشته باشید (رنگ بخصوصی ، شکل بخصوصی و ... را که بخواهید در طراحی بگنجانیم) را بیان می فرمائید. همچنین می توانید دو یا سه نمونه لوگویی که  می پسندید را بعد از خرید سفارش برای ما ارسال کنید تا طراح لوگو نسبت به سلیقه و ذائقه تصویری شما آشنایی بیشتری پیدا کند. این موضوع باعث سرعت بخشیدن در امر طراحی سریع لوگو می شود، چرا که قبل از آغاز طراحی ذائقه تصویری شما تحلیل و مهندسی می شود و مطابق با سلیقه شما روند طراحی لوگو فوری پایه ریزی می شود. بعد از خرید سفارش و انتقال توضیحات سفارش به مسئول بخش طراحی مجموعه ظرف کمتر از یک روز کاری 3 نمونه طرح لوگو به شما ارائه خواهد شد که از بین آنها طرح مورد نظر خود را انتخاب می کنید. در صورتی که نیاز به تغییراتی برای نهایی کردن لوگو طراحی شده باشد بعد از اعلام شما به مسئول بخش طراحی، این امر با در نظر گرفتن زمان و استراتژی سرعت در کار صورت گرفته و فایل های نهایی لوگو طراحی شده به شما تحویل داده می شود.
 

طراحی فوری کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت فوری یکی دیگر از سرویس های طراحی فوری مجموعه بانی چاپ است، که با توجه به نیاز و درخواست مشتریان مجموعه راه اندازی شده است. مجموعه بانی چاپ این توانمندی را دارد که طراحی و فوری را ظرف مدت چند ساعت به سرانجام برساند و شما در همان روز سفارش کارت ویزیت خود را دریافت نمائید. نکته قابل ذکر این است که بدون هیچ شک و تردید برای هرچه سریع تر به نتیجه رسیدن طراحی فوری کارت ویزیت به همکاری و تصمیم سریع خریدار داریم. مجموعه بانی چاپ به پشتوانه تیم طراحی اتد های طراحی کارت ویزیت رو در کمتر از یک ساعت کاری بعد از ثبت سفارش در اختیار شما قرار می دهد. به طور معمول و بر اساس آمارهای تهیه شده کمتر از 10% خریدارها تغییرات اساسی در طراحی خود را خواستار شده اند. این موضوع نشان از کیفیت و سطح بالای طراحی و در زمان سریع و مناسب دارد

طراحی کارت ویزیت فوری به دلیل سرعت بخشیدن به کار و انجام طراحی سریع کارت ویزیت به صورت کاملا آنلاین صورت می پذیرد. طراحی آنلاین کار ویزیت این ویژگی را دارد که خریدار در هر مکان و  زمانی در سراسر دنیا، تنها به واسته اینترنت سفارش طراحی آنلاین کارت ویزیت خود را به مجموعه داده و بعد از انجام طراحی آنلاین کارت ویزیت و نهایی شدن و تایید طرح نسبت به چاپ آنلاین آن در مجموعه بانی چاپ اقدام نماید.

کارت ویزیت به مانند یک شناسه تجاری است که معمولا در اولین قرارهای ملاقات طرفین به یکدیگر ارائه می دهند. محتوای کارت ویزیت تجاری از استانداردهای این بخش پیروی می کند. به طور استاندارد مطالبی نظیر نام شرکت + لوگو مجموعه، زمینه فعالیت مجموعه + آدرس و تلفن+ وب سایت و ایمیل و در صورتی که کارت ویزیت پرسنلی باشد نام و عنوان فرد به همراه شماره موبایل و ایمیلی شخصی فرد قید می شود. طراحی برای کارت ویزیت مناسب است که تا جای ممکن از نوشتارهای اضافه پرهیز کند و تنها از موارد مهم و ثمربخش استفاده شود. بهتر آن است که قبل از سفارش طراحی فوری کارت ویزیت اطلاعات عنوان شده را مشخص نمائید.
 

طراحی فوری کاتالوگ

طراحی کاتالوگ فوری یکی از سرویس های ویژه ای است که مجموعه بانی چاپ برای کمک به امور جاری و تبلیغاتی مشتریان خود در نظر گرفته است. طراحی کاتالوگ فوری  در مجموعه بانی چاپ توسط طراحان ویژه این موضوع طراحی می شود. روند طراحی کاتالوگ به این شکل است که بعد از نهایی شدن با مشتری ارتباط برقرار شده و اطلاعات کلی کاتالوگ جهت طراحی نمونه های اولیه دریافت می شود . اطلاعاتی نظیر نام مجموعه، لوگو مجموعه، تاریخچه مجموعه، تصاویر، متن و باقی مواردی که بایستی در کاتالوگ درج شود. در صورتی که نسبت به محتوای کاتالوگ تردد داشته باشید می توانید با مشاورین ما به صورت رایگان تعامل نموده و در این رابطه تصمیم مناسبی بگیرید. برای سرعت بخشیدن به امر طراحی فوری کاتالوگ بهتر است مطالب مندرج در کاتالوگ را دسته بندی و از نظر ویرایش و املا مورد بررسی قرار دهید. این موضوع باعث می شود بعد از طراحی ابتدایی تمرکز سفارش دهنده فقط و فقط بر موارد گرافیکی باشد که در پیش برد و نهایی شدن طراحی در زمان کوتاه کمک شایانی می کند. به این شکل طراحی یک روزه کاتالوگ صورت می پذیرد.

طراحی فوری کاتالوگ به دلیل سرعت بخشید به کار و انجام طراحی سریع کاتالوگ به صورت کاملا آنلاین صورت می پذیرد. طراحی آنلاین کاتالوگ این ویژگی را دارد که خریدار بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی سفارش طراحی کاتالوگ می دهند. تمام مراحل ثبت سفارش تا پایان و نهایی شدن طرح کاتالوگ به صورت آنلاین صورت می پذیرد. مکاتبات و تبادل فایل ها، تصاویر و طرح ها در جهت سهولت روند کاری از طریق تلگرام و یا ایمیل صورت می پذیرد. بعد از ثبت سفارش آنلاین طراحی کاتالوگ و دریافت سفارش به صورت کامل، نهایتاً طی یک روز کاری طراحی صورت گرفته و اتدهای اولیه به خریدار ارائه می شود.

مراحل طراحی فوری کاتالوگ به این شکل است که بعد از ثبت سفارش و دریافت اطلاعات از سفارش دهنده، طی مدت یک روز کار 3 عدد طرح متفاوت جلد و صفحات داخلی متناسب با سفارش طراحی و ارائه می شود . بعد از مشخص و نهایی شدن طرح اولیه جلد و صفحات داخلی مرحله دوم طراحی فوری کاتالوگ که همان طراحی لیات انجام می شود. بعد از اتمام طراحی کاتالوگ فوری، طرح به صورت یکپارچه برای سفارش دهنده ارسال می شود تا بعد از بازبینی نظر و یا تایید طرح خود را عنوان نمائید. بعد از نهایی شدن طراحی و تایید طرح همه صفحات توسط خریدار فایل های با کیفیت کاتالوگ در اختیار مشتری قرار می گیرد. در صورتی که خریدار بخواهد از سرویس چاپ فوری کاتالوگ مجموعه بانی چاپ استفاده کند، فایل ها به صورت مستقیم و به سرعت در اختیار واحد چاپ فوری مجموعه قرار می گیرد تا نسبت به چاپ فوری کاتالوگ اقدام نمایند. چاپ فوری کاتالوگ در صفحه درج شده است.

اصول طراحی کاتالوگ ویژه گی های مختص به خود را دارد که رعایت کردن آنها در ثمربخش بودن و بازخورد سرمایه نقش ویژه ای را ایفا می کند. طراحی کاتالوگ موجب بالاتر رفتن سطح و کیفیت دیداری کاتالوگ شده و در ذهن مخاطب ماندگار می شود. طراحان بخش طراحی کاتالوگ مجموعه بانی چاپ به صورت تخصصی آموزش طراحی کاتالوگ را گذرانده اند .کاتالوگ در واقع یکی از ابزارهای تبلیغاتی پر کابرد دنیای مدرن است. تا قبل از به وجود آمدن کاتالوگ شرکت ها و کسب و کارها از پوستر و تراکت بهره می بردند. با به وجود آمدن طراحی کاتالوگ و ایجاد دید مقایسه ای در ذهن مخاطب وارد عصر جدیدی در دنیای تبلیغات شدیم. طراحی کاتالوگ معمولا با رویکرد تبلیغات، بازاریابی و فروش صورت می پذیرد. طراحی کاتالوگ تقسیم بندی های مختلفی دارد، مانند: طراحی کاتالوگ صنعتی، طراحی کاتالوگ تبلیغاتی ، طراحی کاتالوگ چند محصولی ، طراحی کاتالوگ خدماتی و ... . تعرفه طراحی کاتالوگ متناسب با تعداد صفحات و نوع سفارش طراحی محاسبه می شود. درصفحه طراحی کاتالوگ تعرفه طراحی کاتالوگ در حالت های مختلف موجود است

نمونه طراحی کاتالوگ در بخش گالری تصاویر نمونه کارهای طراحی کاتالوگ موجود است که می توانید با مشاهده آن ها از کیفیت طراحی مجموعه اطمینان خاطر کسب کنید. طراحان مجموعه متناسب با نوع سفارش کاتالوگ و ویژگی های مورد نیاز از نرم افزارهای تخصصی مختلفی در امر طراحی استفاده می کنند. این موضوع با در نظر گرفتن حفظ کیفیت و سرعت در انجام طراحی مشخص می شود. انجام طراحی کاتالوگ خاص به صورت فوری امکان پذیر نیست چرا که نیاز به تفکر و ایده پرداز ویژه ای دارد. طراحی کاتالوگ خاص به شکل ویژه ای در مجموعه بانی چاپ صورت می پذیرد. به این شکل که با مطلالعه و تحلیل نیازمندی و مورد استفاده کاتالوگ برای مجموعه سفارش دهنده ایده پردازی شده و تمام مراحل اجرای ایده نیز بررسی می شود . به دلیل همکاری تیم طراحی و تیم اجرایی در این زمینه باعت این موضوع می شود که محصول و کاتالوگ نهایی از کیفیت برخوردار باشد.
 

طراحی و چاپ فوری

قابل ذکر است طراحی فوری می‌تواند همراه با چاپ فوری نیز باشد. قابل ذکر است علت انجام طراحی فوری و سریع در واقع کوتاه بودن زمان های طراحی به علت کیفیت کار نیست و مربوط به تعداد طراحان گرافیک شرکت بانی چاپ در کنار تجربه آنها می باشد. کلیه طراحی و چاپ های فوری بانی چاپ دارای گارانتی کیفیت می باشند.

طراحی کاتالوگ فوری در کنار چاپ فوری با توجه به تعداد صفحات در چند ساعت نیز امکان پذیر می باشد. طراحی فوری و سریع در کنار خروجی باکیفیت را ما به شما اطمینان می دهیم.
 

طراحی فوری استند های نمایشگاهی

طراحی فوری انواع استند های نمایشگاهی در چند ساعت + امکان چاپ 2 ساعته. همچنین طراحی و چاپ فوری انواع تابلو های نمایشگاهی و ارسال آن در 2 ساعت امکان پذیر می باشد.


طراحی فوری بنر

طراحی فوری انواع بنر های تبلیغاتی برای سایت شما و یا طراحی فوری بنر جهت چاپ، این مورد نیز همانند موارد قبلی می بایست از قبل و یا با مشاوره گرفتن از همکاران ما تهیه و سپس اقدام به طراحی و تحویل در کوتاه ترین زمان و تحویل به شما می باشد.

طراحی فوری 

کلیه طراحی های شما بصورت فوری و با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و گرافیک انجام می‌شود و همچنین تمامی پارامتر های چاپ نیز رعایت می‌شود تا در پایان یک خروجی دریافت نمایید.