عنوان

متن پیام

لایت باکس
لایت باکس ایستاده

لایت باکس ایستاده

لایت باکس ایستاده

نوعی لایت باکس که آنرا با استفاده از پایه و بدون نیاز به دیوار در محیط بصورت ایستاده قرار می دهند، لایت باکس ایستاده می باشد. در این نوع لایت باکس ها برای سیستم نور از لامپ‌های کم مصرف اس ام دی بلوکی با کیفیت بالا استفاده می شود. قاب لایت باکس ایستاده آلومینیومی و دارای پایه کامپوزیت است. چاپ مورد استفاده در لایت باکس ایستاده تبلیغاتی چاپ بک لایت می باشد.
این نوع لایت باکس برای تبلیغات بیرونی و استفاده در فضاهای شهری بسیار مناسب می باشد.
می توان گفت یکی از مؤثرترین تابلوهای تبلیغات شهری تابلو لایت باکس ایستاده می باشد. دلیل آن هم مشخص است استفاده همزمان از ترکیب نور و رنگ و ابعاد بزرگ آن موجب جذب مخاطبین بیشتر می شود.

تأثیر استفاده از لایت باکس ایستاده در تبلیغات

استند لایت باکس ایستاده به دلیل داشتن طرح متفاوت در تبلیغات، ابعاد بزرگ و داشتن روشنایی تبدیل به ابزاری با ارزش برای انجام تبلیغات و بازاریابی شده است.
با تهیه لایت باکس برای تبلیغات خود می توانید مطمئن شوید که تبلیغات شما توسط بسیاری از افراد مشاهده می شود. در هر مکانی که تبلیغات خود را قرار می دهید مانند مغازه ها و خرده فروشی ها، مراکز خرید، فروشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، لابی ها، نمایشگاه‌ها و یا هر جای دیگر که می خواهید تبلیغات کنید امکان جلب توجه مشتری را به شما می دهد.
برای اینکه بتوانید تبلیغات قدرتمند و متمایزی داشته باشید مجموعه بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم حرفه و با سابقه در طراحی و گرافیک و ساخت لایت باکس و سایر امور تبلیغاتی می تواند شما را یاری دهد.

مزایای تابلو لایت باکس ایستاده

-تابلو لایت باکس ایستاده در انواع سایزها و طرح های متنوع قابل ارائه می باشد.
-یک انتخاب عالی و چشم نواز به عنوان تابلوی تبلیغاتی است.
-لایت باکس ایستاده، دارای پایه عمودی و ظاهری جذاب برای مخاطبین می باشد. با ابعاد بزرگ و نمای مناسبی که دارد، احتمال اینکه مورد توجه قرار نگیرند بسیار کم است.
-دوام تابلوهای لایت باکس ایستاده بسیار بالا است و به ندرت برای آنها مشکلی پیش می آید.
-استفاده از لایت باکس ایستاده هم برای فضای بیرونی و هم برای فضای داخلی مناسب می باشد.
-از این نوع لایت باکس می توان در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها و جاهای بزرگ‌تر برای جلب توجه بیشتر مخاطبین استفاده کرد.

مکان هایی که لایت باکس ایستاده استفاده می شود:

-تابلوهای فرودگاه برای تبلیغات و اعلان‌ها گوناگون
-نمایشگاه و اعلان اطلاعات در نمایشگاه ها
-تابلوهای ایستگاه قطار و جداول زمانبندی
-تابلوهای شرکتی در مجتمع‌های تجاری
-اماکن ورزشی و استخر
-تابلوهای منوی غذایی
-رستوارن و فست فود
-تبلیغات کنسرت‌ها
-تبلیغات شهری
-داروخانه
-مغازه
-مترو

کاربرد لایت باکس ایستاده

-برای اینکه بخواهیم دید مخاطبین را به حداکثر برسانیم یکی از راه‌های بسیار مناسب استفاده از تابلو لایت باکس ایستاده می باشد.
-زمانی که از تابلو لایت باکس دوطرفه در پنجره مغازه استفاده شود این امکان به وجود می آید که هم مشتریان داخل و هم مخاطبین خارج تبلیغات شما را مشاهده کنند.
-به دلیل اینکه لایت باکس ها برای امور تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی هستند و می توانند پیام شما را بخوبی به مشتریان انتقال دهند در جاهای بزرگ مانند مجتمع‌های تجاری و نمایشگاه‌ها واقعاً پر کاربرد می باشند.
-هر شرکتی که دنبال افزایش فروش و جلب توجه مخاطبین خود است، بهتر است در انجام تبلیغات خود از لایت باکس ‌ها استفاده نماید زیرا این نمایشگرها که دارای روشنایی هستند نسبت به تبلیغات غیر روشن جلب توجه بیشتری برای مخاطبین ایجاد می کنند.
-می توان گفت خرید لایت باکس یک سرمایه گذاری بدون ریسک و با بازگشت سریع سرمایه و بازدهی بالا می باشد.

انواع لایت باکس

مجموعه‌ی بانی چاپ با داشتن سابقه طولانی در طراحی، چاپ و تبلیغات می تواند پاسخگوی نیاز مشتریانش در ارائه کلیه خدمات و ابزار تبلیغاتی باشد. در زمینه لایت باکس هم به عنوان یکی از پیشروان ارائه دهنده انواع لایت باکس از مرحله طراحی تا چاپ و ساخت سازه لایت باکس با نازل‎ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با ارائه کیفیت حرفه ای می باشد.
انواع لایت باکس های که بانی چاپ ارائه می دهد عبارتند از :
لایت باکس بدون قاب یا فریم لس
لایت باکس اسنپ فریم
لایت باکس اسنپ اسلیم
لایت باکس کریستال
لایت باکس مگنتی از نوع یک طرفه و دو طرفه
لایت باکس فریم لس پارچه ای از نوع یک طرفه و دو طرفه
لایت باکس ایستاده
لایت باکس نور از کف