تقویم و سررسید
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تقویم و سررسید ها همواره یکی از اصلی ترین و شیک ترین هدایای تبلیغاتی در زمان سال نو برای ادارات و شرکت ها بوده اند، سررسید ها ارزنده ترین هدیه ای است که می شود به شرکت های همکار ارائه داد، انتخاب تقویم و سررسید کاملا به شخصی که آن را کادو میگیرد مرتبط است، تقویم و سررسید ها به طور کلی به چند شاخه مختلف تقسیم می شوند که شامل انواع تقویم دیواری، انواع تقویم رومیزی ، سررسید های مختلف مانند سررسید رقعی و وزیری، سررسید مدیریتی و سررسید اروپایی می شود. انتخاب هر کدام از آن ها بسته به مخاطب و سلیقه ی شما دارد. به طور کلی این هدایا می تواند تبلیغات موفقی برای کسب و کار شما باشند چرا که این هدایا باعث می شوند تبلیغات شما به مدت یک سال و یا حتی سال ها به طور مداوم در دست مخاطبینتان قرار گیرد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ سررسید 1402

سررسید، سالنامه و تقویم 1402

 همه ما با نزدیک شدن به سال جدید، از اینکه یک سالنامه هدیه بگیریم خوشحال می شویم. پس خودمان هم با تهیه سالنامه به عنوان هدیه می توانیم، این حس رو به تمامی مشتریان و اطرافیان خود منتقل کنیم و باعث جلب رضایتشان شویم.

 یک سالنامه یا سررسید شامل تاریخ یک سال است که به شکل های مختلف تولید می شود. تنوع در ساختار، طرح و رنگ هایی که برای تولید تقویم وجود دارد، می تواند انتخاب را برای ما آسان کند. گاه شما دوست دارید یک تقویم رومیزی،  روی میز کار خود بگذارید که تنها با یک نگاه بتوانید تاریخ آن روز و یا روزهای یک ماه را ببینید. گاهی هم مایلید وقتی از مقابل یک دیوار رد می شوید، از تقویم دیواری استفاده کنید و بعد به راهتان ادامه دهید. شاید هم پشت میزکارتان هستید و برای روزهای آینده برنامه هایی دارید، که لازم است در آن روز به شما یادآوری شود و سپس به هرجایی می روید همراهتان ببرید تا چیزی را فراموش نکنید، پس یک سررسید اروپایی خوش دست می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. یادداشت های روزانه برای برخی از ما انقدر زیاد است که به سراغ سررسیدهای مدیریتی می رویم تا هر روز فضای کافی برای نوشتن داشته باشیم.

 این نیازها می تواند شامل حال کسانی که قرار است از شما سالنامه هدیه بگیرند هم بشود. برای اینکه آن ها حداقل یک سال از آن تقویم استفاده کنند، باید انتخاب درستی داشته باشید. چون تقویم ها و سررسیدها تنوع طرح، اندازه و رنگ های بسیاری است. همچنین در طول این یک سال، با درج نام و لوگوی خود به شیوه های متفاوت بر روی سالنامه ای که انتخاب کرده اید، می توانید نام خود را در ذهن دریافت کننده و کسانی که چشمشان به تقویم می افتد، ماندگار کنید.
 این شیوه های می تواند اضافه کردن لت در ابتدای سر رسید و سالنامه (برگه های اضافه)، حک لیزر یا داغی لوگو، استفاده از پلاک و مولتی استایل، چاپ لوگوترام در تمام صفحات، چاپ آستر بدرقه سررسید و... باشد. و اینگونه هدایای خود را منحصر به فرد کنید تا در هر جا که قرار می گیرد، نامی از شما را در آن محیط مطرح کند.

چاپ سررسید 1402 را بسته به نیازتان می توانید در اندازه های وزیری، خشتی، رقعی، اروپائی جیبی و... تهیه کنید و همچنین می توانید چاپ تقویم رومیزی روی میز خود و یا چاپ تقویم دیواری روی دیوار یا هر سطح صافی قرار دهید و استفاده کنید.

رنگ ها و طرح ها در کلیه سررسیدها و سالنامه ها هیچ محدودیتی ندارند. انتخاب های رنگ های آماده و طرح های متنوع موجود در دسترس شما این امکان را به شما می دهد که به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید. با این حال ممکن است، مایل به چاپ یک نوع تقویم، با یک رنگ خاص،  طرح منحصر به فرد خودتان روی جلد و یا فرمت مختص برندتان و طرح جدیدی بر روی صفحات خود باشید، برای مثال می خواهید جلد سررسید و پایه تقویم رومیزی با رنگ سازمانی شما تهیه شود و در بازار نیست. می توانید خواست خودتان را سفارش دهید تا به طور اختصاصی برای شما آماده شود.
هرچه در زمان مناسب تری سررسید سفارش دهید:
سریع تر و به موقع دریافت خواهید؛
تنوع انتخاب بیشتری دارید؛
فرصت برای طراحی مطابق سلیقه تان و در نظر گرفتن جزئیات دارید؛
و هم این که هزینه کمتری می پردازید و به دلیل درخواست چاپ فوری متحمل ضرر نمی شوید.

انواع چاپ سررسید و چاپ تقویم

چاپ سررسید مدیریتی (24*17)
 چاپ سررسید اروپایی (21*12)
 چاپ سررسید رقعی (21*15)
 چاپ سررسید خشتی (انواع سایزهای مربعی)
 چاپ سررسید جیبی
 چاپ سررسید پالتویی (10*17)
 چاپ سررسید اختصاصی
 چاپ تقویم رومیزی
 چاپ تقویم دیواری

 تفاوت اصلی سررسیدهای مدیریتی، سررسید اروپایی، سررسید رقعی، سررسید خشتی، سررسید جیبی و پالتویی با یکدیگر، در ابعاد و اندازه های آن ها و فرمت صفحات داخلی (روزشمار یا ماه شمار یا هفته شمار و...) است، که در هر گروه به ویژگی های آن ها می پردازیم.

بخش های مختلف چاپ سررسید

بخش اول شامل معرفی سال، فرم اطلاعات دارنده سررسید، لیت رویدادها و تعطیلات رسمی سال
 بخش دوم و میانی تقویم به شکل و فرمت های مختلف روزانه، ماهانه، هفتگی و...
بخش سوم و بخش پایانی، کاغذهای یادداشت، فرم های تلفن، تلفن های ضروری و اطلاعات تخصصی

بخش های مختلف چاپ سالنامه و چاپ تقویم دیواری یا چاپ تقویم رومیزی

تصاویر تخصصی یا مربوط به فصل ها
صفحات یا بخش ها معرفی و اطلاعات تبلیغاتی
اطلاعات تبلیغ کننده، راه های تماس، لوگو و نام برند
و تقویم یک سال به صورت ماهانه، فصلی یا سالیانه

چاپ و تولید تقویم دیواری

تقویم دیواری ها می تواند ارزنده ترین هدیه تبلیغاتی باشند، دقت داشته باشید که در سفارش طراحی تقویم دیواری حتما استاندارد های لازم را رعایت فرمایید چرا که تقویم دیواری ها به علت قابلیت نصب شدن بر روی دیوار ممکن است با یک طراحی نامناسب از روی دیوار مخاطبین حذف شوند، پس دقت نمایید حتما زیبا ترین و به روز ترین طراحی را در اختیار داشته باشید.

چاپ و تولید تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی یکی از دسته تقویم هایی هستند که از گذشته تا به الان بسیار موفق بودند چرا که تمام کارکنان حتی با پیشرفت تکنولوژی نیز به داشتن یک تقویم بر روی میز خود نیاز دارند.

تولید و چاپ سررسید 1402 بصورت اختصاصی و سفارشی

حک لیزر و داغی لوگو ، اضافه کردن لت های تبلیغاتی در ابتدای سررسید و سالنامه ، چاپ لوگو ترام در تمام صفحات سررسید ، چاپ آستر بدرقه سررسید و ... بر روی انواع سررسید های عمومی را سفارشی کردن سالنامه و سررسید می نامند. اما در تولید و چاپ سررسید و سالنامه با ویژگی و مشخصات مورد نظر شما ائم سایز و جنس جلد و صفحات داخلی ، طراحی صفحات سررسید و در پایان نحوه برش ، پرفراژ صفحات، اضافه نمودن جای خودکار و یادداشت و همچنین نوع صحافی سررسید و سالنامه را سررسید اختصاصی نامیده می شود.

در صورتی که نمونه سررسید خاصی در اختیار دارید (خارجی و یا ایرانی ) و می خواهید دقیقا مطابق همان سالنامه و سررسید تولید نمائید می توانید با مشاوران بانی چاپ در ارتباط باشید.

حداقل تیراژ مقرون به صرفه برای چاپ سررسید اختصاصی 5000 عدد می باشد. چنانچه تیراژ پائین سررسید مد نظر دارید بهتر است از بین نمونه های تولید شده سررسید و سالنامه 1402 در دونوع کلی اروپایی و مدیریتی و نفیس انتخاب نمائید و آن را سفارشی نمائید.

بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی را می توان فصل پائیر هر سال نامید و حداکثر زمانی که می توانید جهت ثبت سفارش سررسید اقدام نمائید دی ماه هر سال می باشد.

سررسید 1402 – سالنامه 1402 – تقویم رومیزی 1402 – تقویم دیواری 1402 – سالنامه 1402 – چاپ سررسید اختصاصی 1402

نحوه دریافت نمونه سررسید و سالنامه 1402

-با توجه به نمونه های سررسید و سالنامه کد مورد نظر خود را یاددشات کنید و سپس از طریق تلگرام ، ایمیل و یا شماره ها تماس با واحد فروش سررسید بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید. سپس واحد خرید سررسید نمونه های شما را آماده نموده و برای شما ارسال می نمایئد. قابل ذکر است هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

تولید سررسید 1402 ، سالنامه 1402 ، سررسید 1402 ، سررسید تبلیغاتی ، سالنامه تبلیغاتی ، سررسید نفیس ، خرید سررسید 1402 ، فروش سررسید 1402 ، چاپ سررسید اختصاصی

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی 1402

همانطور که هر ساله به پایان سال نزدیک می شویم شرکت ها ، موسسات، ارگان ها و سازمان های زیادی جهت بهره مندی و دادن یک هدیه تبلیغاتی مناسب که بتواند یکسال برند و نام آن ها را یکسال همراه خود داشته باشد و فراموش نکنند چاپ سررسید اختصاصی و سررسید و سالنامه عمومی سفارشی می باشد. سررسید را می توان با چاپ روی جلد، چاپ لت، طراحی و چاپ اختصاصی جلد سررسید چاپ و تولید نمود.

در چاپ و تولید سررسید اختصاصی حتی می توان اطلاعات انتهای سررسید را با توجه به صنف و رشته فعالیت خود سفارشی و سپس چاپ کرد. با توجه به اینکه سالنامه عمر طولانی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی دارد، این محصول را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ماندگار و بسیار سودمند نامید.