طراحی استند و رول آپ

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

برای ثبت سفارش طراحی رول آپ و استند ایکس می توانید بر روی عکس های فوق کلیک نمائید و بصورت اینترنتی خرید رو نهایی نمائید و سپس می توانید اطلاعات اولیه و توضیحات طراحی خود را آپلود نمائید. سفارش طراحی شما نیز پس از یک روز انجام و جهت تائید گرفتن طرح استند شما با شما تماس گرفته خواهد شد. سایز رول آپ و یا استند ایکس در قیمت طراحی تاثیری ندارد.طراحی استند به طور کلی یکی از مهمترین بخش های سفارش طراحی برای نمایشگاه ها است، در صورتی که برای شرکت در نمایشگاه نیاز به طراحی دارید حتما باید در نظر بگیرید طراحی رول آپ و طراحی استند ایکس یکی از مهمترین طراحی هایی است که باید در اولین قدم سفارش دهید چرا که رول آپ ها و ایکس استند ها می توانند در عین اینکه کسب و کار شما را معرفی کنند فضای غرفه ی شما را شیک تر و جذاب تر نمایش دهند و شما را به عنوان کسب و کار موفق به مخاطبینتان معرفی کنند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی رول آپ

این نوع از استند، ابزار بسیار عالی برای ایونت، نمایشگاه، همایش ها یا هر نوعی ازجلسات کاری یا سمینارها هستند. استند رول آپ بصورت پرتابل هستند یعنی از آنجا که سبک هستند قابل حمل و نقل هستند و می توان آنها را از جایی به یک مکان دیگر بصورت راحت برد. به استندهای رول آپ، رول آپ بنر هم می گویند. در نمایشگاه های تجاری هر جا را که نگاه کنید از این نوع از استندها را می بینید زیرا بسیار کارامد هستند و روی تجارت شما، فروش شما تاثیر بزرگی می گذارند البته اگر به شکل درستی طراحی و بکاربرده شود.

رول آپ یک سازه ایستاده است و فضای کمی را اشغال می کند. آنچه که عموماً به اسم بنر داخل استند قرار می گیرد، یک متریال چاپی است که جنس آن معمولا پلات لمینت و یا کاغذ PP است.

انواع رول آپ

رول آپ از نظر نمایش به دو دسته تقسیم می شود : رول آپ های ثابت و رول آپ های گردان

رول  آپ ثابت

رول آپ ثابت

رول آپ گردان

رول آپ گردان

در یک بررسی موارد زیر را برای طراحی موثر بنر رول آپ معرفی کرده اند:

لوگوی خود را در بالاترین نقطه بگذارید: از قسمت بالای استند برای نمایش لوگوی کمپانی و نمایش پیغام اصلی خود استفاده کنید. این امر ضروری است که باید پیغام اصلی در چشم مخاطب بیاید . اصلا مهم نیست که این پیغام اصلی ، لوگوی شماست یا یک تصویر و یا آدرس وب سایت شماست. آنچه را که اصلی ترین پیغام شماست را بصورت موثر دربیاورید تا هنگام عبور افراد در یک نگاه به چشم بیایند. برای دیدن لیست قیمت رول آپ فوری روی عکس زیر کلیک نمائید.

طراحی فوری رول آپ

جزئیات محتوا، یکی از مهم ترین نکات در طراحی بنر رول آپ، محتوای انتخابی شماست. این جزء مهم، برای نمایشگاه ها بسیار حیاتی است زیرا شما فرصت اینکه تک به تک با افراد صحبت کنید را ندارید و این استند شماست صحبت می کند. پس در محتوا سازی خود بسیار فکر کنید تا هوشمندانه ترین کلمات را انتخاب نمائید.

اطلاعات تماس: یکی از بخش های محتوای شما اطلاعات تماسی است. ویزیتورها به راحتی میتوانند اطلاعات تماسی شما را از روی طرح پیدا کنند و دسترسی راحت تری به اطلاعات شما، نوع کسب و کار شما داشته باشنداین اطلاعات می تواند شامل، آدرس وب سایت، شماره تماس، آدرس ایمیل، صفحات مجازی مثل توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، ... باشد. بهترین مکان برای نوشتن اطلاعات تماسی در پایین بنر است ولی بصورت خوانا و مشخص. یک بنر رول آپ میتواند واقعا به فروش محصول یا خدمات شما کمک کند.اما نکته اصلی داشتن طرح و ایده حرفه ای است تا شما را برای نمایشگاه آماده سازد.

طراحی فوری رول آپ

چرا باید یک رول آپ با طرحی حرفه ای داشته باشیم؟

بنرهای رول آپ به خودی خود قابل اتکا هستند یعنی مستقل می توانند به عنوان ابزاری ارتباطی و تبلیغاتی عمل کنند. اصولا در هر تبلیغی، طراحی مهم ترین بخش آن است چه فایل خود را چاپ کنید و چه بصورت دیجیتال استفاده نمائید.

خدمات بانی چاپ از مشاوره تا طراحی و چاپ استندهای تبلیغاتی از جمله استند رول آپ است. اگر شما هم به دنبال استند های تبلیغاتی یا نمایشگاهی با کیفیت بالا هستید، به جایی درست آمده اید. خدمات ما با بهترین کیفیت طراحی ، چاپ است و با احتیاط برای مشتریان ارسال می شود.

آیا شما وقت کمی دارید؟ نگران نباشید!!! طراحی های تیم بانی چاپ با سرعت بالاتر هم امکان پذیر است. طراحی یک روزه استند رول آپ را می توانید بدون نگرانی سفارش دهید. تیم حرفه ای بانی چاپ به دلیل ایونت های پشت سرهم شرکت ها می تواند طراحی را یکروزه برای شما انجام دهد.

اگر برای طرح خود نیاز به طراحی لوگو فوری دارید نیز کلیک نمائید تا در یک روز به صورت فوری هم لوگوی شما و هم بنر شما آماده شوند. 

طراحی رول آپ دو طرفه

طراحی رول آپ حرفه ای در مدت زمان دو الی سه روز کاری انجام می گیرد و معمولا در بانی چاپ سه اتود از طرح برای شما ارسال می شود، تکمیل طرح نهایی روی اتود انتخابی شما انجام می شود .طراحی رول آپ فوری، در مدت زمان یکروز کاری انجام می شود. تفاوت طراحی حرفه ای و فوری در مدت زمان، کیفیت، ..است طبیعتا هرچه بیشتر روی طراحی فکر و ایده پردازی شود نتیجه کار بهتر و با کیفیت تر خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در صورتی که می خواهید طرح خود را در بانی چاپ، چاپ کنید کلیک نمائید.

چگونه با بخش های مختلف بانی چاپ تماس بگیرم ؟

جهت اطلاع درباره بانی چاپ اینجا کلیک نمائید.

طراحی فوری استند های نمایشگاهی

طراحی فوری انواع استند های نمایشگاهی در چند ساعت + امکان چاپ 2 ساعته. همچنین طراحی و چاپ فوری انواع تابلو های نمایشگاهی و ارسال آن در 2 ساعت امکان پذیر می باشد. طراحی فوری انواع بنر های تبلیغاتی برای سایت شما و یا طراحی فوری بنر جهت چاپ، این مورد نیز همانند موارد قبلی می بایست از قبل و یا با مشاوره گرفتن از همکاران ما تهیه و سپس اقدام به طراحی و تحویل در کوتاه ترین زمان و تحویل به شما می باشد.

فایل آماده برای چاپ چیست؟

پس از طراحی سفارش شما، طرح برای شما ارسال می شود و شما باید تاییدیه طرح را برای ما به صورت مکتوب اعلام نمائید. فایل برای چاپ با خروجی cmyk  آماده چاپ می شود و در مواردی که نیاز به صفحه بندی داشته باشند، صفحه بندی و برای لیتوگرافی ارسال می شوند.  

تحویل سفارشات به چه نحوی است؟

درصورتی که می خواهید کار خود را تحویل بگیرید می توان برای شما از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمود و در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید فایل برروی سی دی رایت می شود و به آدرس شما ارسال می شود.

محاسبه زمان طراحی چگونه است ؟

زمان طراحی بر حسب نوع کار متفاوت است. اما در کارهای فوری یک روز، در کارهای حرفه ای دو تا سه روز ، و درکارهای خلاقانه به حداقل چهار تا حداکثر هفت روز زمان نیاز است.

آیا امکان نوشتن محتوا و تایپ آن توسط تیم طراحی وجود دارد؟

ترجیح تیم بانی چاپ بر آن است که متن های طولانی را به صورت تایپ شده تحویل بگیرد و در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد، برای متن های بالای 300 کلمه ، هزینه جداگانه دریافت می شود.

آیا سه اتود رول آپ ، شبیه به هم هستند یا طرح ها با سبک های متفاوتی هستند؟

رول آپ ها با سه طراحی متفاوت و مجزا برای شما ارسال خواهند شد.

آیا می توانم در سه روز آینده هم لوگو و هم رول اپ را دریافت کنم؟

بله در بانی چاپ کارشناسان طراحی زیادی وجود دارند که سفارش شما به صورت همزمان پیگیری خواهد شد.

 طراحی رول آپ حرفه ای