درباره بانی چاپ

بانی چاپ

معرفی بانی چاپ

بانی چاپ در تابستان 1382 در قالب یک کانون تبلیغاتی و ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی در تهران آغاز به کار نمود. اما فروشگاه اینترنتی بانی چاپ با نام ثبتی شمسه نگار ، در 13 دی 1395 کار خود را در بستر اینترنت آغاز و با بهره گیری از نیروی متخصصین ایرانی که تجربه و تحصیلات مرتبط با تمامی امور تبلیغاتی از جمله طراحی و تجارت آنلاین را دارند کار خود را آغاز نموده است. شایان ذکر است که بانی چاپ دارای تیمی جوان و خلاق است که دارای تجربه در حوزه‌های ایده‌ پردازی فروشگاه های الکترونیکی، طراحی و گرافیک و در کنار آن متخصصین تجارت آنلاین می باشد.

ایده شکل گیری بانی چاپ در بستر وب سایت

تابستان سال 95 بود که به این فکر فرورفتیم که کشورهای دیگه چطور کار می کنند و پس از بررسی هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که در کشورهایی مثل آلمان ، انگلیس، آمریکا و ... وبسایت هایی طراحی کرده اند و خدمات طراحی و تبلیغاتی را بصورت پیش فرض از طریق اینترنت به فروش می رسانند. اون لحظه تنها فکری که ما رو تسخیر کرد، ایده طراحی و برنامه نویسی سایتی بود که بتونه این خلاء رو در این صنعت پر کنه، این بود که شروع کار برنامه نویسی سایت بانی چاپ شروع شد و تقریبا تا 13 دی سال 95 هم طول کشید و راه اندازی گردید. امروز با افتخار اعلام می داریم برای کیفیت و بهبود هر چه بیشتر ارائه خدمات در زمینه ثبت سفارش دیجیتال مانند بسیاری از سایت های e-commerce، بانی چاپ که همیشه در این زمینه پیشرو بوده اقدام به بروزرسانی وب سایت و محاسبه آنلاین تمامی محصولات نموده تا مخاطبین عزیز بتوانند به راحتی محصول خود را از طریق سایت فروشگاهی بانی چاپ پیدا کنند و با محاسبه قیمت ها و مقایسه آن ها با رقبا اقدام به ثبت سفارش هرچه سریعتر و راحت تر بر بستر وب نمایند.

تیم حرفه ای بانی چاپ

شرکت بانی چاپ به وسیله ی تیم فروش و تولید قدرتمند در زمینه طراحی و ساخت جعبه و بسته بندی  و چاپ و تولید انواع محصولات افست اختصاصی و عمومی، چاپ های دیجیتال و با به کار گیری پیشرفته ترین دستگاه های چاپ تاکنون توانسته در بسیاری از زمینه های چاپ و تبلیغات پیشرو باشد و در زمینه خدمات رسانی هر چه بهتر به مخاطبین و مشتریان خود اقدام نماید.

تیم طراحی بانی چاپ

تیم طراحی بانی چاپ با سابقه ای 18 ساله در زمینه انواع طراحی های حرفه ای و تبلیغاتی و عکاسی مانند طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ ، طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحی انواع محصولات اداری، انواع استندهای نمایشگاهی، طراحی پلاک و تابلو آماده ارائه تمامی خدمات در زمینه طراحی می باشد.

درباره بانی چاپ

تولیدات بانی چاپ

این مجموعه فعالیت هایی از قبیل چاپ و تولید انواع محصولات چاپی تبلیغاتی مانند چاپ کاتالوگ، تراکت و بروشور، انواع استند ایکس و استند رول آپ ها، تجهیزات نمایشگاهی مانند پاپ آپ ها و میز کانتر ها و فعالیت هایی نظیر چاپ های دکوراتیو مانند چاپ تابلو بوم، چاپ های تزئیناتی خانه مانند رانر و رومیزی و کالای روشنایی و تولید انواع سیسمونی چاپی و وسایل نوزاد با پیشرفته ترین دستگاه های فلت بد و سابلیمیشن نموده است، باشد که در این راه بتوانیم بهترین خدمات را به شما مخاطبین خود ارائه نماییم و به هدف غایی خود که جلب رضایت مشتریان محترم است برسیم.

جعبه هارد باکس

چاپ کاتالوگ

تابلو لایت باکس

تقویم رومیزی