مزایای لایت باکس پارچه ای


مزایای لایت باکس پارچه ای
دریافت اطلاعات ....

لایت باکس فریم لس پارچه ای

لایت باکس مزایای لایت باکس پارچه ای

لایت باکس فریم لس پارچه ای به دلیل اینکه دارای خصوصیات ارتقاء یافته در ساخت لایت باکس می باشد یکی از مدرن‌ترین نوع‌های تابلو لایت باکس است.
انتخاب تابلو لایت باکس پارچه ای، انتخاب یک ابزار مدرن و مؤثر برای تبلیغات هر کسب و کار و برند می باشد؛ و با کمک چاپ دیجیتال رنگی نیز می توان تبلیغات روی پارچه را با کیفیت بالا و مقاوم ایجاد نمود.
لایت باکس فریم لس پارچه ای بصورت ویژه برای استفاده در محیط‌های خارجی و نمایشگاه‌ها طراحی گردیده است و به این دلیل که امکان طراحی و ساخت بصورت دوطرفه را دارد گزینه خیلی مناسبی برای تبلیغاتی Outdoor  می باشد.
لایت باکس پارچه ای موجب می شود که پیام تبلیغاتی شما برجسته گردد و مانند ویترینی باشد که همه می توانند در آن محصول شما را به آسانی مشاهده کنند.
اما با این تفاوت که لایت باکس پارچه ای مانند ویترین مغازه محدود به یک مکان نمی باشد زیرا دارای حمل و نقل و نصب راحت می باشد. طراحی لایت باکس فریم لس پارچه ای به گونه ای می باشد که موجب حذف مرزهای فریم در کناره های آن می شود و در بیشترین حالت ممکن ناحیه دیداری لایت باکس یعنی از زاویه روبروی آن، فریم لایت باکس مشاهده نمی گردد. استفاده از نورپردازی ال ای دی و تکنولوژی پرینت روی پارچه‌ی لایت باکس موجب شده است که ترکیبی از نورپردازی بهینه و کیفیت چاپ بالا بوجود آید و جلب توجه هر بیننده ای را برمی انگیزد.
تکنولوژی جدید چاپ روی پارچه که در لایت باکس پارچه ای استفاده می شود، سبب گردیده است که تصاویر با کیفیت بالا چاپ شوند و از طرفی مقاومت بالای این نوع پارچه در برابر عوامل محیطی موجب افزایش طول عمر محصول و کم شدن هزینه ای جانبی تعمیر و نگهداری از آن می گردد.

منظور از فریم لس بودن تابلو چیست ؟

فریم به معنی قاب دور تابلو لایت باکس می باشد. فریم لس بودن دور قاب به معنی بدون قاب بودن آن و یا به حداقل رساندن ضخامت قاب می باشد.
با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است متوجه شده ایم که هرچه ضخامت فریم کمتر باشد برای مردم جذابیت بیشتری دارد.
لایت باکس های فریم لس پارچه ای می توانند بصورت دیواری، دوطرفه، آویز و ایستاده باشند.
فریم لایت باکس پارچه ای از پروفیل آلومینیوم تهیه گردیده است؛ که لایت باکس یک‌طرفه دارای ضخامت 6 سانتی متر و لایت باکس دوطرفه دارای ضخامت 12 سانتیمتر است.
لایت باکس پارچه ای دارای وزن کم می باشد و از مزایایی که دارد در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ قابل تولید است. چاپ روی لایت باکس پارچه ای از نوع چاپ بک لایت با تکنولوژی یووی می باشد. چاپ یووی این امکان را می دهد که از لایت باکس پارچه ای در فضای خارجی استفاده کنیم.
یکی از بزرگترین نقاط قوت در لایت باکس‌ها، نوری می‌باشد که موجب روشن شدن پارچه می گردد. تکنولوژی که در نورپردازی پشت تابلو بکار می رود باید کم مصرف باشد و زود خراب نشود. در تولید لایت باکس پارچه ای از نور اسم ام دی استفاده می شود که کم مصرف و مقاوم می باشد و وقتی که ولتاژ برق را دریافت می کند خیلی سریع به حداکثر میزان نور خود می رسد.
تکنولوژی نور ال ای دی یا SMD  لنزی که در لایت باکس پارچه ای استفاده می شود در واقع همان تکنولوژیی است که در تلویزیون‌های LED نیز بکار می رود و دارای تصویر یکنواخت در لایت باکس پارچه ای می باشد.
در صورت استفاده درست از لایت باکس بین 3 تا 5 سال دارای عمر مفید می باشد و چاپ پارچه یووی نیز دارای ماندگاری تا  2 سال است.

کاربرد لایت باکس فریم لس پارچه ای

لایت باکس تبلیغاتی یکی از مناسب‌ترین روش‌های تبلیغات و معرفی برندها و نام‌های تجاری در فروشگاه‌ها، مراکز تجاری و نمایشگاه‌ها می باشد. لایت باکس پارچه ای را می توان در مکان‌های زیر مورد استفاده قرار گیرد:

رستوران‌ها
کافی شاپ‌ها
نمایشگاه‌های عکس
فست فودها
فروشگاه‌ها
مترو
فضای باز و بسته
منوی رستوران‌ها
نگارخانه‌ها
صندوق پذیرش در داروخانه‌ها
آرایشگاه‌ها
مترو‌ها
مطب پزشکان
تابلوی راهنما در اماکن
سالن سینما
باشگاه‌های ورزشی
تابلوی شرکت‌ها

مزایای استفاده از لایت باکس فریم لس پارچه ای

هزینه پائین وقیمت مناسب
فریم لس بودن
دارای ضخامت کم نسبت به سایر لایت باکس‌ها
دارای وزنی کمتر در مقایسه با سایر فلزها
دارای کیفیت چاپ بالا روی پارچه
تعویض آسان و سریع طرح چاپ آن
سازه سبک
استفاده از تکنولوژی نور ال ای دی یا اس ام دی لنزی
دارای هزینه پائین جهت نگهداری از کالا
حمل آسان
استحکام بالا
مقاومت بالا در برابر شکستگی و خش
امکان استفاده در شاسی بدون نور
مزایای استفاده از آلومینیوم در ساخت لایت باکس پارچه ای
مقاوم در برابر رطوبت و شرایط محیطی

0 نظر

برچسب ها:

دیدگاه خود را درباره این مقاله ثبت کنید