طراحی لیوان کاغذی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از رایج ترین و کم هزینه ترین روش ها برای تبلیغات در نمایشگاه ها و سمینار هاست، طراحی لیوان کاغذی به علت اینکه به صورت تبلیغات سیار در دست همه قرار می گیرد بسیار مهم است ، معمولا طراحی لوگو روی لیوان کاغذی از متداول ترین طراحی انواع لیوان است، لیوان طراحی شده می تواند به صورت طراحی اختصاصی بر روی آن باشد و اما اینکه لیوان برای طراحی ای که انتخاب می کنید چه نوع و سایزی باشد نیز مهم است، بانی چاپ به عنوان طراح لیوان در انواع سایز و کاربرد می تواند طراحی اختصاصی لیوان تبلیغاتی شما را بر عهده بگیرد و بهترین نوع طراحی لیوان به همراه قالب لیوان کاغذی را در اختیار شما قرار دهد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی لیـوان کاغذی

 لیـوان کاغذی تبلیغاتی

لیوان‌های کاغذی یک‌بار مصرف امروزه در بسیار از شرکت‌ها، امکان و منازل مورد استفاده قرار می گیرند؛ زیرا هم کاربرد راحت دارند و هم جنبه تبلیغاتی داشته و در برندسازی و افزایش تبلیغات تأثیر می گذارند.
بر روی لیوان‌های کاغذی می توان لوگو و تبلیغات هر مجموعه را طراحی و چاپ نمود تا بتوانند در برندسازی آن مجموعه تأثیر مثبتی را داشته باشند.
از طرفی اینگونه لیوان‌های کاغذی تبلیغاتی بسیار پرکاربرد هستند زیرا برای نوشیدن مایعات و حتی نوشیدنی‌های گرم نیز مناسب هستند زیرا از جنس کاغذهای مخصوص بهداشتی و بر اساس استانداردهای خوراکی تهیه می شوند.

کاغذهای مخصوص لیوان‌های کاغذی ضد آب هستند و همچنین موجب ایجاد طعم و بو در نوشیدنی نمی شوند و ضرری برای افراد ندارند.
لیوان‌های کاغذی تبلیغاتی یکبار مصرف و قابل بازیافت می باشند و استفاده از آنها در وقت شما صرفه جویی می کند زیرا بعد از استفاده دیگر نیاز به شستشوی آنها مانند لیوان‌‌های دیگر نمی باشد.
برای چاپ لیوان کاغذی از کاغذ مخصوص که برای مواد غذایی است استفاده می شود؛ استفاده از پلی اتیلن در این نوع کاغذها سبب بازیافت سریع‌تر آنها در محیط زیست می شود و همچنین موجب می شود که در تماس با نوشیدنی‌هایی که داخل آن ریخته می شود واکنش و تأثیر شیمیایی نداشته و بهداشتی باشد و همچنین مانع از انتقال رطوبت مایعات به سطح بیرونی آن می گردد.

طراحی لیوان کاغذی

طراحی هر کالایی اولین قدم در وجه ظاهری آن محصول یا کالا است و برای طراحی لیوان کاغذی قالب‌ها و سایزهای مختلفی در بازار موجود می‌باشد.
سایزهایی که برای لیوان کاغذی در بازار وجود دارد 220 سی سی و 360 سی سی می باشد.

نکات مهم برای طراحی لیوان کاغذی

-طراحی لیوان کاغذی بهتر است در نرم افزار Corel انجام شود که مناسب برای طراحی در فضای برداری است.
-طراحی لیوان‌های کاغذی باید در فرمت CMYK و نه در فرمت RGB باشند دلیل آن نیز مشخص است زیرا فرمت  RGB برای نمایش در مانیتور مناسب است و در چاپ تغییر رنگ دارد.
-عناصر گرافیکی که در طراحی لیوان کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد نباید دارای کیفیت پائین باشند و اگر می خواهید لوگوی خود را برروی لیوان کاغذی استفاده نمائید از فایل اصلی لوگو استفاده نمائید تا در چاپ کاغذ دچار افت کیفیت نگردد.
-بالا، سمت راست و پائین کار نباید سفیدی‌های آن محاسبه شود تا موجب آب دادن لیوان کاغذی و یا پخش رنگ روی لیوان کاغذی نشود؛ زیرا اگر در تمام قالب از رنگ استفاده شود و در جاهایی که از قبل معین شده است که سفیدی داشته باشد جوهر و مرکب پایه آب روی آن چاپ گردد در زمان اتو کشیدن، استروک لیوان کاغذی به شکل صحیح دوخته نمی شود و این موضوع موجب نشتی آب یا مایعات بعد از تولید لیوان کاغذی می شود.