لایت باکس اوت دُر


لایت باکس اوت دُر
دریافت اطلاعات ....

لایت باکس چیست؟

لایت باکس نوعی سازه استند تبلیغاتی می باشد که اصولاً جنس بدنه آن از آلومینیوم آنودایز شده می باشد که در پشت آن سیستم نور پردازی قرار می گیرد.
سیستم نورپردازی که در پشت استند لایت باکس قرار می گیرد با استفاده از لامپ‌های کم مصرف LED  و یا SMD کار می کند که دارای مصرف انرژی بسیار پایین است.
از مزایای مهم استفاده از لایت باکس برای تبلیغات اینست که در پشت طرح چاپ تبلیغاتی شما که اصولاً از جنس چاپ بک لایت می باشد نور تابانده می شود که موجب می شود تبلیغات شما جلوه بیشتری داشته باشد؛ و از طرفی در شب‌ها با توجه به نورپردازی که در لایت باکس انجام می شود؛ تبلیغات به وضوح دیده می شود.

لایت باکس فضای خارجی

همانطور که از نام آن مشخص است از این نوع لایت باکس برای تبلیغات در فضای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد؛ که اصطلاحاً به آن لایت باکس Outdoor | اوت دُر و یا فضای خارجی می گویند.
نکاتی که در لایت باکس ‌های Outdoor باید مورد استفاده قرار گیرد، نوع چاپ و بدنه لایت باکس می باشد که باید در برابر باد و باران، نور آفتاب و شرایط محیطی دارای مقاومت باشد.

لایت باکس پارچه ای

تابلو لایت باکس پارچه ای از پرکاربردترین انواع تابلو لایت باکس می باشد زیرا چاپ بخوبی به خورد پارچه می رود و کیفیت مناسبی را برای انظار دیگران بوجود می آورد.
از طرفی لایت باکس پارچه ای از انواع لایت باکس outdoor می باشد و می توان از آن در فضای خارجی استفاده نمود. برای ساخت تابلو لایت باکس پارچه ای درابتدا باید چاپ بک لایت پارچه ای روی تکستایل مخصوص چاپ بک لایت قرار می گیرد.
پارچه مخصوص چاپ بک لایت باید دور دوزی شود تا در لبه های لایت باکس بدون ایجاد خط تا و چروک قرار گیرند.

برای نورپردازی در تابلو لایت باکس پارچه ای از پروژکتورهای SMD استفاده می شود که بسیار کم مصرف هستند.
تابلو لایت باکس پارچه‌ای دارای ضخامت 7.5 سانتیمتر می باشد از طرفی تابلو لایت باکس پارچه ای محدودیت سایز و ابعاد ندارد و در سایزهای متفاوت و متنوع  قابل انجام می باشد و برای سایزهای بزرگ تابلو لایت باکس پارچه ای گزینه مناسبی است.

تابلو لایت باکس پارچه ای دارای محاسن دیگری نیز می باشد مانند اینکه دارای وزن سبک و قابلیت چاپ دوطرفه را دارد از طرفی می توان آنرا بصورت آویز و دیواری و استند بکار برد.
از تابلو لایت باکس پارچه ای می توان به عنوان تابلوهای دکوراتیو و یا تابلوهای تبلیغاتی در امکان تجاری، آموزشی، آژانس‌های مسافرتی، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، ترمینال، مترو و ...استفاده برد.

نوری که از پشت به تابلو لایت باکس‌های پارچه ای تابیده می شود موجب جذابیت بیشتر و اثر بخشی تابلو لایت باکس می شود.
برای تعویض تابلو لایت باکس پارچه ای می توان پس از انجام مراحل چاپ بک لایت پارچه ای و دوردوزی پارچه، چاپ قبلی را از لبه آلومینیومی بیرون کشید و چاپ جدید را مانند روش قبلی در لبه های لایت باکس آلومینیومی قرار داد.

مزایای استفاده از چاپ لایت باکس پارچه ای

-استفاده از چاپ بک لایت پارچه ای با مقاومت و ماندگاری بالا در برابر آب، نور مستقیم خورشید، باد و باران و شرایط محیطی
-چاپ آسان و دارای فریم لب به لب برای تصویر
-چاپ دیجیتال بسیار با کیفیت
-قابلیت نصب بصورت استند ایستاده، آویز و دیواری
-قابلیت چاپ دو طرفه لایت باکس پارچه
-تابلو لایت باکس پارچه ای دارای وزن سبک و قابلیت حمل می باشد.
-تعویض چاپ آسان و بدون نیاز به آموزش خاص برای اینکار
-چاپ لایت باکس پارچه ای در سایز محدودیت ندارد و در ابعاد مختلف و بزرگ قابل اجرا می باشد.
-تابلو لایت باکس پارچه ای از سیستم روشنایی SMD با مصرف پایین انرژی بهره می برد.

0 نظر

برچسب ها:

دیدگاه خود را درباره این مقاله ثبت کنید