عنوان

متن پیام

درباره ی بانی چاپ

شروع فعالیت :

بانی چاپ در تابستان 1382 همانند سایر چاپخانه ها در غالب یک چاپخانه سنتی در تهران آغاز به کار نمود. اما فروشگاه اینترنتی بانی چاپ، در 13 دی 1395 کار خود را در بستر اینترنت آغاز و با بهره گیری از نیروی متخصصین ایرانی که در تجربه و تحصیلات مرتبط با صنعت چاپ و تجارت آنلاین را دارند کار خود را آغاز نموده است.

شایان ذکر است که بانی چاپ دارای تیمی جوان و خلاق است، که دارای تجربه در حوزه‌های ایده‌ پردازی، طراحی و گرافیک ، چاپ، تبلیغات، چاپ‌های دکوراتیو و در کنار آن متخصصین تجارت آنلاین می باشند. همچنین به مرور زمان همکاران جدیدی به مجموعه اضافه شده که باعث رشد روز افزون آن می باشند.

 

چرا بانی چاپ ؟

  • بررسی فایل شما قبل از چاپ یا انجام طراحی توسط تیم بانی چاپ
  • حضور ناظر چاپ در کلیه مراحل چاپ و خدمات پس از چاپ
  • گارانتی کیفیت
  • تحویل بسیار فوری
  • ارسال به سراسر ایران

 

ایده شکل گیری بانی چاپ :

سال 82 بود که وارد صنعت چاپ شدیم و از همان زمان همیشه بزرگترین مشکلی که برای صاحبان کسب و کار وجود داشت اطلاع از قیمت های محصولات چاپی و تبلیغاتی بود. همیشه می بایست کلی زمان صرف میکردن تا از طریق مراجعه حضوری و یا از طریق تلفن سفارش خودشون رو توضیح بدن تا بعد از سپری شدن 1 الی 3 ساعت و بعضا 1 روز بتونن قیمت مورد نظرشون رو بدست بیارند. و این برای صاحبان چاپخانه هم معضلی بود چون می بایست با توجه به موقعیتی که دارند روزانه بیش از 100 مورد قیمت رو محاسبه کنند و به مشتریان خود اعلام کنند. این مشکلی بود که سال ها گریبانیگراین صنعت بود. تابستان سال 95 بود که به این فکر فرورفتیم که کشورهای دیگه چطور کار می کنند و پس از بررسی هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که تو کشورهایی مثل آلمان ، انگلیس، آمریکا و ... وبسایت هایی طراحی کرده اند وخدمات چاپ رو بصورت پیش فرض تبدیل کردن به محصولات چاپی اون لحظه تنها فکری که ما رو تسخیر کرد ایده طراحی و برنامه نویسی سایتی بود که بتونه این خلاء رو در این صنعت پر بکنه، این بود که شروع کار برنامه نویسی سایت بانی چاپ شروع شد و تقریبا تا 13 دی سال 95 هم طول کشید و راه اندازی گردید.

 

قوانین و مقررات     تماس با بانی چاپ        گالری تصاویر